Hledat

Ubytování

Landhaus Valerie Vila

47 Fischertratten, 9853 Hilpersdorferau, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Landhaus Valerie. Landhaus Valerie se nachází v Hilpersdorferau a nabízí zahradu a gril. 41 km od Bad Hofgasteinu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Landhaus Valerie se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Korutany).

Popis ubytování Landhaus Valerie

Vila má 4 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Na letiště Klagenfurt je to 69 km. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Landhaus Valerie se nachází v Hilpersdorferau a nabízí zahradu a gril. Vila stojí 30 km od jezera Weissensee a 43 km od Villachu. 41 km od Bad Hofgasteinu.

Jiná ubytování ve městě Horní Rakousko

Blockhausen Luxus Chalets

10

Blockhausen Luxus Chalets

Ubytování (Horské chaty) Blockhausen Luxus Chalets. Blockhausen Luxus Chalets se nachází v Oberschwarzenbergu v Horním Rakousku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm a vířivkou. Ubytování Blockhausen Luxus Chalets se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment am Alpakahof Hahn

10

Apartment am Alpakahof Hahn

Ubytování (Apartmán) Apartment am Alpakahof Hahn. Apartment am Alpakahof Hahn se nachází v Grafenschlagu. Ubytování je vzdálené 30 km od Dürnsteinu a poskytuje neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment am Alpakahof Hahn se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

Landhaus Schaller im Südburgenland

10

Landhaus Schaller im Südburgenland

Ubytování (Apartmán) Landhaus Schaller im Südburgenland. Landhaus Schaller i se nachází v obci Maria Bild v regionu Burgenland.m Südburgenland má také terasu. 31 km od Moravských Toplic. Ubytování Landhaus Schaller im Südburgenland se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Burgenland).

Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz

10

Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz

Ubytování (Apartmány) Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz. Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz se nachází v Abwindenu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 39 km od Bad Schallerbachu. Ubytování Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

OFFGRID Haus am Angelteich

10

OFFGRID Haus am Angelteich

Ubytování (Prázdninové domy) OFFGRID Haus am Angelteich. OFFGRID Haus am Angelteich se nachází v Thallernu a nabízí venkovní bazén, zahradu a zázemí pro vodní sporty. Dürnstein je vzdálený 12 km. Ubytování OFFGRID Haus am Angelteich se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Sorina's Unterkunft Top 13

10

Sorina's Unterkunft Top 13

Ubytování (Apartmány) Sorina's Unterkunft Top 13. Sorina's Unterkunft Top 13 se nachází ve Wagersbachu a nabízí restauraci, sdílený lounge a terasu. 49 km od Bad Radkersburgu. Ubytování Sorina's Unterkunft Top 13 se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Schöne 2 Zimmerwohnung mit eigenem Garten

10

Schöne 2 Zimmerwohnung mit eigenem Garten

Ubytování (Apartmány) Schöne 2 Zimmerwohnung mit eigenem Garten. Schöne 2 Zimmerwohnung mit eigenem Garten se nachází v Haidershofenu. Lunz am See leží 47 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Schöne 2 Zimmerwohnung mit eigenem Garten se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Füchslein´s Ferienwohnung

10

Füchslein´s Ferienwohnung

Ubytování (Apartmány) Füchslein´s Ferienwohnung. Füchslein's Ferienwohnung se nachází v Pöndorfu v Horním Rakousku a nabízí terasu a výhled do zahrady. Mondsee leží 17 km daleko. Ubytování Füchslein´s Ferienwohnung se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Horní Rakousko).

