Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Stráž nad Nežárkou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stráž nad Nežárkou

Holiday Home Cilka 1 by Interhome

9,7

Holiday Home Cilka 1 by Interhome

UbytováníHoliday Home Cilka 1 by Interhome. Holiday Home Cilka 1 by Interhome se nachází ve Stráži nad Nežárkou, 41 km od náměstí Přemysla Otakara II., 49 km od historického centra Telče a zámku... Ubytování Holiday Home Cilka 1 by Interhome se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytovani Ve stodole

9,7

Ubytovani Ve stodole

Ubytování (Privát) Ubytovani Ve stodole. Ubytování Ve stodole nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Pokoje mají terasu, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu se sprchou a kuchyň s mikrovlnnou troubou... Ubytování Ubytovani Ve stodole se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Ubytovani Ve stodole má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Ubytovani Ve stodole momentálně evidujeme 21 recenzí.

Penzion u Formana

9,5

Penzion u Formana

Ubytování (Penzion) Penzion u Formana. Tříhvězdičkový Penzion u Formana se nachází ve Stráži nad Nežárkou. Nabízí zahradu, terasu, restauraci a výhled na město. Ubytování Penzion u Formana se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion u Formana má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion u Formana momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán Lhota

9,4

Apartmán Lhota

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lhota. Tento apartmán se nachází v Dolní Lhotě, 36 km od Českých Budějovic, a hostům nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Lhota se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Lhota má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Lhota momentálně evidujeme 39 recenzí.

U Skalníků

9,3

U Skalníků

Ubytování (Prázdninový dům) U Skalníků. Prázdninový dům U Skalníků se nachází ve Stráži nad Nežárkou, 44 km od Nových Hradů, a hosté zde mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Skalníků se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česko - Jihočeský kraj).

Chata u Zámku

9,3

Chata u Zámku

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u Zámku. Tento prázdninový dům se nachází ve Stráži nad Nežárkou, 34 km od Českých Budějovic. Ubytování Chata u Zámku se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chata u Zámku má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Chata u Zámku momentálně evidujeme 9 recenzí.

Chaloupka Plavsko

9,2

Chaloupka Plavsko

Ubytování (Prázdninový dům) Chaloupka Plavsko. Chaloupka Plavsko se nachází ve Stráži nad Nežárkou, 41 km od Tábora. Prázdninový dům je vzdálený 34 km od Českých Budějovic a 35 km od Gmündu. Ubytování Chaloupka Plavsko se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česko - Jihočeský kraj).

U Zámku

9,1

U Zámku

Ubytování (Apartmán) U Zámku. Apartmány U Zámku se nachází ve Stráži nad Nežárkou. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením a sezónním venkovním bazénem. Ubytování U Zámku se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování U Zámku má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán U Zámku momentálně evidujeme 55 recenzí.

Apartmán Dvorce

9

Apartmán Dvorce

UbytováníApartmán Dvorce. Apartmán Dvorce se nachází ve Stráži nad Nežárkou a nabízí saunu. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřená recepce. Ubytování Apartmán Dvorce se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday Home Agáta 2 by Interhome

9

Holiday Home Agáta 2 by Interhome

UbytováníHoliday Home Agáta 2 by Interhome. Holiday Home Agáta 2 by Interhome se nachází ve Stráži nad Nežárkou, 41 km od náměstí Přemysla Otakara II., 49 km od historického centra Telče a zámku... Ubytování Holiday Home Agáta 2 by Interhome se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday Home Cilka 2 by Interhome

9

Holiday Home Cilka 2 by Interhome

UbytováníHoliday Home Cilka 2 by Interhome. Holiday Home Cilka 2 by Interhome se nachází ve Stráži nad Nežárkou, 41 km od náměstí Přemysla Otakara II., 49 km od historického centra Telče a zámku... Ubytování Holiday Home Cilka 2 by Interhome se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday Home Bára 1 by Interhome

8,3

Holiday Home Bára 1 by Interhome

UbytováníHoliday Home Bára 1 by Interhome. Holiday Home Bára 1 by Interhome se nachází ve Stráži nad Nežárkou, 41 km od náměstí Přemysla Otakara II., 49 km od historického centra Telče a zámku Telč. Ubytování Holiday Home Bára 1 by Interhome se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česko - Jihočeský kraj).

Nocležna Stará škola

7,6

Nocležna Stará škola

Ubytování (Hostel) Nocležna Stará škola. Nocležna Stará škola se nachází ve Stráži nad Nežárkou a nabízí restauraci, která podává českou kuchyni. Ubytování Nocležna Stará škola se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česko - Jihočeský kraj).

Fähnrichův mlýn

7,3

Fähnrichův mlýn

Ubytování (Penzion) Fähnrichův mlýn. Fähnrichův mlýn se nachází ve Stráži nad Nežárkou a nabízí zahradu, společný obývací pokoj, restauraci, turistické informace, dětský klub, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Fähnrichův mlýn se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Fähnrichův mlýn má celkové hodnocení 7,3. Pro Penzion Fähnrichův mlýn momentálně evidujeme 119 recenzí.

Chalupa U Nežárky

Chalupa U Nežárky

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa U Nežárky. Chalupa U Nežárky se nachází v budově z roku 1928 ve Stráži nad Nežárkou a nabízí zázemí pro vodní sporty a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa U Nežárky se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Chalupa U Nežárky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Bára 2 by Interhome

Holiday Home Bára 2 by Interhome

UbytováníHoliday Home Bára 2 by Interhome. Holiday Home Bára 2 by Interhome se nachází ve Stráži nad Nežárkou, 41 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Holiday Home Bára 2 by Interhome se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česko - Jihočeský kraj).

Holiday Home Agáta 1 by Interhome

Holiday Home Agáta 1 by Interhome

UbytováníHoliday Home Agáta 1 by Interhome. Holiday Home Agáta 1 by Interhome se nachází ve Stráži nad Nežárkou, 41 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Holiday Home Agáta 1 by Interhome se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česko - Jihočeský kraj).

CHATA STRÁŽ

CHATA STRÁŽ

Ubytování (Prázdninový dům) CHATA STRÁŽ. CHATA STRÁŽ se nachází ve Stráži nad Nežárkou. Nabízí zahradu a sezónní venkovní bazén. Prázdninový dům má terasu, 2 ložnice a plně vybavenou kuchyni. Ubytování CHATA STRÁŽ se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům CHATA STRÁŽ nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Chalupa U Nežárky

Holiday Home Chalupa U Nežárky

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Chalupa U Nežárky. Prázdninový dům Chalupa U Nežárky se nachází ve Stráži nad Nežárkou, 40 km od Českých Budějovic. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday Home Chalupa U Nežárky se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday Home Chalupa U Nežárky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Restaurace Nežárka

Apartmány Restaurace Nežárka

Ubytování (Apartmán) Apartmány Restaurace Nežárka. Apartmány Restaurace Nežárka is set in Stráž nad Nežárkou. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen and a balcony. Ubytování Apartmány Restaurace Nežárka se nachází ve městě Stráž nad Nežárkou (Česko - Jihočeský kraj).