Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Dolní Radechová

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dolní Radechová

Penzion Kalvárie

9,8

Penzion Kalvárie

Ubytování (Penzion) Penzion Kalvárie. Penzion Kalvárie se nachází v Dolní Radechové. Nabízí bar, zahradu, terasu a pokoje s balkonem. Pokoje v penzionu mají šatní skříň a vlastní koupelnu. Ubytování Penzion Kalvárie se nachází ve městě Dolní Radechová (Česko - Královéhradecký kraj).

Holiday home Fairytale

9,4

Holiday home Fairytale

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Fairytale. Prázdninový dům Fairytale se nachází v obci Dolní Radechová v Královéhradeckém kraji. Nabízí zahradu, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Holiday home Fairytale se nachází ve městě Dolní Radechová (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Holiday home Fairytale má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Holiday home Fairytale momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmán na Křižovatce

9,1

Apartmán na Křižovatce

Ubytování (Apartmán) Apartmán na Křižovatce. Apartmán na Křižovatce se nachází v obci Dolní Radechová a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán na Křižovatce se nachází ve městě Dolní Radechová (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán na Křižovatce má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán na Křižovatce momentálně evidujeme 9 recenzí.