Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Teplice nad Metují

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Teplice nad Metují

Apartment 180

9,9

Apartment 180

Ubytování (Apartmán) Apartment 180. Apartment 180 se nachází v Teplicích nad Metují a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment 180 se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Kovárna

9,8

Apartmány Kovárna

Ubytování (Apartmán) Apartmány Kovárna. Apartmány Kovárna se nachází ve Zdoňově, pouhých 3,5 km od vstupu do skalního města Adršpach, a nabízí gril a zahradu. Apartmán má 2 pokoje. Ubytování Apartmány Kovárna se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány Kovárna má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Kovárna momentálně evidujeme 55 recenzí.

Penzion Čtyřlístek

9,6

Penzion Čtyřlístek

Ubytování (Penzion) Penzion Čtyřlístek. Penzion Čtyřlístek se nachází v Teplicích nad Metují, 300 metrů od skiareálu Kamenec. Nabízí terasu, společný lounge, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Čtyřlístek se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Čtyřlístek má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Čtyřlístek momentálně evidujeme 109 recenzí.

Apartmán Teplice nad Metují

9,5

Apartmán Teplice nad Metují

UbytováníApartmán Teplice nad Metují. Apartmán Teplice nad Metují se nachází v Teplicích nad Metují v Královéhradeckém kraji a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování Apartmán Teplice nad Metují se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Zdomek

9,5

Zdomek

UbytováníZdomek. Zdomek se nachází v Teplicích nad Metují, 30 km od hradu Książ. Nabízí ubytování s grilem, bezplatným Wi-Fi, pokojovou službou a turistickými informacemi. Ubytování Zdomek se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa Relax

9,4

Chalupa Relax

Ubytování (Apartmán) Chalupa Relax. Chalupa Relax se nachází se v klidné části Teplic nad Metují, v chráněné krajinné oblasti Broumovsko, a nabízí prostorné apartmány v chatě s přímým vstupem... Ubytování Chalupa Relax se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chalupa Relax má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Chalupa Relax momentálně evidujeme 132 recenzí.

Apartmán na Kamenci

9,4

Apartmán na Kamenci

UbytováníApartmán na Kamenci. Apartmán na Kamenci se nachází asi 30 km od vlakového nádraží Kudowa Zdrój a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Apartmán na Kamenci se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartment Ve Mlýně

9,4

Apartment Ve Mlýně

Ubytování (Apartmán) Apartment Ve Mlýně. Apartmány Ve Mlýně se nacházejí v Teplicích nad Metují, 1,6 km od Kamence. Lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Ve Mlýně se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment Ve Mlýně má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Ve Mlýně momentálně evidujeme 142 recenzí.

Chalupa Bišík

9,3

Chalupa Bišík

UbytováníChalupa Bišík. Chalupa Bišík se nachází v Teplicích nad Metují v Královéhradeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Chalupa Bišík se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Nocuj

9,2

Nocuj

UbytováníNocuj. Nocuj se nachází v Teplicích nad Metují a nabízí saunu. Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Nocuj se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Podskalí

9

Penzion Podskalí

Ubytování (Penzion) Penzion Podskalí. Penzion Podskalí se nachází v Teplicích nad Metují a nabízí sezónní venkovní bazén, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion Podskalí se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Podskalí - zahradní apartmán

9

Podskalí - zahradní apartmán

UbytováníPodskalí - zahradní apartmán. Podskalí - zahradní apartmán se zahradou a barem se nachází v Teplicích nad Metují, 36 km od hradu Książ, 40 km od Babiččina údolí a 44 km od katedrály... Ubytování Podskalí - zahradní apartmán se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Střelnice

8,9

Hotel Střelnice

Ubytování (Hotel) Hotel Střelnice. Hotel Střelnice se nachází v Teplicích nad Metují v Královéhradeckém kraji, 36 km od Karpacze. Nabízí vířivku, saunu a restauraci. Ubytování Hotel Střelnice se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Střelnice má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Střelnice momentálně evidujeme 497 recenzí.

