Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Náchod

Ubytování v městech v okrese Náchod

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Náchod

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Náchod

Dum U lipy

10

Dum U lipy

Ubytování (Privát) Dum U lipy. Dům U lípy se nachází v Hejtmánkovicích. Nabízí tearsu a Wi-Fi zdarma. Vybavení zahrnuje mikrovlnnou troubu a rychlovarnou konvici. Ubytování Dum U lipy se nachází ve městě Hejtmánkovice (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dum U lipy má celkové hodnocení 10. Pro Privát Dum U lipy momentálně evidujeme 12 recenzí.

Penzion u Marušky

10

Penzion u Marušky

Ubytování (Venkovský dům) Penzion u Marušky. Penzion u Marušky se nachází v Božanově. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a společenskou místnost. Ubytování Penzion u Marušky se nachází ve městě Božanov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Marušky má celkové hodnocení 10. Pro Venkovský dům Penzion u Marušky momentálně evidujeme 8 recenzí.

Dračí tvrz

10

Dračí tvrz

Ubytování (Apartmán) Dračí tvrz. Dračí tvrz se nachází ve Slavoňově. Nabízí sezónní venkovní bazén, kuchyni a Wi-Fi zdarma. K dispozici je rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba. Ubytování Dračí tvrz se nachází ve městě Slavoňov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dračí tvrz má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Dračí tvrz momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartment 180

9,9

Apartment 180

Ubytování (Apartmán) Apartment 180. Apartment 180 se nachází v Teplicích nad Metují a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment 180 se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Farma Wenet

9,9

Farma Wenet

Ubytování (Farma) Farma Wenet. Farma Wenet nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Broumově, 13 km od horské chaty Andrzejowka. Ubytování Farma Wenet se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Farma Wenet má celkové hodnocení 9,9. Pro Farma Farma Wenet momentálně evidujeme 25 recenzí.

Chalupa u Ježka

9,9

Chalupa u Ježka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u Ježka. Chalupa u Ježka stojí ve Lhotě pod Hořičkami, 42 km od Pece pod Sněžkou, a hosté se sem mohou těšit na ubytování s výhledem do zahrady a na řeku,... Ubytování Chalupa u Ježka se nachází ve městě Lhota pod Hořičkami (Česko - Královéhradecký kraj).

Studiový apartmán V Zahradě

9,9

Studiový apartmán V Zahradě

Ubytování (Apartmán) Studiový apartmán V Zahradě. Studiový apartmán V Zahradě se nachází v Polici nad Metují a nabízí ubytování s terasou a bezplatné Wi-Fi. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Studiový apartmán V Zahradě se nachází ve městě Police nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studiový apartmán V Zahradě má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Studiový apartmán V Zahradě momentálně evidujeme 33 recenzí.

apartman pro 4 osoby

9,9

apartman pro 4 osoby

Ubytování (Apartmán) apartman pro 4 osoby. Apartmán pro 4 osoby se nachází v České Skalici, 2,8 km od Babiččina údolí. Nabízí zázemí pro vodní sporty, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování apartman pro 4 osoby se nachází ve městě Česká Skalice (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování apartman pro 4 osoby má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán apartman pro 4 osoby momentálně evidujeme 47 recenzí.

Landhuis Koruna

9,9

Landhuis Koruna

Ubytování (Venkovský dům) Landhuis Koruna. Landhuis Koruna se nachází v Božanově. Nabízí sezónní venkovní bazén, velkou zahradu a sluneční terasu. V celém domě lze zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Landhuis Koruna se nachází ve městě Božanov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Landhuis Koruna má celkové hodnocení 9,9. Pro Venkovský dům Landhuis Koruna momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány Kovárna

9,8

Apartmány Kovárna

Ubytování (Apartmán) Apartmány Kovárna. Apartmány Kovárna se nachází ve Zdoňově, pouhých 3,5 km od vstupu do skalního města Adršpach, a nabízí gril a zahradu. Apartmán má 2 pokoje. Ubytování Apartmány Kovárna se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Kovárna má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Kovárna momentálně evidujeme 55 recenzí.

