Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kunžak

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kunžak

Ubytování Česká Kanada

9,3

Ubytování Česká Kanada

Ubytování (Apartmán) Ubytování Česká Kanada. Ubytování Česká Kanada se nachází v Kunžaku. K dispozici je klimatizace, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Třeboň je odsud 34 km. Ubytování Ubytování Česká Kanada se nachází ve městě Kunžak (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Bělidlo

9,1

Penzion Bělidlo

Ubytování (Penzion) Penzion Bělidlo. Penzion Bělidlo se nachází v obci Kunžak, 15 km od lyžařského areálu Mrákotín i od lyžařského areálu Nová Bystřice. Ubytování Penzion Bělidlo se nachází ve městě Kunžak (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Bělidlo má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Bělidlo momentálně evidujeme 107 recenzí.

Penzion Skalíček

8,9

Penzion Skalíček

Ubytování (Penzion) Penzion Skalíček. Penzion Skalíček se nachází v obci Kunžak a nabízí zahradu, nepřetržitě otevřenou recepci a sluneční terasu. K dispozici je i sdílený lounge a Wi-Fi... Ubytování Penzion Skalíček se nachází ve městě Kunžak (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Skalíček má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Skalíček momentálně evidujeme 36 recenzí.

Kemp Pod Břízami

Kemp Pod Břízami

Ubytování (Kemp) Kemp Pod Břízami. Located in Kunžak, Kemp Pod Břízami provides free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a shared lounge. The camping offers a terrace. Ubytování Kemp Pod Břízami se nachází ve městě Kunžak (Česko - Jihočeský kraj).

Adnev Bohemia

Adnev Bohemia

Ubytování (Farma) Adnev Bohemia. Ubytování na farmě Adnev Bohemia se nachází v Kunžaku, 42 km od Třeboně. Ubytování Adnev Bohemia se nachází ve městě Kunžak (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nová 370

Nová 370

Ubytování (Apartmán) Nová 370. Nová 370 se nachází v Kunžaku, 41 km od Třeboně. Ubytování Nová 370 se nachází ve městě Kunžak (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Nová 370 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Diana

Penzion Diana

Ubytování (Penzion) Penzion Diana. Penzion Diana se nachází v Kunžaku. Nabízí restauraci, bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Diana se nachází ve městě Kunžak (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování NOVÁ

Ubytování NOVÁ

Ubytování (Apartmán) Ubytování NOVÁ. Ubytování NOVÁ is situated in Kunžak and offers a garden. The accommodation features free WiFi. Ubytování Ubytování NOVÁ se nachází ve městě Kunžak (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata u rybníka-Komorník

Chata u rybníka-Komorník

Ubytování (Chata) Chata u rybníka-Komorník. Chata u rybníka-Komorník se nachází v obci Kunžak, 46 km od Třeboně. Nabízí zahradu, soukromou pláž, gril a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata u rybníka-Komorník se nachází ve městě Kunžak (Česko - Jihočeský kraj).

Studený pramen

Studený pramen

Ubytování (Prázdninový dům) Studený pramen. Pension Studený pramen se nachází v krásné vesničce Kaproun na křižovatce cyklistických cest v centru chráněné krajinné oblasti Česká Kanada. Ubytování Studený pramen se nachází ve městě Kunžak (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Studený pramen nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion L´isola

Penzion L´isola

Ubytování (Penzion) Penzion L´isola. Penzion L´isola offers accommodation in Kunžak. Boasting a tour desk, this property also provides guests with a restaurant. Ubytování Penzion L´isola se nachází ve městě Kunžak (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzion L´isola nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.