Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Královéhradecký kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Královéhradecký kraj

Penzion Marienka

10

Penzion Marienka

Ubytování (Hotel) Penzion Marienka. Pension Marienka se nachází 400 metrů od sjezdovky Portášky a centra Velké Úpy, 2 km od lyžařského areálu Pec pod Sněžkou a 400 metrů od zastávky... Ubytování Penzion Marienka se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Slunečný apartmán

10

Slunečný apartmán

Ubytování (Apartmán) Slunečný apartmán. Slunečný apartmán se nachází v Černém Dole v Královéhradeckém kraji, 34 km od Harrachova. Ubytování Slunečný apartmán se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Rekreační dům U skřítků

10

Rekreační dům U skřítků

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační dům U skřítků. Rekreační dům U skřítků se nachází v Mladých Bucích, 34 km od Sklářské Poruby. Nabízí restauraci, terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rekreační dům U skřítků se nachází ve městě Mladé Buky (Česko - Královéhradecký kraj).

Dum U lipy

10

Dum U lipy

Ubytování (Privát) Dum U lipy. Dům U lípy se nachází v Hejtmánkovicích. Nabízí tearsu a Wi-Fi zdarma. Vybavení zahrnuje mikrovlnnou troubu a rychlovarnou konvici. Ubytování Dum U lipy se nachází ve městě Hejtmánkovice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Dum U lipy má celkové hodnocení 10. Pro Privát Dum U lipy momentálně evidujeme 12 recenzí.

Zámek Dobřenice

10

Zámek Dobřenice

UbytováníZámek Dobřenice. Zámek Dobřenice se nachází v Dobřenicích, 41 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele. Ubytování Zámek Dobřenice se nachází ve městě Dobřenice (Česko).

Velký byt 3+kk Klicperova, 2 ložnice

10

Velký byt 3+kk Klicperova, 2 ložnice

UbytováníVelký byt 3+kk Klicperova, 2 ložnice. Velký byt 3+kk Klicperova, 2 ložnice enjoys a location in Hradec Králové, just 40 km from The Grandmother's Valley and 38 km from ZOO Dvůr Králové nad... Ubytování Velký byt 3+kk Klicperova, 2 ložnice se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Rezidence Za Vodou - Vážka

10

Rezidence Za Vodou - Vážka

UbytováníRezidence Za Vodou - Vážka. Rezidence Za Vodou - Vážka se nachází v Černém Dole, 15 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízí saunu. Ubytování Rezidence Za Vodou - Vážka se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Relax V Kraji

10

Relax V Kraji

UbytováníRelax V Kraji. Relax V Kraji se nachází asi 3,8 km od Babiččina údolí a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na jezero. Ubytování Relax V Kraji se nachází ve městě Žernov (Česko - Královéhradecký kraj).

Studio Černý Důl-1 by Interhome

10

Studio Černý Důl-1 by Interhome

UbytováníStudio Černý Důl-1 by Interhome. Studio Černý Důl by Interhome se nachází v Černém Dole, 18 km od autobusové zastávky Strážné, 42 km od Babiččina údolí a 44 km od západního města. Ubytování Studio Černý Důl-1 by Interhome se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Daros

10

Apartmány Daros

UbytováníApartmány Daros. Apartmány Daros se nacházejí ve Dvoře Králové nad Labem, 39 km od vlakového nádraží Kudowa Zdrój, 42 km od autobusové zastávky Strážné a 37 km od vlakového... Ubytování Apartmány Daros se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Perla - Hotel Říčky

10

Apartmány Perla - Hotel Říčky

UbytováníApartmány Perla - Hotel Říčky. Apartmány Perla - Hotel Říčky se nachází v Říčkách, 40 km od vlakového nádraží Polanica Zdroj, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Apartmány Perla - Hotel Říčky se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa Pod Lipami

10

Chalupa Pod Lipami

UbytováníChalupa Pod Lipami. Chalupa Pod Lipami se nachází v Potštejně, 32 km od zámku Litomyšl a 48 km od Babiččina údolí. Ubytování Chalupa Pod Lipami se nachází ve městě Potštejn (Česko - Královéhradecký kraj).

Chata Šedivka

10

Chata Šedivka

UbytováníChata Šedivka. Chata Šedivka se nachází asi 32 km od Babiččina údolí a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Chata Šedivka se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česko - Královéhradecký kraj).

