Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Chlum u Třeboně

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Chlum u Třeboně

Bungalov - Autokemp Veronika

9,7

Bungalov - Autokemp Veronika

UbytováníBungalov - Autokemp Veronika. Bungalov - Autokemp Veronika se nachází v Chlumu u Třeboně, 44 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 21 km od hradu Heidenreichstein. Ubytování Bungalov - Autokemp Veronika se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česko - Jihočeský kraj).

Hotýlek.eu

9,4

Hotýlek.eu

Ubytování (Penzion) Hotýlek.eu. Hotýlek.eu se nachází v Chlumu u Třeboně a nabízí zázemí pro vodní sporty, gril, zahradu, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Hotýlek.eu se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotýlek.eu má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Hotýlek.eu momentálně evidujeme 73 recenzí.

Apartmán na Lukách

9,4

Apartmán na Lukách

Ubytování (Apartmán) Apartmán na Lukách. Apartmán na Lukách se nachází v Třeboni, 2 km od zámku Třeboň, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán na Lukách se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán na Lukách má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán na Lukách momentálně evidujeme 37 recenzí.

Rekreační a školicí středisko Zájezek

9,2

Rekreační a školicí středisko Zájezek

Ubytování (Apartmán) Rekreační a školicí středisko Zájezek. Rekreační a školicí středisko Zájezek v Chlumu u Třeboně nabízí observatoř, restauraci, bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách, soukromou pláž a plážový... Ubytování Rekreační a školicí středisko Zájezek se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Rekreační a školicí středisko Zájezek má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Rekreační a školicí středisko Zájezek momentálně evidujeme 24 recenzí.

Příjemná chaloupka na Třeboňsku

9,1

Příjemná chaloupka na Třeboňsku

UbytováníPříjemná chaloupka na Třeboňsku. Tento apartmán se nachází v Chlumu Třeboně, 42 km od Pře Otakar II a 27 km od hradu Přenreichstein, a nabízí zahradu a výhled do zahrady, na Heidesku... Ubytování Příjemná chaloupka na Třeboňsku se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česko - Jihočeský kraj).

Zámecký pivovar

8,7

Zámecký pivovar

Ubytování (Apartmány) Zámecký pivovar. Zámecký pivovar se nachází v Chlumu u Třeboně, 13 km od Třeboně. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zámecký pivovar se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány u Mařky

8,5

Apartmány u Mařky

UbytováníApartmány u Mařky. Apartmány u Mařky se nachází v Chlumu u Třeboně, 45 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Apartmány u Mařky se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování na Křížovce

8,3

Ubytování na Křížovce

UbytováníUbytování na Křížovce. Ubytování na Křížovce se nachází v Chlumu u Třeboně, 44 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 23 km od zámku Heidenreichstein. Nabízí gril a klimatizaci. Ubytování Ubytování na Křížovce se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česko - Jihočeský kraj).

Panská

8,3

Panská

UbytováníPanská. Panská se nachází v Chlumu u Třeboně, 42 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 22 km od zámku Heidenreichstein. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Panská se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česko - Jihočeský kraj).

Lesák rekreační středisko

8,1

Lesák rekreační středisko

UbytováníLesák rekreační středisko. Lesák rekreační středisko se nachází v Chlumu u Třeboně, 43 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování Lesák rekreační středisko se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Hájovna

Apartmány Hájovna

Ubytování (Apartmány) Apartmány Hájovna. Apartmány Hájovna se nachází v Chlumu u Třeboně v Jihočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány Hájovna se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány u Zdeničky

Apartmány u Zdeničky

Ubytování (Apartmány) Apartmány u Zdeničky. Set in Chlum u Třeboně in the South Bohemia region, Apartmány u Zdeničky offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartmány u Zdeničky se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa Chlum Jiřík

Chalupa Chlum Jiřík

Ubytování (Chata) Chalupa Chlum Jiřík. Chalupa Chlum se nachází v odlehlé oblasti u lesa, 13 minut autem od Lipenské přehrady, a nabízí plně vybavenou chatu s výhledem do přírody. Ubytování Chalupa Chlum Jiřík se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Chata Chalupa Chlum Jiřík nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytovaní v Pařezí

Ubytovaní v Pařezí

Ubytování (Apartmán) Ubytovaní v Pařezí. Located in Chlum u Třeboně in the South Bohemia region, Ubytovaní v Pařezí has a terrace. This apartment provides a garden. Ubytování Ubytovaní v Pařezí se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování v Chlumu u Třeboně

Ubytování v Chlumu u Třeboně

UbytováníUbytování v Chlumu u Třeboně. Ubytování v Chlumu u Třeboně nabízí ubytování v Chlumu u Třeboně, 46 km od zámku Hluboká. Ubytování Ubytování v Chlumu u Třeboně se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán Sára

Apartmán Sára

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sára. Apartmán Sára is located in Chlum u Třeboně. The accommodation is 47 km from Český Krumlov. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartmán Sára se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány na hrázi

Apartmány na hrázi

Ubytování (Apartmán) Apartmány na hrázi. Apartmány na hrázi is located in Chlum u Třeboně and offers a restaurant and barbecue facilities. Ubytování Apartmány na hrázi se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česko - Jihočeský kraj).

Chlalupa se zahradou - Chlum u Třeboně

Chlalupa se zahradou - Chlum u Třeboně

Ubytování (Prázdninový dům) Chlalupa se zahradou - Chlum u Třeboně. Chlalupa se zahradou - Chlum u Třeboně se nachází v obci Hamr a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Chlalupa se zahradou - Chlum u Třeboně se nachází ve městě Chlum u Třeboně (Česko - Jihočeský kraj).