Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Adršpach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Adršpach

Adršpach chalupa

9,5

Adršpach chalupa

Ubytování (Chata) Adršpach chalupa. Adršpach chalupa se nachází asi 2,9 km od Adršpašsko-teplických skal. Ubytování Adršpach chalupa se nachází ve městě Adršpach (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ADR100 Adršpach

9,5

Ubytování ADR100 Adršpach

Ubytování (Privát) Ubytování ADR100 Adršpach. Ubytování ADR100 Adršpach se nachází v Adršpachu, 5 km od Adršpašsko-teplických skal, a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování Ubytování ADR100 Adršpach se nachází ve městě Adršpach (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adršpach U Meierů

9,3

Adršpach U Meierů

Ubytování (Venkovský dům) Adršpach U Meierů. Adršpach U Meierů se nachází v Adršpachu, 31 km od polského města Karpacz a 38 km od Špindlerova Mlýna. Ubytování Adršpach U Meierů se nachází ve městě Adršpach (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Adršpach U Meierů má celkové hodnocení 9,3. Pro Venkovský dům Adršpach U Meierů momentálně evidujeme 16 recenzí.

Chalupa U Studánky

9,3

Chalupa U Studánky

Ubytování (Bed and breakfast) Chalupa U Studánky. Chalupa U Studánky v Adršpachu v královéhradeckém kraji nabízí bezplatné Wi-Fi i soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Chalupa U Studánky se nachází ve městě Adršpach (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Adršpach Báry a Hynka

9

Penzion Adršpach Báry a Hynka

Ubytování (Penzion) Penzion Adršpach Báry a Hynka. Penzion Adršpach Báry a Hynka se nachází v Adršpachu a nabízí zahradu, společenskou místnost, turistické informace a dětské hřiště. Ubytování Penzion Adršpach Báry a Hynka se nachází ve městě Adršpach (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Adršpach Báry a Hynka má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Adršpach Báry a Hynka momentálně evidujeme 81 recenzí.

Skalní Mlýn Adršpach

8,6

Skalní Mlýn Adršpach

Ubytování (Hotel) Skalní Mlýn Adršpach. Čtyřhvězdičkový hotel Skalní Mlýn Adršpach se nachází v Dolním Adršpachu. Ubytování Skalní Mlýn Adršpach se nachází ve městě Adršpach (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Skalní Mlýn Adršpach má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Skalní Mlýn Adršpach momentálně evidujeme 550 recenzí.

Apartman Horni Adrspach

8,5

Apartman Horni Adrspach

Ubytování (Apartmán) Apartman Horni Adrspach. Apartmán Horní Adršpach se nachází v obci Adršpach, 5 km od Adršpašsko-Teplických skal. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Apartman Horni Adrspach se nachází ve městě Adršpach (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Horni Adrspach má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Apartman Horni Adrspach momentálně evidujeme 20 recenzí.

Hotel Javor

8,3

Hotel Javor

Ubytování (Hotel) Hotel Javor. Hotel Javor se nachází v národní přírodní rezervaci Adršpašskoteplické skály v severovýchodních Čechách. Ubytování Hotel Javor se nachází ve městě Adršpach (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Javor má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Javor momentálně evidujeme 436 recenzí.

Chatky Skalní mlýn Adršpach

8,2

Chatky Skalní mlýn Adršpach

Ubytování (Kemp) Chatky Skalní mlýn Adršpach. Chatky Skalní mlýn Adršpach se nachází v Adršpachu, 3 km od Adršpašsko-teplických skal, a nabízí zahradu. Ubytování Chatky Skalní mlýn Adršpach se nachází ve městě Adršpach (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chatky Skalní mlýn Adršpach má celkové hodnocení 8,2. Pro Kemp Chatky Skalní mlýn Adršpach momentálně evidujeme 99 recenzí.

Penzion Zámecká

8

Penzion Zámecká

Ubytování (Penzion) Penzion Zámecká. Penzion Zámecká se nachází v Adršpachu, 2,7 km od Teplicko-adršpašských skal, a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, bar, Wi-Fi zdarma a výhled do... Ubytování Penzion Zámecká se nachází ve městě Adršpach (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Zámecká má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion Zámecká momentálně evidujeme 95 recenzí.

Hotel Adršpach

7,9

Hotel Adršpach

Ubytování (Hotel) Hotel Adršpach. Hotel Adršpach se nachází přímo u vstupu do Adršpašsko-Teplických skal v Adršpachu. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí zahradu, restauraci a výhled na hory. Ubytování Hotel Adršpach se nachází ve městě Adršpach (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Adršpach má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Adršpach momentálně evidujeme 449 recenzí.

Privat No. 2

Privat No. 2

Ubytování (Prázdninový dům) Privat No. 2. Privat No. 2 se nachází v Adršpachu a nabízí restauraci, společný lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Privat No. 2 se nachází ve městě Adršpach (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Adršpach u Kozárů

Apartmány Adršpach u Kozárů

Ubytování (Apartmán) Apartmány Adršpach u Kozárů. Apartmány Adršpach u Kozárů is located in Adršpach. Set 2. Ubytování Apartmány Adršpach u Kozárů se nachází ve městě Adršpach (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Tuček Adršpach

Penzion Tuček Adršpach

Ubytování (Penzion) Penzion Tuček Adršpach. Penzion Tuček Adršpach se nachází v Adršpachu, 5 km od Adršpašsko-teplických skal. Nabízí bar, neplacené soukromé parkoviště, společný salonek a zahradu. Ubytování Penzion Tuček Adršpach se nachází ve městě Adršpach (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)