Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Božanov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Božanov

Penzion u Marušky

10

Penzion u Marušky

Ubytování (Venkovský dům) Penzion u Marušky. Penzion u Marušky se nachází v Božanově. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a společenskou místnost. Ubytování Penzion u Marušky se nachází ve městě Božanov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion u Marušky má celkové hodnocení 10. Pro Venkovský dům Penzion u Marušky momentálně evidujeme 8 recenzí.

Landhuis Koruna

9,9

Landhuis Koruna

Ubytování (Venkovský dům) Landhuis Koruna. Landhuis Koruna se nachází v Božanově. Nabízí sezónní venkovní bazén, velkou zahradu a sluneční terasu. V celém domě lze zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Landhuis Koruna se nachází ve městě Božanov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Landhuis Koruna má celkové hodnocení 9,9. Pro Venkovský dům Landhuis Koruna momentálně evidujeme 8 recenzí.

Chalupa u Broumovských stěn

9,4

Chalupa u Broumovských stěn

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u Broumovských stěn. Chalupa u Broumovských stěn se nachází v obci Božanov a nabízí tenisový kurt, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Chalupa u Broumovských stěn se nachází ve městě Božanov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chalupa u Broumovských stěn má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Chalupa u Broumovských stěn momentálně evidujeme 13 recenzí.

Country House U Potoka

9,3

Country House U Potoka

Ubytování (Venkovský dům) Country House U Potoka. Country House U Potoka se nachází v Božanově a nabízí sezónní venkovní bazén, gril a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Country House U Potoka se nachází ve městě Božanov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Country House U Potoka má celkové hodnocení 9,3. Pro Venkovský dům Country House U Potoka momentálně evidujeme 41 recenzí.

Restaurace Na Křižovatce

9,1

Restaurace Na Křižovatce

Ubytování (Apartmán) Restaurace Na Křižovatce. Apartmán Restaurace Na Křižovatce se nachází v obci Božanov a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na hory a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Restaurace Na Křižovatce se nachází ve městě Božanov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Restaurace Na Křižovatce má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Restaurace Na Křižovatce momentálně evidujeme 27 recenzí.

Stovka Božanov

8,7

Stovka Božanov

Ubytování (Venkovský dům) Stovka Božanov. Stovka Božanov stojí v Božanově, 17 km od města Polanica-Zdrój. Hosté zde mohou využívat zahradu, saunu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Stovka Božanov se nachází ve městě Božanov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Stovka Božanov má celkové hodnocení 8,7. Pro Venkovský dům Stovka Božanov momentálně evidujeme 30 recenzí.

Chalupa u Hřiště

Chalupa u Hřiště

Ubytování (Chata) Chalupa u Hřiště. Chalupa u Hřiště v Božanově nabízí sezonní venkovní bazén, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Chalupa u Hřiště se nachází ve městě Božanov (Česko - Královéhradecký kraj).

Huize Bozanov

Huize Bozanov

Ubytování (Venkovský dům) Huize Bozanov. Located in Božanov in the Hradec Kralove region, Huize Bozanov has a garden. It features free WiFi and a seasonal outdoor swimming pool. Ubytování Huize Bozanov se nachází ve městě Božanov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Venkovský dům Huize Bozanov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Koruna

Koruna

UbytováníKoruna. Located in Božanov in the Hradec Kralove region, Koruna has a terrace. Ubytování Koruna se nachází ve městě Božanov (Česko - Královéhradecký kraj).

Landhuis Blije

Landhuis Blije

Ubytování (Vila) Landhuis Blije. Featuring a garden, an outdoor pool and mountain views, Landhuis Blije is located in Božanov. This villa offers barbecue facilities. Ubytování Landhuis Blije se nachází ve městě Božanov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Vila Landhuis Blije nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Božanov

Chalupa Božanov

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Božanov. Chalupa Božanov is situated in Božanov and offers a garden and a terrace. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Chalupa Božanov se nachází ve městě Božanov (Česko - Královéhradecký kraj).

apartmány Stará Pošta

apartmány Stará Pošta

Ubytování (Apartmány) apartmány Stará Pošta. Situated in Božanov in the Hradec Kralove region, apartmány Stará Pošta has a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování apartmány Stará Pošta se nachází ve městě Božanov (Česko - Královéhradecký kraj).

Luxurious Villa in Bo anov with Sauna

Luxurious Villa in Bo anov with Sauna

UbytováníLuxurious Villa in Bo anov with Sauna. Set 24 km from Polanica Zdroj Train Station, Luxurious Villa in Bo anov with Sauna features accommodation in Božanov with access to a sauna. Ubytování Luxurious Villa in Bo anov with Sauna se nachází ve městě Božanov (Česko - Královéhradecký kraj).