Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Jindřichův Hradec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jindřichův Hradec

Ubytování v soukromí v Oáze klidu v Jindřichově Hradci

10

Ubytování v soukromí v Oáze klidu v Jindřichově Hradci

UbytováníUbytování v soukromí v Oáze klidu v Jindřichově Hradci. Ubytování v soukromí v Oáze klidu v Jindřichově Hradci se nachází v Jindřichově Hradci, 41 km od historického centra Telče a zámku Telč, a nabízí ubytování... Ubytování Ubytování v soukromí v Oáze klidu v Jindřichově Hradci se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Na Kozím plácku

9,9

Na Kozím plácku

Ubytování (Apartmán) Na Kozím plácku. Na Kozím plácku se nachází v Jindřichově Hradci, 1,5 km od zámku. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj a vybavenou kuchyň. Ubytování Na Kozím plácku se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Měšťanský dům

9,9

Apartmán Měšťanský dům

UbytováníApartmán Měšťanský dům. Apartmán Měšťanský dům se nachází v Jindřichově Hradci, 41 km od historického centra Telče a zámku Telč. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Apartmán Měšťanský dům se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Pražská 116/II

9,8

Pražská 116/II

Ubytování (Apartmán) Pražská 116/II. Pražská 116/II se nachází v Jindřichově Hradci a nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Tento apartmán s 1 ložnicí má koupelnu se sprchou. Ubytování Pražská 116/II se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pražská 116/II má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Pražská 116/II momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzionek JH

9,8

Penzionek JH

Ubytování (Penzion) Penzionek JH. Penzionek JH nabízí ubytování v Jindřichově Hradci, 5 minut chůze od centra. Přímo u budovy lze bezplatně parkovat. Ubytování Penzionek JH se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzionek JH má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzionek JH momentálně evidujeme 316 recenzí.

Apartmany U Papoušků

9,8

Apartmany U Papoušků

Ubytování (Apartmány) Apartmany U Papoušků. Apartmány U Papoušků se nacházejí 1,4 km od zámku v Jindřichově Hradci. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Apartmany U Papoušků se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

MODERN CALM FLAT WITH A BALCONY and nice Surprise

9,7

MODERN CALM FLAT WITH A BALCONY and nice Surprise

Ubytování (Apartmán) MODERN CALM FLAT WITH A BALCONY and nice Surprise. Moderní tichý apartmán s balkonem a milým překvapením se nachází v Jindřichově Hradci, pouhých 1,9 km od zámku Jindřichův Hradec. Ubytování MODERN CALM FLAT WITH A BALCONY and nice Surprise se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Privat Buk 100

9,7

Privat Buk 100

Ubytování (Apartmán) Privat Buk 100. Privat Buk 100 se nachází v Jindřichově Hradci, 3,3 km od zdejšího zámku, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, výhled do zahrady, Wi-Fi... Ubytování Privat Buk 100 se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Privat Buk 100 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Privat Buk 100 momentálně evidujeme 66 recenzí.

Apartmány Jindřichův Hradec

9,7

Apartmány Jindřichův Hradec

Ubytování (Apartmán) Apartmány Jindřichův Hradec. Apartmány Jindřichův Hradec se nachází v Jindřichově Hradci, 52 km od Českých Budějovic a 36 km od města Cmunt, a nabízí zázemí pro grilování. Ubytování Apartmány Jindřichův Hradec se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány Jindřichův Hradec má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Jindřichův Hradec momentálně evidujeme 127 recenzí.

Apartmán v Podzámčí

9,7

Apartmán v Podzámčí

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Podzámčí. Apartmán v Podzámčí se nachází v Jindřichově Hradci, 300 metrů od zámku Jindřichův Hradec, a nabízí terasu. Ubytování Apartmán v Podzámčí se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Nežárka 59

9,7

Penzion Nežárka 59

UbytováníPenzion Nežárka 59. Penzion Nežárka 59 se nachází v Jindřichově Hradci, 41 km od historického centra Telče a zámku Telč. Ubytování Penzion Nežárka 59 se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Ekofarma Šťástkovi

9,7

Ekofarma Šťástkovi

UbytováníEkofarma Šťástkovi. Ekofarma Šťástkovi se nachází v Jindřichově Hradci v Jihočeském kraji, 37 km od historického centra Telče. Ubytování Ekofarma Šťástkovi se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Šetkova vila

