Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Meziměstí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Meziměstí

Chalupa Barborka

9,4

Chalupa Barborka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Barborka. Chalupa Barborka je samostatně stojící prázdninový dům s grilem v Meziměstí v královéhradeckém kraji. Ubytování Chalupa Barborka se nachází ve městě Meziměstí (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Barborka má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Chalupa Barborka momentálně evidujeme 12 recenzí.

Penzion Ruprechtice

9,2

Penzion Ruprechtice

Ubytování (Penzion) Penzion Ruprechtice. Penzion Ruprechtice nabízí ubytování v Meziměstí. Na místě je restaurace. V pokoji najdete rychlovarnou konvici. Všechny pokoje mají společnou koupelnu. Ubytování Penzion Ruprechtice se nachází ve městě Meziměstí (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Ruprechtice má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Ruprechtice momentálně evidujeme 7 recenzí.

VilaEva Adršpach Broumovsko

7,5

VilaEva Adršpach Broumovsko

Ubytování (Penzion) VilaEva Adršpach Broumovsko. VilaEva se nachází v Ruprechticích v okrese Náchod, 40 km od Karpaczu a 48 km od Špindlerova Mlýna, a nabízí soukromé bezplatné parkování. Ubytování VilaEva Adršpach Broumovsko se nachází ve městě Meziměstí (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování VilaEva Adršpach Broumovsko má celkové hodnocení 7,5. Pro Penzion VilaEva Adršpach Broumovsko momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmány Malý Dům Ruprechtice

7,3

Apartmány Malý Dům Ruprechtice

Ubytování (Apartmány) Apartmány Malý Dům Ruprechtice. Apartmány Ruprechtice 108 se nachází v Ruprechticích, 27 km od Wałbrzychu. Nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. K dispozici je také soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Malý Dům Ruprechtice se nachází ve městě Meziměstí (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)