Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Jindřichův Hradec

Ubytování v městech v okrese Jindřichův Hradec

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Jindřichův Hradec

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Jindřichův Hradec

Vesnická usedlost

10

Vesnická usedlost

Ubytování (Apartmán) Vesnická usedlost. Apartmán Vesnická usedlost se nachází v Českém Rudolci. Ubytování Vesnická usedlost se nachází ve městě Český Rudolec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Vesnická usedlost má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Vesnická usedlost momentálně evidujeme 20 recenzí.

Třeboňské Apartmány

10

Třeboňské Apartmány

Ubytování (Apartmán) Třeboňské Apartmány. Třeboňské Apartmány se nacházejí v Třeboni, 700 metrů od zámku Třeboň. Lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Třeboňské Apartmány se nachází ve městě Třeboň (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Třeboňské Apartmány má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Třeboňské Apartmány momentálně evidujeme 7 recenzí.

Vila Jasmína

10

Vila Jasmína

UbytováníVila Jasmína. Vila Jasmína je obklopená zelení a nachází se v malém lázeňském městě Třeboň. Ubytování Vila Jasmína se nachází ve městě Třeboň (Česko - Jihočeský kraj).

Roubenka pod Jakubem

10

Roubenka pod Jakubem

UbytováníRoubenka pod Jakubem. Roubenka pod Jakubem se nachází v Kunžaku, 24 km od historického centra Telče, 25 km od zámku Telč a 25 km od autobusového nádraží Telč. Ubytování Roubenka pod Jakubem se nachází ve městě Kunžak (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa u Nežárky

10

Chalupa u Nežárky

UbytováníChalupa u Nežárky. Chalupa u Nežárky se nachází v Dolním Žďáru a nabízí saunu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa u Nežárky se nachází ve městě Dolní Žďár (Česko - Jihočeský kraj).

Domeček Slavonice

10

Domeček Slavonice

UbytováníDomeček Slavonice. Domeček Slavonice se nachází ve Slavonicích a nabízí zahradu, relaxační bazének a výhled do zahrady. Nabízí vnitřní dvůr a výhled do klidné ulice. Ubytování Domeček Slavonice se nachází ve městě Slavonice (Česko - Jihočeský kraj).

U Rožmberka Třeboňsko

10

U Rožmberka Třeboňsko

Ubytování (Prázdninový dům) U Rožmberka Třeboňsko. Prázdninový dům U Rožmberka Třeboňsko se nachází v Lužnici a nabízí zázemí pro grilování, výhled do zahrady, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Rožmberka Třeboňsko se nachází ve městě Třeboň (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování U Rožmberka Třeboňsko má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům U Rožmberka Třeboňsko momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmány Pod Lesem II

10

Apartmány Pod Lesem II

Ubytování (Apartmán) Apartmány Pod Lesem II. Apartmány Pod Lesem II se nacházejí v Rodvínově a nabízejí ubytování s kuchyní a terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Pod Lesem II se nachází ve městě Rodvínov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Pod Lesem II má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmány Pod Lesem II momentálně evidujeme 8 recenzí.

Chaloupka

10

Chaloupka

UbytováníChaloupka. Chaloupka se nachází v Příbrazu, pouhých 42 km od náměstí Přemysla Otakara II., a nabízí zahradu, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Ubytování Chaloupka se nachází ve městě Příbraz (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa U Dvořáků

10

Chalupa U Dvořáků

UbytováníChalupa U Dvořáků. Chalupa U Dvořáků se nachází v Lomnici nad Lužnicí a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa U Dvořáků se nachází ve městě Lomnice nad Lužnicí (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Domanín 124

10

Apartmán Domanín 124

UbytováníApartmán Domanín 124. Apartmán Domanín 124 se nachází 22 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 43 km od zámku Český Krumlov. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Apartmán Domanín 124 se nachází ve městě Domanín (Česko - Jihočeský kraj).

18 century Bohemian Farmhouse

10

18 century Bohemian Farmhouse

Ubytování18 century Bohemian Farmhouse. Bohemian Farmhouse z 18. století se nachází v Telči, 34 km od historického centra, a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na jezero. Ubytování 18 century Bohemian Farmhouse se nachází ve městě Člunek (Česko - Jihočeský kraj).