Apartmán Carpe Diem

8,8

Apartmán Carpe Diem

Ubytování (Apartmán) Apartmán Carpe Diem. Apartmán Carpe Diem se nachází v Teplicích nad Metují. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením a přístup do zahrady. Ubytování Apartmán Carpe Diem se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Carpe Diem má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmán Carpe Diem momentálně evidujeme 174 recenzí.

Hotel Koruna penzion

8,7

Hotel Koruna penzion

Ubytování (Penzion) Hotel Koruna penzion. Hotel Koruna penzion nabízí ubytování v Teplicích nad Metují. K dispozici je společný lounge a bankomat a personál organizuje pro hosty výlety. Ubytování Hotel Koruna penzion se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Ubytování u parku

8,5

Ubytování u parku

UbytováníUbytování u parku. Ubytování u parku se nachází v Teplicích nad Metují, 28 km od vlakového nádraží Kudowa Zdrój. Ubytování Ubytování u parku se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

W apartmán

8,5

W apartmán

Ubytování (Apartmány) W apartmán. W apartmán se nachází v Teplicích nad Metují v Královéhradeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování W apartmán se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Severka

8,5

Penzion Severka

UbytováníPenzion Severka. Penzion Severka se nachází v Teplicích nad Metují, 31 km od vlakového nádraží Kudowa Zdrój, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým... Ubytování Penzion Severka se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Slunovrat

8,5

Slunovrat

UbytováníSlunovrat. Slunovrat se nachází v Teplicích nad Metují, 33 km od hradu Książ a 35 km od vlakového nádraží Kudowa Zdrój. Ubytování Slunovrat se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion-restaurace Kamínek

8,4

Penzion-restaurace Kamínek

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion-restaurace Kamínek. Penzion-restaurace Kamínek se nachází na břehu řeky v Teplicích nad Metují, 1,9 km od lyžařského areálu Kamenec i obce Strážné. Ubytování Penzion-restaurace Kamínek se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion-restaurace Kamínek má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion – hostinec Penzion-restaurace Kamínek momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzion Pod Ozvěnou

8,4

Penzion Pod Ozvěnou

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Ozvěnou. Penzion Pod Ozvěnou se nachází v Teplicích nad Metují, méně než 1 km od skiareálu Kamenec. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Pod Ozvěnou se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Pod Ozvěnou má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Pod Ozvěnou momentálně evidujeme 33 recenzí.

U Janečků

8,3

U Janečků

Ubytování (Privát) U Janečků. Privát U Janečků se nachází v Teplicích nad Metují a nabízí pokoje a apartmá s Wi-Fi zdarma, kuchyňským koutem a posezením. Ubytování U Janečků se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování U Janečků má celkové hodnocení 8,3. Pro Privát U Janečků momentálně evidujeme 207 recenzí.

Ubytování v RV

8,2

Ubytování v RV

UbytováníUbytování v RV. Ubytování v RV se nachází v Teplicích nad Metují, 28 km od vlakového nádraží Kudowa Zdrój a 36 km od Babiččina údolí. Ubytování Ubytování v RV se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Vila na Kamenci

8,2

Vila na Kamenci

UbytováníVila na Kamenci. Vila na Kamenci se nachází v Teplicích nad Metují, 29 km od vlakového nádraží Kudowa Zdrój, 37 km od Babiččina údolí a 39 km od hradu Książ. Ubytování Vila na Kamenci se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Autokemp Loděnice Zdoňov - Adršpach

7,6

Autokemp Loděnice Zdoňov - Adršpach

Ubytování (Kemp) Autokemp Loděnice Zdoňov - Adršpach. Autokemp Loděnice Zdoňov - Adršpach se nachází v Teplici nad Metují. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Autokemp Loděnice Zdoňov - Adršpach se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Autokemp Loděnice Zdoňov - Adršpach má celkové hodnocení 7,6. Pro Kemp Autokemp Loděnice Zdoňov - Adršpach momentálně evidujeme 54 recenzí.

