Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kunžak

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kunžak

Roubenka pod Jakubem

10

Roubenka pod Jakubem

UbytováníRoubenka pod Jakubem. Roubenka pod Jakubem se nachází v Kunžaku, 24 km od historického centra Telče, 25 km od zámku Telč a 25 km od autobusového nádraží Telč. Ubytování Roubenka pod Jakubem se nachází ve městě Kunžak (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování Česká Kanada

9,3

Ubytování Česká Kanada

Ubytování (Apartmán) Ubytování Česká Kanada. Ubytování Česká Kanada se nachází v Kunžaku. K dispozici je klimatizace, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Třeboň je odsud 34 km. Ubytování Ubytování Česká Kanada se nachází ve městě Kunžak (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Bělidlo

9,1

Penzion Bělidlo

Ubytování (Penzion) Penzion Bělidlo. Penzion Bělidlo se nachází v obci Kunžak, 15 km od lyžařského areálu Mrákotín i od lyžařského areálu Nová Bystřice. Ubytování Penzion Bělidlo se nachází ve městě Kunžak (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Bělidlo má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Bělidlo momentálně evidujeme 107 recenzí.

Penzion Skalíček

8,9

Penzion Skalíček

Ubytování (Penzion) Penzion Skalíček. Penzion Skalíček se nachází v obci Kunžak a nabízí zahradu, nepřetržitě otevřenou recepci a sluneční terasu. K dispozici je i sdílený lounge a Wi-Fi... Ubytování Penzion Skalíček se nachází ve městě Kunžak (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Skalíček má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Skalíček momentálně evidujeme 36 recenzí.

Chalupa Jahůdka Kunžak

8,7

Chalupa Jahůdka Kunžak

UbytováníChalupa Jahůdka Kunžak. Chalupa Jahůdka Kunžak se nachází v Kunžaku, 26 km od historického centra Telče, 26 km od zámku Telč a 27 km od autobusového nádraží Telč. Ubytování Chalupa Jahůdka Kunžak se nachází ve městě Kunžak (Česko - Jihočeský kraj).

Autokemp Komorník Kunžak

7,5

Autokemp Komorník Kunžak

UbytováníAutokemp Komorník Kunžak. Autokemp Komorník Kunžak se nachází v Kunžaku, 27 km od historického centra Telče a zámku Telč, a nabízí restauraci. Ubytování Autokemp Komorník Kunžak se nachází ve městě Kunžak (Česko - Jihočeský kraj).

Adnev Bohemia FARMA

Adnev Bohemia FARMA

UbytováníAdnev Bohemia FARMA. Adnev Bohemia FARMA se nachází v Kunžaku, 26 km od historického centra Telče, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a pokojovou... Ubytování Adnev Bohemia FARMA se nachází ve městě Kunžak (Česko - Jihočeský kraj).

Chata na břehu jezera

Chata na břehu jezera

Ubytování (Apartmán) Chata na břehu jezera. Chata na břehu jezera se nachází v Kunžaku. 35 km od Třeboně. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata na břehu jezera se nachází ve městě Kunžak (Česko - Jihočeský kraj).

Adnev Bohemia

Adnev Bohemia

Ubytování (Farma) Adnev Bohemia. Ubytování na farmě Adnev Bohemia se nachází v Kunžaku, 42 km od Třeboně. Ubytování Adnev Bohemia se nachází ve městě Kunžak (Česko - Jihočeský kraj).

Nová 370

Nová 370

Ubytování (Apartmán) Nová 370. Nová 370 se nachází v Kunžaku, 41 km od Třeboně. Ubytování Nová 370 se nachází ve městě Kunžak (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Nová 370 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování NOVÁ

Ubytování NOVÁ

Ubytování (Apartmán) Ubytování NOVÁ. Ubytování NOVÁ is situated in Kunžak and offers a garden. The accommodation features free WiFi. Ubytování Ubytování NOVÁ se nachází ve městě Kunžak (Česko - Jihočeský kraj).

Studený pramen

Studený pramen

Ubytování (Prázdninový dům) Studený pramen. Pension Studený pramen se nachází v krásné vesničce Kaproun na křižovatce cyklistických cest v centru chráněné krajinné oblasti Česká Kanada. Ubytování Studený pramen se nachází ve městě Kunžak (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Studený pramen nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion L´isola

Penzion L´isola

Ubytování (Penzion) Penzion L´isola. Penzion L´isola offers accommodation in Kunžak. Boasting a tour desk, this property also provides guests with a restaurant. Ubytování Penzion L´isola se nachází ve městě Kunžak (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Penzion Penzion L´isola nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.