Cyklo Apartmán Třeboň

10

Cyklo Apartmán Třeboň

Ubytování (Apartmán) Cyklo Apartmán Třeboň. Cyklo Apartmán Třeboň se nachází v Třeboni, 1,5 km od zámku Třeboň. Nabízí výhled do zahrady a terasu. Apartmán zahrnuje ložnici a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Cyklo Apartmán Třeboň se nachází ve městě Třeboň (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování v soukromí v Oáze klidu v Jindřichově Hradci

10

Ubytování v soukromí v Oáze klidu v Jindřichově Hradci

UbytováníUbytování v soukromí v Oáze klidu v Jindřichově Hradci. Ubytování v soukromí v Oáze klidu v Jindřichově Hradci se nachází v Jindřichově Hradci, 41 km od historického centra Telče a zámku Telč, a nabízí ubytování... Ubytování Ubytování v soukromí v Oáze klidu v Jindřichově Hradci se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Suk apartmán 24

10

Suk apartmán 24

UbytováníSuk apartmán 24. Suk apartmán 24 se nachází v Suchdole nad Lužnicí, 26 km od hradu Heidenreichstein, 29 km od hradu Weitra a 43 km od Černé věže. Ubytování Suk apartmán 24 se nachází ve městě Suchdol nad Lužnicí (Česko - Jihočeský kraj).

Spejchar Kaclehy

10

Spejchar Kaclehy

Ubytování (Apartmán) Spejchar Kaclehy. Spejchar Kaclehy se nachází v obci Kačlehy a nabízí restauraci, bar a gril. Ubytování Spejchar Kaclehy se nachází ve městě Kačlehy (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Rodvínov

9,9

Apartmán Rodvínov

Ubytování (Apartmán) Apartmán Rodvínov. Apartmán Rodvínov se nachází v obci Rodvínov a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu se zázemím pro grilování. Otevírá se z něj výhled na jezero. Ubytování Apartmán Rodvínov se nachází ve městě Rodvínov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Rodvínov má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Rodvínov momentálně evidujeme 16 recenzí.

Klidná lokalita Na kraji lesa, samostatný dům s úschovnu kol

9,9

Klidná lokalita Na kraji lesa, samostatný dům s úschovnu kol

UbytováníKlidná lokalita Na kraji lesa, samostatný dům s úschovnu kol. KONTROLA Na kraji lesa, samostatný dům s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm je situován v obci Nová řice, pouhých 45 km od historického... Ubytování Klidná lokalita Na kraji lesa, samostatný dům s úschovnu kol se nachází ve městě Nová Bystřice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Stodola n.30

9,9

Apartmány Stodola n.30

Ubytování (Apartmán) Apartmány Stodola n.30. Apartmány Stodola n. 30 se nacházejí v Mníšku spadajícím pod Stříbřec. Mají kuchyň a lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmány Stodola n.30 se nachází ve městě Stříbřec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Stodola n.30 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmány Stodola n.30 momentálně evidujeme 11 recenzí.

Na Kozím plácku

9,9

Na Kozím plácku

Ubytování (Apartmán) Na Kozím plácku. Na Kozím plácku se nachází v Jindřichově Hradci, 1,5 km od zámku. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj a vybavenou kuchyň. Ubytování Na Kozím plácku se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Měšťanský dům

9,9

Apartmán Měšťanský dům

UbytováníApartmán Měšťanský dům. Apartmán Měšťanský dům se nachází v Jindřichově Hradci, 41 km od historického centra Telče a zámku Telč. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Apartmán Měšťanský dům se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa u lesa - Nova Ves

9,9

Chalupa u lesa - Nova Ves

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u lesa - Nova Ves. Chalupa u lesa - Nová Ves je prázdninový dům situovaný v Nové Vsi spadající pod Český Rudolec. Ubytování Chalupa u lesa - Nova Ves se nachází ve městě Český Rudolec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chalupa u lesa - Nova Ves má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Chalupa u lesa - Nova Ves momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartment Radikov42

9,9

Apartment Radikov42

Ubytování (Apartmán) Apartment Radikov42. Apartmán Radikov42 se nachází v Českém Rudolci, 40 km od rakouského Gmündu. Ubytování Apartment Radikov42 se nachází ve městě Český Rudolec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Radikov42 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Radikov42 momentálně evidujeme 31 recenzí.

