Hledat

Ubytování

Ubytování město Bad Goisern

Ve městě Bad Goisern (Rakousko) máme celkem 73 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bad Goisern

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bad Goisern

Chalet 164

10

Chalet 164

Ubytování (Chata) Chalet 164. Chalet 164 se nachází asi 6 km od Materialseilbahn. Nabízí výhled do zahrady, terasu, rychlovarnou konvici, neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyni... Ubytování Chalet 164 se nachází ve městě Bad Goisern (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Stefan

9,9

Haus Stefan

Ubytování (Apartmán) Haus Stefan. Haus am Sarstein se nachází v Bad Goisernu, 12 km od lanovky Dachstein-Krippenstein. Ubytování Haus Stefan se nachází ve městě Bad Goisern (Rakousko - Horní Rakousko).

Villa Anna Bad Goisern am Hallstättersee

9,9

Villa Anna Bad Goisern am Hallstättersee

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Anna Bad Goisern am Hallstättersee. Set in Bad Goisern, Villa Anna Bad Goisern am Hallstättersee offers accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytování Villa Anna Bad Goisern am Hallstättersee se nachází ve městě Bad Goisern (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Hillbrand

9,8

Ferienwohnungen Hillbrand

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Hillbrand. Tento prostorný apartmán v alpském stylu se nachází v regionu Solná komora, 3 km od jezera Hallstatt a 6 km od letoviska Bad Goisern. Ubytování Ferienwohnungen Hillbrand se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Waldbankerl

9,8

Ferienhaus Waldbankerl

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Waldbankerl. Ferienhaus Waldbankerl se nachází 3 km od centra letoviska Bad Goisern a 1 km od Halštatského jezera. Ubytování Ferienhaus Waldbankerl se nachází ve městě Untersee 41 (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Neuhuber-Rosifka

9,8

Ferienwohnung Neuhuber-Rosifka

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Neuhuber-Rosifka. Ferienwohnung Neuhuber-Rosifka se nachází přibližně 5 km od lanovky Materialseilbahn a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem, výhledem do zahrady a... Ubytování Ferienwohnung Neuhuber-Rosifka se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Hallstättersee

9,8

Landhaus Hallstättersee

Ubytování (Apartmány) Landhaus Hallstättersee. Landhaus Hallstättersee se nachází v Bad Goisern, pouhých 40 metrů od jezera Hallstatt a 5 km od historického města Hallstatt, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Landhaus Hallstättersee se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Moni

9,8

Haus Moni

Ubytování (Apartmán) Haus Moni. Offering free WiFi and panoramic mountain views, Haus Moni is an accommodation situated in Bad Goisern. Ubytování Haus Moni se nachází ve městě Bad Goisern (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moderne Ferienwohnung mit Ausblick

9,7

Moderne Ferienwohnung mit Ausblick

Ubytování (Apartmán) Moderne Ferienwohnung mit Ausblick. Moderne Ferienwohnung mit Ausblick je apartmán situovaný v Bad Goisernu, 5 km od lanovky Materialseilbahn. K dispozici je i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Moderne Ferienwohnung mit Ausblick se nachází ve městě Bad Goisern (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jeff´s Apartment

9,7

Jeff´s Apartment

Ubytování (Apartmán) Jeff´s Apartment. Jeff´s Apartment se nachází ve městě Bad Goisern, jen 4,2 km od lanovky Materialseilbahn. Ubytování Jeff´s Apartment se nachází ve městě Bad Goisern (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Ramsau 8

9,7

Ferienhaus Ramsau 8

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Ramsau 8. Located a 2-minute drive from the centre of Bad Goisern, Ferienhaus Ramsau 8 offers self-catering accommodation with free WiFi. Ubytování Ferienhaus Ramsau 8 se nachází ve městě Ramsau 8 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Haus Peer

9,7

Ferienwohnungen Haus Peer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Haus Peer. Situated in Bad Goisern, Ferienwohnungen Haus Peer features accommodation with free WiFi and a garden. Ubytování Ferienwohnungen Haus Peer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Weißenbach

