Hledat

Ubytování

Ubytování město Gosau

Ve městě Gosau (Rakousko) máme celkem 109 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gosau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gosau

Ferienhaus Waldglück

10

Ferienhaus Waldglück

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhaus Waldglück. Ferienhaus Waldglück se nachází v Gosau. Schönau am Königssee leží 40 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienhaus Waldglück se nachází ve městě Gosau (Rakousko - Horní Rakousko).

Bergzeit Gosau

10

Bergzeit Gosau

Ubytování (Prázdninový dům) Bergzeit Gosau. Bergzeit Gosau se nachází v Gosau a nabízí vířivku. Ubytování je vzdálené 41 km od Schönau am Königssee a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a... Ubytování Bergzeit Gosau se nachází ve městě Gosau (Rakousko - Horní Rakousko).

Das Blockhaus Gosau

10

Das Blockhaus Gosau

Ubytování (Prázdninové domy) Das Blockhaus Gosau. Das Blockhaus Gosau se nachází v Gosau a nabízí zahradu a gril. Ubytování Das Blockhaus Gosau se nachází ve městě Gosau (Rakousko - Horní Rakousko).

Zeilner Dachstein Apartment

9,9

Zeilner Dachstein Apartment

Ubytování (Apartmán) Zeilner Dachstein Apartment. Zeilner Dachstein Apartment se nachází na okraji lesa, 400 metrů od centra Gosau, 150 metrů od zastávky bezplatného skibusu a 2,5 km od lyžařských vleků... Ubytování Zeilner Dachstein Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Irene Pachler

9,9

Ferienwohnung Irene Pachler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Irene Pachler. Ferienwohnung Irene Pachler se nachází v hornorakouském Gosau-Hintertalu, mezi lanovkami na Zwieselalm a Hornspitz. Ubytování Ferienwohnung Irene Pachler se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnungen Hager

9,8

Ferienwohnungen Hager

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Hager. Ferienwohnungen Hager se nachází v Gosau a nabízí ubytování se zahradou. Ubytování Ferienwohnungen Hager se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Schmaranzer

9,8

Ferienwohnung Schmaranzer

UbytováníFerienwohnung Schmaranzer. Ferienwohnung Schmaranzer se nachází v Gosau v Horním Rakousku a nabízí zahradu. Ubytování Ferienwohnung Schmaranzer se nachází ve městě Gosau (Rakousko - Horní Rakousko).

Appartment Almliesl

9,8

Appartment Almliesl

Ubytování (Apartmán) Appartment Almliesl. Boasting free bikes, barbecue facilities, and a terrace, Appartment Almliesl provides accommodation in Gosau with free WiFi and garden views. Ubytování Appartment Almliesl se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Schwadenguetl

9,8

Schwadenguetl

Ubytování (Chata) Schwadenguetl. Schwadenguetl je horská chata v rustikálním stylu s možností vlastního stravování situovaná v Gosau, 6 km od Gosauského jezera a 2 km od lyžařského vleku... Ubytování Schwadenguetl se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Dangos Gosau

9,8

Dangos Gosau

UbytováníDangos Gosau. Dangos Gosau se nachází v Gosau a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dangos Gosau se nachází ve městě Gosau (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus Friedrich

9,8

Haus Friedrich

Ubytování (Penzion) Haus Friedrich. Haus Friedrich nabízí ubytování v Gosau. K dispozici je lyžárna, zahrada a terasa. K dispozici je gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Friedrich se nachází ve městě Gosau (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Inge Gapp

9,8

Ferienwohnung Inge Gapp

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Inge Gapp. Tento velice prostorný apartmán se nachází na poklidném místě v údolí, 3 km od centra obce, a nabízí terasu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Inge Gapp se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Renate Hubner

9,7

Ferienwohnung Renate Hubner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Renate Hubner. Ferienwohnung Renate Hubner se nachází na klidném místě, 700 metrů od centra města Gosau, a nabízí dřevěný balkon s výhledem na pohoří Gosaukamm a... Ubytování Ferienwohnung Renate Hubner se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Am Holzmeisterweg 31 "Erika"

9,7

Am Holzmeisterweg 31 "Erika"

Ubytování (Apartmán) Am Holzmeisterweg 31 "Erika". Apartmán Am Holzmeisterweg 31 "Erika" se nachází v lyžařském středisku Gosau a nabízí terasu a zahradu. Ubytování Am Holzmeisterweg 31 "Erika" se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Pension Edelweiss Top21

9,7

Pension Edelweiss Top21

Ubytování (Penzion) Pension Edelweiss Top21. Penzion Edelweiss Top21 se nachází v Gosau, 2,8 km od lanovky Hornspitz Express I, 4 km od lanovky Hornspitz Express II a 5 km od lanovky Panorama Jet... Ubytování Pension Edelweiss Top21 se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Sunseitn Apartments

