Hledat

Ubytování

Ubytování město Gosau

Ve městě Gosau (Rakousko) máme celkem 109 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gosau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gosau

Appartements gosaukamm.com

10

Appartements gosaukamm.com

Ubytování (Apartmány) Appartements gosaukamm.com. Appartements gosaukamm.com leží v údolí Gosau v oblasti Hallstatt-Dachstein-Salzkammergut zapsané na seznamu UNESCO. Ubytování Appartements gosaukamm.com se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Zeilner Dachstein Apartment

9,9

Zeilner Dachstein Apartment

Ubytování (Apartmán) Zeilner Dachstein Apartment. Zeilner Dachstein Apartment se nachází na okraji lesa, 400 metrů od centra Gosau, 150 metrů od zastávky bezplatného skibusu a 2,5 km od lyžařských vleků... Ubytování Zeilner Dachstein Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Irene Pachler

9,9

Ferienwohnung Irene Pachler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Irene Pachler. Ferienwohnung Irene Pachler se nachází v hornorakouském Gosau-Hintertalu, mezi lanovkami na Zwieselalm a Hornspitz. Ubytování Ferienwohnung Irene Pachler se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Hager

9,8

Ferienwohnungen Hager

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Hager. Ferienwohnungen Hager se nachází v Gosau a nabízí ubytování se zahradou. Ubytování Ferienwohnungen Hager se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwadenguetl

9,8

Schwadenguetl

Ubytování (Chata) Schwadenguetl. Schwadenguetl je horská chata v rustikálním stylu s možností vlastního stravování situovaná v Gosau, 6 km od Gosauského jezera a 2 km od lyžařského vleku... Ubytování Schwadenguetl se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Almliesl

9,8

Appartment Almliesl

Ubytování (Apartmán) Appartment Almliesl. Boasting free bikes, barbecue facilities, and a terrace, Appartment Almliesl provides accommodation in Gosau with free WiFi and garden views. Ubytování Appartment Almliesl se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Inge Gapp

9,8

Ferienwohnung Inge Gapp

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Inge Gapp. Tento velice prostorný apartmán se nachází na poklidném místě v údolí, 3 km od centra obce, a nabízí terasu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Inge Gapp se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Vierthaler

9,7

Ferienwohnung Vierthaler

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Vierthaler. Ferienwohnung Vierthaler se nachází ve městě Gosau, 3 minuty chůze od místní zastávky skibusů a zhruba 5 minut jízdy od lyžařského areálu Dachstein West,... Ubytování Ferienwohnung Vierthaler se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Renate Hubner

9,7

Ferienwohnung Renate Hubner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Renate Hubner. Ferienwohnung Renate Hubner se nachází na klidném místě, 700 metrů od centra města Gosau, a nabízí dřevěný balkon s výhledem na pohoří Gosaukamm a... Ubytování Ferienwohnung Renate Hubner se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Urstöger

9,7

Appartementhaus Urstöger

Ubytování (Horské chaty) Appartementhaus Urstöger. Appartementhaus Urstöger nabízející ubytování s možností vlastního stravování se nachází ve městě Gosau přímo u sjezdovky, 100 metrů od lanovky Hornspitz... Ubytování Appartementhaus Urstöger se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment 14 Edelweiss Gosau

9,7

Apartment 14 Edelweiss Gosau

Ubytování (Apartmán) Apartment 14 Edelweiss Gosau. Apartmán Edelweiss Gosau 14 se nachází přibližně 3,1 km od lanovky Hornspitz Express I. Ubytování Apartment 14 Edelweiss Gosau se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Alpenchalet Gosau

9,7

Alpenchalet Gosau

Ubytování (Chata) Alpenchalet Gosau. Velmi prostorný 3podlažní Alpenchalet-Gosau nabízí terasu, 4 ložnice (některé s balkonem), kuchyni, jídelní kout, obývací pokoj s otevřeným krbem a za... Ubytování Alpenchalet Gosau se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Am Holzmeisterweg 31 "Erika"

9,7

Am Holzmeisterweg 31 "Erika"

Ubytování (Apartmán) Am Holzmeisterweg 31 "Erika". Apartmán Am Holzmeisterweg 31 "Erika" se nachází v lyžařském středisku Gosau a nabízí terasu a zahradu. Ubytování Am Holzmeisterweg 31 "Erika" se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunseitn Apartments