9,7

Ferienwohnung Weißenbach

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Weißenbach. Apartmán Ferienwohnung Weißenbach sídlí v budově z 19. století, která se nachází v obci Bad Goisern v oblasti Salzkammergut v Horním Rakousku. Ubytování Ferienwohnung Weißenbach se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am See

9,7

Haus am See

Ubytování (Prázdninový dům) Haus am See. Hotel Haus am See se nachází přímo na břehu jezera Hallstätter a nabízí vlastní loděnici a veslovací člun. Ubytování Haus am See se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Welterbe-Wirtshaus Steegwirt

9,6

Welterbe-Wirtshaus Steegwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Welterbe-Wirtshaus Steegwirt. Welterbe-Wirtshaus Steegwirt se nachází ve městě Bad Goisern, 9 km od areálu Predigstuhl – Bad Goisern am Hallstättersee a 7 km od lanovky... Ubytování Welterbe-Wirtshaus Steegwirt se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Hinterer

9,6

Apartmenthaus Hinterer

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Hinterer. Apartmenthaus Hinterer stojí na klidném místě v Bad Goisern, 15 minut jízdy od Hallstattu a 10 minut jízdy od Bad Ischl. Ubytování Apartmenthaus Hinterer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Gerlinde Sams

9,6

Appartementhaus Gerlinde Sams

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Gerlinde Sams. Appartementhaus Gerlinde Sams se nachází v centru Bad Goisernu a nabízí dva nekuřácké apartmány, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a bezplatné parkoviště. Ubytování Appartementhaus Gerlinde Sams se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 095 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hausjell

9,5

Ferienwohnung Hausjell

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hausjell. Ferienwohnung Hausjell stojí na kopci v obci Bad Goisern, 10 minut jízdy od hallstattského jezera, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování,... Ubytování Ferienwohnung Hausjell se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Gertraud Neuhuber

9,5

Appartement Gertraud Neuhuber

Ubytování (Apartmán) Appartement Gertraud Neuhuber. Apartmán Appartement Gertraud Neuhuber se nachází v oblasti Salzkammergut, 3 km od centra městyse Bad Goisern, a nabízí kuchyň i zařízený balkon. Ubytování Appartement Gertraud Neuhuber se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Kühlwein

9,5

Ferienhaus Kühlwein

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Kühlwein. Ferienhaus Kühlwein se nachází v obci Bad Goisern na vrcholku malého kopce s panoramatickým výhledem do údolí Goiserntal a okolní hory a vyznačuje se... Ubytování Ferienhaus Kühlwein se nachází ve městě Sarstein 11 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Logis2324

9,5

Logis2324

Ubytování (Apartmány) Logis2324. Logis2324 se nachází v Bad Goisernu u jezera Hallstatt, v Horních Rakousích, 48 km od Salcburku a 15 km od lyžařského střediska Dachstein West. Ubytování Logis2324 se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenchalet - Rehkogl 46

9,4

Alpenchalet - Rehkogl 46

Ubytování (Chata) Alpenchalet - Rehkogl 46. Alpenchalet - Rehkogl 46 se nachází v obci Bad Goisern, 9 km od Materialseilbahnu. Ubytování Alpenchalet - Rehkogl 46 se nachází ve městě Bad Goisern (Rakousko - Horní Rakousko).

Sofias Apartment

9,4

Sofias Apartment

Ubytování (Apartmány) Sofias Apartment. Sofias Apartment se nachází v Bad Goisernu v horním Rakousku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Sofias Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Haus Cerny

9,3

Ferienwohnung Haus Cerny

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus Cerny. Haus Cerny se nachází v městyse Bad Mitterndorf a nabízí zahradu, gril, zdarma dostupné Wi-Fi, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Haus Cerny se nachází ve městě Bad Goisern (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Peer

9,3

Ferienhaus Peer

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Peer. Ferienhaus Peer se nachází v Bad Goisernu, 6 km od lyžařského střediska Predigstuhl – Bad Goisern am Hallstättersee a 4,1 km od lanovky Materialseilbahn. Ubytování Ferienhaus Peer se nachází ve městě Rudolf-Von-Alt-Weg 13 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Seeklause

9,3

Ferienwohnung Seeklause

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Seeklause. Ferienwohnung Seeklause jsou apartmány s výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma situované v Bad Goisemu, 7 km od lanovky Materialseilbahn. Ubytování Ferienwohnung Seeklause se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Straubinger-Tiefenbacher