AirbnbTřeboň - modern apartment

9,9

AirbnbTřeboň - modern apartment

UbytováníAirbnbTřeboň - modern apartment. AirbnbTřeboň - modern apartment se nachází v Třeboni, pouhých 26 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování AirbnbTřeboň - modern apartment se nachází ve městě Třeboň (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion U zámeckého parku

9,9

Penzion U zámeckého parku

Ubytování (Penzion) Penzion U zámeckého parku. Penzion U zámeckého parku se nachází v Třeboni, 400 metrů od zámku Třeboň, a nabízí ubytování se zahradou. Ubytování Penzion U zámeckého parku se nachází ve městě Třeboň (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U zámeckého parku má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Penzion U zámeckého parku momentálně evidujeme 11 recenzí.

ranč JEZINKA, ubytování na posedu

9,9

ranč JEZINKA, ubytování na posedu

Ubytováníranč JEZINKA, ubytování na posedu. Ranč JEZINKA, ubytování na pózu se nachází v Kardašově Řečici, 42 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování ranč JEZINKA, ubytování na posedu se nachází ve městě Kardašova Řečice (Česko - Jihočeský kraj).

Pražská 116/II

9,8

Pražská 116/II

Ubytování (Apartmán) Pražská 116/II. Pražská 116/II se nachází v Jindřichově Hradci a nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Tento apartmán s 1 ložnicí má koupelnu se sprchou. Ubytování Pražská 116/II se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pražská 116/II má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Pražská 116/II momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzionek JH

9,8

Penzionek JH

Ubytování (Penzion) Penzionek JH. Penzionek JH nabízí ubytování v Jindřichově Hradci, 5 minut chůze od centra. Přímo u budovy lze bezplatně parkovat. Ubytování Penzionek JH se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzionek JH má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzionek JH momentálně evidujeme 316 recenzí.

Apartmány Pod Lesem

9,8

Apartmány Pod Lesem

Ubytování (Apartmán) Apartmány Pod Lesem. Apartmány Pod Lesem se nachází v Rodvínově, 48 km od Českých Budějovic, a nabízí balkon a gril. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Pod Lesem se nachází ve městě Rodvínov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Pod Lesem má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Pod Lesem momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmán U Jezírka

9,8

Apartmán U Jezírka

UbytováníApartmán U Jezírka. Apartmán U Jezírka se nachází v Nové Bystřici, pouhých 46 km od historického centra Telče, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartmán U Jezírka se nachází ve městě Nová Bystřice (Česko - Jihočeský kraj).

Exkluzivní apartmány u lázní

9,8

Exkluzivní apartmány u lázní

Ubytování (Apartmán) Exkluzivní apartmány u lázní. Exkluzivní apartmány u lázní se nachází v Třeboni, nedaleko třeboňského zámku. K dispozici je zde bezplatné Wi-Fi. Ubytování Exkluzivní apartmány u lázní se nachází ve městě Třeboň (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Exkluzivní apartmány u lázní má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Exkluzivní apartmány u lázní momentálně evidujeme 10 recenzí.

Ubytování a apartmány Sluníčko

9,8

Ubytování a apartmány Sluníčko

Ubytování (Apartmán) Ubytování a apartmány Sluníčko. Ubytování a apartmány Sluníčko se nacházejí v Lomnici nad Lužnicí. Lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Ubytování a apartmány Sluníčko se nachází ve městě Lomnice nad Lužnicí (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Ubytování a apartmány Sluníčko má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Ubytování a apartmány Sluníčko momentálně evidujeme 27 recenzí.

Třeboň apartmán 2+kk

9,8

Třeboň apartmán 2+kk

Ubytování (Apartmán) Třeboň apartmán 2+kk. Třeboň apartmán 2+kk se nachází v Třeboni, pouhých 1,4 km od zámku Třeboň. Ubytování Třeboň apartmán 2+kk se nachází ve městě Třeboň (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Třeboň apartmán 2+kk má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Třeboň apartmán 2+kk momentálně evidujeme 7 recenzí.

Andělský Dvůr

9,8

Andělský Dvůr

Ubytování (Penzion) Andělský Dvůr. Andělský Dvůr se nachází u pláže v obci Světce. Nabízí společný salonek, dětské hřiště, Wi-Fi zdarma a konferenční i banketové prostory. Ubytování Andělský Dvůr se nachází ve městě Světce (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Andělský Dvůr má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Andělský Dvůr momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmany U Papoušků

9,8

Apartmany U Papoušků

Ubytování (Apartmány) Apartmany U Papoušků. Apartmány U Papoušků se nacházejí 1,4 km od zámku v Jindřichově Hradci. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Apartmany U Papoušků se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa 77

9,8

Chalupa 77

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa 77. Chalupa 77 se nachází v obci Příbraz a nabízí terasu. Prázdninový dům má výhled do zahrady a stojí 46 km od Nových Hradů. Ubytování Chalupa 77 se nachází ve městě Příbraz (Česko - Jihočeský kraj).