Penzion Kalvárie

9,8

Penzion Kalvárie

Ubytování (Penzion) Penzion Kalvárie. Penzion Kalvárie se nachází v Dolní Radechové. Nabízí bar, zahradu, terasu a pokoje s balkonem. Pokoje v penzionu mají šatní skříň a vlastní koupelnu. Ubytování Penzion Kalvárie se nachází ve městě Dolní Radechová (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sendraž

9,8

Apartment Sendraž

Ubytování (Apartmán) Apartment Sendraž. Apartmán Sendraž sídlí v domě z roku 2010 v Sendraži. K zázemí patří zahrada a venkovní bazén a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Sendraž se nachází ve městě Sendraž (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Sendraž má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Sendraž momentálně evidujeme 22 recenzí.

Penzion na Skale

9,8

Penzion na Skale

Ubytování (Apartmán) Penzion na Skale. Penzion Na Skále se nachází v Novém Město nad Metují a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, kuchyní a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion na Skale se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion na Skale má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Penzion na Skale momentálně evidujeme 26 recenzí.

Ubytování v soukromí Ve Smrčinách

9,8

Ubytování v soukromí Ve Smrčinách

Ubytování (Chata) Ubytování v soukromí Ve Smrčinách. Chata Ubytování v soukromí Ve Smrčinách se nachází v Náchodě a nabízí zahradu, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování v soukromí Ve Smrčinách se nachází ve městě Náchod (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování v soukromí Ve Smrčinách má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Ubytování v soukromí Ve Smrčinách momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzion Bor

9,8

Penzion Bor

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Bor. Penzion Bor nabízí zahradu s venkovním bazénem, ​​domácí snídani na pokoj každé ráno a možnost masáží, zapůjčení kol a jízdy na koni. Ubytování Penzion Bor se nachází ve městě Náchod (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Bor má celkové hodnocení 9,8. Pro Bed and breakfast Penzion Bor momentálně evidujeme 98 recenzí.

Vila Kateřina

9,7

Vila Kateřina

Ubytování (Penzion) Vila Kateřina. Vila Kateřina se nachází v Broumově, 28 km od turistické chaty Andrzejowka. Ubytování Vila Kateřina se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Kateřina má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Vila Kateřina momentálně evidujeme 139 recenzí.

Privát 347

9,7

Privát 347

Ubytování (Apartmán) Privát 347. Privát 347 se nachází v Broumově a nabízí terasu, soukromý bazén a výhled na bazén. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Privát 347 se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát 347 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Privát 347 momentálně evidujeme 44 recenzí.

Jendův domeček

9,7

Jendův domeček

Ubytování (Prázdninový dům) Jendův domeček. Jendův domeček je prázdninový dům situovaný ve Velké Jesenici, 45 km od polské Polanice-Zdrój. Nabízí výhled do zahrady a gril. Ubytování Jendův domeček se nachází ve městě Velká Jesenice (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Jendův domeček má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Jendův domeček momentálně evidujeme 38 recenzí.

Ubytování U Dolní brány

9,7

Ubytování U Dolní brány

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Dolní brány. Ubytování U Dolní brány se nachází v Broumově. Nabízí bezplatné Wi-Fi. V apartmánu jsou 2 samostatné ložnice, koupelna a obývací pokoj. Ubytování Ubytování U Dolní brány se nachází ve městě Broumov (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion DORA

9,7

Penzion DORA

Ubytování (Prázdninový dům) Penzion DORA. Penzion DORA se nachází v Hronově a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, gril a terasu. Ubytování Penzion DORA se nachází ve městě Hronov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion DORA má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Penzion DORA momentálně evidujeme 5 recenzí.

