Hledat

Ubytování

Landhaus Schaller im Südburgenland Apartmán

73 Maria Bild, 8382 Maria Bild, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Landhaus Schaller im Südburgenland. Landhaus Schaller i se nachází v obci Maria Bild v regionu Burgenland.m Südburgenland má také terasu. 31 km od Moravských Toplic. Ubytování Landhaus Schaller im Südburgenland se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Burgenland).

Popis ubytování Landhaus Schaller im Südburgenland

31 km od Moravských Toplic. Apartmán je vzdálený 34 km od Bad Radkersburgu a 44 km od Szombathely. m Südburgenland má také terasu. Apartmán má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Na letiště Graz je to 57 km. Landhaus Schaller i se nachází v obci Maria Bild v regionu Burgenland.

Jiná ubytování ve městě Horní Rakousko

Blockhausen Luxus Chalets

10

Blockhausen Luxus Chalets

Ubytování (Horské chaty) Blockhausen Luxus Chalets. Blockhausen Luxus Chalets se nachází v Oberschwarzenbergu v Horním Rakousku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm a vířivkou. Ubytování Blockhausen Luxus Chalets se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment am Alpakahof Hahn

10

Apartment am Alpakahof Hahn

Ubytování (Apartmán) Apartment am Alpakahof Hahn. Apartment am Alpakahof Hahn se nachází v Grafenschlagu. Ubytování je vzdálené 30 km od Dürnsteinu a poskytuje neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment am Alpakahof Hahn se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

Landhaus Valerie

10

Landhaus Valerie

Ubytování (Vila) Landhaus Valerie. Landhaus Valerie se nachází v Hilpersdorferau a nabízí zahradu a gril. 41 km od Bad Hofgasteinu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Landhaus Valerie se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Korutany).

Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz

10

Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz

Ubytování (Apartmány) Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz. Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz se nachází v Abwindenu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 39 km od Bad Schallerbachu. Ubytování Gemütliche und geräumige Unterkunft, Nähe Linz se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

OFFGRID Haus am Angelteich

10

OFFGRID Haus am Angelteich

Ubytování (Prázdninové domy) OFFGRID Haus am Angelteich. OFFGRID Haus am Angelteich se nachází v Thallernu a nabízí venkovní bazén, zahradu a zázemí pro vodní sporty. Dürnstein je vzdálený 12 km. Ubytování OFFGRID Haus am Angelteich se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Sorina's Unterkunft Top 13

10

Sorina's Unterkunft Top 13

Ubytování (Apartmány) Sorina's Unterkunft Top 13. Sorina's Unterkunft Top 13 se nachází ve Wagersbachu a nabízí restauraci, sdílený lounge a terasu. 49 km od Bad Radkersburgu. Ubytování Sorina's Unterkunft Top 13 se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Come a casa

10

Come a casa

UbytováníCome a casa. Come a casa se nachází v Nikelsdorfu, 25 km od římského muzea Teurnia a 27 km od pevnosti Landskron. Ubytování Come a casa se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Romantisches Wellness Chalet im steirischen Ursprung

10

Romantisches Wellness Chalet im steirischen Ursprung

UbytováníRomantisches Wellness Chalet im steirischen Ursprung. Romantisches Wellness Chalet se může pochlubit zahradou, terasou a grilem. Ubytování Romantisches Wellness Chalet im steirischen Ursprung se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Winzerhaus Rose

10

Winzerhaus Rose

UbytováníWinzerhaus Rose. Winzerhaus Rose se nachází asi 33 km od kasina Graz a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Winzerhaus Rose se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Schöne 2 Zimmerwohnung mit eigenem Garten

10

Schöne 2 Zimmerwohnung mit eigenem Garten

Ubytování (Apartmány) Schöne 2 Zimmerwohnung mit eigenem Garten. Schöne 2 Zimmerwohnung mit eigenem Garten se nachází v Haidershofenu. Lunz am See leží 47 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Schöne 2 Zimmerwohnung mit eigenem Garten se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Füchslein´s Ferienwohnung

10

Füchslein´s Ferienwohnung

Ubytování (Apartmány) Füchslein´s Ferienwohnung. Füchslein's Ferienwohnung se nachází v Pöndorfu v Horním Rakousku a nabízí terasu a výhled do zahrady. Mondsee leží 17 km daleko. Ubytování Füchslein´s Ferienwohnung se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Horní Rakousko).

