Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Hronov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hronov

Penzion DORA

9,7

Penzion DORA

Ubytování (Prázdninový dům) Penzion DORA. Penzion DORA se nachází v Hronově a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, gril a terasu. Ubytování Penzion DORA se nachází ve městě Hronov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion DORA má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Penzion DORA momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmány Hronov

9,6

Apartmány Hronov

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Hronov. Apartmány Hronov se nachází v Hronově, 45 km od Janských Lázní. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Hronov se nachází ve městě Hronov (Česko - Královéhradecký kraj).

Ubytování na Vrškách-Žďárky - Žďárky 148

9,4

Ubytování na Vrškách-Žďárky - Žďárky 148

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování na Vrškách-Žďárky - Žďárky 148. Ubytování na Vrškách-Žďárky - Žďárky 148 se nachází v Hronově. Tento prázdninový dům nabízí Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Ubytování na Vrškách-Žďárky - Žďárky 148 se nachází ve městě Hronov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ubytování na Vrškách-Žďárky - Žďárky 148 má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Ubytování na Vrškách-Žďárky - Žďárky 148 momentálně evidujeme 16 recenzí.

Medová chalupa

9,2

Medová chalupa

Ubytování (Prázdninový dům) Medová chalupa. Medová chalupa se nachází v Hronově v Královéhradeckém kraji a nabízí terasu. Město Karpacz je vzdálené 42 km. Ubytování Medová chalupa se nachází ve městě Hronov (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Prajzko

8,4

Penzion Prajzko

Ubytování (Penzion) Penzion Prajzko. Penzion Prajzko se nachází v Hronově a nabízí bar. Na místě lze relaxovat na terase. Pokoje v tomto penzionu mají šatní skříň a vlastní koupelnu. Ubytování Penzion Prajzko se nachází ve městě Hronov (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Prajzko

8,3

Hotel Prajzko

Ubytování (Hotel) Hotel Prajzko. Tříhvězdičkový Hotel Prajzko se nachází v Hronově. Nabízí bar, restauraci, kde mohou hosté ochutnat řemeslná piva z různých minipivovarů a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Prajzko se nachází ve městě Hronov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Prajzko má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Prajzko momentálně evidujeme 187 recenzí.

Apartment Chlivce III

Apartment Chlivce III

Ubytování (Apartmán) Apartment Chlivce III. Apartmán Chlivce III se nachází v Hronově a nabízí venkovní bazén. Apartmán s 1 ložnicí, TV a kuchyní s mikrovlnnou troubou a kávovarem. Ubytování Apartment Chlivce III se nachází ve městě Hronov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán Apartment Chlivce III nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Byteček Bisante

Byteček Bisante

Ubytování (Apartmán) Byteček Bisante. Byteček Bisante se nachází v Hronově v Královéhradeckém kraji a nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Byteček Bisante se nachází ve městě Hronov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán Byteček Bisante nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Chlivce II

Apartment Chlivce II

Ubytování (Apartmán) Apartment Chlivce II. Apartmán Chlivce II se nachází v Hronově. Nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Součástí vybavení je TV. Ubytování Apartment Chlivce II se nachází ve městě Hronov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán Apartment Chlivce II nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Chlivce I

Apartment Chlivce I

Ubytování (Apartmán) Apartment Chlivce I. Apartmán Chlivce I se nachází v Hronově a nabízí plně vybavenou kuchyň. Apartmán má TV. K dispozici je i venkovní bazén. Ubytování Apartment Chlivce I se nachází ve městě Hronov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán Apartment Chlivce I nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Skalka II

Holiday home Skalka II

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Skalka II. Tento prázdninový dům se nachází ve Stárkově v Královéhradeckém kraji, 38 km od Karpacze, a nabízí venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday home Skalka II se nachází ve městě Hronov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Skalka II nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Chlivce IV

Apartment Chlivce IV

Ubytování (Apartmán) Apartment Chlivce IV. Apartmán Chlivce IV se nachází v Hronově v Královehradeckém kraji, 39 km od Karpacze. Nabízí 4hvězdičkové ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Chlivce IV se nachází ve městě Hronov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán Apartment Chlivce IV nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.