Chatafarma

10

Chatafarma

UbytováníChatafarma. Chatafarma se nachází v Dolní Malé Úpě, 21 km od Western City a 27 km od kostela Wang. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným WiFithroughout. Ubytování Chatafarma se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartments Tomkova Velke namesti

10

Apartments Tomkova Velke namesti

UbytováníApartments Tomkova Velke namesti. Set in Hradec Králové, 40 km from The Grandmother's Valley, Apartments Tomkova Velke namesti features views of the city. Ubytování Apartments Tomkova Velke namesti se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán 18 - Jestřáb

10

Apartmán 18 - Jestřáb

Ubytování (Apartmán) Apartmán 18 - Jestřáb. Ubytování se nachází v Janských Lázních v Královéhradeckém kraji. Apartmán 18 - Jestřáb má balkon. 47 km od Zagórze Śląskie. Ubytování Apartmán 18 - Jestřáb se nachází ve městě Janské Lázně (Česko - Královéhradecký kraj).

Střešní apartmán s terasou

10

Střešní apartmán s terasou

Ubytování (Apartmán) Střešní apartmán s terasou. Ubytování v Hradci Králové v Královéhradeckém kraji, Střešní apartmán s terasou má balkon a výhled na město. Ubytování Střešní apartmán s terasou se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány JARO

10

Apartmány JARO

UbytováníApartmány JARO. Apartmány JARO se nachází v České Skalici a nabízí ubytování se zahradou a výhledem do klidné ulice. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány JARO se nachází ve městě Česká Skalice (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartment Grossman

10

Apartment Grossman

UbytováníApartment Grossman. Apartment Grossman se nachází v Hradci Králové v Královéhradeckém kraji a nabízí balkon. Ubytování Apartment Grossman se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán_Alpina Špindlerův Mlýn

10

Apartmán_Alpina Špindlerův Mlýn

UbytováníApartmán_Alpina Špindlerův Mlýn. Apartmán_Alpina Špindlerův Mlýn se nachází ve Špindlerově Mlýně, asi 16 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartmán_Alpina Špindlerův Mlýn se nachází ve městě Špindlerův Mlýn (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Anamo

10

Apartmán Anamo

UbytováníApartmán Anamo. Apartmán Anamo se nachází ve Vrchlabí, pouhých 8,8 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízí ubytování s výhledem na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Apartmán Anamo se nachází ve městě Vrchlabí (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán 15 - Rezidence Alpina

10

Apartmán 15 - Rezidence Alpina

UbytováníApartmán 15 - Rezidence Alpina. Apartmán 15 - Rezidence Alpina se nachází ve Špindlerově Mlýně, 16 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a... Ubytování Apartmán 15 - Rezidence Alpina se nachází ve městě Špindlerův Mlýn (Česko - Královéhradecký kraj).

Domeček u Marcelky

10

Domeček u Marcelky

UbytováníDomeček u Marcelky. Domeček u Marcelky se nachází v Ruprechticích, pouhých 32 km od vlakového nádraží Kudowa Zdrój, a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování Domeček u Marcelky se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

B-arák wellness domek pod horama

10

B-arák wellness domek pod horama

UbytováníB-arák wellness domek pod horama. B-arák wellness domek pod horama se nachází v Mladých Bukách a nabízí saunu. Ubytování B-arák wellness domek pod horama se nachází ve městě Mladé Buky (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Soyka

10

Hotel Soyka

Ubytování (Hotel) Hotel Soyka. Hotel Soyka se nachází v klidné části Špindlerova Mlýna a nabízí panoramatický výhled na hory, expresní check-in a check-out, pokoje vhodné pro alergiky,... Ubytování Hotel Soyka se nachází ve městě Špindlerův Mlýn (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány CHALLUPA

10

Apartmány CHALLUPA

Ubytování (Apartmány) Apartmány CHALLUPA. Featuring a garden, Apartmány CHALLUPA features accommodation in Horní Maršov. Free WiFi is offered. Ubytování Apartmány CHALLUPA se nachází ve městě Horní Maršov (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Žireč

10

Apartmány Žireč

Ubytování (Apartmán) Apartmány Žireč. Set 4.2 km from ZOO Dvůr Králové nad Labem in Dvůr Králové nad Labem, Apartmány Žireč offers accommodation with a kitchen. Ubytování Apartmány Žireč se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česko - Královéhradecký kraj).