9,6

Apartmány Šetkova vila

Ubytování (Apartmány) Apartmány Šetkova vila. Apartmány Šetkova vila v Jindřichově Hradci mají výhled na jezero, bar, sdílený salonek, zahradu a terasu. Ubytování Apartmány Šetkova vila se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány č.p. 4/I

9,6

Apartmány č.p. 4/I

Ubytování (Apartmán) Apartmány č.p. 4/I. Apartmány č.p. 4 / I se nachází v centru Jindřichova Hradce a nabízí ubytování v apartmánech s možností vlastního stravování. Ubytování Apartmány č.p. 4/I se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány č.p. 4/I má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány č.p. 4/I momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartment BENCI

9,6

Apartment BENCI

Ubytování (Apartmán) Apartment BENCI. Tento apartmán se nachází v Jindřichově Hradci, 1,8 km od tamního zámku, a nabízí zahradu se sezonním venkovním bazénem a grilem, terasu i bezplatné... Ubytování Apartment BENCI se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment BENCI má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment BENCI momentálně evidujeme 40 recenzí.

Penzion Na Samotách

9,6

Penzion Na Samotách

Ubytování (Apartmán) Penzion Na Samotách. Penzion Na Samotách se nachází v Jindřichově Hradci, 2,8 km od zámku Jindřichův Hradec. Nabízí Wi-Fi zdarma, restauraci a výhled na jezero. Ubytování Penzion Na Samotách se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Na Samotách má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Penzion Na Samotách momentálně evidujeme 138 recenzí.

Penzion Keramika

9,6

Penzion Keramika

Ubytování (Penzion) Penzion Keramika. Penzion Keramika se nachází v malé vesnici Děbolín, 3 km od Jindřichova Hradce a jeho historického zámku. Ubytování Penzion Keramika se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Keramika má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Keramika momentálně evidujeme 59 recenzí.

Pension U Starýho Dubu

9,5

Pension U Starýho Dubu

Ubytování (Penzion) Pension U Starýho Dubu. Penzion U Starýho Dubu se nachází v idylickém prostředí na okraji obce Rodvínov, 4 km od působivého historického města Jindřichův Hradec. Ubytování Pension U Starýho Dubu se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension U Starýho Dubu má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Pension U Starýho Dubu momentálně evidujeme 9 recenzí.

Studio

9,5

Studio

Ubytování (Apartmán) Studio. Apartmán Studio sídlí v budově z roku 1999 v Jindřichově Hradci, jen 1,5 km od místního zámku, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, nepřetržitě... Ubytování Studio se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Studio má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Studio momentálně evidujeme 97 recenzí.

Penzion U Tomáše

9,5

Penzion U Tomáše

Ubytování (Apartmán) Penzion U Tomáše. Tento apartmán se nachází v Jindřichově Hradci, 200 metrů od stejnojmenného zámku. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion U Tomáše se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U Tomáše má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Penzion U Tomáše momentálně evidujeme 41 recenzí.

Penzion U Papoušků

9,5

Penzion U Papoušků

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion U Papoušků. Penzion U Papoušků se nachází v Jindřichově Hradci v České republice. Penzion je vzdálen 400 metrů od zámku Jindřichův Hradec. Ubytování Penzion U Papoušků se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U Papoušků má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion – hostinec Penzion U Papoušků momentálně evidujeme 215 recenzí.

Penzion Kapitan

9,5

Penzion Kapitan

Ubytování (Penzion) Penzion Kapitan. Penzion Kapitán stojí pouhý 1 km z centra Jindřichova Hradce. Jedná se o malý penzion se zahradou a úschovnou jízdních kol. Ubytování Penzion Kapitan se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Kapitan má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Kapitan momentálně evidujeme 95 recenzí.

Wellness Penzion Palice

9,5

Wellness Penzion Palice

Ubytování (Penzion) Wellness Penzion Palice. Wellness Penzion Palice se nachází v Jindřichově Hradci, 1,1 km od zámku, a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu, sdílený lounge a bar. Ubytování Wellness Penzion Palice se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Wellness Penzion Palice má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Wellness Penzion Palice momentálně evidujeme 407 recenzí.

