Hledat

Ubytování

Ubytování město Bad Ischl

Ve městě Bad Ischl (Rakousko) máme celkem 73 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bad Ischl

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bad Ischl

Ferienwohnung Monika

9,9

Ferienwohnung Monika

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Monika. Tento apartmán se nachází ve městě Bad Ischl, 2,2 km od oblasti Katrinseilbahn. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Letiště W. A. Ubytování Ferienwohnung Monika se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

Schmaranzer

9,9

Schmaranzer

Ubytování (Apartmán) Schmaranzer. Featuring a terrace, Schmaranzer offers accommodation in Bad Ischl with free WiFi and garden views. Located 1. Ubytování Schmaranzer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement ANGEL

9,9

Appartement ANGEL

Ubytování (Apartmán) Appartement ANGEL. Set in Bad Ischl and only 3.1 km from Kaiservilla, Appartement ANGEL offers accommodation with mountain views, free WiFi and free private parking. Ubytování Appartement ANGEL se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bertholini

9,8

Villa Bertholini

Ubytování (Apartmány) Villa Bertholini. Nově zrekonstruovaná secesní Villa Bertholini se nachází 500 metrů od Císařské vily (Kaiservilla) a nabízí exkluzivní ubytování unikátně zařízených... Ubytování Villa Bertholini se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Braumandl

9,7

Haus Braumandl

Ubytování (Apartmány) Haus Braumandl. Haus Braumandl se nachází ve města Bad Ischl, 200 metrů od muzea Kaiservilla. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Haus Braumandl se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Katrin

9,7

Haus Katrin

Ubytování (Apartmán) Haus Katrin. Haus Katrin se nachází v obci Bad Ischl. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a výhledem na okolní hory. Ubytování Haus Katrin se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landlust Ischl

9,7

Landlust Ischl

Ubytování (Bed and breakfast) Landlust Ischl. Landlust Ischl se nachází v Bad Ischlu, 3,1 km od městě Kaiservilla, a nabízí Wi-Fi zdarma a bezplatné soukromé parkování. Ubytování Landlust Ischl se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bettraum

9,7

Bettraum

Ubytování (Apartmán) Bettraum. Ubytování Bettraum se zahradou a terasou se nachází v Bad Ischlu, 2,9 km od letního sídla císaře Františka Josefa I. a 1,4 km od lanovky Katrinseilbahn. Ubytování Bettraum se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Villa Traun

9,7

Villa Traun

Ubytování (Apartmány) Villa Traun. Villa Traun se nachází v lázeňském městě Bad Ischl, 3 km od budovy Kaiservilla. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Villa Traun se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bad Ischl Bergblick

9,7

Ferienwohnung Bad Ischl Bergblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bad Ischl Bergblick. Located in a quiet residential area, this spacious one-bedroom apartment is just a 5-minute walk from the bus and train stations, and only a 10-minute walk... Ubytování Ferienwohnung Bad Ischl Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heritage Boutique Apartments Bad Ischl

9,6

Heritage Boutique Apartments Bad Ischl

Ubytování (Apartmány) Heritage Boutique Apartments Bad Ischl. Set in Bad Ischl, 200 metres from Kaiservilla, Heritage Boutique Apartments Bad Ischl offers free WiFi and city views. Ubytování Heritage Boutique Apartments Bad Ischl se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Aschau

9,6

Haus Aschau

Ubytování (Apartmán) Haus Aschau. Haus Aschau se nachází asi 8 km od lanovky Katrinseilbahn a 7 km od historické budovy Kaiservilla. Ubytování Haus Aschau se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus-Loidl

9,6

Ferienhaus-Loidl

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus-Loidl. Ferienhaus Loidl nabízí ubytování v Bad Ischlu, 5 km od paláce Císařská vila a 2 km od lanovky Katrinseilbahn. Ubytování Ferienhaus-Loidl se nachází ve městě Rudolf-von-Alt-Weg (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ischl Home

