Hledat

Ubytování

Landhaus Schaller im Südburgenland Apartmán

73 Maria Bild, 8382 Maria Bild, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Landhaus Schaller im Südburgenland. Landhaus Schaller i se nachází v obci Maria Bild v regionu Burgenland.m Südburgenland má také terasu. 31 km od Moravských Toplic. Ubytování Landhaus Schaller im Südburgenland se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Landhaus Schaller im Südburgenland

31 km od Moravských Toplic. Apartmán je vzdálený 34 km od Bad Radkersburgu a 44 km od Szombathely. m Südburgenland má také terasu. Apartmán má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Na letiště Graz je to 57 km. Landhaus Schaller i se nachází v obci Maria Bild v regionu Burgenland.

Jiná ubytování ve městě Horní Rakousko

Landhaus Valerie

10

Landhaus Valerie

Ubytování (Vila) Landhaus Valerie. Landhaus Valerie se nachází v Hilpersdorferau a nabízí zahradu a gril. 41 km od Bad Hofgasteinu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Landhaus Valerie se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment am Alpakahof Hahn

10

Apartment am Alpakahof Hahn

Ubytování (Apartmán) Apartment am Alpakahof Hahn. Apartment am Alpakahof Hahn se nachází v Grafenschlagu. Ubytování je vzdálené 30 km od Dürnsteinu a poskytuje neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment am Alpakahof Hahn se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blockhausen Luxus Chalets

10

Blockhausen Luxus Chalets

Ubytování (Horské chaty) Blockhausen Luxus Chalets. Blockhausen Luxus Chalets se nachází v Oberschwarzenbergu v Horním Rakousku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm a vířivkou. Ubytování Blockhausen Luxus Chalets se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus in Niederösterreich mit 3 Apartments mitten im Wald

10

Ferienhaus in Niederösterreich mit 3 Apartments mitten im Wald

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus in Niederösterreich mit 3 Apartments mitten im Wald. Ferienhaus in Niederösterreich se nachází ve Feuchtenbachu, 42 km od Sankt Pöltenu. mit 3 Apartmány mitten im Wald nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus in Niederösterreich mit 3 Apartments mitten im Wald se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

undermountain #jb15

10

undermountain #jb15

Ubytování (Apartmán) undermountain #jb15. Pod horou #jb15 se nachází v Brücklu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování undermountain #jb15 se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Southern Stables Ranch

10

Southern Stables Ranch

Ubytování (Apartmán) Southern Stables Ranch. Southern Stables Ranch se nachází v Bannbergu a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Southern Stables Ranch se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio7-Bungalow

10

Studio7-Bungalow

Ubytování (Apartmán) Studio7-Bungalow. Studio7-Bungalow se nachází ve Vorderelsenwangu v Salcbursku a nabízí terasu a výhled do zahrady. Schönau am Königssee leží 31 km daleko. Ubytování Studio7-Bungalow se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Pusarnitz

9,9

Ferienwohnung Pusarnitz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Pusarnitz. Ferienwohnung Pusarnitz se nachází v Pusarnitzu. Ubytování je vzdálené 43 km od Villachu a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Pusarnitz se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Nuova Via

9,9

Ferienhaus Nuova Via

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Nuova Via. Ferienhaus Nuova Via se nachází v Griffenu a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Ferienhaus Nuova Via se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Braumeisterhaus Schloss Eggenberg

9,9

Braumeisterhaus Schloss Eggenberg

Ubytování (Apartmán) Braumeisterhaus Schloss Eggenberg. Braumeisterhaus Schloss Eggenberg se nachází v Eggenbergu. 41 km od Grundlsee. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Braumeisterhaus Schloss Eggenberg se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Massenbergblick

9,8

Massenbergblick

Ubytování (Apartmán) Massenbergblick. Massenbergblick se nachází v Nennersdorfu. 13 km od města Bruck an der Mur. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Massenbergblick se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfy Plaza

9,8

Comfy Plaza

Ubytování (Apartmán) Comfy Plaza. 16 km od Bad Füssingu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Comfy Plaza se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko).