Penzion-apartmán Souček

9,5

Penzion-apartmán Souček

Ubytování (Penzion) Penzion-apartmán Souček. Penzion-apartmán Souček se nachází 700 metrů od zámku v Jindřichově Hradci. Nabízí sdílený lounge, úschovnu zavazadel, zahradu, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Penzion-apartmán Souček se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Kasper Cyklopenzion

9,5

Penzion Kasper Cyklopenzion

Ubytování (Penzion) Penzion Kasper Cyklopenzion. Tento penzion je vzdálený pouhých 50 metrů od zámku v Jindřichově Hradci a nabízí café bar s krásnou terasou ve dvoře a pokoje s vlastní koupelnou,... Ubytování Penzion Kasper Cyklopenzion se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Kasper Cyklopenzion má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Kasper Cyklopenzion momentálně evidujeme 467 recenzí.

Panská 131

9,4

Panská 131

UbytováníPanská 131. Panská 131 se nachází v Jindřichově Hradci, 36 km od zámku Heidenreichstein a 41 km od autobusového nádraží Telč. 41 km od historického centra Telče. Ubytování Panská 131 se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování Otín

9,4

Ubytování Otín

Ubytování (Apartmány) Ubytování Otín. Ubytování Otín se nachází 3,7 km od zámku v Jindřichově Hradci. Nabízí restauraci, zahradu, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování Otín se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Mika

9,4

Penzion Mika

Ubytování (Penzion) Penzion Mika. Penzion Mika se nachází v Jindřichově Hradci, 1,4 km od zámku Jindřichův Hradec. Nabízí zahradu a apartmány s Wi-Fi zdarma, kuchyní a vlastní koupelnou. Ubytování Penzion Mika se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Mika má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Mika momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartmán U Kláštera

9,4

Apartmán U Kláštera

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Kláštera. Apartmán U Kláštera se nachází v Jindřichově Hradci, 1,5 km od zámku v Jindřichově Hradci, a nabízí ubytování s kuchyní a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmán U Kláštera se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán U Kláštera má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán U Kláštera momentálně evidujeme 81 recenzí.

Penzion Černej pták

9,3

Penzion Černej pták

Ubytování (Penzion) Penzion Černej pták. Penzion Černej pták se nachází v Jindřichově Hradci, nedaleko zámku Jindřichův Hradec, a nabízí restauraci s nabídkou mezinárodní kuchyně. Ubytování Penzion Černej pták se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Černej pták má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Černej pták momentálně evidujeme 227 recenzí.

Florian Palace

9,3

Florian Palace

Ubytování (Hotel) Florian Palace. Florian Palace se nachází v Jindřichově Hradci, 5 minut pěšky od zámku Jindřichův Hradec. Tento 4hvězdičkový hotel nabízí úschovu zavazadel. Ubytování Florian Palace se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Florian Palace má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Florian Palace momentálně evidujeme 28 recenzí.

Penzion Mezi řádky

9,3

Penzion Mezi řádky

UbytováníPenzion Mezi řádky. Penzion Mezi řádky se nachází 45 km od historického centra Telče a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Penzion Mezi řádky se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion U Lucerny

9,2

Penzion U Lucerny

Ubytování (Penzion) Penzion U Lucerny. Tento penzion se nachází v historickém centru Jindřichova Hradce a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV a restauraci, která se specializuje na... Ubytování Penzion U Lucerny se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion U Lucerny má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion U Lucerny momentálně evidujeme 197 recenzí.

Apartmány Nežárka

9,2

Apartmány Nežárka

UbytováníApartmány Nežárka. Apartmány Nežárka se nacházejí v Jindřichově Hradci, 41 km od historického centra Telče, a nabízejí výhled na město, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné... Ubytování Apartmány Nežárka se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion u muzea

9,2

Penzion u muzea

Ubytování (Penzion) Penzion u muzea. Penzion u muzea se nachází v Jindřichově Hradci, 200 metrů od zámku Jindřichův Hradec. Ubytování Penzion u muzea se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion u muzea má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion u muzea momentálně evidujeme 8 recenzí.

Na Útesu

9

Na Útesu

Ubytování (Apartmán) Na Útesu. Na Útesu nabízí ubytování s terasou a výhledem do zahrady v Jindřichově Hradci v Jihočeském kraji, 1,2 km od místního zámku a 10 minut chůze od... Ubytování Na Útesu se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Na Útesu má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Na Útesu momentálně evidujeme 77 recenzí.

