Hledat

Ubytování

Ubytování město Bad Ischl

Ve městě Bad Ischl (Rakousko) máme celkem 73 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bad Ischl

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bad Ischl

FAMILIE BRANDT

10

FAMILIE BRANDT

Ubytování (Apartmány) FAMILIE BRANDT. FAMILIE BRANDT se nachází v Bad Ischlu. 3,3 km od Kaiservilla. Ubytování FAMILIE BRANDT se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

am Kalvarienberg Villenapartment Bad Ischl

10

am Kalvarienberg Villenapartment Bad Ischl

Ubytováníam Kalvarienberg Villenapartment Bad Ischl. Ubytování se nachází v Bad Ischlu, am Kalvarienberg Villenapartment Bad Ischl nabízí ubytování s terasou a kuchyní. Ubytování am Kalvarienberg Villenapartment Bad Ischl se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

Schmaranzer

9,9

Schmaranzer

Ubytování (Apartmán) Schmaranzer. Featuring a terrace, Schmaranzer offers accommodation in Bad Ischl with free WiFi and garden views. Located 1. Ubytování Schmaranzer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Appartement ANGEL

9,9

Appartement ANGEL

Ubytování (Apartmán) Appartement ANGEL. Set in Bad Ischl and only 3.1 km from Kaiservilla, Appartement ANGEL offers accommodation with mountain views, free WiFi and free private parking. Ubytování Appartement ANGEL se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Villa Bertholini

9,8

Villa Bertholini

Ubytování (Apartmány) Villa Bertholini. Nově zrekonstruovaná secesní Villa Bertholini se nachází 500 metrů od Císařské vily (Kaiservilla) a nabízí exkluzivní ubytování unikátně zařízených... Ubytování Villa Bertholini se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus Braumandl

9,7

Haus Braumandl

Ubytování (Apartmány) Haus Braumandl. Haus Braumandl se nachází ve města Bad Ischl, 200 metrů od muzea Kaiservilla. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Haus Braumandl se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus Katrin

9,7

Haus Katrin

Ubytování (Apartmán) Haus Katrin. Haus Katrin se nachází v obci Bad Ischl. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a výhledem na okolní hory. Ubytování Haus Katrin se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Landlust Ischl

9,7

Landlust Ischl

Ubytování (Bed and breakfast) Landlust Ischl. Landlust Ischl se nachází v Bad Ischlu, 3,1 km od městě Kaiservilla, a nabízí Wi-Fi zdarma a bezplatné soukromé parkování. Ubytování Landlust Ischl se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferien im grünen Reiterndorf

9,7

Ferien im grünen Reiterndorf

UbytováníFerien im grünen Reiterndorf. Ferien im grünen Reiterndorf se nachází v Bad Ischlu v Horním Rakousku a nabízí zahradu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferien im grünen Reiterndorf se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

Villa Traun

9,7

Villa Traun

Ubytování (Apartmány) Villa Traun. Villa Traun se nachází v lázeňském městě Bad Ischl, 3 km od budovy Kaiservilla. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Villa Traun se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Bad Ischl Bergblick

9,7

Ferienwohnung Bad Ischl Bergblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bad Ischl Bergblick. Located in a quiet residential area, this spacious one-bedroom apartment is just a 5-minute walk from the bus and train stations, and only a 10-minute walk... Ubytování Ferienwohnung Bad Ischl Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Rettenkogel im Zentrum von Bad Ischl

9,7

Rettenkogel im Zentrum von Bad Ischl

UbytováníRettenkogel im Zentrum von Bad Ischl. Rettenkogel se nachází v Bad Ischlu v Horním Rakousku.m Zentrum von Bad Ischl má balkon. Nabízí fitness centrum, výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rettenkogel im Zentrum von Bad Ischl se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

Maria Theresia Berghaus Apartments

9,6

Maria Theresia Berghaus Apartments

UbytováníMaria Theresia Berghaus Apartments. Maria Theresia Berghaus Apartments se nachází v Bad Ischlu a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Maria Theresia Berghaus Apartments se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

Heritage Boutique Apartments Bad Ischl

9,6

Heritage Boutique Apartments Bad Ischl

Ubytování (Apartmány) Heritage Boutique Apartments Bad Ischl. Set in Bad Ischl, 200 metres from Kaiservilla, Heritage Boutique Apartments Bad Ischl offers free WiFi and city views. Ubytování Heritage Boutique Apartments Bad Ischl se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

Im Kurpark

9,6

Im Kurpark

Ubytování (Apartmány) Im Kurpark. Ubytování se nachází v Bad Ischlu v Horním Rakousku, 1,5 km od Kaiservilla. Ubytování Im Kurpark se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienhaus-Loidl

9,6

Ferienhaus-Loidl

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus-Loidl. Ferienhaus Loidl nabízí ubytování v Bad Ischlu, 5 km od paláce Císařská vila a 2 km od lanovky Katrinseilbahn. Ubytování Ferienhaus-Loidl se nachází ve městě Rudolf-von-Alt-Weg (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus Aschau

