Hledat

Ubytování

Ubytování město Pinsdorf

Ve městě Pinsdorf (Rakousko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pinsdorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pinsdorf

Ferienwohnung

9,2

Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung. Apartmán Ferienwohnung se nachází v obci Pinsdorf a nabízí balkon a zdarma dostupné Wi-Fi. Do obce Mondsee je to 46 km. Ubytování Ferienwohnung se nachází ve městě Aurachkirchen 13 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus im Grünen - Gmundennähe

8,7

Haus im Grünen - Gmundennähe

Ubytování (Prázdninový dům) Haus im Grünen - Gmundennähe. Haus im Grünen – Gmundennähe leží ve městě Pinsdorf a poskytuje zázemí pro vodní sporty i grilování, bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Haus im Grünen - Gmundennähe se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bammer

8,6

Apartment Bammer

Ubytování (Apartmán) Apartment Bammer. Set in Pinsdorf in the Upper Austria region, Apartment Bammer features a garden. Ubytování Apartment Bammer se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus am Fluss

8,3

Ferienhaus am Fluss

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus am Fluss. Tento prázdninový dům se nachází v Pinsdorfu, 7 km od centra města Gmunden a od jezera Traunsee, a nabízí bezplatné Wi-Fi. V roce 2016 prošel rekonstrukcí. Ubytování Ferienhaus am Fluss se nachází ve městě Aumühlweg 20 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern Holiday Home in Pinsdorf with Garden

Modern Holiday Home in Pinsdorf with Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Modern Holiday Home in Pinsdorf with Garden. Modern Holiday Home in Pinsdorf with Garden is set in Pinsdorf. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Modern Holiday Home in Pinsdorf with Garden se nachází ve městě Pinsdorf (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charmantes Chalet mit besonderer Lage

Charmantes Chalet mit besonderer Lage

Ubytování (Prázdninový dům) Charmantes Chalet mit besonderer Lage. Located in Pinsdorf in the Upper Austria region, Charmantes Chalet mit besonderer Lage features a patio and garden views. Ubytování Charmantes Chalet mit besonderer Lage se nachází ve městě Pinsdorf (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnung mit Charm nähe Traunsee

Wohnung mit Charm nähe Traunsee

Ubytování (Apartmán) Wohnung mit Charm nähe Traunsee. Wohnung mit Charm für ihre Erholung is set in Pinsdorf and offers a terrace. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytování Wohnung mit Charm nähe Traunsee se nachází ve městě Pinsdorf (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Impressive Holiday Home in Pinsdorf with Swimming Pool

Impressive Holiday Home in Pinsdorf with Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Impressive Holiday Home in Pinsdorf with Swimming Pool. Impressive Holiday Home in Pinsdorf with Swimming Pool is set in Pinsdorf. The accommodation is 31 km from St. Wolfgang. Ubytování Impressive Holiday Home in Pinsdorf with Swimming Pool se nachází ve městě Pinsdorf (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pinsdorf

Město Pinsdorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Pinsdorf.