9,6

Apartment Ischl Home

Ubytování (Apartmán) Apartment Ischl Home. Ferienwohnung Bad Ischl se nachází v obci Bad Ischl, 10 minut chůze od obce Kaiservilla. Ubytování Apartment Ischl Home se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Katrinblick

9,6

Ferienwohnung Katrinblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Katrinblick. Ferienwohnung Katrinblick nabízí ubytování v Bad Ischlu, jen 3,3 km od bývalé císařské rezidence Kaiservilla a 1,7 km od lanovky Katrinseilbahn. Ubytování Ferienwohnung Katrinblick se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gemütliche 4 Zimmer Whg in der Residenz Elisabeth

9,5

Gemütliche 4 Zimmer Whg in der Residenz Elisabeth

Ubytování (Apartmán) Gemütliche 4 Zimmer Whg in der Residenz Elisabeth. Gemütliche 4 Zimmer Whg in der Residenz Elisabeth nabízí ubytování v Bad Ischlu, 1,1 km od letního sídla císaře Františka Josefa I. Kaiservilla. Ubytování Gemütliche 4 Zimmer Whg in der Residenz Elisabeth se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Villa Stadlmann

9,5

Villa Stadlmann

Ubytování (Apartmány) Villa Stadlmann. Villa Stadlmann se nachází ve městě Bad Ischl, 1,6 km od Císařské vily a 500 metrů od lanovky Katrinseilbahn. Ubytování Villa Stadlmann se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Dagmar

9,5

Ferienhaus Dagmar

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Dagmar. Ferienhaus Dagmar se nachází ve městě Bad Ischl, 1,3 km od Císařské vily a 3,2 km od lanovky Katrinseilbahn, a nabízí ubytování s kuchyní, zahradu, výhled... Ubytování Ferienhaus Dagmar se nachází ve městě 18 Brandenbergweg (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Strutzenberger

9,5

Haus Strutzenberger

Ubytování (Apartmány) Haus Strutzenberger. Haus Strutzenberger je ubytování pouze pro dospělé a nachází se v klidné rezidenční čtvrti ve městě Bad Ischl v oblasti Salzkammergut. Ubytování Haus Strutzenberger se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Leni - Premium Apartments

9,4

Villa Leni - Premium Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Leni - Premium Apartments. Villa Leni - Premium Apartments se nachází ve městě Bad Ischl, 400 metrů od Císařské vily a 1,7 km od kabinové lanovky Katrin Seilbahn. Ubytování Villa Leni - Premium Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Traun-Ufer

9,4

Haus Traun-Ufer

Ubytování (Apartmán) Haus Traun-Ufer. Haus Traun-Ufer se nachází v Bad Ischlu a nabízí soukromou pláž a terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. K dispozici je i patio a výhled do zahrady. Ubytování Haus Traun-Ufer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sissy Wohnung

9,4

Sissy Wohnung

Ubytování (Apartmán) Sissy Wohnung. Apartmán Sissy Wohnung nabízí ubytování s terasou a výhledem na hory asi 1,4 km od Císařské vily. Ubytování Sissy Wohnung se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Fay

9,4

Landhaus Fay

Ubytování (Penzion) Landhaus Fay. Landhaus Fay se nachází v klidné obci Perneck, 3 km od Bad Ischlu, v centru regionu Salzkammergut. Ubytování Landhaus Fay se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Karin Humer

9,3

Ferienwohnung Karin Humer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Karin Humer. Ferienwohnung Karin Humer se nachází v Bad Ischlu a nabízí bezplatné Wi-Fi, zapůjčení jízdních kol zdarma, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Ferienwohnung Karin Humer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wolke

9,3

Wolke

Ubytování (Apartmány) Wolke. Apartment Wolke a quiet yet central location in Bad Ischl. The modern apartment comes with balcony featuring views of the city and the Traun River. Ubytování Wolke se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Burgi Kefer

9,3

Burgi Kefer

Ubytování (Apartmány) Burgi Kefer. Burgi Kefer se nachází vedle zátoky Rettenbach, 5 minut jízdy od termálních lázní Bad Ischl, a poskytuje bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Burgi Kefer se nachází ve městě Widerhoferweg 5 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Algoma