Ferienwohnung Lindenhof

9,7

Ferienwohnung Lindenhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lindenhof. Guests may enjoy free WiFi. Offering direct access to a terrace, the apartment consists of 2 bedrooms. Sankt Pölten is 30 km from Ferienwohnung Lindenhof. Ubytování Ferienwohnung Lindenhof se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Saler

9,7

Ferienwohnung Saler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Saler. Nachází se ve Weißenbach bei. Ferienwohnung Saler se nachází ve štýrském městě Liezen a nabízí zahradu. Ubytování Ferienwohnung Saler se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Schuhmann

9,7

Ferienwohnung Schuhmann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schuhmann. Ferienwohnung Schuhmann se nachází v Hinzenbachu a nabízí bar a zahradu. 47 km od Bad Füssingu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Schuhmann se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hüdahof Niemtal

9,7

Hüdahof Niemtal

Ubytování (Apartmán) Hüdahof Niemtal. Hüdahof Niemtal se nachází v Niemthalu. 39 km od Sankt Pöltenu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Hüdahof Niemtal se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Große Wohnung zum Wohlfühlen

9,7

Große Wohnung zum Wohlfühlen

Ubytování (Apartmán) Große Wohnung zum Wohlfühlen. Dürnstein je vzdálený 5 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Große Wohnung zum Wohlfühlen se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ArkadenSchlössl

9,7

ArkadenSchlössl

Ubytování (Bed and breakfast) ArkadenSchlössl. ArkadenSchlössl features accommodation with a garden and free WiFi. A à la carte breakfast is served each morning at the property. Ubytování ArkadenSchlössl se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ALPTyrol

9,7

ALPTyrol

Ubytování (Apartmán) ALPTyrol. ALPTyrol se nachází v Rifenalu a nabízí přímý přístup na sjezdovku a gril. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování ALPTyrol se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sachsenberg

9,7

Ferienwohnung Sachsenberg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sachsenberg. Ferienwohnung Sachsenberg se nachází v Hadersdorfu am Kamp v Dolním Rakousku a nabízí terasu. 15 km od Dürnsteinu. Ubytování Ferienwohnung Sachsenberg se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung und Jagdhütte Meierhof Hohenlehen

9,7

Ferienwohnung und Jagdhütte Meierhof Hohenlehen

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung und Jagdhütte Meierhof Hohenlehen. Ferienwohnung und Jagdhütte Meierhof Hohenlehen se nachází v Hohenlehenu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Ferienwohnung und Jagdhütte Meierhof Hohenlehen se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

SCHLAFFASS-DORF Restaurant am Golfplatz GC Pischelsdorf Gut Kaltenhausen - Motorradfahrer WILLKOMMEN!

9,6

SCHLAFFASS-DORF Restaurant am Golfplatz GC Pischelsdorf Gut Kaltenhausen - Motorradfahrer WILLKOMMEN!

Ubytování (Luxusní stan) SCHLAFFASS-DORF Restaurant am Golfplatz GC Pischelsdorf Gut Kaltenhausen - Motorradfahrer WILLKOMMEN!. K dispozici je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Ubytování SCHLAFFASS-DORF Restaurant am Golfplatz GC Pischelsdorf Gut Kaltenhausen - Motorradfahrer WILLKOMMEN! se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhaus Kochjosel

9,6

Almhaus Kochjosel

Ubytování (Prázdninový dům) Almhaus Kochjosel. Almhaus Kochjosel se nachází v Garanasu ve Štýrsku a nabízí terasu. 32 km od Gamlitzu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Almhaus Kochjosel se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hortensia

9,6

Hortensia

Ubytování (Apartmán) Hortensia. Located in Münzkirchen in the Upper Austria region, Hortensia has a garden. Ubytování Hortensia se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

De Berghut

9,6

De Berghut

Ubytování (Chata) De Berghut. Located in Stadl an der Mur, De Berghut provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 28 km from Turracher Hohe. Ubytování De Berghut se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schloss Schrattenthal

9,6

Ferienwohnung Schloss Schrattenthal

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schloss Schrattenthal. Ferienwohnung Schloss Schrattenthal se nachází v obci Schrattenthal v Dolním Rakousku a nabízí terasu. Ubytování je vzdálené 19 km od Znojma. Ubytování Ferienwohnung Schloss Schrattenthal se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HAUS RUSSOLD -FEWO22 in entspannter Atmosphäre - GRÜNER SEE

