Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Stříbřec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stříbřec

Apartmány Stodola n.30

9,9

Apartmány Stodola n.30

Ubytování (Apartmán) Apartmány Stodola n.30. Apartmány Stodola n. 30 se nacházejí v Mníšku spadajícím pod Stříbřec. Mají kuchyň a lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmány Stodola n.30 se nachází ve městě Stříbřec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Stodola n.30 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmány Stodola n.30 momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartments Na Špejcharu

9,6

Apartments Na Špejcharu

Ubytování (Apartmán) Apartments Na Špejcharu. Apartmány na Špejcharu se nacházejí v obci Stříbřec a nabízejí wellness centrum, tenisový kurt, ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné... Ubytování Apartments Na Špejcharu se nachází ve městě Stříbřec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Na Špejcharu má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartments Na Špejcharu momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartments Modrá Vrata

9,6

Apartments Modrá Vrata

Ubytování (Apartmán) Apartments Modrá Vrata. Apartmány Modrá Vrata se nacházejí v obci Stříbřec, 50 km od Českého Krumlova. Nabízejí gril, sluneční terasu a soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Modrá Vrata se nachází ve městě Stříbřec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Modrá Vrata má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartments Modrá Vrata momentálně evidujeme 27 recenzí.

Penzion Mníšek

8,9

Penzion Mníšek

Ubytování (Apartmán) Penzion Mníšek. Penzion Mníšek se nachází v obci Stříbřec a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Penzion Mníšek se nachází ve městě Stříbřec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Mníšek má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Penzion Mníšek momentálně evidujeme 23 recenzí.

Chalupa Pro Cyklisty

8,8

Chalupa Pro Cyklisty

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Pro Cyklisty. Chalupa pro cyklisty je prázdninový dům situovaný v Mníšku, mezi Českou Kanadou a Třeboní, do které je to 12 km. Ubytování Chalupa Pro Cyklisty se nachází ve městě Stříbřec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Pro Cyklisty má celkové hodnocení 8,8. Pro Prázdninový dům Chalupa Pro Cyklisty momentálně evidujeme 6 recenzí.