9,3

Apartment Algoma

Ubytování (Apartmán) Apartment Algoma. Situated in the centre of Bad Ischl, a 5-minute walk from the Emperial Villa, Apartment Algoma is a modernly furnished studio with amenities like a... Ubytování Apartment Algoma se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus Anastasia

9,3

Haus Anastasia

Ubytování (Penzion) Haus Anastasia. Haus Anastasia je dům vlastněný britskou rodinou Těší se klidné poloze na okraji města Bad Ischlu a nabízí prostorné apartmány s Wi-Fi zdarma a výhled na... Ubytování Haus Anastasia se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Concordia 4

9,3

Concordia 4

Ubytování (Apartmán) Concordia 4. Concordia 4 se nachází v Bad Ischlu, 3,3 km od Císařské vily a 1,9 km od lanovky Katrinseilbahn. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Concordia 4 se nachází ve městě 4 Concordiastraße (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Gallery

9,3

The Gallery

Ubytování (Apartmány) The Gallery. Apartmán The Gallery se nachází ve městě Bad Ischl, 600 metrů od Císařské vily a 2,3 km od lanovky Katrin, a nabízí ubytování s posezením. Ubytování The Gallery se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kristall

9,2

Kristall

Ubytování (Apartmány) Kristall. Right at the banks of the Traun River in the heart of Bad Ischl, Apartment Kristall offers you an elegant yet modern atmosphere as well as mountain and... Ubytování Kristall se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Romy

9,2

Villa Romy

Ubytování (Privát) Villa Romy. Villa Romy nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště v Bad Ischlu, 3,6 km od Císařské vily. Ubytování Villa Romy se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EurothermenResort Bad Ischl Hotel Royal

9,1

EurothermenResort Bad Ischl Hotel Royal

Ubytování (Hotel) EurothermenResort Bad Ischl Hotel Royal. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v centru městečka Bad Ischl, je přímo spojený s termálními lázněmi Salzkammerguttherme, a nabízí pokoje s podlahovým... Ubytování EurothermenResort Bad Ischl Hotel Royal se nachází ve městě Voglhuberstraße 10 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Fam. Wiener-Höchsmann

9,1

Ferienwohnung Fam. Wiener-Höchsmann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fam. Wiener-Höchsmann. Ferienwohnung Fam. Wiener-Höchsmann se nachází v obci Bad Ischl, 4,2 km od Kaiservilly. Nabízí terasu, zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady a na hory. Ubytování Ferienwohnung Fam. Wiener-Höchsmann se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Alpenwiesen

9

Ferienwohnung Alpenwiesen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Alpenwiesen. Alpenwiesen Ferienwohnung je nekuřácký apartmán s možností vlastního stravování situovaný v domě jen 2,5 km od centra Bad Ischlu. Ubytování Ferienwohnung Alpenwiesen se nachází ve městě Kalkgrubenstraße 25 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienappartment zum grünen Hirsch

9

Ferienappartment zum grünen Hirsch

Ubytování (Apartmán) Ferienappartment zum grünen Hirsch. Liebevolle Ferienwohnung in Bad Ischl mit Balkon is located in Bad Ischl. Situated 1.2 km from Kaiservilla, the property offers a terrace. Ubytování Ferienappartment zum grünen Hirsch se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Wagner

9

Ferienhaus Wagner

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Wagner. Ferienhaus Wagner se nachází ve městě Bad Ischgl, 2,1 km od letního císařského sídla Kaiservilla a 3,9 km od lanovky Katrinseilbahn. Ubytování Ferienhaus Wagner se nachází ve městě Rettenbachwaldstraße 64 (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartments Villa Schodterer - adults only

9

Apartments Villa Schodterer - adults only

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Schodterer - adults only. Set within 2 km of Kaiservilla and 2 km of Katrinseilbahn in Bad Ischl, Apartments Villa Schodterer - adults only offers accommodation with free WiFi and... Ubytování Apartments Villa Schodterer - adults only se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Goldener Ochs