Holiday Home Celine

10

Holiday Home Celine

UbytováníHoliday Home Celine. Prázdninový dům Celine se nachází ve Velkých Svatoňovicích a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Holiday Home Celine se nachází ve městě Velké Svatoňovice (Česko - Královéhradecký kraj).

Berghof - horská chata

10

Berghof - horská chata

UbytováníBerghof - horská chata. Berghof - horská chata se nachází v Peci pod Sněžkou, 10 km od autobusové zastávky Strážné a 39 km od západního města. Nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Berghof - horská chata se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa Babí 113

10

Chalupa Babí 113

UbytováníChalupa Babí 113. Chalupa Babí 113 se nachází v Trutnově a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 31 km od Babiččina údolí. Ubytování Chalupa Babí 113 se nachází ve městě Trutnov (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa Bonanza

10

Chalupa Bonanza

UbytováníChalupa Bonanza. Chalupa Bonanza se nachází 19 km od Babiččina údolí a nabízí výhled do zahrady, bar a sdílený lounge. Ubytování Chalupa Bonanza se nachází ve městě Jívka (Česko - Královéhradecký kraj).

Country Suite

10

Country Suite

UbytováníCountry Suite. Set in Horní Radechová and only 12 km from Kudowa Zdrój Train Station, Country Suite offers accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytování Country Suite se nachází ve městě Horní Radechová (Česko - Královéhradecký kraj).

Studio Horská by Interhome

10

Studio Horská by Interhome

UbytováníStudio Horská by Interhome. Studio Horská by Interhome se nachází v Horním Maršově a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Studio Horská by Interhome se nachází ve městě Horní Maršov (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Čistá

10

Apartmány Čistá

UbytováníApartmány Čistá. Apartmány Čistá se nachází 15 km od autobusové zastávky Strážné a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány Čistá se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány 235 - 2

10

Apartmány 235 - 2

Ubytování (Apartmán) Apartmány 235 - 2. Apartmány 235 - 2 se nachází v Jaroměři a nabízí terasu. 25 km od města Kudowa-Zdrój. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány 235 - 2 se nachází ve městě Jaroměř (Česko - Královéhradecký kraj).

Dračí tvrz

10

Dračí tvrz

Ubytování (Apartmán) Dračí tvrz. Dračí tvrz se nachází ve Slavoňově. Nabízí sezónní venkovní bazén, kuchyni a Wi-Fi zdarma. K dispozici je rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba. Ubytování Dračí tvrz se nachází ve městě Slavoňov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Dračí tvrz má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Dračí tvrz momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Svatý Petr

10

Apartmán Svatý Petr

Ubytování (Apartmán) Apartmán Svatý Petr. Apartmán Svatý Petr se nachází ve Špindlerově Mlýně, 2 km od aquaparku Špindlerův Mlýn. Na místě je bar. Bobová dráha Špindlerův Mlýn je vzdálená 2,2 km. Ubytování Apartmán Svatý Petr se nachází ve městě Špindlerův Mlýn (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion u Marušky

10

Penzion u Marušky

Ubytování (Venkovský dům) Penzion u Marušky. Penzion u Marušky se nachází v Božanově. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a společenskou místnost. Ubytování Penzion u Marušky se nachází ve městě Božanov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion u Marušky má celkové hodnocení 10. Pro Venkovský dům Penzion u Marušky momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzion u Königsmarků Vrchlabí

10

Penzion u Königsmarků Vrchlabí

UbytováníPenzion u Königsmarků Vrchlabí. Penzion u Königsmarků Vrchlabí se nachází v Hořejším Vrchlabí v Královéhradeckém kraji, 5,6 km od autobusové zastávky Strážné a 48 km od vodopádu Szklarki. Ubytování Penzion u Königsmarků Vrchlabí se nachází ve městě Pec pod Sněžkou (Česko - Královéhradecký kraj).

Maringotka Trutnov

10

Maringotka Trutnov

UbytováníMaringotka Trutnov. Maringotka Trutnov se nachází v Trutnově, 28 km od Babiččina údolí a 37 km od vlakového nádraží Kudowa Zdrój. Ubytování Maringotka Trutnov se nachází ve městě Trutnov (Česko - Královéhradecký kraj).

