Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Mezilečí

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mezilečí

Holiday Home Pustiny

9,4

Holiday Home Pustiny

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Pustiny. Holiday Home Pustiny se nachází v Mezilečí a hostům nabízí soukromý sezonní venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování Holiday Home Pustiny se nachází ve městě Mezilečí (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Home Pustiny má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Holiday Home Pustiny momentálně evidujeme 15 recenzí.

Mezileci

Mezileci

Ubytování (Prázdninový dům) Mezileci. Prázdninový dům Mezilečí se nachází v obci Mezilečí, 38 km od lázní Karpacz, a nabízí sezónní venkovní bazén. Ubytování Mezileci se nachází ve městě Mezilečí (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Mezileci nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Roubenka Mezilečí

Roubenka Mezilečí

Ubytování (Prázdninový dům) Roubenka Mezilečí. Located in Mezilečí, Roubenka Mezilečí provides accommodation with a private pool, a terrace and garden views. The accommodation is 39 km from Karpacz. Ubytování Roubenka Mezilečí se nachází ve městě Mezilečí (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)