Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Martínkovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Martínkovice

Turistická základna u Nývltů

9,6

Turistická základna u Nývltů

Ubytování (Penzion) Turistická základna u Nývltů. Turistická základna u Nývltů se nachází v Martínkovicích. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Turistická základna u Nývltů se nachází ve městě Martínkovice (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Martinkovice 201 Broumov

9,4

Martinkovice 201 Broumov

Ubytování (Penzion) Martinkovice 201 Broumov. Ubytování Martínkovice 201 Broumov je 200 let starý venkovský statek. Nachází se v Martínkovicích v Královéhradeckém kraji. Ubytování Martinkovice 201 Broumov se nachází ve městě Martínkovice (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Martinkovice 201 Broumov má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Martinkovice 201 Broumov momentálně evidujeme 122 recenzí.

Holiday Home Statek Hofje

Holiday Home Statek Hofje

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Statek Hofje. Prázdninový dům Statek Hofje se nachází v obci Martínkovice a nabízí soukromý bazén i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 35 km od města... Ubytování Holiday Home Statek Hofje se nachází ve městě Martínkovice (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata pod Korunou

Chata pod Korunou

Ubytování (Prázdninový areál) Chata pod Korunou. Chata pod Korunou se nachází v Martínkovicích a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chata pod Korunou se nachází ve městě Martínkovice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový areál Chata pod Korunou nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.