Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Jaroměř

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jaroměř

Apartman pod lipou

9,7

Apartman pod lipou

Ubytování (Apartmán) Apartman pod lipou. Apartmán pod lipou se nachází na tichém městě na okraji Jaroměře a nabízí klimatizaci, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman pod lipou se nachází ve městě Jaroměř (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman pod lipou má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman pod lipou momentálně evidujeme 39 recenzí.

Expanze Jaroměř

9

Expanze Jaroměř

Ubytování (Penzion) Expanze Jaroměř. Rodinný penzion Expanze Jaroměř se nachází v Jaroměři, 1 km od hlavního náměstí, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Expanze Jaroměř se nachází ve městě Jaroměř (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Expanze Jaroměř má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Expanze Jaroměř momentálně evidujeme 364 recenzí.

Penzion U Slunce

8,9

Penzion U Slunce

Ubytování (Penzion) Penzion U Slunce. Penzion U Slunce se nachází v poklidné části Jaroměře a nabízí letní zahradní restauraci s grilem zajišťující stravování i nekuřáckou restauraci, která je... Ubytování Penzion U Slunce se nachází ve městě Jaroměř (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Slunce má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion U Slunce momentálně evidujeme 164 recenzí.

Ateliér803

8,5

Ateliér803

Ubytování (Apartmán) Ateliér803. Ateliér803 se nachází v Jaroměři, 29 km od lázeňského města Kudowa-Zdrój. Apartmán má ložnici, kuchyňský kout s lednicí a koupelnu se sprchovým koutem. Ubytování Ateliér803 se nachází ve městě Jaroměř (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ateliér803 má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Ateliér803 momentálně evidujeme 20 recenzí.

Hotel 28

7,6

Hotel 28

Ubytování (Hotel) Hotel 28. Hotel 28 se nachází v Jaroměři. Nabízí restauraci, bar, terasu a Wi-Fi zdarma. K dispozici jsou i rodinné pokoje. Ubytování Hotel 28 se nachází ve městě Jaroměř (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grand Hotel Jaroměř

7

Grand Hotel Jaroměř

Ubytování (Hotel) Grand Hotel Jaroměř. Grand Hotel Jaroměř se nachází v centru Jaroměře, jen 350 metrů od venkovního koupaliště. Ubytování Grand Hotel Jaroměř se nachází ve městě Jaroměř (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Grand Hotel Jaroměř má celkové hodnocení 7. Pro Hotel Grand Hotel Jaroměř momentálně evidujeme 58 recenzí.

Penzion U Legionáře

Penzion U Legionáře

Ubytování (Penzion) Penzion U Legionáře. Situated in Jaroměř, Penzion U Legionáře offers a garden. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Penzion U Legionáře se nachází ve městě Jaroměř (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování 8

Ubytování 8

Ubytování (Hotel) Ubytování 8. Ubytování 8 se nachází v Jaroměři. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování 8 se nachází ve městě Jaroměř (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)