Penzion Hana

9

Penzion Hana

UbytováníPenzion Hana. Penzion Hana se nachází v Jindřichově Hradci v Jihočeském kraji, 41 km od zámku Telč a 36 km od zámku Heidenreichstein. Ubytování Penzion Hana se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Pod Zamkem

9

Penzion Pod Zamkem

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Zamkem. Penzion Pod zámkem se nachází na břehu řeky Nežárky v Jindřichově Hradci, naproti zámku a 130 metrů od hlavního náměstí. Ubytování Penzion Pod Zamkem se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Pod Zamkem má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Pod Zamkem momentálně evidujeme 344 recenzí.

Nutilova chalupa

9

Nutilova chalupa

UbytováníNutilova chalupa. Nutilova chalupa se nachází v Jindřichově Hradci, pouhých 45 km od historického centra Telče, a nabízí ubytování se zahradou, grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Nutilova chalupa se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Dům Avalon

8,9

Dům Avalon

Ubytování (Penzion) Dům Avalon. Tento penzion z 15. století stojí pouhých 500 metrů od zámku Jindřichův Hradec, přímo u rybníku Vajgar. Ubytování Dům Avalon se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Dům Avalon má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Dům Avalon momentálně evidujeme 123 recenzí.

Penzion Dobré Časy

8,9

Penzion Dobré Časy

Ubytování (Penzion) Penzion Dobré Časy. Penzion Dobré Časy se nachází v budově bývalého vodního mlýna z 15. Ubytování Penzion Dobré Časy se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Dobré Časy má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Dobré Časy momentálně evidujeme 189 recenzí.

Penzion Na 15. Poledníku

8,8

Penzion Na 15. Poledníku

Ubytování (Penzion) Penzion Na 15. Poledníku. Penzion Na 15. Poledníku se nachází v centru Jindřichova Hradce a nabízí výhled na kostel Nanebevzetí Panny Marie. Ubytování Penzion Na 15. Poledníku se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Na 15. Poledníku má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Na 15. Poledníku momentálně evidujeme 207 recenzí.

Hotel Bílá Paní

8,7

Hotel Bílá Paní

Ubytování (Hotel) Hotel Bílá Paní. Hotel Bílá Paní se nachází v Jindřichově Hradci, 50 metrů od tamního zámku i náměstí, a nabízí restauraci s letní terasou a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Hotel Bílá Paní se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Bílá Paní má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Bílá Paní momentálně evidujeme 520 recenzí.

Penzion-statek U pejska a kočičky

8,7

Penzion-statek U pejska a kočičky

Ubytování (Penzion) Penzion-statek U pejska a kočičky. Penzion-statek U pejska a kočičky leží na klidném místě uprostřed přírody, 6 km od zámku Jindřichův Hradec, a na hosty zde čeká pizzerie, dětské hřiště,... Ubytování Penzion-statek U pejska a kočičky se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion-statek U pejska a kočičky má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion-statek U pejska a kočičky momentálně evidujeme 33 recenzí.

Penzion Měšťan

8,7

Penzion Měšťan

Ubytování (Penzion) Penzion Měšťan. Penzion Měšťan se nachází v Jindřichově Hradci v Jihočeském kraji, 1,4 km od místního zámku. Nabízí bar a bezplatné připojení k Wi-Fi. Ubytování Penzion Měšťan se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Měšťan má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Měšťan momentálně evidujeme 98 recenzí.

Penzion Iga

8,6

Penzion Iga

Ubytování (Penzion) Penzion Iga. Penzion Iga se nachází v centru města Jindřichův Hradec, pouhých 50 metrů od jezera Vajgar. Wi-Fi je všem hostům dostupné zdarma. Ubytování Penzion Iga se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Iga má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Iga momentálně evidujeme 5 recenzí.

Only Apartments

8,6

Only Apartments

UbytováníOnly Apartments. Only Apartments se nachází v Jindřichově Hradci, 41 km od historického centra Telče a zámku Telč. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Only Apartments se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Panama

8,5

Penzion Panama

Ubytování (Penzion) Penzion Panama. Penzion Panama nabízí ubytování na klidném místě poblíž rybníka Vajgar, 10 minut pěšky od centra Jindřichova Hradce. Ubytování Penzion Panama se nachází ve městě Jindřichův Hradec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Panama má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Panama momentálně evidujeme 53 recenzí.