9,5

HAUS RUSSOLD -FEWO22 in entspannter Atmosphäre - GRÜNER SEE

Ubytování (Apartmán) HAUS RUSSOLD -FEWO22 in entspannter Atmosphäre - GRÜNER SEE. HAUS RUSSOLD -FEWO22 in entspannter Atmosphäre - GRÜNER SEE se nachází v Oberortu ve Štýrsku a nabízí zahradu. 32 km od Mariazellu. Ubytování HAUS RUSSOLD -FEWO22 in entspannter Atmosphäre - GRÜNER SEE se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 109 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

undermountain #jb2

9,5

undermountain #jb2

Ubytování (Apartmán) undermountain #jb2. Pod horou #jb2 se nachází v Brücklu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 33 km od Pörtschach am Wörthersee a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování undermountain #jb2 se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Weinbergblick

9,5

Ferienwohnung Weinbergblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Weinbergblick. Ferienwohnung Weinbergblick se nachází v Oberrohrendorfu v Dolním Rakousku a nabízí zahradu. Nabízí výhled na hory a je vzdálen 10 km od Dürnsteinu. Ubytování Ferienwohnung Weinbergblick se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy).

Dingsbums

9,5

Dingsbums

Ubytování (Apartmán) Dingsbums. Dingsbums se nachází v obci Unteraichwald v Korutanech a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Dingsbums se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension am Taschlbach - Ferienwohnung - Michaela Schmitzer

9,5

Pension am Taschlbach - Ferienwohnung - Michaela Schmitzer

Ubytování (Apartmán) Pension am Taschlbach - Ferienwohnung - Michaela Schmitzer. Pension am Taschlbach - Ferienwohnung - Michaela Schmitzer se nachází v Nodendorfu. 38 km od Vídně. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension am Taschlbach - Ferienwohnung - Michaela Schmitzer se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantikschlössl Loipersdorf Adults Only

9,5

Romantikschlössl Loipersdorf Adults Only

Ubytování (Hotel) Romantikschlössl Loipersdorf Adults Only. Romantikschlössl Loipersdorf Adults Only se nachází v Grieselsteinu a nabízí ubytování pouze pro dospělé, bar, zahradu a lázeňské a wellness centrum. Ubytování Romantikschlössl Loipersdorf Adults Only se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Innviertler Versailles

9,4

Innviertler Versailles

Ubytování (Hotel) Innviertler Versailles. K dispozici je pokojová služba, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Hotel nabízí rodinné pokoje. Ubytování Innviertler Versailles se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Irblingweg

9,4

Haus Irblingweg

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Irblingweg. Haus Irblingweg se nachází ve Stiefernu a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Haus Irblingweg se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Siegfried

9,4

Ferienhaus Siegfried

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Siegfried. Ferienhaus Siegfried se nachází v Obervogau ve Štýrsku a nabízí zahradu. Ubytování Ferienhaus Siegfried se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park Hotel Hagenberg

9,4

Park Hotel Hagenberg

Ubytování (Hotel) Park Hotel Hagenberg. Park Hotel Hagenberg se nachází v Hagenbergu a nabízí restauraci, fitness centrum, bar a zahradu.m Mühlkreis. Ubytování Park Hotel Hagenberg se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Josefshof

9,4

Josefshof

Ubytování (Apartmány) Josefshof. Josefshof se nachází v Kühnringu, 33 km od Dürnsteinu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Josefshof se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GästeTRAUM mit wunderschönem Ausblick und Garten

9,4

GästeTRAUM mit wunderschönem Ausblick und Garten

Ubytování (Apartmán) GästeTRAUM mit wunderschönem Ausblick und Garten. GästeTRAUM mit wunderschönem Ausblick und Garten se nachází v Mühldorf bei Feldbach a nabízí bar, sdílený lounge a zahradu. 29 km od Bad Radkersburgu. Ubytování GästeTRAUM mit wunderschönem Ausblick und Garten se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adelwöhrer - Am Hof

