Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Dačice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dačice

Apartmány Duo

9,7

Apartmány Duo

Ubytování (Apartmán) Apartmány Duo. Moderně zařízené Apartmány Duo se nachází pouhých 300 metrů od centra Dačic a 400 metrů od známého zámku Dačice. Ubytování Apartmány Duo se nachází ve městě Dačice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Duo má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Duo momentálně evidujeme 25 recenzí.

Restaurace a penzion Blučina

9,4

Restaurace a penzion Blučina

Ubytování (Penzion) Restaurace a penzion Blučina. Restaurace a penzion Blučina se nachází v Dačicích. Nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma, restauraci a turistické informace. Ubytování Restaurace a penzion Blučina se nachází ve městě Dačice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurace a penzion Blučina má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Restaurace a penzion Blučina momentálně evidujeme 126 recenzí.

Motel Dacice

8,9

Motel Dacice

Ubytování (Motel) Motel Dacice. Motel stojí v jihovýchodní části Dačic, poblíž nádherného parku Dačického zámku a velice blízko malebné Dyji. Ubytování Motel Dacice se nachází ve městě Dačice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Motel Dacice má celkové hodnocení 8,9. Pro Motel Motel Dacice momentálně evidujeme 183 recenzí.

Sportcentrum Rockhill

8,1

Sportcentrum Rockhill

Ubytování (Penzion) Sportcentrum Rockhill. Tento sportovní areál se nachází v Dačicích v Jižních Čechách. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou, bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování Sportcentrum Rockhill se nachází ve městě Dačice (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sportcentrum Rockhill má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Sportcentrum Rockhill momentálně evidujeme 91 recenzí.

Chalupa u Jakuba

Chalupa u Jakuba

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u Jakuba. Chalupa u Jakuba is situated in Dačice and offers a garden. This holiday home features a terrace as well as free WiFi. Ubytování Chalupa u Jakuba se nachází ve městě Dačice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Dačice

Apartmány Dačice

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Dačice. Located in Dačice, 33 km from Prague, Apartmány Dačice provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartmány Dačice se nachází ve městě Dačice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

penzion Za lávkami

penzion Za lávkami

Ubytování (Privát) penzion Za lávkami. Located in Dačice in the South Bohemia region, penzion Za lávkami provides accommodation with free private parking. Ubytování penzion Za lávkami se nachází ve městě Dačice (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)