9,6

Haus Aschau

Ubytování (Apartmán) Haus Aschau. Haus Aschau se nachází asi 8 km od lanovky Katrinseilbahn a 7 km od historické budovy Kaiservilla. Ubytování Haus Aschau se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Bett & Berg Bad Ischl

9,6

Bett & Berg Bad Ischl

Ubytování (Aparthotel) Bett & Berg Bad Ischl. Bett & Berg Bad Ischl se nachází v Bad Ischlu, 2,2 km od Kaiservilla, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bett & Berg Bad Ischl se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment Ischl Home

9,6

Apartment Ischl Home

Ubytování (Apartmán) Apartment Ischl Home. Ferienwohnung Bad Ischl se nachází v obci Bad Ischl, 10 minut chůze od obce Kaiservilla. Ubytování Apartment Ischl Home se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Katrinblick

9,6

Ferienwohnung Katrinblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Katrinblick. Ferienwohnung Katrinblick nabízí ubytování v Bad Ischlu, jen 3,3 km od bývalé císařské rezidence Kaiservilla a 1,7 km od lanovky Katrinseilbahn. Ubytování Ferienwohnung Katrinblick se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Landhaus Seppenbauer

9,6

Landhaus Seppenbauer

UbytováníLandhaus Seppenbauer. Landhaus Seppenbauer se nachází v Bad Ischlu a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Landhaus Seppenbauer se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienhaus Dagmar

9,5

Ferienhaus Dagmar

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Dagmar. Ferienhaus Dagmar se nachází ve městě Bad Ischl, 1,3 km od Císařské vily a 3,2 km od lanovky Katrinseilbahn, a nabízí ubytování s kuchyní, zahradu, výhled... Ubytování Ferienhaus Dagmar se nachází ve městě 18 Brandenbergweg (Rakousko - Horní Rakousko).

Villa Stadlmann

9,5

Villa Stadlmann

Ubytování (Apartmány) Villa Stadlmann. Villa Stadlmann se nachází ve městě Bad Ischl, 1,6 km od Císařské vily a 500 metrů od lanovky Katrinseilbahn. Ubytování Villa Stadlmann se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus Strutzenberger

9,5

Haus Strutzenberger

Ubytování (Apartmány) Haus Strutzenberger. Haus Strutzenberger je ubytování pouze pro dospělé a nachází se v klidné rezidenční čtvrti ve městě Bad Ischl v oblasti Salzkammergut. Ubytování Haus Strutzenberger se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Nice home in Bad Ischl with WiFi and 1 Bedrooms

9,5

Nice home in Bad Ischl with WiFi and 1 Bedrooms

UbytováníNice home in Bad Ischl with WiFi and 1 Bedrooms. Nice home in Bad Ischl with WiFi and 1 Bedrooms se nachází v Bad Ischlu. Ubytování Nice home in Bad Ischl with WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

Gartenappartement Leonsberg

9,5

Gartenappartement Leonsberg

Ubytování (Apartmány) Gartenappartement Leonsberg. Gartenappartement Leonsberg se nachází v Bad Ischlu, 2,1 km od Kaiservilla, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gartenappartement Leonsberg se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

Holzhaus in Alleinlage in Bad Ischl, Kamin & Sauna

9,5

Holzhaus in Alleinlage in Bad Ischl, Kamin & Sauna

Ubytování (Prázdninové domy) Holzhaus in Alleinlage in Bad Ischl, Kamin & Sauna. Penzion Holzhaus in Alleinlage se nachází v Bad Ischlu, pouhých 2,6 km od Císařské vily, a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holzhaus in Alleinlage in Bad Ischl, Kamin & Sauna se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

Wohlfühloase mit Bergblick

9,5

Wohlfühloase mit Bergblick

UbytováníWohlfühloase mit Bergblick. Wohlfühloase mit Bergblick se nachází v Bad Ischlu. Nabízí zahradu, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wohlfühloase mit Bergblick se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

Villa Leni - Premium Apartments

9,4

Villa Leni - Premium Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Leni - Premium Apartments. Villa Leni - Premium Apartments se nachází ve městě Bad Ischl, 400 metrů od Císařské vily a 1,7 km od kabinové lanovky Katrin Seilbahn. Ubytování Villa Leni - Premium Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

THE VIEW - Modern Panorama Residence

9,4

THE VIEW - Modern Panorama Residence

Ubytování (Apartmány) THE VIEW - Modern Panorama Residence. THE VIEW - Modern Panorama Residence se nachází v Bad Ischlu, 400 metrů od Kaiservilla, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování THE VIEW - Modern Panorama Residence se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus Traun-Ufer

9,4

Haus Traun-Ufer

Ubytování (Apartmán) Haus Traun-Ufer. Haus Traun-Ufer se nachází v Bad Ischlu a nabízí soukromou pláž a terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. K dispozici je i patio a výhled do zahrady. Ubytování Haus Traun-Ufer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Landhaus Fay