8,9

Hotel Goldener Ochs

Ubytování (Hotel) Hotel Goldener Ochs. Tento tradiční rodinný Hotel Goldener Ochs se nachází v centru lázeňského městečka Bad Ischl a nabízí velké lázeňské centrum a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Goldener Ochs se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Der Hubertushof

8,9

Der Hubertushof

Ubytování (Hotel) Der Hubertushof. Hubertushof je tradiční čtyřhvězdičkový hotel v centru lázeňského města Bad Ischl, který se nachází u parku a jen pár kroků od císařské vily. Ubytování Der Hubertushof se nachází ve městě Götzstraße 1 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Katrinblick

8,9

Haus Katrinblick

Ubytování (Apartmán) Haus Katrinblick. Featuring mountain views, Haus Katrinblick provides accommodation with a balcony and a kettle, around 4.4 km from Kaiservilla. Ubytování Haus Katrinblick se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Pan Haus

8,9

Pan Haus

Ubytování (Aparthotel) Pan Haus. Pan Haus je aparthotel situovaný v Bad Ischlu, 5 km od Císařské vily. Nabízí výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Pan Haus se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bad Ischl - Elegance & Style

8,9

Bad Ischl - Elegance & Style

Ubytování (Apartmány) Bad Ischl - Elegance & Style. Bad Ischl - Elegance & Style se nachází 1 km od muzea Kaiservilla a nabízí ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Bad Ischl - Elegance & Style se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Seilern Vital Resort

8,9

Villa Seilern Vital Resort

Ubytování (Hotel) Villa Seilern Vital Resort. Villa Seilern Vital Resort se nachází v malebném lázeňském městečku Bad Ischl. Ubytování Villa Seilern Vital Resort se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nut Lake Apartments

8,8

Nut Lake Apartments

Ubytování (Apartmány) Nut Lake Apartments. Apartmány Nut Lake se nacházejí ve městě Bad Ischl, 7 km od Císařské vily a 8 km od lanovky Katrinseilbahn. Ubytování Nut Lake Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Hotel Goldenes Schiff

8,8

Hotel Goldenes Schiff

Ubytování (Hotel) Hotel Goldenes Schiff. Tento 4hvězdičkový rodinný hotel najdete v centru města Bad Ischl, blízko řeky Traun. Hotel nabízí restauraci, wellness centrum a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Goldenes Schiff se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Oase

8,7

Hotel Oase

Ubytování (Hotel) Hotel Oase. Hotel Oase se nachází jen 5 minut jízdy autem nebo autobusem od centra Bad Ischlu, vedle krásného potoka vhodného ke koupání. Ubytování Hotel Oase se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Waldesruh

8,7

Pension Waldesruh

Ubytování (Penzion) Pension Waldesruh. Nově zrekonstruovaný Pension Waldesruh je situovaný uprostřed svěží zeleně, jen 2 km od centra historického lázeňského města Bad Ischl. Ubytování Pension Waldesruh se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Kirchenwirt

8,7

Frühstückspension Kirchenwirt

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Kirchenwirt. Frühstückspension Kirchenwirt se nachází ve městě Bad Ischl, 6 km od císařské letní vily a 7 km od lanovky Katrinseilbahn. Ubytování Frühstückspension Kirchenwirt se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wagnermoosgutl

8,7

Wagnermoosgutl

Ubytování (Farma) Wagnermoosgutl. Wagnermoosgutl se nachází v Bad Ischlu a nabízí ubytování s posezením a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Wagnermoosgutl se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnhof

8,6

Sonnhof

Ubytování (Hotel) Sonnhof. Sonnhof se nachází uprostřed zahrady se staletými stromy, hned vedle nádraží Bad Ischl a naproti lázním Salzkammerguttherme, a nabízí soukromé neplacené... Ubytování Sonnhof se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bad Ischl

Město Bad Ischl se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 73 hotelů a ubytování ve městě Bad Ischl.