Ursteirerhof - Familie Kerschbaumer

10

Ursteirerhof - Familie Kerschbaumer

Ubytování (Bed and breakfast) Ursteirerhof - Familie Kerschbaumer. Ursteirerhof - Familie Kerschbaumer se nachází v Palsdorfu ve Štýrsku a nabízí zahradu. 41 km od Gamlitzu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ursteirerhof - Familie Kerschbaumer se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus in Niederösterreich mit 3 Apartments mitten im Wald

10

Ferienhaus in Niederösterreich mit 3 Apartments mitten im Wald

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus in Niederösterreich mit 3 Apartments mitten im Wald. Ferienhaus in Niederösterreich se nachází ve Feuchtenbachu, 42 km od Sankt Pöltenu. mit 3 Apartmány mitten im Wald nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus in Niederösterreich mit 3 Apartments mitten im Wald se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

Southern Stables Ranch

10

Southern Stables Ranch

Ubytování (Apartmán) Southern Stables Ranch. Southern Stables Ranch se nachází v Bannbergu a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Southern Stables Ranch se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Tyrolsko).

undermountain #jb15

10

undermountain #jb15

Ubytování (Apartmán) undermountain #jb15. Pod horou #jb15 se nachází v Brücklu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování undermountain #jb15 se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Korutany).

Perschlingtalhof

10

Perschlingtalhof

Ubytování (Apartmán) Perschlingtalhof. Perschlingtalhof se nachází v Auernu v Dolním Rakousku a nabízí terasu a výhled do zahrady. 50 km od Mariazellu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Perschlingtalhof se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

Sorina's Unterkunft Top 12

10

Sorina's Unterkunft Top 12

Ubytování (Apartmány) Sorina's Unterkunft Top 12. Sorina's Unterkunft Top 12 se nachází ve Wagersbachu a nabízí ubytování s terasou. 49 km od Bad Radkersburgu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Sorina's Unterkunft Top 12 se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Snug apartment in Tragwein with garden

10

Snug apartment in Tragwein with garden

Ubytování (Apartmány) Snug apartment in Tragwein with garden. Snug apartment in Tragwein with garden se nachází v Tragweinu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Snug apartment in Tragwein with garden se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Studio7-Bungalow

10

Studio7-Bungalow

Ubytování (Apartmán) Studio7-Bungalow. Studio7-Bungalow se nachází ve Vorderelsenwangu v Salcbursku a nabízí terasu a výhled do zahrady. Schönau am Königssee leží 31 km daleko. Ubytování Studio7-Bungalow se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Salcbursko).

Studio-Apartment

10

Studio-Apartment

Ubytování (Apartmány) Studio-Apartment. Trausdorf an der Studio-Apartment se nachází ve městě Wulka v regionu Burgenland a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Studio-Apartment se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Burgenland).

Apart.Mentz

10

Apart.Mentz

Ubytování (Apartmán) Apart.Mentz. Apart se nachází v Sankt Peter ob Judenburg ve Štýrsku.Mentz má balkon a výhled do zahrady. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apart.Mentz se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko).

VILLA Seekirchen

10

VILLA Seekirchen

Ubytování (Apartmány) VILLA Seekirchen. VILLA Seekirchen se nachází v Kraihamu a nabízí soukromý bazén, kuchyň a výhled do zahrady. 34 km od Schönau am Königssee. Ubytování VILLA Seekirchen se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Pusarnitz

9,9

Ferienwohnung Pusarnitz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Pusarnitz. Ferienwohnung Pusarnitz se nachází v Pusarnitzu. Ubytování je vzdálené 43 km od Villachu a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Pusarnitz se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Sonnenhang Würnitz

9,9

Ferienwohnung Sonnenhang Würnitz

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Sonnenhang Würnitz. Ferienwohnung Sonnenhang Würnitz se nachází ve Würnitzu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Sonnenhang Würnitz se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienhaus Nuova Via

9,9

Ferienhaus Nuova Via

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Nuova Via. Ferienhaus Nuova Via se nachází v Griffenu a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Ferienhaus Nuova Via se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Korutany).

Apartments z‘Haus

9,9

Apartments z‘Haus

Ubytování (Apartmány) Apartments z‘Haus. Apartments z‘Haus se nachází v Hüttensteinu, 35 km od Schönau am Königssee, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments z‘Haus se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Braumeisterhaus Schloss Eggenberg

9,9

Braumeisterhaus Schloss Eggenberg

Ubytování (Apartmán) Braumeisterhaus Schloss Eggenberg. Braumeisterhaus Schloss Eggenberg se nachází v Eggenbergu. 41 km od Grundlsee. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Braumeisterhaus Schloss Eggenberg se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Horní Rakousko).