Apartments Odměny U Třeboně

9,8

Apartments Odměny U Třeboně

Ubytování (Apartmán) Apartments Odměny U Třeboně. Apartmány Odměny U Třeboně se nachází v Třeboni, 3,4 km od tamního zámku, a nabízí zázemí pro vodní sporty i gril. Ubytování Apartments Odměny U Třeboně se nachází ve městě Třeboň (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartments Odměny U Třeboně má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartments Odměny U Třeboně momentálně evidujeme 22 recenzí.

Chalupa Nový Vojířov čp. 27

9,8

Chalupa Nový Vojířov čp. 27

UbytováníChalupa Nový Vojířov čp. 27. Chalupa Nový Vojířov čp se nachází v Nové Bystřici v Jihočeském kraji. 27 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Nový Vojířov čp. 27 se nachází ve městě Nová Bystřice (Česko - Jihočeský kraj).

Zahradní chata

9,7

Zahradní chata

Ubytování (Kemp) Zahradní chata. Zahradní chata se nachází v Třeboni a nabízí ubytování se zahradou. Zámek Třeboň je od kempu vzdálený 5 km. Ubytování Zahradní chata se nachází ve městě Třeboň (Česko - Jihočeský kraj).

MODERN CALM FLAT WITH A BALCONY and nice Surprise

9,7

MODERN CALM FLAT WITH A BALCONY and nice Surprise

Ubytování (Apartmán) MODERN CALM FLAT WITH A BALCONY and nice Surprise. Moderní tichý apartmán s balkonem a milým překvapením se nachází v Jindřichově Hradci, pouhých 1,9 km od zámku Jindřichův Hradec. Ubytování MODERN CALM FLAT WITH A BALCONY and nice Surprise se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány pod věží

9,7

Apartmány pod věží

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod věží. Apartmány pod věží jsou ideálním místem pro pobyt v jihočeských Slavonicích. Tento apartmán se nachází 10 metrů od slavonického renesančního náměstí. Ubytování Apartmány pod věží se nachází ve městě Slavonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány pod věží má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány pod věží momentálně evidujeme 146 recenzí.

Apartmán BENÍŠKOVEC, Suchdol nad Lužnicí

9,7

Apartmán BENÍŠKOVEC, Suchdol nad Lužnicí

UbytováníApartmán BENÍŠKOVEC, Suchdol nad Lužnicí. Apartmán BENÍŠKOVEC, Suchdol nad Lužnicí nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 36 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Apartmán BENÍŠKOVEC, Suchdol nad Lužnicí se nachází ve městě Suchdol nad Lužnicí (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday Home Cilka 1 by Interhome

9,7

Holiday Home Cilka 1 by Interhome

UbytováníHoliday Home Cilka 1 by Interhome. Holiday Home Cilka 1 by Interhome se nachází ve Stráži nad Nežárkou, 41 km od náměstí Přemysla Otakara II., 49 km od historického centra Telče a zámku... Ubytování Holiday Home Cilka 1 by Interhome se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česko - Jihočeský kraj).

Hezká chalupa 2.0

9,7

Hezká chalupa 2.0

UbytováníHezká chalupa 2.0. Hezká chalupa 2.0 se nachází ve Strmilově, 22 km od historického centra Telče, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hezká chalupa 2.0 se nachází ve městě Strmilov (Česko - Jihočeský kraj).

Privat Buk 100

9,7

Privat Buk 100

Ubytování (Apartmán) Privat Buk 100. Privat Buk 100 se nachází v Jindřichově Hradci, 3,3 km od zdejšího zámku, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, výhled do zahrady, Wi-Fi... Ubytování Privat Buk 100 se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Privat Buk 100 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Privat Buk 100 momentálně evidujeme 66 recenzí.

Apartmány Jindřichův Hradec

9,7

Apartmány Jindřichův Hradec

Ubytování (Apartmán) Apartmány Jindřichův Hradec. Apartmány Jindřichův Hradec se nachází v Jindřichově Hradci, 52 km od Českých Budějovic a 36 km od města Cmunt, a nabízí zázemí pro grilování. Ubytování Apartmány Jindřichův Hradec se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Jindřichův Hradec má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Jindřichův Hradec momentálně evidujeme 127 recenzí.

Apartmán Spolí

9,7

Apartmán Spolí

UbytováníApartmán Spolí. Apartmán Spolí se nachází v Třeboni, 20 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 39 km od zámku Český Krumlov. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Spolí se nachází ve městě Třeboň (Česko - Jihočeský kraj).