Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Velká Jesenice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Velká Jesenice

Jendův domeček

9,7

Jendův domeček

Ubytování (Prázdninový dům) Jendův domeček. Jendův domeček je prázdninový dům situovaný ve Velké Jesenici, 45 km od polské Polanice-Zdrój. Nabízí výhled do zahrady a gril. Ubytování Jendův domeček se nachází ve městě Velká Jesenice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Jendův domeček má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Jendův domeček momentálně evidujeme 38 recenzí.

Jakubův Nový Dvůr

8,7

Jakubův Nový Dvůr

Ubytování (Penzion – hostinec) Jakubův Nový Dvůr. Jakubův Nový Dvůr se nachází ve Velké Jesenici a nabízí bezplatné Wi-Fi. Recepce je otevřená nepřetržitě a je zde restaurace a dětské hřiště. Ubytování Jakubův Nový Dvůr se nachází ve městě Velká Jesenice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Jakubův Nový Dvůr má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion – hostinec Jakubův Nový Dvůr momentálně evidujeme 72 recenzí.

Areál sportovního klubu Rozkošní piráti

6,3

Areál sportovního klubu Rozkošní piráti

Ubytování (Chata) Areál sportovního klubu Rozkošní piráti. Areál sportovního klubu Rozkošní piráti se nachází v obci Velká Jesenice v Královéhradeckém kraji. Nabízí terasu s výhledem na hory. Ubytování Areál sportovního klubu Rozkošní piráti se nachází ve městě Velká Jesenice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Areál sportovního klubu Rozkošní piráti má celkové hodnocení 6,3. Pro Chata Areál sportovního klubu Rozkošní piráti momentálně evidujeme 15 recenzí.