Ursteirerhof - Familie Kerschbaumer

10

Ursteirerhof - Familie Kerschbaumer

Ubytování (Bed and breakfast) Ursteirerhof - Familie Kerschbaumer. Ursteirerhof - Familie Kerschbaumer se nachází v Palsdorfu ve Štýrsku a nabízí zahradu. 41 km od Gamlitzu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ursteirerhof - Familie Kerschbaumer se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Anna im Mostviertel

10

Ferienwohnung Anna im Mostviertel

UbytováníFerienwohnung Anna im Mostviertel. Offering quiet street views, Ferienwohnung Anna im Mostviertel is an accommodation located in Seitenstetten Markt, 15 km from Sonntagberg Basilica and 48... Ubytování Ferienwohnung Anna im Mostviertel se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienhaus auf 7 ha Alleinlage - Pool,Whirlpool, Sauna - Das Refugium Südsteiermark

10

Ferienhaus auf 7 ha Alleinlage - Pool,Whirlpool, Sauna - Das Refugium Südsteiermark

UbytováníFerienhaus auf 7 ha Alleinlage - Pool,Whirlpool, Sauna - Das Refugium Südsteiermark. Ferienhaus auf 7 ha Alleinlage - Pool, Whirlpool se nachází v Lieschenu. Ubytování Ferienhaus auf 7 ha Alleinlage - Pool,Whirlpool, Sauna - Das Refugium Südsteiermark se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Ferienhaus Mary im Südburgenland

10

Ferienhaus Mary im Südburgenland

UbytováníFerienhaus Mary im Südburgenland. Ferienhaus Mary i se může pochlubit terasou.m Südburgenland nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady v obci Kirchfidisch. Ubytování Ferienhaus Mary im Südburgenland se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Atmospheric Log Cabin in Obersemlach with Sauna and Mountain view

10

Atmospheric Log Cabin in Obersemlach with Sauna and Mountain view

UbytováníAtmospheric Log Cabin in Obersemlach with Sauna and Mountain view. Atmospheric Log Cabin in Obersemlach with Sauna and Mountain View se nachází v Semlachu, pouhých 45 km od hradu Magaregg, a nabízí ubytování se zázemím pro... Ubytování Atmospheric Log Cabin in Obersemlach with Sauna and Mountain view se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Pine View

10

Pine View

UbytováníPine View. Pine View se nachází v Gressenbergu a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, soukromým check-inem a check-outem a parkováním na jízdní kola. Ubytování Pine View se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Romantisches Bauernhaus in 1100m Höhe zw Katschberg und Millstätter See

10

Romantisches Bauernhaus in 1100m Höhe zw Katschberg und Millstätter See

UbytováníRomantisches Bauernhaus in 1100m Höhe zw Katschberg und Millstätter See. Romantisches Bauernhaus in 1100 stojí 24 km od římského muzea Teurnia a 23 km od hradu Porcia. Ubytování Romantisches Bauernhaus in 1100m Höhe zw Katschberg und Millstätter See se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Landhaus Stainz

10

Landhaus Stainz

UbytováníLandhaus Stainz. Landhaus Stainz se nachází přibližně 29 km od hlavního nádraží ve Štýrském Hradci. Nabízí výhled na bazén, sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a terasu. Ubytování Landhaus Stainz se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Lamplberg

10

Lamplberg

UbytováníLamplberg. Lamplberg se nachází v Grabenu a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Lamplberg se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko).

Große Altbauwohnung auf dem Land

10

Große Altbauwohnung auf dem Land

UbytováníGroße Altbauwohnung auf dem Land. Große Altbauwohnung auf dem Land se nachází v Kallhamu, 46 km od výstaviště Wels a 47 km od termálních lázní Johannesbad. Ubytování Große Altbauwohnung auf dem Land se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Horní Rakousko).

Unterm Nussbaum 2

10

Unterm Nussbaum 2

UbytováníUnterm Nussbaum 2. Unterm Nussbaum 2 se nachází v Rassingu, pouhých 35 km od římského muzea Teurnia. Ubytování Unterm Nussbaum 2 se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Wildshut Blockhaus mit privatem Seezugang

10

Wildshut Blockhaus mit privatem Seezugang

UbytováníWildshut Blockhaus mit privatem Seezugang. Může se pochlubit výhledem do zahrady. Wildshut Blockhaus mit privatem Seezugang nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 32 km od výstaviště... Ubytování Wildshut Blockhaus mit privatem Seezugang se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Ferienhaus in Niederösterreich mit 3 Apartments mitten im Wald

