Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Chlum u Třeboně

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Chlum u Třeboně

Hotýlek.eu

9,4

Hotýlek.eu

Ubytování (Penzion) Hotýlek.eu. Hotýlek.eu se nachází v Chlumu u Třeboně a nabízí zázemí pro vodní sporty, gril, zahradu, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Hotýlek.eu se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotýlek.eu má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Hotýlek.eu momentálně evidujeme 73 recenzí.

Apartmán na Lukách

9,4

Apartmán na Lukách

Ubytování (Apartmán) Apartmán na Lukách. Apartmán na Lukách se nachází v Třeboni, 2 km od zámku Třeboň, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán na Lukách se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán na Lukách má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán na Lukách momentálně evidujeme 37 recenzí.

Rekreační a školicí středisko Zájezek

9,2

Rekreační a školicí středisko Zájezek

Ubytování (Apartmán) Rekreační a školicí středisko Zájezek. Rekreační a školicí středisko Zájezek v Chlumu u Třeboně nabízí observatoř, restauraci, bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách, soukromou pláž a plážový... Ubytování Rekreační a školicí středisko Zájezek se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreační a školicí středisko Zájezek má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Rekreační a školicí středisko Zájezek momentálně evidujeme 24 recenzí.

Ubytovani U Emilky

8,9

Ubytovani U Emilky

Ubytování (Apartmán) Ubytovani U Emilky. Apartmány - Ubytováni U Emilky se nacházejí v Chlumu u Třeboně. Nabízejí plně vybavenou kuchyň. K zázemí patří zahrada a sezonní venkovní bazén. Ubytování Ubytovani U Emilky se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Ubytovani U Emilky má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Ubytovani U Emilky momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmány u Zdeničky

Apartmány u Zdeničky

Ubytování (Apartmány) Apartmány u Zdeničky. Set in Chlum u Třeboně in the South Bohemia region, Apartmány u Zdeničky offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartmány u Zdeničky se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Chlum Jiřík

Chalupa Chlum Jiřík

Ubytování (Chata) Chalupa Chlum Jiřík. Chalupa Chlum se nachází v odlehlé oblasti u lesa, 13 minut autem od Lipenské přehrady, a nabízí plně vybavenou chatu s výhledem do přírody. Ubytování Chalupa Chlum Jiřík se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chalupa Chlum Jiřík nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Chlum u Třeboně

Apartmán Chlum u Třeboně

Ubytování (Venkovský dům) Apartmán Chlum u Třeboně. Apartmán Chlum u Třeboně is located in Chlum u Třeboně and offers barbecue facilities. Free WiFi is offered. The country house is equipped with a TV. Ubytování Apartmán Chlum u Třeboně se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Venkovský dům Apartmán Chlum u Třeboně nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Hejtman

Penzion Hejtman

Ubytování (Penzion) Penzion Hejtman. Penzion Hejtman se nachází v Chlumu u Třeboně a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Pokoje v penzionu mají šatní skříň a vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Penzion Hejtman se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Penzion Penzion Hejtman nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Wellness-vagon

Wellness-vagon

Ubytování (Chata) Wellness-vagon. Chata Wellness-vagon se nachází v jihočeském městyse Chlum u Třeboně a nabízí zahradu. K dispozici je také soukromý bazén a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Wellness-vagon se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Chata Wellness-vagon nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány na hrázi

Apartmány na hrázi

Ubytování (Apartmán) Apartmány na hrázi. Apartmány na hrázi is located in Chlum u Třeboně and offers a restaurant and barbecue facilities. Ubytování Apartmány na hrázi se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chlalupa se zahradou - Chlum u Třeboně

Chlalupa se zahradou - Chlum u Třeboně

Ubytování (Prázdninový dům) Chlalupa se zahradou - Chlum u Třeboně. Chlalupa se zahradou - Chlum u Třeboně se nachází v obci Hamr a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Chlalupa se zahradou - Chlum u Třeboně se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Sára

Apartmán Sára

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sára. Apartmán Sára is located in Chlum u Třeboně. The accommodation is 47 km from Český Krumlov. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartmán Sára se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování U Babičky

Ubytování U Babičky

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Babičky. Ubytování U Babičky is situated in Chlum u Třeboně and offers a garden. The accommodation is 48 km from Český Krumlov. Ubytování Ubytování U Babičky se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česko - Jihočeský kraj).