9,7

Sunseitn Apartments

Ubytování (Apartmány) Sunseitn Apartments. Pension Gamsjaeger s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm je situován v poklidné lokalitě nedaleko hory Kalvarienberg v oblasti... Ubytování Sunseitn Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Alpenchalet Gosau

9,7

Alpenchalet Gosau

Ubytování (Chata) Alpenchalet Gosau. Velmi prostorný 3podlažní Alpenchalet-Gosau nabízí terasu, 4 ložnice (některé s balkonem), kuchyni, jídelní kout, obývací pokoj s otevřeným krbem a za... Ubytování Alpenchalet Gosau se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Hessenberger

9,6

Ferienwohnung Hessenberger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hessenberger. Ferienwohnung Hessenberger se nachází na okraji lesa 3 km od centra obce Gosau a pouhých 100 metrů od lanovky Hornspitze, která vás doveze do lyžařského... Ubytování Ferienwohnung Hessenberger se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Pension Edelweiß Appartement Wimmer

9,6

Pension Edelweiß Appartement Wimmer

Ubytování (Apartmán) Pension Edelweiß Appartement Wimmer. Pension Edelweiß Appartement Wimmer nabízí ubytování v Gosau, 2,8 km od lanovky Hornspitz Express I. Ubytování má bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Edelweiß Appartement Wimmer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Kalvarienberg Appartement Gosau

9,6

Kalvarienberg Appartement Gosau

Ubytování (Apartmán) Kalvarienberg Appartement Gosau. Kalvarienberg Appartement Gosau se nachází v Gosau. Schönau am Königssee leží 40 km daleko. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kalvarienberg Appartement Gosau se nachází ve městě Gosau (Rakousko - Horní Rakousko).

Frühstückspension Pachler

9,6

Frühstückspension Pachler

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Pachler. Frühstückspension Pachler se může pochlubit malebnou polohou v údolí Gosau v oblasti Salzkammergut, pouhých 600 metrů od lyžařského areálu Dachstein West a... Ubytování Frühstückspension Pachler se nachází ve městě Gosau (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartments Egger Barbara

9,6

Apartments Egger Barbara

Ubytování (Apartmány) Apartments Egger Barbara. Ferienwohnung Egger se nachází v malebném údolí Gosau, jen 2,5 km od lyžařského areálu Dachstein West. Ubytování Apartments Egger Barbara se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Schmiedsipplbad

9,5

Ferienwohnung Schmiedsipplbad

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schmiedsipplbad. Ferienwohnung Schmiedsipplbad se nachází ve městě Gosau, 500 metrů od lanovky Hornspitz Express I. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Schmiedsipplbad se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Hofstelle Auer

9,5

Hofstelle Auer

Ubytování (Apartmán) Hofstelle Auer. Apartmán Hofstelle Auer se nachází přibližně 3 km od stanice lanovky Hornspitz Express I a nabízí výhled na hory, balkon, rychlovarnou konvici, zahradu,... Ubytování Hofstelle Auer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Modern Studio-Apartment in Gosau near Hallstatt

9,5

Modern Studio-Apartment in Gosau near Hallstatt

Ubytování (Apartmán) Modern Studio-Apartment in Gosau near Hallstatt. Tento moderní studiový apartmán se nachází v Gosau nedaleko Hallstattu. Ubytování Modern Studio-Apartment in Gosau near Hallstatt se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Jagdhaus Klaushofstube

9,5

Jagdhaus Klaushofstube

Ubytování (Penzion) Jagdhaus Klaushofstube. Jagdhaus Klaushofstube se nachází v Gosau. Ubytování stojí okolo 5 km od lanovky Hornspitz Express I, 7 km od lanovky Hornspitz Express II, 7 km od lanovky... Ubytování Jagdhaus Klaushofstube se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

s'Manggei Gosau

9,5

s'Manggei Gosau

Ubytovánís'Manggei Gosau. S'Manggei Gosau se nachází v Gosau a nabízí zahradu, restauraci, zázemí pro vodní sporty, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování s'Manggei Gosau se nachází ve městě Gosau (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienhaus Reiter Lotte

9,5

Ferienhaus Reiter Lotte

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Reiter Lotte. Ferienhaus Reiter Lotte stojí na klidném místě 200 metrů od zastávky bezplatného autobusu k lyžařské oblasti Dachstein West, kam dojedete za 3 minuty. Ubytování Ferienhaus Reiter Lotte se nachází ve městě Brandmühlenweg 3 (Rakousko - Horní Rakousko).

Das Gams

9,5

Das Gams

Ubytování (Apartmány) Das Gams. Das Gams jsou apartmány s kuchyňským koutem situované v Gosau. K dispozici je sauna. Ubytování Das Gams se nachází ve městě Stötzlgasse 12 (Rakousko - Horní Rakousko).