9,2

Haus Straubinger-Tiefenbacher

Ubytování (Apartmán) Haus Straubinger-Tiefenbacher. Haus Straubinger-Tiefenbacher se nachází v Bad Goisernu, 5 km od lanovky Materialseilbahn a 8 km od lanovky Predigstuhl - Bad Goisern am Hallstättersee. Ubytování Haus Straubinger-Tiefenbacher se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus Puntigam

9,2

Haus Puntigam

Ubytování (Apartmány) Haus Puntigam. Haus Puntigam v Bad Goisern stojí jen 5 minut autem od jezera Hallstättersee. Ubytování Haus Puntigam se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Helga

9,1

Apartments Helga

Ubytování (Apartmán) Apartments Helga. Apartmány Helga se nachází v Bad Goisernu, pouhých 5 km od lanovky Materialseilbahn, a nabízí restauraci, bar, společný lounge, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Apartments Helga se nachází ve městě Bad Goisern (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rehkoglgut

9,1

Ferienwohnung Rehkoglgut

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Rehkoglgut. Ferienwohnung Rehkoglgut leží na klidném místě, 5 km od centra Bad Goisernu v regionu Dachstein-Salzkammergut, a poskytuje ubytování v útulném apartmánu,... Ubytování Ferienwohnung Rehkoglgut se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Dreimäderlhaus

9

Pension Dreimäderlhaus

Ubytování (Penzion) Pension Dreimäderlhaus. Pension Dreimäderlhaus se nachází pouhých 500 metrů od jezera Hallstatt a 4 km od Bad Goisernu a nabízí rozlehlou zahradu se sluneční terasou. Ubytování Pension Dreimäderlhaus se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Pension Maria Theresia

9

Pension Maria Theresia

Ubytování (Penzion) Pension Maria Theresia. Hotel Maria Theresia se nachází v centru obce Bad Goisern v regionu Salzkammergut, jen 3 minuty chůze od vlakového nádraží, a nabízí výhled na hory a... Ubytování Pension Maria Theresia se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Sydler

9

Pension Sydler

Ubytování (Penzion) Pension Sydler. Pension Sydler stojí jen 10 minut pěšky od centra Bad Goisernu. Ubytování Pension Sydler se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Zeller

8,9

Ferienwohnung Zeller

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zeller. Ferienwohnung Zeller se nachází v moderním budově alpského stylu stojící na okraji města Bad Goisern, 3 km od Halštatského jezera, a nabízí apartmán s... Ubytování Ferienwohnung Zeller se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus-Cerny

8,9

Ferienhaus-Cerny

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus-Cerny. Ferienhaus-Cerny se nachází v Bad Goisernu, 8 km od Materialseilbahn, v oblasti, kde si můžete užít lyžování. Ubytování Ferienhaus-Cerny se nachází ve městě Bad Goisern (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Moserwirt

8,9

Hotel Moserwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Moserwirt. Tříhvězdičkový hotel Moserwirt se nachází v klidné lokalitě obklopené rakouskými Alpami v krásném údolí Trauntal. Ubytování Hotel Moserwirt se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DAS PARADIES

8,8

DAS PARADIES

Ubytování (Chata) DAS PARADIES. Located in Bad Goisern in the Upper Austria region, DAS PARADIES features a balcony and garden views. Ubytování DAS PARADIES se nachází ve městě Bad Goisern (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Chorinskyklause

8,8

Haus Chorinskyklause

Ubytování (Privát) Haus Chorinskyklause. Haus Chorinskyklause je bývalý zájezdní hostinec situovaný na kraji lesa v malebném regionu Solná komora, 2 km od centra Bad Goisernu. Ubytování Haus Chorinskyklause se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Pension Leprich

8,8

Pension Leprich

Ubytování (Penzion) Pension Leprich. Pension Leprich se nachází 3 km od centra Bad Goisernu a 2 km od jezera Hallstatt. Nabízí bezplatné Wi-Fi, pokoje s balkonem a snídani podávanou každé... Ubytování Pension Leprich se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hubschneider