10

Ferienhaus in Niederösterreich mit 3 Apartments mitten im Wald

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus in Niederösterreich mit 3 Apartments mitten im Wald. Ferienhaus in Niederösterreich se nachází ve Feuchtenbachu, 42 km od Sankt Pöltenu. mit 3 Apartmány mitten im Wald nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus in Niederösterreich mit 3 Apartments mitten im Wald se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

Residenz Golf & Rad

10

Residenz Golf & Rad

UbytováníResidenz Golf & Rad. Residenz Golf & Rad se nachází v Oberellau a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Residenz Golf & Rad se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Alte Schule auf der Alm

10

Alte Schule auf der Alm

UbytováníAlte Schule auf der Alm. Alte Schule auf der Alm se nachází v Teuchlu, 33 km od hradu Porcia, 39 km od opatství Millstatt a 34 km od vlakového nádraží Spittal-Millstättersee. Ubytování Alte Schule auf der Alm se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Urlaub am Erlebnishof Strasser

10

Urlaub am Erlebnishof Strasser

UbytováníUrlaub am Erlebnishof Strasser. Urlaub am se nachází 27 km od hradu Dürnstein, 45 km od muzea Erzherzog Franz Ferdinand a 24 km od opatství Zwettl. Ubytování Urlaub am Erlebnishof Strasser se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

La Gondola

10

La Gondola

UbytováníLa Gondola. Set in Niederneukirchen and with Casino Linz reachable within 19 km, La Gondola offers a garden, non-smoking rooms, free WiFithroughout the property and a... Ubytování La Gondola se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnungen Pesenbachtal

10

Ferienwohnungen Pesenbachtal

UbytováníFerienwohnungen Pesenbachtal. Ferienwohnungen Pesenbachtal se nachází v Herzogsdorfu, 24 km od kasina Linz a 25 km od Design Center Linz. Ubytování Ferienwohnungen Pesenbachtal se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Horní Rakousko).

Southern Stables Ranch

10

Southern Stables Ranch

Ubytování (Apartmán) Southern Stables Ranch. Southern Stables Ranch se nachází v Bannbergu a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Southern Stables Ranch se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Tyrolsko).

undermountain #jb15

10

undermountain #jb15

Ubytování (Apartmán) undermountain #jb15. Pod horou #jb15 se nachází v Brücklu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování undermountain #jb15 se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Korutany).

Perschlingtalhof

10

Perschlingtalhof

Ubytování (Apartmán) Perschlingtalhof. Perschlingtalhof se nachází v Auernu v Dolním Rakousku a nabízí terasu a výhled do zahrady. 50 km od Mariazellu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Perschlingtalhof se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

Sorina's Unterkunft Top 12

10

Sorina's Unterkunft Top 12

Ubytování (Apartmány) Sorina's Unterkunft Top 12. Sorina's Unterkunft Top 12 se nachází ve Wagersbachu a nabízí ubytování s terasou. 49 km od Bad Radkersburgu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Sorina's Unterkunft Top 12 se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Snug apartment in Tragwein with garden

10

Snug apartment in Tragwein with garden

Ubytování (Apartmány) Snug apartment in Tragwein with garden. Snug apartment in Tragwein with garden se nachází v Tragweinu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Snug apartment in Tragwein with garden se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Dirnböck & Menneweger

10

Dirnböck & Menneweger

UbytováníDirnböck & Menneweger. Dirnböck & Menneweger se nachází v obci Sankt Josef a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dirnböck & Menneweger se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Ferienwohnung am Biberhof im Mühlviertel

10

Ferienwohnung am Biberhof im Mühlviertel

UbytováníFerienwohnung am Biberhof im Mühlviertel. Ferienwohnung am Biberhof im Mühlviertel se nachází v obci Pieberschlag, 45 km od zámku Český Krumlov a 38 km od Lipenské přehrady. Ubytování Ferienwohnung am Biberhof im Mühlviertel se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Jagdhaus

10

Jagdhaus

UbytováníJagdhaus. Jagdhaus se nachází v Lobmingu ve Štýrsku, 29 km od závodiště Red Bull Ring. Ubytování Jagdhaus se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Haus Sonnenblick

10

Haus Sonnenblick

UbytováníHaus Sonnenblick. Haus Sonnenblick se nachází ve městě Düns, 32 km od výstaviště Dornbirn a 44 km od kasina Bregenz. Ubytování Haus Sonnenblick se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Voralbersko).