Ubytování Schindler

9,7

Ubytování Schindler

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování Schindler. Ubytování Schindler se nachází ve Velkém Poříčí v Královéhradeckém kraji a nabízí zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování Schindler se nachází ve městě Velké Poříčí (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Schindler má celkové hodnocení 9,7. Pro Venkovský dům Ubytování Schindler momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmán na úpatí Jestřebích hor

9,7

Apartmán na úpatí Jestřebích hor

Ubytování (Apartmán) Apartmán na úpatí Jestřebích hor. Apartmán na úpatí Jestřebích hor se nachází ve Stárkově a nabízí soukromý sezonní venkovní bazén, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán na úpatí Jestřebích hor se nachází ve městě Stárkov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán na úpatí Jestřebích hor má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán na úpatí Jestřebích hor momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán u stadionu

9,7

Apartmán u stadionu

Ubytování (Apartmán) Apartmán u stadionu. Apartmán u stadionu se nachází v Broumově, 28 km od chaty Andrzejowka. Nabízí výhled na hory a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartmán u stadionu se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán u stadionu má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán u stadionu momentálně evidujeme 51 recenzí.

Apartmán Novákovi

9,7

Apartmán Novákovi

Ubytování (Apartmán) Apartmán Novákovi. Apartmán Novákovi se nachází v Náchodě a nabízí terasu, Wi-Fi zdarma, soukromý bazén a zahradu. Ubytování Apartmán Novákovi se nachází ve městě Náchod (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Novákovi má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Novákovi momentálně evidujeme 49 recenzí.

Vila Hořičky

9,7

Vila Hořičky

Ubytování (Apartmán) Vila Hořičky. Vila Hořičky nabízí sezónní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Hořičky se nachází ve městě Hořičky (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Hořičky má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Vila Hořičky momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartman Alenka

9,7

Apartman Alenka

Ubytování (Apartmán) Apartman Alenka. Apartmán Alenka se nachází v Borové. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartman Alenka se nachází ve městě Borová (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Alenka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Alenka momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartman pod lipou

9,7

Apartman pod lipou

Ubytování (Apartmán) Apartman pod lipou. Apartmán pod lipou se nachází na tichém městě na okraji Jaroměře a nabízí klimatizaci, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman pod lipou se nachází ve městě Jaroměř (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman pod lipou má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman pod lipou momentálně evidujeme 39 recenzí.

Selský dvůr 2

9,6

Selský dvůr 2

Ubytování (Penzion) Selský dvůr 2. Penzion Selský dvůr se nachází v Pěkově, uprostřed chráněné krajinné oblasti Broumovsko a Adršpach, 5 km od Police nad Metují. Ubytování Selský dvůr 2 se nachází ve městě Police nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Selský dvůr 2 má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Selský dvůr 2 momentálně evidujeme 15 recenzí.

Chalupa-statek Arkáda

9,6

Chalupa-statek Arkáda

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa-statek Arkáda. Chalupa-statek Arkáda se nachází v Božanově a nabízí ubytování s vlastním bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chalupa-statek Arkáda se nachází ve městě Božanov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chalupa-statek Arkáda má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Chalupa-statek Arkáda momentálně evidujeme 12 recenzí.

APARTMÁNY za divadlem

9,6

APARTMÁNY za divadlem

Ubytování (Apartmán) APARTMÁNY za divadlem. APARTMÁNY za divadlem se nachází v Broumově, 11 km od chaty Andrzejowka. Apartmán sídlí v budově z roku 2021. Ubytování APARTMÁNY za divadlem se nachází ve městě Broumov (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turistická základna u Nývltů

9,6

Turistická základna u Nývltů

Ubytování (Penzion) Turistická základna u Nývltů. Turistická základna u Nývltů se nachází v Martínkovicích. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Turistická základna u Nývltů se nachází ve městě Martínkovice (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Janina

