Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Police nad Metují

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Police nad Metují

Studiový apartmán V Zahradě

9,9

Studiový apartmán V Zahradě

Ubytování (Apartmán) Studiový apartmán V Zahradě. Studiový apartmán V Zahradě se nachází v Polici nad Metují a nabízí ubytování s terasou a bezplatné Wi-Fi. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Studiový apartmán V Zahradě se nachází ve městě Police nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studiový apartmán V Zahradě má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Studiový apartmán V Zahradě momentálně evidujeme 33 recenzí.

Selský dvůr 2

9,6

Selský dvůr 2

Ubytování (Penzion) Selský dvůr 2. Penzion Selský dvůr se nachází v Pěkově, uprostřed chráněné krajinné oblasti Broumovsko a Adršpach, 5 km od Police nad Metují. Ubytování Selský dvůr 2 se nachází ve městě Police nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Selský dvůr 2 má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Selský dvůr 2 momentálně evidujeme 15 recenzí.

Penzion Adler

9,3

Penzion Adler

Ubytování (Penzion) Penzion Adler. Penzion Adler se nachází 200 metrů od centra Police nad Metují. Nabízí venkovní bazén, Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Ubytování Penzion Adler se nachází ve městě Police nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Adler má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Adler momentálně evidujeme 294 recenzí.

Ubytování Ledhuje

9

Ubytování Ledhuje

Ubytování (Penzion) Ubytování Ledhuje. Ubytování Ledhuje se nachází v Polici nad Metují. Nabízí sdílený obývací prostor. Pokoje mají šatní skříň. Ubytování Ubytování Ledhuje se nachází ve městě Police nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Ledhuje má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Ubytování Ledhuje momentálně evidujeme 14 recenzí.

Pension65

8,8

Pension65

Ubytování (Penzion) Pension65. Pension65 se nachází v Polici nad Metují a nabízí restauraci s barem, ve které se podávají domácí jídla. Ubytování Pension65 se nachází ve městě Police nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension65 má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension65 momentálně evidujeme 101 recenzí.

Hotel Ostaš Police nad Metují

Hotel Ostaš Police nad Metují

Ubytování (Hotel) Hotel Ostaš Police nad Metují. Featuring free WiFi, Hotel Ostaš Police nad Metují is located in Police nad Metují. Offering a restaurant, the property also has a terrace. Ubytování Hotel Ostaš Police nad Metují se nachází ve městě Police nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Hotel Hotel Ostaš Police nad Metují nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chatová osada Ostaš

Chatová osada Ostaš

Ubytování (Kemp) Chatová osada Ostaš. Chatová osada Ostaš se nachází v Polici nad Metují. Poskytuje výhled na hory a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chatová osada Ostaš se nachází ve městě Police nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Kemp Chatová osada Ostaš nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

U Waltera

U Waltera

Ubytování (Prázdninový dům) U Waltera. U Waltera is situated in Police nad Metují. Featuring free WiFi, the property also has a garden. The holiday home offers a terrace. Ubytování U Waltera se nachází ve městě Police nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Selský dvůr 1

Selský dvůr 1

Ubytování (Penzion) Selský dvůr 1. Selský dvůr 1 se nachází v Polici nad Metují, nedaleko přírodního parku Broumovsko, a nabízí ubytování se snídaní a neplacené soukromé parkoviště na místě. Ubytování Selský dvůr 1 se nachází ve městě Police nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Selský dvůr 1 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán v podkroví

Apartmán v podkroví

Ubytování (Apartmán) Apartmán v podkroví. Apartmán v podkroví se nachází v Polici nad Metují. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Apartmán má obývací pokoj i plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán v podkroví se nachází ve městě Police nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)