9,7

Sunseitn Apartments

Ubytování (Apartmány) Sunseitn Apartments. Pension Gamsjaeger s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm je situován v poklidné lokalitě nedaleko hory Kalvarienberg v oblasti... Ubytování Sunseitn Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Edelweiss Top21

9,7

Pension Edelweiss Top21

Ubytování (Penzion) Pension Edelweiss Top21. Penzion Edelweiss Top21 se nachází v Gosau, 2,8 km od lanovky Hornspitz Express I, 4 km od lanovky Hornspitz Express II a 5 km od lanovky Panorama Jet... Ubytování Pension Edelweiss Top21 se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hessenberger

9,6

Ferienwohnung Hessenberger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hessenberger. Ferienwohnung Hessenberger se nachází na okraji lesa 3 km od centra obce Gosau a pouhých 100 metrů od lanovky Hornspitze, která vás doveze do lyžařského... Ubytování Ferienwohnung Hessenberger se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Edelweiß Appartement Wimmer

9,6

Pension Edelweiß Appartement Wimmer

Ubytování (Apartmán) Pension Edelweiß Appartement Wimmer. Pension Edelweiß Appartement Wimmer nabízí ubytování v Gosau, 2,8 km od lanovky Hornspitz Express I. Ubytování má bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Edelweiß Appartement Wimmer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Pachler

9,6

Frühstückspension Pachler

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Pachler. Frühstückspension Pachler se může pochlubit malebnou polohou v údolí Gosau v oblasti Salzkammergut, pouhých 600 metrů od lyžařského areálu Dachstein West a... Ubytování Frühstückspension Pachler se nachází ve městě Gosau (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Egger Barbara

9,6

Apartments Egger Barbara

Ubytování (Apartmány) Apartments Egger Barbara. Ferienwohnung Egger se nachází v malebném údolí Gosau, jen 2,5 km od lyžařského areálu Dachstein West. Ubytování Apartments Egger Barbara se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kunterbunt

9,5

Ferienwohnung Kunterbunt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kunterbunt. Rustikální apartmán Ferienwohnung Sabine se nachází v klidné části Gosau a má satelitní TV a balkon s výhledem na hory. Ubytování Ferienwohnung Kunterbunt se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Schmiedsipplbad

9,5

Ferienwohnung Schmiedsipplbad

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schmiedsipplbad. Ferienwohnung Schmiedsipplbad se nachází ve městě Gosau, 500 metrů od lanovky Hornspitz Express I. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Schmiedsipplbad se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Fasl

9,5

Apartments Fasl

Ubytování (Privát) Apartments Fasl. Apartments Fasl se nachází v boční ulici v blízkosti centra města Gosau a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a 1 balkonem s výhledem do okolní krajiny. Ubytování Apartments Fasl se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Hofstelle Auer

9,5

Hofstelle Auer

Ubytování (Apartmán) Hofstelle Auer. Apartmán Hofstelle Auer se nachází přibližně 3 km od stanice lanovky Hornspitz Express I a nabízí výhled na hory, balkon, rychlovarnou konvici, zahradu,... Ubytování Hofstelle Auer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Studio-Apartment in Gosau near Hallstatt

9,5

Modern Studio-Apartment in Gosau near Hallstatt

Ubytování (Apartmán) Modern Studio-Apartment in Gosau near Hallstatt. Tento moderní studiový apartmán se nachází v Gosau nedaleko Hallstattu. Ubytování Modern Studio-Apartment in Gosau near Hallstatt se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment zum Gosauer Hirsch

9,5

Apartment zum Gosauer Hirsch

Ubytování (Apartmán) Apartment zum Gosauer Hirsch. Apartment zum Gosauer Hirsch se nachází v obci Gosau, 2,9 km od lanovky Hornspitz Express I a 3,2 km od lanovky Hornspitz Express II. Ubytování Apartment zum Gosauer Hirsch se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Jagdhaus Klaushofstube

9,5

Jagdhaus Klaushofstube

Ubytování (Penzion) Jagdhaus Klaushofstube. Jagdhaus Klaushofstube se nachází v Gosau. Ubytování stojí okolo 5 km od lanovky Hornspitz Express I, 7 km od lanovky Hornspitz Express II, 7 km od lanovky... Ubytování Jagdhaus Klaushofstube se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Reiter Lotte

9,5

Ferienhaus Reiter Lotte

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Reiter Lotte. Ferienhaus Reiter Lotte stojí na klidném místě 200 metrů od zastávky bezplatného autobusu k lyžařské oblasti Dachstein West, kam dojedete za 3 minuty. Ubytování Ferienhaus Reiter Lotte se nachází ve městě Brandmühlenweg 3 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andrea Schmaranzer - Privatzimmer

