Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nové Město nad Metují

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nové Město nad Metují

Penzion na Skale

9,8

Penzion na Skale

Ubytování (Apartmán) Penzion na Skale. Penzion Na Skále se nachází v Novém Město nad Metují a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, kuchyní a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion na Skale se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion na Skale má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Penzion na Skale momentálně evidujeme 26 recenzí.

Chaloupka na Skále

9,5

Chaloupka na Skále

Ubytování (Privát) Chaloupka na Skále. Chaloupka na Skále s bezplatným Wi-Fi se nachází v Novém Městě nad Metují. Ubytování Chaloupka na Skále se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chaloupka na Skále má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Chaloupka na Skále momentálně evidujeme 52 recenzí.

Apartment Martinec

9,4

Apartment Martinec

Ubytování (Apartmán) Apartment Martinec. Apartmán Martinec se nachází v Novém Městě nad Metují a nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Apartment Martinec se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Martinec má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Martinec momentálně evidujeme 28 recenzí.

Privát Nováč

9,1

Privát Nováč

Ubytování (Privát) Privát Nováč. Privát Nováč se nachází v Novém Městě nad Metují a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi připojení i sdílenou dobře vybavenou kuchyň. Ubytování Privát Nováč se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Nováč má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Privát Nováč momentálně evidujeme 34 recenzí.

Pension Siesta

9

Pension Siesta

Ubytování (Penzion) Pension Siesta. Penzion Siesta se nachází v Novém Městě nad Metují v Královéhradeckém kraji, 37 km od Adršpašsko-teplických skal, a nabízí saunu, vířivku a bazén se slanou... Ubytování Pension Siesta se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Siesta má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension Siesta momentálně evidujeme 32 recenzí.

Hotel Rajská zahrada

9

Hotel Rajská zahrada

Ubytování (Hotel) Hotel Rajská zahrada. Hotel Rajská zahrada stojí 200 metrů od historického Husova náměstí a hosté se zde mohou těšit na wellness a fitness centrum, krytý bazén, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Hotel Rajská zahrada se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Rajská zahrada má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Rajská zahrada momentálně evidujeme 128 recenzí.

Penzion Na Hradčanech

8,9

Penzion Na Hradčanech

Ubytování (Penzion) Penzion Na Hradčanech. Penzion Na Hradčanech se nachází v Novém Městě nad Metují a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Penzion Na Hradčanech se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na Hradčanech má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Na Hradčanech momentálně evidujeme 22 recenzí.

Hotel Anno

8,3

Hotel Anno

Ubytování (Hotel) Hotel Anno. Set in Nové Město nad Metují, Hotel Anno offers a garden. Boasting room service, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Hotel Anno se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel U Broucka

8

Hotel U Broucka

Ubytování (Hotel) Hotel U Broucka. Hotel U Broučka se nachází v Novém Městě nad Metují a nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají satelitní TV a vlastní koupelnu. Ubytování Hotel U Broucka se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Broucka má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel U Broucka momentálně evidujeme 89 recenzí.

Ubytovna Z-SPORT

7,4

Ubytovna Z-SPORT

Ubytování (Hostel) Ubytovna Z-SPORT. Hostel Ubytovna Z-SPORT se nachází v Novém Městě nad Metují a nabízí zahradu a zdarma dostupné Wi-Fi. K dispozici je také sdílená kuchyň a sdílený lounge. Ubytování Ubytovna Z-SPORT se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rambousek

7,3

Hotel Rambousek

Ubytování (Hotel) Hotel Rambousek. Hotel Rambousek se nachází v Novém Městě nad Metují a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a pokoje vhodné pro rodiny. Ubytování Hotel Rambousek se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Nove Mesto nad Metuji 1306

Holiday home in Nove Mesto nad Metuji 1306

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Nove Mesto nad Metuji 1306. Holiday home in Nove Mesto nad Metuji 1306 is situated in Nové Město nad Metují. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Holiday home in Nove Mesto nad Metuji 1306 se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home in Nove Mesto nad Metuji 1306 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Komfortní Apartmán POD HORAMI - otevřeno LEDEN 2020

Komfortní Apartmán POD HORAMI - otevřeno LEDEN 2020

Ubytování (Apartmán) Komfortní Apartmán POD HORAMI - otevřeno LEDEN 2020. Komfortní Apartmán POD HORAMI - otevřeno LEDEN 2020 se nachází v Novém Městě nad Metují, 49 km od Janských Lázní, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a... Ubytování Komfortní Apartmán POD HORAMI - otevřeno LEDEN 2020 se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klidný malý byt

Klidný malý byt

Ubytování (Apartmán) Klidný malý byt. Klidný malý byt is located in Nové Město nad Metují. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Klidný malý byt se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Lesni II

Holiday home Lesni II

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Lesni II. Holiday home Lesní II je prázdninový dům v Novém Městě nad Metují v Královéhradeckém kraji, 26 km od lázní Polanica-Zdrój. Lázně Chudoba leží 13 km daleko. Ubytování Holiday home Lesni II se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Lesni II nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování Pod Hradbami

Ubytování Pod Hradbami

Ubytování (Apartmány) Ubytování Pod Hradbami. Ubytování Pod Hradbami se nachází v Novém Městě nad Metují v Královéhradeckém kraji a nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování Pod Hradbami se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Holiday home Nove Mesto nad Metuji 37114

Holiday home Nove Mesto nad Metuji 37114

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Nove Mesto nad Metuji 37114. Holiday home Nove Mesto nad Metuji 37114 is located in Nové Město nad Metují. The accommodation is 31 km from Duszniki Zdrój. Ubytování Holiday home Nove Mesto nad Metuji 37114 se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česko - Královéhradecký kraj).

Zámek Nové Město nad Metují

Zámek Nové Město nad Metují

Ubytování (Privát) Zámek Nové Město nad Metují. Zámek Nové Město nad Metují se nachází v Novém Městě nad Metují a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. K dispozici je lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Zámek Nové Město nad Metují se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Privát Zámek Nové Město nad Metují nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vinotéka "U Kozů"

Vinotéka "U Kozů"

Ubytování (Penzion) Vinotéka "U Kozů". Penzion - Vinotéka „U Kozů“ se nachází v Novém Městě nad Metují a nabízí ubytování s kuchyní a vlastní koupelnou. Ubytování Vinotéka "U Kozů" se nachází ve městě Nové Město nad Metují (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Vinotéka "U Kozů" nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.