Ferienhaus Cerny Dul 200S

10

Ferienhaus Cerny Dul 200S

UbytováníFerienhaus Cerny Dul 200S. Holiday Home Holiday Hill by Interhome se nachází v Černém Dole v Královéhradeckém kraji a nabízí terasu. Ubytování Ferienhaus Cerny Dul 200S se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Statek na samotě

10

Statek na samotě

UbytováníStatek na samotě. Statek na samotě se nachází asi 20 km od Babiččina údolí a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Statek na samotě se nachází ve městě České Meziříčí (Česko - Královéhradecký kraj).

SKI&BIKE Apart Janske Lazne _ Ski Resort Cerna Hora

10

SKI&BIKE Apart Janske Lazne _ Ski Resort Cerna Hora

UbytováníSKI&BIKE Apart Janske Lazne _ Ski Resort Cerna Hora. Nabízí výhled na hory, SKI&BIKE Apart Janské Lázně _ Ski Resort Černá Hora se nachází v Janských Lázních, 24 km od autobusové zastávky Strážné a 37 km od... Ubytování SKI&BIKE Apart Janske Lazne _ Ski Resort Cerna Hora se nachází ve městě Janské Lázně (Česko - Královéhradecký kraj).

Simple Suite

10

Simple Suite

UbytováníSimple Suite. Simple Suite se nachází v Horní Radechové, pouhých 12 km od vlakového nádraží Kudowa Zdrój. Ubytování Simple Suite se nachází ve městě Horní Radechová (Česko - Královéhradecký kraj).

Srub pod Tetřevím vrchem

10

Srub pod Tetřevím vrchem

UbytováníSrub pod Tetřevím vrchem. Srub pod Tetřevím vrchem se nachází v Dolním Dvoře a nabízí zahradu, sdílený lounge, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Srub pod Tetřevím vrchem se nachází ve městě Dolní Dvůr (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Čechie

10

Apartmány Čechie

UbytováníApartmány Čechie. Apartmány Čechie se nachází v Janských Lázních, 36 km od Babiččina údolí a 40 km od západního města. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Apartmány Čechie se nachází ve městě Janské Lázně (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Vrchlabí: Wellness, Ski & Golf

10

Apartmán Vrchlabí: Wellness, Ski & Golf

UbytováníApartmán Vrchlabí: Wellness, Ski & Golf. Apartmán Vrchlabí: Wellness, Ski & Golf se nachází ve Vrchlabí, 4 km od autobusové zastávky Strážné, 47 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka. Ubytování Apartmán Vrchlabí: Wellness, Ski & Golf se nachází ve městě Vrchlabí (Česko - Královéhradecký kraj).

Alpina u Hromovky

10

Alpina u Hromovky

UbytováníAlpina u Hromovky. Alpina u Hromovky se nachází ve Špindlerově Mlýně, 16 km od autobusové zastávky Strážné, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady. Ubytování Alpina u Hromovky se nachází ve městě Špindlerův Mlýn (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa Rozálka

10

Chalupa Rozálka

UbytováníChalupa Rozálka. Chalupa Rozálka se nachází v Černém Dole, pouhých 15 km od autobusové zastávky Strážné. Ubytování Chalupa Rozálka se nachází ve městě Černý Důl (Česko - Královéhradecký kraj).

Naruby Ubytování

10

Naruby Ubytování

Ubytování (Privát) Naruby Ubytování. Naruby Ubytování se nachází v Maršově, 43 km od Zagórze Śląskie, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Naruby Ubytování se nachází ve městě Maršov u Úpice (Česko - Královéhradecký kraj).

apartmán v srdci Českého ráje

10

apartmán v srdci Českého ráje

Ubytování (Apartmán) apartmán v srdci Českého ráje. Apartmán v srdci Českého ráje se nachází v Jičíně a nabízí sdílený lounge zdarma dostupné Wi-Fi, bankomat i sdílenou kuchyň. Ubytování apartmán v srdci Českého ráje se nachází ve městě Jičín (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování apartmán v srdci Českého ráje má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán apartmán v srdci Českého ráje momentálně evidujeme 5 recenzí.