Hledat

Ubytování

Apartmány 235 - 2 Apartmán

Knappova, Jaroměř, 551 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmány 235 - 2. Apartmány 235 - 2 se nachází v Jaroměři a nabízí terasu. 25 km od města Kudowa-Zdrój. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány 235 - 2 se nachází ve městě Jaroměř (Česko - Královéhradecký kraj).

Popis ubytování Apartmány 235 - 2

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Apartmán má 1 ložnici, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou a 1 koupelnu se sprchou, přezůvkami a pračkou. Apartmány 235 - 2 jsou vzdálené 48 km od Karpacze a 43 km od obce Polanica-Zdrój. Na letiště Pardubice je to 40 km. Apartmány 235 - 2 se nachází v Jaroměři a nabízí terasu. Na místě je k dispozici gril a v okolí se lze věnovat pěší turistice. 25 km od města Kudowa-Zdrój. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Jiná ubytování ve městě Jaroměř

Apartmány 235 - 3

9,8

Apartmány 235 - 3

Ubytování (Apartmán) Apartmány 235 - 3. Apartmány 235 - 3 se nachází v Jaroměři a nabízí gril a terasu. 25 km od města Kudowa-Zdrój. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány 235 - 3 se nachází ve městě Jaroměř (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartman pod lipou

9,7

Apartman pod lipou

Ubytování (Apartmán) Apartman pod lipou. Apartmán pod lipou se nachází na tichém městě na okraji Jaroměře a nabízí klimatizaci, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman pod lipou se nachází ve městě Jaroměř (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartman pod lipou má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman pod lipou momentálně evidujeme 39 recenzí.

Expanze Jaroměř

9

Expanze Jaroměř

Ubytování (Penzion) Expanze Jaroměř. Rodinný penzion Expanze Jaroměř se nachází v Jaroměři, 1 km od hlavního náměstí, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Expanze Jaroměř se nachází ve městě Jaroměř (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Expanze Jaroměř má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Expanze Jaroměř momentálně evidujeme 364 recenzí.

Penzion U Slunce

8,9

Penzion U Slunce

Ubytování (Penzion) Penzion U Slunce. Penzion U Slunce se nachází v poklidné části Jaroměře a nabízí letní zahradní restauraci s grilem zajišťující stravování i nekuřáckou restauraci, která je... Ubytování Penzion U Slunce se nachází ve městě Jaroměř (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion U Slunce má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion U Slunce momentálně evidujeme 164 recenzí.

Ateliér803

8,5

Ateliér803

Ubytování (Apartmán) Ateliér803. Ateliér803 se nachází v Jaroměři, 29 km od lázeňského města Kudowa-Zdrój. Apartmán má ložnici, kuchyňský kout s lednicí a koupelnu se sprchovým koutem. Ubytování Ateliér803 se nachází ve městě Jaroměř (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ateliér803 má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Ateliér803 momentálně evidujeme 20 recenzí.

Hotel 28

7,6

Hotel 28

Ubytování (Hotel) Hotel 28. Hotel 28 se nachází v Jaroměři. Nabízí restauraci, bar, terasu a Wi-Fi zdarma. K dispozici jsou i rodinné pokoje. Ubytování Hotel 28 se nachází ve městě Jaroměř (Česko - Královéhradecký kraj).

Grand Hotel Jaroměř

7

Grand Hotel Jaroměř

Ubytování (Hotel) Grand Hotel Jaroměř. Grand Hotel Jaroměř se nachází v centru Jaroměře, jen 350 metrů od venkovního koupaliště. Ubytování Grand Hotel Jaroměř se nachází ve městě Jaroměř (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Grand Hotel Jaroměř má celkové hodnocení 7. Pro Hotel Grand Hotel Jaroměř momentálně evidujeme 58 recenzí.

Ubytování 8

Ubytování 8

Ubytování (Hotel) Ubytování 8. Ubytování 8 se nachází v Jaroměři. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování 8 se nachází ve městě Jaroměř (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion U Legionáře

Penzion U Legionáře

Ubytování (Penzion) Penzion U Legionáře. Situated in Jaroměř, Penzion U Legionáře offers a garden. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Penzion U Legionáře se nachází ve městě Jaroměř (Česko - Královéhradecký kraj).