Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Staňkov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Staňkov

Staňkov 88

9,1

Staňkov 88

Ubytování (Prázdninový dům) Staňkov 88. Staňkov 88 poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi ve Staňkově. Ubytování Staňkov 88 se nachází ve městě Staňkov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Staňkov 88 má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Staňkov 88 momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmány U Zlaté Rybky

9

Apartmány U Zlaté Rybky

UbytováníApartmány U Zlaté Rybky. Apartmány U Zlaté Rybky se nacházejí ve Staňkově, 43 km od hradu Weitra, a nabízejí saunu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány U Zlaté Rybky se nachází ve městě Staňkov (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování U Tří Sluníček Staňkov

9

Ubytování U Tří Sluníček Staňkov

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování U Tří Sluníček Staňkov. Ubytování U Tří Sluníček Staňkov se nachází ve Staňkově v Jihočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. České Budějovice jsou odsud 35 km. Ubytování Ubytování U Tří Sluníček Staňkov se nachází ve městě Staňkov (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion U zlaté rybky I.

Penzion U zlaté rybky I.

Ubytování (Apartmán) Penzion U zlaté rybky I.. Penzion U zlaté rybky I. se nachází ve Staňkově a nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Penzion U zlaté rybky I. se nachází ve městě Staňkov (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Penzion U zlaté rybky I. nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.