Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Červený Kostelec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Červený Kostelec

Restaurace A Penzion U Pešíků

9,4

Restaurace A Penzion U Pešíků

Ubytování (Penzion) Restaurace A Penzion U Pešíků. Restaurace A Penzion U Pešíků nabízí ubytování v Červeném Kostelci s bezplatným Wi-Fi připojením ve všech částech budovy, vlastní restaurací a parkováním... Ubytování Restaurace A Penzion U Pešíků se nachází ve městě Červený Kostelec (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurace A Penzion U Pešíků má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Restaurace A Penzion U Pešíků momentálně evidujeme 160 recenzí.

Chaty u rybníka Brodský

9,4

Chaty u rybníka Brodský

Ubytování (Chata) Chaty u rybníka Brodský. Chaty u rybníka Brodský se nachází v Červeném Kostelci a nabízí ubytování s posezením, TV, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chaty u rybníka Brodský se nachází ve městě Červený Kostelec (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chaty u rybníka Brodský má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Chaty u rybníka Brodský momentálně evidujeme 32 recenzí.

Chalupa Buko

9,4

Chalupa Buko

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Buko. Chalupa Buko se nachází v Červeném Kostelci a nabízí ubytování se soukromým sezónním bazénem a terasou. Ubytování Chalupa Buko se nachází ve městě Červený Kostelec (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Buko má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Chalupa Buko momentálně evidujeme 13 recenzí.

Hotel Šrejber

8,6

Hotel Šrejber

Ubytování (Hotel) Hotel Šrejber. Pension Srejber se nachází v centru na náměstí T.G. Masaryka v Červeném Kostelci. Nabízí kavárnu a pokoje s koupelnou. V celém objektu zdarma funguje... Ubytování Hotel Šrejber se nachází ve městě Červený Kostelec (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Šrejber má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Šrejber momentálně evidujeme 212 recenzí.

Roubenka

Roubenka

Ubytování (Privát) Roubenka. Roubenka se nachází v Červeném Kostelci, 44 km od polského města Polanica-Zdrój, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Roubenka se nachází ve městě Červený Kostelec (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Privát Roubenka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Horni Kostelec

Apartment Horni Kostelec

Ubytování (Apartmán) Apartment Horni Kostelec. Apartmán Horni Kostelec se nachází v Červeném Kostelci. Na místě je venkovní bazén. Apartmán má 3 ložnice, obývací pokoj a kuchyň s mikrovlnnou troubou. Ubytování Apartment Horni Kostelec se nachází ve městě Červený Kostelec (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartment Horni Kostelec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Pension U Holzäpfelů

Pension U Holzäpfelů

Ubytování (Privát) Pension U Holzäpfelů. Pension U Holzäpfelů se nachází v Červeném Kostelci v Královéhradeckém kraji a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension U Holzäpfelů se nachází ve městě Červený Kostelec (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Privát Pension U Holzäpfelů nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Spinka - ZAB 110

Holiday Home Spinka - ZAB 110

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Spinka - ZAB 110. Holiday Home Spinka – ZAB 110 se nachází v Červeném Kostelci v Královéhradeckém kraji, 43 km od Janských Lázní, a nabízí zahradu a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Home Spinka - ZAB 110 se nachází ve městě Červený Kostelec (Česko - Královéhradecký kraj).

Ferienhaus Cerveny Kostelec 100S

Ferienhaus Cerveny Kostelec 100S

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Cerveny Kostelec 100S. Ferienhaus Cerveny Kostelec 100S is situated in Červený Kostelec. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Ferienhaus Cerveny Kostelec 100S se nachází ve městě Červený Kostelec (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Ferienhaus Cerveny Kostelec 100S nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Červený Kostelec

Holiday Home Červený Kostelec

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Červený Kostelec. Apartmán Červený Kostelec se nachází v Červeném Kostelci v Královéhradeckém kraji. Nabízí balkon, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Home Červený Kostelec se nachází ve městě Červený Kostelec (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán na statku Červený Kostelec

Apartmán na statku Červený Kostelec

Ubytování (Privát) Apartmán na statku Červený Kostelec. Apartmán na statku Červený Kostelec se nachází v Červeném Kostelci a nabízí zahradu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmán na statku Červený Kostelec se nachází ve městě Červený Kostelec (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Privát Apartmán na statku Červený Kostelec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.