Massenbergblick

9,8

Massenbergblick

Ubytování (Apartmán) Massenbergblick. Massenbergblick se nachází v Nennersdorfu. 13 km od města Bruck an der Mur. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Massenbergblick se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko).

Top-Apartment Pfarrwerfen

9,8

Top-Apartment Pfarrwerfen

Ubytování (Apartmány) Top-Apartment Pfarrwerfen. Top-Apartment Pfarrwerfen se nachází v Dorfwerfenu. Ubytování je vzdálené 23 km od Schönau am Königssee a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Top-Apartment Pfarrwerfen se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Ferienwohnung Lindenhof

9,7

Ferienwohnung Lindenhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lindenhof. Guests may enjoy free WiFi. Offering direct access to a terrace, the apartment consists of 2 bedrooms. Sankt Pölten is 30 km from Ferienwohnung Lindenhof. Ubytování Ferienwohnung Lindenhof se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

Seechalet Linsendorf

9,7

Seechalet Linsendorf

Ubytování (Prázdninové domy) Seechalet Linsendorf. Seechalet Linsendorf se nachází v Saageru a nabízí zahradu, gril a terasu. 14 km od Klagenfurtu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Seechalet Linsendorf se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Korutany).

Große Wohnung zum Wohlfühlen

9,7

Große Wohnung zum Wohlfühlen

Ubytování (Apartmán) Große Wohnung zum Wohlfühlen. Dürnstein je vzdálený 5 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Große Wohnung zum Wohlfühlen se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Ferienwohnung Schuhmann

9,7

Ferienwohnung Schuhmann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schuhmann. Ferienwohnung Schuhmann se nachází v Hinzenbachu a nabízí bar a zahradu. 47 km od Bad Füssingu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Schuhmann se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Horní Rakousko).

Hüdahof Niemtal

9,7

Hüdahof Niemtal

Ubytování (Apartmán) Hüdahof Niemtal. Hüdahof Niemtal se nachází v Niemthalu. 39 km od Sankt Pöltenu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Hüdahof Niemtal se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

ArkadenSchlössl

9,7

ArkadenSchlössl

Ubytování (Bed and breakfast) ArkadenSchlössl. ArkadenSchlössl features accommodation with a garden and free WiFi. A à la carte breakfast is served each morning at the property. Ubytování ArkadenSchlössl se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnung Sachsenberg

9,7

Ferienwohnung Sachsenberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sachsenberg. Ferienwohnung Sachsenberg se nachází v Hadersdorfu am Kamp v Dolním Rakousku a nabízí terasu. 15 km od Dürnsteinu. Ubytování Ferienwohnung Sachsenberg se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

ALPTyrol

9,7

ALPTyrol

Ubytování (Apartmán) ALPTyrol. ALPTyrol se nachází v Rifenalu a nabízí přímý přístup na sjezdovku a gril. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování ALPTyrol se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Tyrolsko).

Mayr-Hof (Mank)

9,7

Mayr-Hof (Mank)

Ubytování (Bed and breakfast) Mayr-Hof (Mank). Mayr-Hof (Mank) se nachází v Seimetzbachu a nabízí zahradu a terasu. 22 km od Sankt Pöltenu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mayr-Hof (Mank) se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

SCHLAFFASS-DORF Restaurant am Golfplatz GC Pischelsdorf Gut Kaltenhausen - Motorradfahrer WILLKOMMEN!

9,6

SCHLAFFASS-DORF Restaurant am Golfplatz GC Pischelsdorf Gut Kaltenhausen - Motorradfahrer WILLKOMMEN!