9,5

Andrea Schmaranzer - Privatzimmer

Ubytování (Penzion) Andrea Schmaranzer - Privatzimmer. Velice poklidné ubytování v soukromí Andrea Schmaranzer - Privatzimmer se nachází v údolí Gosautal na území regionu Salzkammergut, 2 km od lyžařských vleků... Ubytování Andrea Schmaranzer - Privatzimmer se nachází ve městě Gosau (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Gams

9,5

Das Gams

Ubytování (Apartmány) Das Gams. Das Gams jsou apartmány s kuchyňským koutem situované v Gosau. K dispozici je sauna. Ubytování Das Gams se nachází ve městě Stötzlgasse 12 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Peter Egger

9,5

Ferienwohnung Peter Egger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Peter Egger. Ferienwohnung Peter Egger se nachází v Gosau, nedaleko lanovky Panorama Jet Zwieselalm a 2,1 km od lanovky Hornspitz Express I. Ubytování Ferienwohnung Peter Egger se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hubner

9,5

Ferienwohnung Hubner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hubner. Ferienwohnung Hubner se nachází v Gosau, méně než 1 km od Hornspitz Express I a 14 minut chůze od Hornspitz Express II. Ubytování Ferienwohnung Hubner se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hallstatt-Dachstein Luxury 7 Gosau

9,5

Hallstatt-Dachstein Luxury 7 Gosau

Ubytování (Apartmán) Hallstatt-Dachstein Luxury 7 Gosau. Hallstatt-Dachstein Luxury 7 Gosau se nachází v obci Gosau, 2,3 km od vleku Hornspitz Express I, 2,6 km od vleku Hornspitz Express II a 5 km od Panorama... Ubytování Hallstatt-Dachstein Luxury 7 Gosau se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privatpension Gosaukammblick

9,4

Privatpension Gosaukammblick

Ubytování (Bed and breakfast) Privatpension Gosaukammblick. Privatpension Gosaukammblick se nachází 600 metrů od lyžařského areálu Gosaukamm a 2 km od jezera Gosausee. Ubytování Privatpension Gosaukammblick se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loetje

9,3

Loetje

Ubytování (Apartmán) Loetje. Apartán Loetje se nachází v městečku Gosau, 3,1 km od stanice lanovky Hornspitz Express I, 3,4 km od stanice lanovky Hornspitz Express II a 6 km od stanice... Ubytování Loetje se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Hallstatt-Dachstein Luxury Gosau 6P

9,3

Hallstatt-Dachstein Luxury Gosau 6P

Ubytování (Apartmán) Hallstatt-Dachstein Luxury Gosau 6P. Hallstatt-Dachstein Luxury Gosau 6P se nachází v obci Gosau, 2,3 km od lanovky Hornspitz Express I, 2,6 km od lanovky Hornspitz Express II, 5 km od lanovky... Ubytování Hallstatt-Dachstein Luxury Gosau 6P se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

De Jutter Edelweiss

9,3

De Jutter Edelweiss

Ubytování (Apartmán) De Jutter Edelweiss. De Jutter Edelweiss se nachází v obci Gosau a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování De Jutter Edelweiss se nachází ve městě Gosau 123 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Sieglinde

9,3

Gästehaus Sieglinde

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Sieglinde. Gästehaus Sieglinde stojí na klidném místě, 5 minut jízdy od Gosau a 7 km od jezera Gosau a horského masivu Dachstein. Ubytování Gästehaus Sieglinde se nachází ve městě Schüttangerstraße 4 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Asserbach

9,3

Ferienhaus Asserbach

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Asserbach. Ferienhaus Asserbach se nachází v Gosau. Je vzdálený 15 minut chůze od lanovek Hornspitz Express I a Panorama Jet Zwieselalm. Ubytování Ferienhaus Asserbach se nachází ve městě Gosau (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Gamsjäger

9,3

Chalet Gamsjäger

Ubytování (Chata) Chalet Gamsjäger. Chalet Gamsjäger se nachází v obci Gosau a může se pochlubit terasou a balkonem, z nichž se otevírá panoramatický výhled směrem na jih na horský hřbet... Ubytování Chalet Gamsjäger se nachází ve městě Hintertal 363 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sommerer