9,4

Adelwöhrer - Am Hof

Ubytování (Hotel) Adelwöhrer - Am Hof. Adelwöhrer - Am Hof se nachází ve Faltingu a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Adelwöhrer - Am Hof se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familie Barth

9,3

Familie Barth

Ubytování (Privát) Familie Barth. Familie Barth se nachází v obci Kleinmürbisch, 45 km od Bad Radkersburgu, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Familie Barth se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Burgenland). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haidinger's Boutique Domizil

9,3

Haidinger's Boutique Domizil

Ubytování (Hotel) Haidinger's Boutique Domizil. K dispozici je dětské hřiště, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haidinger's Boutique Domizil se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Refugium Ottenthal

9,3

Refugium Ottenthal

Ubytování (Prázdninový dům) Refugium Ottenthal. Refugium Ottenthal se nachází v obci Ottenthal v Dolním Rakousku a nabízí terasu. Tento prázdninový dům nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Ubytování Refugium Ottenthal se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet 142B

9,3

Chalet 142B

Ubytování (Chata) Chalet 142B. Chalet 142B is situated in Stadl an der Mur. The accommodation is 28 km from Turracher Hohe. Ubytování Chalet 142B se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Lieblingsplatz

9,3

Zum Lieblingsplatz

Ubytování (Apartmán) Zum Lieblingsplatz. Zum Lieblingsplatz se nachází v Guglitzu a nabízí zahradu a terasu. 19 km od Gamlitzu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Zum Lieblingsplatz se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familienapartment mit Balkon und Garten

9,2

Familienapartment mit Balkon und Garten

Ubytování (Apartmány) Familienapartment mit Balkon und Garten. Ubytování se nachází v Ober-Lembachu, 29 km od Třeboně. Familienapartment mit Balkon und Garten nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Familienapartment mit Balkon und Garten se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement 'Oachkatzl'

9,2

Appartement 'Oachkatzl'

Ubytování (Apartmán) Appartement 'Oachkatzl'. Appartement 'Oachkatzl' se nachází ve Volderbergu v Tyrolsku a nabízí balkon a výhled na město. Do Mittenwaldu je to 30 km. Ubytování Appartement 'Oachkatzl' se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Villa Liesbeth

9,2

Ferienhaus Villa Liesbeth

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Villa Liesbeth. Ferienhaus Villa Liesbeth se nachází v obci Pfons a nabízí sdílený lounge a terasu. 36 km od Mittenwaldu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování Ferienhaus Villa Liesbeth se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Masuck

9,2

Ferienwohnung Masuck

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Masuck. Ferienwohnung Masuck se nachází v Lumbergu. 12 km od Füssenu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Masuck se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kellerstöckl am veganen Bio-Lebenshof "Varm - die vegane Farm" - nur für Hundefreunde und Naturliebhaber empfohlen !!

9,2

Kellerstöckl am veganen Bio-Lebenshof "Varm - die vegane Farm" - nur für Hundefreunde und Naturliebhaber empfohlen !!

Ubytování (Apartmán) Kellerstöckl am veganen Bio-Lebenshof "Varm - die vegane Farm" - nur für Hundefreunde und Naturliebhaber empfohlen !!. Kellerstöckl am veganen Bio-Lebenshof "Varm - die vegane Farm" se nachází v Sulbu ve Štýrsku. nur für Hundefreunde und Naturliebhaber empfohlen!! Ubytování Kellerstöckl am veganen Bio-Lebenshof "Varm - die vegane Farm" - nur für Hundefreunde und Naturliebhaber empfohlen !! se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Polzer

9,2

Ferienwohnung Polzer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Polzer. Ferienwohnung Polzer se nachází v obci Hörmanns bei Weitra a nabízí zázemí pro vodní sporty a terasu. Ubytování Ferienwohnung Polzer se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Johannesbachklamm

9,1

Johannesbachklamm

Ubytování (Apartmán) Johannesbachklamm. Johannesbachklamm se nachází v Unterhöfleinu a nabízí zahradu a terasu. 16 km od města Wiener Neustadt. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Johannesbachklamm se nachází ve městě Horní Rakousko (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)