Andrea Schmaranzer - Privatzimmer

9,5

Andrea Schmaranzer - Privatzimmer

Ubytování (Penzion) Andrea Schmaranzer - Privatzimmer. Velice poklidné ubytování v soukromí Andrea Schmaranzer - Privatzimmer se nachází v údolí Gosautal na území regionu Salzkammergut, 2 km od lyžařských vleků... Ubytování Andrea Schmaranzer - Privatzimmer se nachází ve městě Gosau (Rakousko - Horní Rakousko).

Hallstatt-Dachstein Luxury 7 Gosau

9,5

Hallstatt-Dachstein Luxury 7 Gosau

Ubytování (Apartmán) Hallstatt-Dachstein Luxury 7 Gosau. Hallstatt-Dachstein Luxury 7 Gosau se nachází v obci Gosau, 2,3 km od vleku Hornspitz Express I, 2,6 km od vleku Hornspitz Express II a 5 km od Panorama... Ubytování Hallstatt-Dachstein Luxury 7 Gosau se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Peter Egger

9,5

Ferienwohnung Peter Egger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Peter Egger. Ferienwohnung Peter Egger se nachází v Gosau, nedaleko lanovky Panorama Jet Zwieselalm a 2,1 km od lanovky Hornspitz Express I. Ubytování Ferienwohnung Peter Egger se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Hubner

9,5

Ferienwohnung Hubner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hubner. Ferienwohnung Hubner se nachází v Gosau, méně než 1 km od Hornspitz Express I a 14 minut chůze od Hornspitz Express II. Ubytování Ferienwohnung Hubner se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Privatpension Gosaukammblick

9,4

Privatpension Gosaukammblick

Ubytování (Bed and breakfast) Privatpension Gosaukammblick. Privatpension Gosaukammblick se nachází 600 metrů od lyžařského areálu Gosaukamm a 2 km od jezera Gosausee. Ubytování Privatpension Gosaukammblick se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Hallstatt-Dachstein Luxury Gosau 6P

9,3

Hallstatt-Dachstein Luxury Gosau 6P

Ubytování (Apartmán) Hallstatt-Dachstein Luxury Gosau 6P. Hallstatt-Dachstein Luxury Gosau 6P se nachází v obci Gosau, 2,3 km od lanovky Hornspitz Express I, 2,6 km od lanovky Hornspitz Express II, 5 km od lanovky... Ubytování Hallstatt-Dachstein Luxury Gosau 6P se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienhaus Asserbach

9,3

Ferienhaus Asserbach

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Asserbach. Ferienhaus Asserbach se nachází v Gosau. Je vzdálený 15 minut chůze od lanovek Hornspitz Express I a Panorama Jet Zwieselalm. Ubytování Ferienhaus Asserbach se nachází ve městě Gosau (Rakousko - Horní Rakousko).

Chalet Gamsjäger

9,3

Chalet Gamsjäger

Ubytování (Chata) Chalet Gamsjäger. Chalet Gamsjäger se nachází v obci Gosau a může se pochlubit terasou a balkonem, z nichž se otevírá panoramatický výhled směrem na jih na horský hřbet... Ubytování Chalet Gamsjäger se nachází ve městě Hintertal 363 (Rakousko - Horní Rakousko).

De Jutter Edelweiss

9,3

De Jutter Edelweiss

Ubytování (Apartmán) De Jutter Edelweiss. De Jutter Edelweiss se nachází v obci Gosau a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování De Jutter Edelweiss se nachází ve městě Gosau 123 (Rakousko - Horní Rakousko).

Gästehaus Sieglinde

9,3

Gästehaus Sieglinde

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Sieglinde. Gästehaus Sieglinde stojí na klidném místě, 5 minut jízdy od Gosau a 7 km od jezera Gosau a horského masivu Dachstein. Ubytování Gästehaus Sieglinde se nachází ve městě Schüttangerstraße 4 (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Sommerer

9,3

Ferienwohnung Sommerer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sommerer. Ferienwohnung Sommerer se nachází v Gosau, jen 3,5 km od lanovky Panorama Jet Zwieselalm a 5 km od lanovky 4er-Sesselbahn Törleck. Ubytování Ferienwohnung Sommerer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Gästehaus Erna Bleisch

9,3

Gästehaus Erna Bleisch

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Erna Bleisch. Gästehaus Erna Bleisch v Gosau nabízí ubytování s možností vlastní stravování, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Gästehaus Erna Bleisch se nachází ve městě Gosau Hintertal 613 (Rakousko - Horní Rakousko).

Hallstatt-Dachstein Luxury 5 Gosau

9,3

Hallstatt-Dachstein Luxury 5 Gosau

Ubytování (Apartmán) Hallstatt-Dachstein Luxury 5 Gosau. Hallstatt-Dachstein Luxury 5 Gosau se nachází v Gosau, jen 2,3 km od lanovky Hornspitz Express I a 2,6 km od lanovky Hornspitz Express II. Ubytování Hallstatt-Dachstein Luxury 5 Gosau se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ubytování ve městě Gosau

Město Gosau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 109 hotelů a ubytování ve městě Gosau.