9,6

Ubytování Janina

Ubytování (Apartmán) Ubytování Janina. Ubytování Janina se nachází v Broumově v Královéhradeckém kraji, 28 km od horské chaty Andrzejowka, a nabízí zahradu a výhled do zahrady a na bazén. Ubytování Ubytování Janina se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Janina má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Ubytování Janina momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmány Hronov

9,6

Apartmány Hronov

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Hronov. Apartmány Hronov se nachází v Hronově, 45 km od Janských Lázní. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Hronov se nachází ve městě Hronov (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Čtyřlístek

9,6

Penzion Čtyřlístek

Ubytování (Penzion) Penzion Čtyřlístek. Penzion Čtyřlístek se nachází v Teplicích nad Metují, 300 metrů od skiareálu Kamenec. Nabízí terasu, společný lounge, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Čtyřlístek se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Čtyřlístek má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Čtyřlístek momentálně evidujeme 109 recenzí.

Hotel Rýzmburk

9,6

Hotel Rýzmburk

Ubytování (Hotel) Hotel Rýzmburk. Hotel Rýzmburk v Žernově nabízí fitcentrum a gril. Hosté si tu mohou také zajít do restaurace. K dispozici je i sdílený lounge. Ubytování Hotel Rýzmburk se nachází ve městě Žernov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Rýzmburk má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel Rýzmburk momentálně evidujeme 103 recenzí.

Ubytovani na hradbach

9,5

Ubytovani na hradbach

Ubytování (Apartmán) Ubytovani na hradbach. Ubytování na hradbách se nachází v Broumově. Nabízí Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Ubytovani na hradbach se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovani na hradbach má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Ubytovani na hradbach momentálně evidujeme 124 recenzí.

apartmány pod Vysákem

9,5

apartmány pod Vysákem

Ubytování (Apartmán) apartmány pod Vysákem. Apartmány Pod Vysákem nabízí ubytování se zázemím pro grilování, zahradou a bezplatným Wi-Fi ve Stárkově. Ubytování apartmány pod Vysákem se nachází ve městě Stárkov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování apartmány pod Vysákem má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán apartmány pod Vysákem momentálně evidujeme 72 recenzí.

Apartmán Maršík

9,5

Apartmán Maršík

Ubytování (Apartmán) Apartmán Maršík. Apartmán Maršík se nachází 100 metrů od vlakového a autobusového nádraží v Náchodě a nabízí studio s kuchyňským koutem, TV, posezením a koupelnou s vanou. Ubytování Apartmán Maršík se nachází ve městě Náchod (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Maršík má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Maršík momentálně evidujeme 173 recenzí.

Adršpach chalupa

9,5

Adršpach chalupa

Ubytování (Chata) Adršpach chalupa. Adršpach chalupa se nachází asi 2,9 km od Adršpašsko-teplických skal. Ubytování Adršpach chalupa se nachází ve městě Adršpach (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chaloupka na Skále

9,5

Chaloupka na Skále

Ubytování (Privát) Chaloupka na Skále. Chaloupka na Skále s bezplatným Wi-Fi se nachází v Novém Městě nad Metují. Ubytování Chaloupka na Skále se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chaloupka na Skále má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Chaloupka na Skále momentálně evidujeme 52 recenzí.

Stylové Apartmány Bystré

9,5

Stylové Apartmány Bystré

Ubytování (Apartmán) Stylové Apartmány Bystré. Stylové Apartmány Bystré se nachází ve Stárkově v Královéhradeckém kraji. Nabízí terasu, výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi, zahradu a společný salonek. Ubytování Stylové Apartmány Bystré se nachází ve městě Stárkov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Stylové Apartmány Bystré má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Stylové Apartmány Bystré momentálně evidujeme 7 recenzí.