9,3

Ferienwohnung Sommerer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sommerer. Ferienwohnung Sommerer se nachází v Gosau, jen 3,5 km od lanovky Panorama Jet Zwieselalm a 5 km od lanovky 4er-Sesselbahn Törleck. Ubytování Ferienwohnung Sommerer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Grünwald

9,3

Haus Grünwald

Ubytování (Apartmány) Haus Grünwald. Haus Grünwald najdete v obci Gosau v oblasti zvané Solná komora (Salzkammergut), která je zapsána na seznamu světového kulturního dědictví. Ubytování Haus Grünwald se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Gästehaus Erna Bleisch

9,3

Gästehaus Erna Bleisch

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Erna Bleisch. Gästehaus Erna Bleisch v Gosau nabízí ubytování s možností vlastní stravování, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Gästehaus Erna Bleisch se nachází ve městě Gosau Hintertal 613 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hallstatt-Dachstein Luxury 5 Gosau

9,3

Hallstatt-Dachstein Luxury 5 Gosau

Ubytování (Apartmán) Hallstatt-Dachstein Luxury 5 Gosau. Hallstatt-Dachstein Luxury 5 Gosau se nachází v Gosau, jen 2,3 km od lanovky Hornspitz Express I a 2,6 km od lanovky Hornspitz Express II. Ubytování Hallstatt-Dachstein Luxury 5 Gosau se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cool Studio - Apartment in Gosau near Hallstatt

9,2

Cool Studio - Apartment in Gosau near Hallstatt

Ubytování (Apartmán) Cool Studio - Apartment in Gosau near Hallstatt. Tento apartmán se nachází v Gosau u Hallstattu, 2,5 km od lanovky Hornspitz Express I. Nabízí ubytování s výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Cool Studio - Apartment in Gosau near Hallstatt se nachází ve městě Steinermühlenweg 18 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Koller

9,2

Landhaus Koller

Ubytování (Hotel) Landhaus Koller. Tato elegantní secesní vila z roku 1850 je obklopena zahradou o rozloze 20 000 m² a poskytuje panoramatický výhled na údolí Gosau a pohoří Salzkammergut. Ubytování Landhaus Koller se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Appartament "Felicia" Gosau

9,2

Appartament "Felicia" Gosau

Ubytování (Apartmán) Appartament "Felicia" Gosau. Appartament "Felicia" Gosau se nachází v Gosau, 2 km od Hornspitz Express I, 3,3 km od Hornspitz Express II a 5 km od Panorama Jet Zwieselalm. Ubytování Appartament "Felicia" Gosau se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Gästehaus Sams

9,2

Gästehaus Sams

Ubytování (Penzion) Gästehaus Sams. Malý nekuřácký penzion Gästehaus Sams se nachází na tichém místě, pouhé 3 km od lyžařského rezortu Dachstein West a 2 km od centra obce Gosau, a nabízí... Ubytování Gästehaus Sams se nachází ve městě Bärnbachstrasse 12 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Sumara

9,2

Gasthaus Sumara

Ubytování (Penzion) Gasthaus Sumara. Gasthaus Sumara se nachází v obci Gosau, jen 100 metrů od lyžařského vleku Hornspitz Express I, a nabízí kontinentální snídani, Wi-Fi zdarma a soukromé... Ubytování Gasthaus Sumara se nachází ve městě Gosau (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Dependance Faschl

9,2

Ferienwohnung Dependance Faschl

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Dependance Faschl. Tyto velké apartmány se nachází na vyvýšeném místě v obci Gosau. Nabízí Wi-Fi zdarma a balkon nebo terasu s výhledem na pohoří Gosaukamm. Ubytování Ferienwohnung Dependance Faschl se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Transylvania Villa & Spa

9,2

Transylvania Villa & Spa

Ubytování (Apartmány) Transylvania Villa & Spa. Transylvania Villa & Spa se nachází 7 km od Gosauského jezera a 2 km od vleku v lyžařském areálu Dachstein West. Ubytování Transylvania Villa & Spa se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Stelo Gosau-Hallstatt

9,2

Appartement Stelo Gosau-Hallstatt

Ubytování (Apartmán) Appartement Stelo Gosau-Hallstatt. Appartement Stelo Gosau-Hallstatt s výhledem do zahrady nabízí restauraci, bar, bezplatná jízdní kola a fitness centrum. Ubytování Appartement Stelo Gosau-Hallstatt se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Gosau

Město Gosau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 109 hotelů a ubytování ve městě Gosau.