Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Hořičky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hořičky

Vila Hořičky

9,7

Vila Hořičky

Ubytování (Apartmán) Vila Hořičky. Vila Hořičky nabízí sezónní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Hořičky se nachází ve městě Hořičky (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Hořičky má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Vila Hořičky momentálně evidujeme 11 recenzí.

Čapkův statek

9,4

Čapkův statek

Ubytování (Penzion) Čapkův statek. Čapkův statek se nachází na okraji obce Hořičky a nabízí volný vstup do krytého bazénu v období květen až září. Ubytování Čapkův statek se nachází ve městě Hořičky (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Čapkův statek má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Čapkův statek momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzion Rogallo

8,7

Penzion Rogallo

Ubytování (Penzion) Penzion Rogallo. Tříhvězdičkový Penzion Rogallo v Hořičkách nabízí sezonní venkovní bazén, tenisový kurt a zahradu. Ubytování Penzion Rogallo se nachází ve městě Hořičky (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Rogallo má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Rogallo momentálně evidujeme 6 recenzí.

Holiday home in Horicky 1303

Holiday home in Horicky 1303

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Horicky 1303. Holiday home in Horicky 1303 is situated in Hořičky. This holiday home features accommodation with free WiFi. Ubytování Holiday home in Horicky 1303 se nachází ve městě Hořičky (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home in Horicky 1303 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.