Penzion Severka

7,4

Penzion Severka

Ubytování (Penzion) Penzion Severka. Penzion Severka leží u Adršpašsko-teplických skal, uprostřed chráněné krajinné oblasti Broumovsko a 1 km od Teplic nad Metují. Ubytování Penzion Severka se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Severka má celkové hodnocení 7,4. Pro Penzion Penzion Severka momentálně evidujeme 196 recenzí.

pension TARA

7,2

pension TARA

Ubytování (Penzion) pension TARA. Penzion TARA se nachází v Teplicích nad Metují, 400 metrů od Kamence, a nabízí ubytování se zahradou a parkováním na místě zdarma. Ubytování pension TARA se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Pension Skály

Pension Skály

Ubytování (Penzion) Pension Skály. Pension Skály se nachází v Teplicích nad Metují. Nabízí zahradu, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Skály se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Chatky Adršpach

Chatky Adršpach

Ubytování (Kemp) Chatky Adršpach. Chatky Adršpach se nachází v Teplicích nad Metují a nabízí výhled do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol a zahradu. Ubytování Chatky Adršpach se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa Kamenný Vrch Adršpach

Chalupa Kamenný Vrch Adršpach

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa Kamenný Vrch Adršpach. Chalupa Kamenný Vrch Adršpach se nachází v Teplicích nad Metují v Královéhradeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Chalupa Kamenný Vrch Adršpach se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

ubytovani u Vodehnalu

ubytovani u Vodehnalu

Ubytování (Apartmán) ubytovani u Vodehnalu. Ubytování U Vodehnalu se nachází v Teplicích nad Metují, 400 metrů od Kamence. Nabízí ubytování v apartmánu s kuchyní. Ubytování ubytovani u Vodehnalu se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán ubytovani u Vodehnalu nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Kamenný Vrch Adršpach

Chalupa Kamenný Vrch Adršpach

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Kamenný Vrch Adršpach. Chalupa Kamenný Vrch Adršpach se nachází v Teplicích nad Metují a nabízí sdílený lounge a zahradu. 23 km od Zagórze Śląskie. Ubytování Chalupa Kamenný Vrch Adršpach se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

penzion Kristina

penzion Kristina

Ubytování (Prázdninový dům) penzion Kristina. Chalupa Kristina se nachází v Teplicích nad Metují a nabízí sdílený lounge a zahradu. K dipozici je také bezplatné Wi-Fi nebo soukromé parkoviště. Ubytování penzion Kristina se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Roubenka Javor 33

Roubenka Javor 33

Ubytování (Prázdninový dům) Roubenka Javor 33. Roubenka Javor 33 se nachází v Teplicích nad Metují, 3,9 km od lanovky Kamenec. Ubytování Roubenka Javor 33 se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Ubytovna Sokol

Ubytovna Sokol

Ubytování (Hostel) Ubytovna Sokol. Ubytovna Sokol is situated in Teplice nad Metují. At the hostel, the rooms are equipped with a wardrobe. Ubytování Ubytovna Sokol se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa Ádr u Duchků

Chalupa Ádr u Duchků

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Ádr u Duchků. Set in Teplice nad Metují in the Hradec Kralove region, Chalupa Ádr u Duchků has a terrace and garden views. Ubytování Chalupa Ádr u Duchků se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa Aida Adršpach

Chalupa Aida Adršpach

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa Aida Adršpach. Chalupa Aida Adršpach se nachází v Teplicích nad Metují, 5 km od Kamence, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Využít lze zahradu. Ubytování Chalupa Aida Adršpach se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Venkovský dům Chalupa Aida Adršpach nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Greenpoint

Greenpoint

Ubytování (Hostel) Greenpoint. Greenpoint se nachází v Teplicích nad Metují, 1,1 km od Kamence, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, turistické informace, restauraci a výhled na hory. Ubytování Greenpoint se nachází ve městě Teplice nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Hostel Greenpoint nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.