Nejlepší ubytování ve městě Adršpach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Adršpach

Adršpach U Meierů

9,3

Adršpach U Meierů

Ubytování (Venkovský dům) Adršpach U Meierů. Adršpach U Meierů se nachází v Adršpachu, 31 km od polského města Karpacz a 38 km od Špindlerova Mlýna. Ubytování Adršpach U Meierů se nachází ve městě Adršpach (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Adršpach Báry a Hynka

9

Penzion Adršpach Báry a Hynka

Ubytování (Penzion) Penzion Adršpach Báry a Hynka. Penzion Adršpach Báry a Hynka se nachází v Adršpachu a nabízí zahradu, společenskou místnost, turistické informace a dětské hřiště. Ubytování Penzion Adršpach Báry a Hynka se nachází ve městě Adršpach (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skalní Mlýn Adršpach

8,6

Skalní Mlýn Adršpach

Ubytování (Hotel) Skalní Mlýn Adršpach. Čtyřhvězdičkový hotel Skalní Mlýn Adršpach se nachází v Dolním Adršpachu. Ubytování Skalní Mlýn Adršpach se nachází ve městě Adršpach (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Horni Adrspach

8,5

Apartman Horni Adrspach

Ubytování (Apartmán) Apartman Horni Adrspach. Apartmán Horní Adršpach se nachází v obci Adršpach, 5 km od Adršpašsko-Teplických skal. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Apartman Horni Adrspach se nachází ve městě Adršpach (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Javor

8,3

Hotel Javor

Ubytování (Hotel) Hotel Javor. Hotel Javor se nachází v národní přírodní rezervaci Adršpašskoteplické skály v severovýchodních Čechách. Ubytování Hotel Javor se nachází ve městě Adršpach (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chatky Skalní mlýn Adršpach

8,2

Chatky Skalní mlýn Adršpach

Ubytování (Kemp) Chatky Skalní mlýn Adršpach. Chatky Skalní mlýn Adršpach se nachází v Adršpachu, 3 km od Adršpašsko-teplických skal, a nabízí zahradu. Ubytování Chatky Skalní mlýn Adršpach se nachází ve městě Adršpach (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Zámecká

8

Penzion Zámecká

Ubytování (Penzion) Penzion Zámecká. Penzion Zámecká se nachází v Adršpachu, 2,7 km od Teplicko-adršpašských skal, a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, bar, Wi-Fi zdarma a výhled do... Ubytování Penzion Zámecká se nachází ve městě Adršpach (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Adršpach

7,9

Hotel Adršpach

Ubytování (Hotel) Hotel Adršpach. Hotel Adršpach se nachází přímo u vstupu do Adršpašsko-Teplických skal v Adršpachu. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí zahradu, restauraci a výhled na hory. Ubytování Hotel Adršpach se nachází ve městě Adršpach (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)