Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Žďárky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Žďárky

Nocleharna na stodole

9,2

Nocleharna na stodole

Ubytování (Apartmán) Nocleharna na stodole. Ubytování Noclehárna na stodole se nachází ve Žďárkách a nabízí ubytování s kuchyní. Nechybí ani gril. V okolí se lze věnovat turistice. Ubytování Nocleharna na stodole se nachází ve městě Žďárky (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Nocleharna na stodole má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Nocleharna na stodole momentálně evidujeme 17 recenzí.

Chaloupka Žďárky

Chaloupka Žďárky

Ubytování (Prázdninový dům) Chaloupka Žďárky. Located in Žďárky in the Hradec Kralove region, Chaloupka Žďárky has a garden. The accommodation features free WiFi. Ubytování Chaloupka Žďárky se nachází ve městě Žďárky (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Zdarky 35168

Holiday home in Zdarky 35168

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Zdarky 35168. Located in Žďárky in the Hradec Kralove region, Holiday home in Zdarky 35168 features a balcony. Ubytování Holiday home in Zdarky 35168 se nachází ve městě Žďárky (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)