9,4

Landhaus Fay

Ubytování (Penzion) Landhaus Fay. Landhaus Fay se nachází v klidné obci Perneck, 3 km od Bad Ischlu, v centru regionu Salzkammergut. Ubytování Landhaus Fay se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Sissy Wohnung

9,4

Sissy Wohnung

Ubytování (Apartmán) Sissy Wohnung. Apartmán Sissy Wohnung nabízí ubytování s terasou a výhledem na hory asi 1,4 km od Císařské vily. Ubytování Sissy Wohnung se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Burgi Kefer

9,3

Burgi Kefer

Ubytování (Apartmány) Burgi Kefer. Burgi Kefer se nachází vedle zátoky Rettenbach, 5 minut jízdy od termálních lázní Bad Ischl, a poskytuje bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Burgi Kefer se nachází ve městě Widerhoferweg 5 (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Karin Humer

9,3

Ferienwohnung Karin Humer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Karin Humer. Ferienwohnung Karin Humer se nachází v Bad Ischlu a nabízí bezplatné Wi-Fi, zapůjčení jízdních kol zdarma, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Ferienwohnung Karin Humer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Wolke

9,3

Wolke

Ubytování (Apartmány) Wolke. Apartment Wolke a quiet yet central location in Bad Ischl. The modern apartment comes with balcony featuring views of the city and the Traun River. Ubytování Wolke se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Am Jodlerweg

9,3

Ferienwohnung Am Jodlerweg

UbytováníFerienwohnung Am Jodlerweg. Ferienwohnung Am Jodlerweg se nachází v Bad Ischlu v Horním Rakousku a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Am Jodlerweg se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

Concordia 4

9,3

Concordia 4

Ubytování (Apartmán) Concordia 4. Concordia 4 se nachází v Bad Ischlu, 3,3 km od Císařské vily a 1,9 km od lanovky Katrinseilbahn. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Concordia 4 se nachází ve městě 4 Concordiastraße (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus Anastasia

9,3

Haus Anastasia

Ubytování (Penzion) Haus Anastasia. Haus Anastasia je dům vlastněný britskou rodinou Těší se klidné poloze na okraji města Bad Ischlu a nabízí prostorné apartmány s Wi-Fi zdarma a výhled na... Ubytování Haus Anastasia se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Living8-Appartements

9,3

Living8-Appartements

Ubytování (Apartmány) Living8-Appartements. Living8-Appartements se nachází v Bad Ischlu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou s terasou a výhledem na hory. Ubytování Living8-Appartements se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

The Gallery

9,3

The Gallery

Ubytování (Apartmány) The Gallery. Apartmán The Gallery se nachází ve městě Bad Ischl, 600 metrů od Císařské vily a 2,3 km od lanovky Katrin, a nabízí ubytování s posezením. Ubytování The Gallery se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartments Traunkai Bad Ischl

9,2

Apartments Traunkai Bad Ischl

Ubytování (Apartmány) Apartments Traunkai Bad Ischl. Apartments Traunkai Bad Ischl se nachází v Bad Ischlu, necelý 1 km od Kaiservilla, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartments Traunkai Bad Ischl se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienhaus Salzkammergut

9,2

Ferienhaus Salzkammergut

UbytováníFerienhaus Salzkammergut. Ferienhaus Salzkammergut se nachází v Salcburku, 48 km od hlavního nádraží, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, zahradou, sdíleným loungem a... Ubytování Ferienhaus Salzkammergut se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

Kristall

9,2

Kristall

Ubytování (Apartmány) Kristall. Right at the banks of the Traun River in the heart of Bad Ischl, Apartment Kristall offers you an elegant yet modern atmosphere as well as mountain and... Ubytování Kristall se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Villa Romy

9,2

Villa Romy

Ubytování (Privát) Villa Romy. Villa Romy nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště v Bad Ischlu, 3,6 km od Císařské vily. Ubytování Villa Romy se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Auszeit Salzkammergut Appartements

9,2

Auszeit Salzkammergut Appartements

Ubytování (Apartmány) Auszeit Salzkammergut Appartements. Auszeit Salzkammergut Appartements se nachází v Bad Ischlu, 2,6 km od Kaiservilla. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Auszeit Salzkammergut Appartements se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

EurothermenResort Bad Ischl Hotel Royal

9,1

EurothermenResort Bad Ischl Hotel Royal

Ubytování (Hotel) EurothermenResort Bad Ischl Hotel Royal. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v centru městečka Bad Ischl, je přímo spojený s termálními lázněmi Salzkammerguttherme, a nabízí pokoje s podlahovým... Ubytování EurothermenResort Bad Ischl Hotel Royal se nachází ve městě Voglhuberstraße 10 (Rakousko - Horní Rakousko).

Ubytování ve městě Bad Ischl

Město Bad Ischl se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 73 hotelů a ubytování ve městě Bad Ischl.