Highland/Bauernhof

10

Highland/Bauernhof

UbytováníHighland/Bauernhof. Highland/Bauernhof se nachází asi 25 km od Poguschu a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Highland/Bauernhof se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Tiny House Waldschmied

10

Tiny House Waldschmied

UbytováníTiny House Waldschmied. Tiny House Waldschmied se nachází v Latzendorfu, 42 km od římského muzea Teurnia, 49 km od hradu Porcia a 25 km od Aguntumu. Ubytování Tiny House Waldschmied se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

außergewöhnliches loft in ehemaligem stallgebäude

10

außergewöhnliches loft in ehemaligem stallgebäude

Ubytováníaußergewöhnliches loft in ehemaligem stallgebäude. außergewöhnliches loft in ehemaligem stallgebäude se nachází v Senftenbachu, 10 km od výstaviště Ried a 14 km od termálních lázní Johannesbad, a nabízí... Ubytování außergewöhnliches loft in ehemaligem stallgebäude se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Studio7-Bungalow

10

Studio7-Bungalow

Ubytování (Apartmán) Studio7-Bungalow. Studio7-Bungalow se nachází ve Vorderelsenwangu v Salcbursku a nabízí terasu a výhled do zahrady. Schönau am Königssee leží 31 km daleko. Ubytování Studio7-Bungalow se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Salcbursko).

Studio-Apartment

10

Studio-Apartment

Ubytování (Apartmány) Studio-Apartment. Trausdorf an der Studio-Apartment se nachází ve městě Wulka v regionu Burgenland a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Studio-Apartment se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Burgenland).

Apart.Mentz

10

Apart.Mentz

Ubytování (Apartmán) Apart.Mentz. Apart se nachází v Sankt Peter ob Judenburg ve Štýrsku.Mentz má balkon a výhled do zahrady. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apart.Mentz se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko).

VILLA Seekirchen

10

VILLA Seekirchen

Ubytování (Apartmány) VILLA Seekirchen. VILLA Seekirchen se nachází v Kraihamu a nabízí soukromý bazén, kuchyň a výhled do zahrady. 34 km od Schönau am Königssee. Ubytování VILLA Seekirchen se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Salcbursko).

Nockalm Appartement Hochrindl

10

Nockalm Appartement Hochrindl

UbytováníNockalm Appartement Hochrindl. Nockalm Appartement Hochrindl se nachází v obci Albeck Obere Schattseite, 43 km od hradu Pitzelstätten, a nabízí saunu. 41 km od hradu Hornstein. Ubytování Nockalm Appartement Hochrindl se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Ferienhaus Böhm am Bärentrail

10

Ferienhaus Böhm am Bärentrail

UbytováníFerienhaus Böhm am Bärentrail. Ferienhaus Böhm am Bärentrail se nachází v Altmelonu, 35 km od hradu Weitra, 47 km od muzea Erzherzog Franz Ferdinand a 35 km od opatství Zwettl. Ubytování Ferienhaus Böhm am Bärentrail se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gut Kulnighof

10

Gut Kulnighof

UbytováníGut Kulnighof. Gut Kulnighof se nachází asi 20 km od hradu Krastowitz a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Gut Kulnighof se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Korutany).

Stunning Apartment In Gottsdorf With Outdoor Swimming Pool, Wifi And 1 Bedrooms

10

Stunning Apartment In Gottsdorf With Outdoor Swimming Pool, Wifi And 1 Bedrooms

UbytováníStunning Apartment In Gottsdorf With Outdoor Swimming Pool, Wifi And 1 Bedrooms. Ohromující apartmán Wifi And 1 Bedrooms se nachází v Gottsdorfu, 24 km od opatství Melk, 13 km od muzea Erzherzog Franz Ferdinand a 44 km od herny... Ubytování Stunning Apartment In Gottsdorf With Outdoor Swimming Pool, Wifi And 1 Bedrooms se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

Landhaus am Attersee

10

Landhaus am Attersee

UbytováníLandhaus am Attersee. Landhaus am Attersee se nachází asi 47 km od výstaviště Messezentrum a nabízí ubytování s výhledem na hory, terasou a bezplatnou půjčovnou jízdních kol. Ubytování Landhaus am Attersee se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Pusarnitz

9,9

Ferienwohnung Pusarnitz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Pusarnitz. Ferienwohnung Pusarnitz se nachází v Pusarnitzu. Ubytování je vzdálené 43 km od Villachu a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Pusarnitz se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Korutany).