8,8

Ferienwohnung Hubschneider

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hubschneider. Tento stylově zařízený apartmán s plně vybavenou kuchyní se nachází ve druhém patře Alpenhotelu Dachstein. Ubytování Ferienwohnung Hubschneider se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Agathawirt

8,7

Landhotel Agathawirt

Ubytování (Hotel) Landhotel Agathawirt. Tento tradiční hotel, provozovaný jednou rodinou už přes 200 let, se nachází v srdci Solné komory, nedaleko jezera Hallstatt a lázeňského městečka Bad... Ubytování Landhotel Agathawirt se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Bad Goisern

8,6

Hostel Bad Goisern

Ubytování (Hostel) Hostel Bad Goisern. Hostel Bad Goisern se nachází v Bad Goisern v oblasti Salzkammergut, 4 km od Halštatského jezera. Ubytování Hostel Bad Goisern se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Doris

8,6

Holiday Home Doris

Ubytování (Apartmán) Holiday Home Doris. Holiday Home Doris je prázdninový dům se zahradou s venkovním bazénem situovaný v Bad Goisernu, 5 minut autem od Halštatského jezera a 10 minut autem od... Ubytování Holiday Home Doris se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel-Badgoisern1

8,5

Hostel-Badgoisern1

Ubytování (Hostel) Hostel-Badgoisern1. Hostel-Badgoisern1 v Bad Goisernu nabízí ubytování pouze pro dospělé a má zahradu, bar a sdílený obývací prostor. Ubytování Hostel-Badgoisern1 se nachází ve městě Bad Goisern (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohlfühlhotel Goiserer Mühle

8,4

Wohlfühlhotel Goiserer Mühle

Ubytování (Hotel) Wohlfühlhotel Goiserer Mühle. Wohlfühlhotel Goiserer Mühle se nachází přímo v lázeňském parku ve městě Bad Goisern, které leží mezi městem Bad Ischl a obcí Hallstatt v oblasti Solné... Ubytování Wohlfühlhotel Goiserer Mühle se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Oppitz

8,3

Ferienwohnungen Oppitz

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Oppitz. Ferienwohnungen Oppitz se nachází v hornorakouském Bad Goisernu, 6 km od Hallstattu a 600 metrů od jezera Hallstättersee, a nabízí gril, sluneční terasu a... Ubytování Ferienwohnungen Oppitz se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

dachstein view

8,3

dachstein view

Ubytování (Apartmán) dachstein view. Dachstein view je apartmán se 2 ložnicemi a balkonem v Bad Goisernu. Apartmán s výhledem na hory je vzdálen 45 km od Salzburgu. Wi-Fi připojení je zdarma. Ubytování dachstein view se nachází ve městě Bad Goisern (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Zur Post

8,2

Gasthof Zur Post

Ubytování (Penzion) Gasthof Zur Post. Rodinný penzion Gasthof Zur Post s dlouholetou tradicí se nachází na ideálním místě v centru Salzkammergutu, což je oblast na východ od Salzburgu zapsaná... Ubytování Gasthof Zur Post se nachází ve městě Au 30 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivea Gesundheitshotel Bad Goisern

8,2

Vivea Gesundheitshotel Bad Goisern

Ubytování (Hotel) Vivea Gesundheitshotel Bad Goisern. Located in Bad Goisern, 5 km from Materialseilbahn, Vivea Gesundheitshotel Bad Goisern provides accommodation with a restaurant, free private parking, a... Ubytování Vivea Gesundheitshotel Bad Goisern se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus Panorama

8,2

Haus Panorama

Ubytování (Chata) Haus Panorama. Tato ekologická chata z pravého dřeva se nachází 1 hodinu jízdy od Salcburku. Nabízí panoramatické výhledy na hory, saunu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Panorama se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luise Wehrenfennig & Haus EvA

8,1

Luise Wehrenfennig & Haus EvA

Ubytování (Penzion) Luise Wehrenfennig & Haus EvA. Hostel Luise Wehrenfennig se nachází v centru lázeňského města Bad Goisern, 5 km od Halstattu. Ubytování Luise Wehrenfennig & Haus EvA se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bad Goisern

Město Bad Goisern se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 73 hotelů a ubytování ve městě Bad Goisern.