Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Dačice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dačice

Apartmány Duo

9,7

Apartmány Duo

Ubytování (Apartmán) Apartmány Duo. Moderně zařízené Apartmány Duo se nachází pouhých 300 metrů od centra Dačic a 400 metrů od známého zámku Dačice. Ubytování Apartmány Duo se nachází ve městě Dačice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Duo má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Duo momentálně evidujeme 25 recenzí.

Obytný posed Šach

9,4

Obytný posed Šach

UbytováníObytný posed Šach. Obytný pozovaný Šach se nachází v Dačicích v Jihočeském kraji a nabízí terasu. Nachází se 12 km od historického centra Telče a má zahradu. Ubytování Obytný posed Šach se nachází ve městě Dačice (Česko - Jihočeský kraj).

Restaurace a penzion Blučina

9,4

Restaurace a penzion Blučina

Ubytování (Penzion) Restaurace a penzion Blučina. Restaurace a penzion Blučina se nachází v Dačicích. Nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma, restauraci a turistické informace. Ubytování Restaurace a penzion Blučina se nachází ve městě Dačice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Restaurace a penzion Blučina má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Restaurace a penzion Blučina momentálně evidujeme 126 recenzí.

Apartmány Dačice

9,2

Apartmány Dačice

UbytováníApartmány Dačice. Apartmány Dačice se nachází v Dačicích v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány Dačice se nachází ve městě Dačice (Česko - Jihočeský kraj).

Útulný domek s malou zahrádkou

9,1

Útulný domek s malou zahrádkou

UbytováníÚtulný domek s malou zahrádkou. Útulný domek s se nachází v Dačicích, pouhých 11 km od historického centra Telče. Ubytování Útulný domek s malou zahrádkou se nachází ve městě Dačice (Česko - Jihočeský kraj).

Motel Dacice

8,9

Motel Dacice

Ubytování (Motel) Motel Dacice. Motel stojí v jihovýchodní části Dačic, poblíž nádherného parku Dačického zámku a velice blízko malebné Dyji. Ubytování Motel Dacice se nachází ve městě Dačice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Motel Dacice má celkové hodnocení 8,9. Pro Motel Motel Dacice momentálně evidujeme 183 recenzí.

Sportcentrum Rockhill

8,1

Sportcentrum Rockhill

Ubytování (Penzion) Sportcentrum Rockhill. Tento sportovní areál se nachází v Dačicích v Jižních Čechách. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou, bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování Sportcentrum Rockhill se nachází ve městě Dačice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Sportcentrum Rockhill má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Sportcentrum Rockhill momentálně evidujeme 91 recenzí.

Apartmán Dolní Němčice

6,5

Apartmán Dolní Němčice

UbytováníApartmán Dolní Němčice. Apartmán Dolní Němčice se nachází v Dačicích, 14 km od historického centra Telče a zámku Telč. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Dolní Němčice se nachází ve městě Dačice (Česko - Jihočeský kraj).

penzion Za lávkami

penzion Za lávkami

Ubytování (Privát) penzion Za lávkami. Located in Dačice in the South Bohemia region, penzion Za lávkami provides accommodation with free private parking. Ubytování penzion Za lávkami se nachází ve městě Dačice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Dačice

Apartmány Dačice

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Dačice. Located in Dačice, 33 km from Prague, Apartmány Dačice provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartmány Dačice se nachází ve městě Dačice (Česko - Jihočeský kraj).