Dvůr Haniš

9,5

Dvůr Haniš

Ubytování (Penzion) Dvůr Haniš. Dvůr Haniš se nachází v Maršově nad Metují a nabízí bar, společný lounge a zahradu. K dispozici jsou i rodinné pokoje. Ubytování Dvůr Haniš se nachází ve městě Velké Petrovice (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ADR100 Adršpach

9,5

Ubytování ADR100 Adršpach

Ubytování (Privát) Ubytování ADR100 Adršpach. Ubytování ADR100 Adršpach se nachází v Adršpachu, 5 km od Adršpašsko-teplických skal, a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování Ubytování ADR100 Adršpach se nachází ve městě Adršpach (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Restaurace A Penzion U Pešíků

9,4

Restaurace A Penzion U Pešíků

Ubytování (Penzion) Restaurace A Penzion U Pešíků. Restaurace A Penzion U Pešíků nabízí ubytování v Červeném Kostelci s bezplatným Wi-Fi připojením ve všech částech budovy, vlastní restaurací a parkováním... Ubytování Restaurace A Penzion U Pešíků se nachází ve městě Červený Kostelec (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurace A Penzion U Pešíků má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Restaurace A Penzion U Pešíků momentálně evidujeme 160 recenzí.

Chalupa Relax

9,4

Chalupa Relax

Ubytování (Apartmán) Chalupa Relax. Chalupa Relax se nachází se v klidné části Teplic nad Metují, v chráněné krajinné oblasti Broumovsko, a nabízí prostorné apartmány v chatě s přímým vstupem... Ubytování Chalupa Relax se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Relax má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Chalupa Relax momentálně evidujeme 132 recenzí.

Apartment Ve Mlýně

9,4

Apartment Ve Mlýně

Ubytování (Apartmán) Apartment Ve Mlýně. Apartmány Ve Mlýně se nacházejí v Teplicích nad Metují, 1,6 km od Kamence. Lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Ve Mlýně se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Ve Mlýně má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Ve Mlýně momentálně evidujeme 142 recenzí.

Apartmán U Pavla

9,4

Apartmán U Pavla

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Pavla. Apartmán U Pavla se nachází ve městě Broumov a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, klimatizaci, bezplatná jízdní kola a přístup do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Apartmán U Pavla se nachází ve městě Broumov (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování na Vrškách-Žďárky - Žďárky 148

9,4

Ubytování na Vrškách-Žďárky - Žďárky 148

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování na Vrškách-Žďárky - Žďárky 148. Ubytování na Vrškách-Žďárky - Žďárky 148 se nachází v Hronově. Tento prázdninový dům nabízí Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Ubytování na Vrškách-Žďárky - Žďárky 148 se nachází ve městě Hronov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování na Vrškách-Žďárky - Žďárky 148 má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Ubytování na Vrškách-Žďárky - Žďárky 148 momentálně evidujeme 16 recenzí.

Penzion Jízdárna Hejtmánkovice

9,4

Penzion Jízdárna Hejtmánkovice

Ubytování (Apartmán) Penzion Jízdárna Hejtmánkovice. Penzion Jízdárna Hejtmánkovice se nachází v Broumově a nabízí ubytování v apartmánech s posezením. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion Jízdárna Hejtmánkovice se nachází ve městě Broumov (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Jízdárna Hejtmánkovice má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Penzion Jízdárna Hejtmánkovice momentálně evidujeme 68 recenzí.

Chalupa Barborka

9,4

Chalupa Barborka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Barborka. Chalupa Barborka je samostatně stojící prázdninový dům s grilem v Meziměstí v královéhradeckém kraji. Ubytování Chalupa Barborka se nachází ve městě Meziměstí (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Barborka má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Chalupa Barborka momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartment Martinec

9,4

Apartment Martinec

Ubytování (Apartmán) Apartment Martinec. Apartmán Martinec se nachází v Novém Městě nad Metují a nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Apartment Martinec se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Martinec má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Martinec momentálně evidujeme 28 recenzí.