Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Stráž nad Nežárkou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stráž nad Nežárkou

Ubytovani Ve stodole

9,7

Ubytovani Ve stodole

Ubytování (Privát) Ubytovani Ve stodole. Ubytování Ve stodole nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Pokoje mají terasu, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu se sprchou a kuchyň s mikrovlnnou troubou... Ubytování Ubytovani Ve stodole se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovani Ve stodole má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Ubytovani Ve stodole momentálně evidujeme 21 recenzí.

Penzion u Formana

9,5

Penzion u Formana

Ubytování (Penzion) Penzion u Formana. Tříhvězdičkový Penzion u Formana se nachází ve Stráži nad Nežárkou. Nabízí zahradu, terasu, restauraci a výhled na město. Ubytování Penzion u Formana se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Formana má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion u Formana momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán Lhota

9,4

Apartmán Lhota

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lhota. Tento apartmán se nachází v Dolní Lhotě, 36 km od Českých Budějovic, a hostům nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Lhota se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Lhota má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Lhota momentálně evidujeme 39 recenzí.

U Skalníků

9,3

U Skalníků

Ubytování (Prázdninový dům) U Skalníků. Prázdninový dům U Skalníků se nachází ve Stráži nad Nežárkou, 44 km od Nových Hradů, a hosté zde mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Skalníků se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata u Zámku

9,3

Chata u Zámku

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u Zámku. Tento prázdninový dům se nachází ve Stráži nad Nežárkou, 34 km od Českých Budějovic. Ubytování Chata u Zámku se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata u Zámku má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Chata u Zámku momentálně evidujeme 9 recenzí.

Chaloupka Plavsko

9,2

Chaloupka Plavsko

Ubytování (Prázdninový dům) Chaloupka Plavsko. Chaloupka Plavsko se nachází ve Stráži nad Nežárkou, 41 km od Tábora. Prázdninový dům je vzdálený 34 km od Českých Budějovic a 35 km od Gmündu. Ubytování Chaloupka Plavsko se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Zámku

9,1

U Zámku

Ubytování (Apartmán) U Zámku. Apartmány U Zámku se nachází ve Stráži nad Nežárkou. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením a sezónním venkovním bazénem. Ubytování U Zámku se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Zámku má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán U Zámku momentálně evidujeme 55 recenzí.

Penzion Pístina

7,9

Penzion Pístina

Ubytování (Penzion) Penzion Pístina. Penzion Pístina se nachází v obci Pístina a má velkou zahradu s terasou a grilem. Ubytování Penzion Pístina se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Pístina má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Pístina momentálně evidujeme 30 recenzí.

Nocležna Stará škola

7,6

Nocležna Stará škola

Ubytování (Hostel) Nocležna Stará škola. Nocležna Stará škola se nachází ve Stráži nad Nežárkou a nabízí restauraci, která podává českou kuchyni. Ubytování Nocležna Stará škola se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fähnrichův mlýn

7,3

Fähnrichův mlýn

Ubytování (Penzion) Fähnrichův mlýn. Fähnrichův mlýn se nachází ve Stráži nad Nežárkou a nabízí zahradu, společný obývací pokoj, restauraci, turistické informace, dětský klub, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Fähnrichův mlýn se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Fähnrichův mlýn má celkové hodnocení 7,3. Pro Penzion Fähnrichův mlýn momentálně evidujeme 119 recenzí.

Chalupa U Nežárky

Chalupa U Nežárky

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa U Nežárky. Chalupa U Nežárky se nachází v budově z roku 1928 ve Stráži nad Nežárkou a nabízí zázemí pro vodní sporty a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa U Nežárky se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chalupa U Nežárky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Villa Daniel

Villa Daniel

Ubytování (Vila) Villa Daniel. Featuring accommodation with a balcony, Villa Daniel is situated in Stráž nad Nežárkou. The villa has pool views and is 36 km from České Budějovice. Ubytování Villa Daniel se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česko - Jihočeský kraj).

CHATA STRÁŽ

CHATA STRÁŽ

Ubytování (Prázdninový dům) CHATA STRÁŽ. CHATA STRÁŽ se nachází ve Stráži nad Nežárkou. Nabízí zahradu a sezónní venkovní bazén. Prázdninový dům má terasu, 2 ložnice a plně vybavenou kuchyni. Ubytování CHATA STRÁŽ se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům CHATA STRÁŽ nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Chalupa U Nežárky

Holiday Home Chalupa U Nežárky

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Chalupa U Nežárky. Prázdninový dům Chalupa U Nežárky se nachází ve Stráži nad Nežárkou, 40 km od Českých Budějovic. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday Home Chalupa U Nežárky se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday Home Chalupa U Nežárky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Restaurace Nežárka

Apartmány Restaurace Nežárka

Ubytování (Apartmán) Apartmány Restaurace Nežárka. Apartmány Restaurace Nežárka is set in Stráž nad Nežárkou. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen and a balcony. Ubytování Apartmány Restaurace Nežárka se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)