Ubytování (Luxusní stan) SCHLAFFASS-DORF Restaurant am Golfplatz GC Pischelsdorf Gut Kaltenhausen - Motorradfahrer WILLKOMMEN!. K dispozici je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Ubytování SCHLAFFASS-DORF Restaurant am Golfplatz GC Pischelsdorf Gut Kaltenhausen - Motorradfahrer WILLKOMMEN! se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Almhaus Kochjosel

9,6

Almhaus Kochjosel

Ubytování (Prázdninový dům) Almhaus Kochjosel. Almhaus Kochjosel se nachází v Garanasu ve Štýrsku a nabízí terasu. 32 km od Gamlitzu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Almhaus Kochjosel se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko).

Hortensia

9,6

Hortensia

Ubytování (Apartmán) Hortensia. Located in Münzkirchen in the Upper Austria region, Hortensia has a garden. Ubytování Hortensia se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Klettersteig-Basis

9,6

Klettersteig-Basis

Ubytování (Apartmány) Klettersteig-Basis. Klettersteig-Basis se nachází ve městě Stafflach. 37 km od Seefeldu in Tirol. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Klettersteig-Basis se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Ferienwohnung Schloss Schrattenthal

9,6

Ferienwohnung Schloss Schrattenthal

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schloss Schrattenthal. Ferienwohnung Schloss Schrattenthal se nachází v obci Schrattenthal v Dolním Rakousku a nabízí terasu. Ubytování je vzdálené 19 km od Znojma. Ubytování Ferienwohnung Schloss Schrattenthal se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

De Berghut

9,6

De Berghut

Ubytování (Chata) De Berghut. Located in Stadl an der Mur, De Berghut provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 28 km from Turracher Hohe. Ubytování De Berghut se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko).

Kickmaier's

9,6

Kickmaier's

Ubytování (Hotel) Kickmaier's. Kickmaier's se nachází v Kirchbachu ve Steiermarku a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a gril. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování Kickmaier's se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Böhmer

9,5

Ferienwohnung Böhmer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Böhmer. Ferienwohnung Böhmer se nachází v Nöhagenu. 9 km od Dürnsteinu. Ubytování Ferienwohnung Böhmer se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

HAUS RUSSOLD -FEWO22 in entspannter Atmosphäre - GRÜNER SEE

9,5

HAUS RUSSOLD -FEWO22 in entspannter Atmosphäre - GRÜNER SEE

Ubytování (Apartmán) HAUS RUSSOLD -FEWO22 in entspannter Atmosphäre - GRÜNER SEE. HAUS RUSSOLD -FEWO22 in entspannter Atmosphäre - GRÜNER SEE se nachází v Oberortu ve Štýrsku a nabízí zahradu. 32 km od Mariazellu. Ubytování HAUS RUSSOLD -FEWO22 in entspannter Atmosphäre - GRÜNER SEE se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko).

undermountain #jb2

9,5

undermountain #jb2

Ubytování (Apartmán) undermountain #jb2. Pod horou #jb2 se nachází v Brücklu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 33 km od Pörtschach am Wörthersee a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování undermountain #jb2 se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Korutany).

Gasthof Schmidt

9,5

Gasthof Schmidt

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Schmidt. Gasthof Schmidt se nachází v Kettlasbrunnu a nabízí terasu. K dispozici je sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Gasthof Schmidt se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Ferienwohnung Bliem

9,5

Ferienwohnung Bliem

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Bliem. Ferienwohnung Bliem se nachází v Rottendorfu a nabízí zahradu a terasu. 19 km od Klagenfurtu. Ubytování Ferienwohnung Bliem se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Korutany).

Romantikschlössl Loipersdorf Adults Only

9,5

Romantikschlössl Loipersdorf Adults Only

Ubytování (Hotel) Romantikschlössl Loipersdorf Adults Only. Romantikschlössl Loipersdorf Adults Only se nachází v Grieselsteinu a nabízí ubytování pouze pro dospělé, bar, zahradu a lázeňské a wellness centrum. Ubytování Romantikschlössl Loipersdorf Adults Only se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Burgenland).