Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Klec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Klec

Ubytování v Kleci u Třeboně

9,3

Ubytování v Kleci u Třeboně

Ubytování (Privát) Ubytování v Kleci u Třeboně. Ubytování v Kleci u Třeboně se nachází v Lomnici nad Lužnicí v Jihočeském kraji a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování v Kleci u Třeboně se nachází ve městě Klec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování v Kleci u Třeboně má celkové hodnocení 9,3. Pro Privát Ubytování v Kleci u Třeboně momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chalupa V Kleci u Třeboně

Chalupa V Kleci u Třeboně

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa V Kleci u Třeboně. Chalupa V Kleci u Třeboně se nachází v obci Klec. Nabízí zahradu, terasu a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa V Kleci u Třeboně se nachází ve městě Klec (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování U Edrů

Ubytování U Edrů

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování U Edrů. Boasting free bikes, a shared lounge, and a garden, Ubytování U Edrů features accommodation in Klec with free WiFi and river views. Ubytování Ubytování U Edrů se nachází ve městě Klec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán na statku

Apartmán na statku

Ubytování (Apartmán) Apartmán na statku. Apartmán na statku is located in Klec and offers barbecue facilities. Ubytování Apartmán na statku se nachází ve městě Klec (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán na statku nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.