Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Česká Metuje

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Česká Metuje

Chalupa na Skalce

Chalupa na Skalce

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa na Skalce. Chalupa na Skalce se nachází v obci Česká Metuje a nabízí jízdní kola k zapůjčení zdarma, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Chalupa na Skalce se nachází ve městě Česká Metuje (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chalupa na Skalce nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Skalka

Chalupa Skalka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Skalka. Situated in Česká Metuje, Chalupa Skalka features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 38 km from Karpacz. Ubytování Chalupa Skalka se nachází ve městě Česká Metuje (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Skalce

Na Skalce

Ubytování (Chata) Na Skalce. Na Skalce se nachází v České Metuji v Královéhradeckém kraji a nabízí zahradu. Lze zde také zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Na Skalce se nachází ve městě Česká Metuje (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 73 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)