Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Slavonice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Slavonice

Domeček Slavonice

10

Domeček Slavonice

UbytováníDomeček Slavonice. Domeček Slavonice se nachází ve Slavonicích a nabízí zahradu, relaxační bazének a výhled do zahrady. Nabízí vnitřní dvůr a výhled do klidné ulice. Ubytování Domeček Slavonice se nachází ve městě Slavonice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány pod věží

9,7

Apartmány pod věží

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod věží. Apartmány pod věží jsou ideálním místem pro pobyt v jihočeských Slavonicích. Tento apartmán se nachází 10 metrů od slavonického renesančního náměstí. Ubytování Apartmány pod věží se nachází ve městě Slavonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány pod věží má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány pod věží momentálně evidujeme 146 recenzí.

Apartman Springerovi

9,6

Apartman Springerovi

Ubytování (Apartmán) Apartman Springerovi. Apartman Springerovi se nachází ve Slavonicích, 700 metrů od renesančního náměstí. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Springerovi se nachází ve městě Slavonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartman Springerovi má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman Springerovi momentálně evidujeme 28 recenzí.

U Dr. Fausta

9,5

U Dr. Fausta

Ubytování (Apartmán) U Dr. Fausta. Hotel U Fausta se nachází 100 metrů od Slavonického renesančního náměstí. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování U Dr. Fausta se nachází ve městě Slavonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování U Dr. Fausta má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán U Dr. Fausta momentálně evidujeme 128 recenzí.

Rekreační dům Slavonice

9,4

Rekreační dům Slavonice

Ubytování (Privát) Rekreační dům Slavonice. Rekreační dům Slavonice se nachází v Slavonicích, 300 metrů od renesančního náměstí, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rekreační dům Slavonice se nachází ve městě Slavonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Rekreační dům Slavonice má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Rekreační dům Slavonice momentálně evidujeme 76 recenzí.

Apartmány Knížkovi

9,2

Apartmány Knížkovi

Ubytování (Apartmán) Apartmány Knížkovi. Apartmány Knížkovi se nachází ve Slavonicích, nedaleko renesančního náměstí Slavonice, a nabízí zahradu a terasu. Hosté mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Knížkovi se nachází ve městě Slavonice (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel U Růže

9,2

Hotel U Růže

Ubytování (Hotel) Hotel U Růže. Hotel U Růže s elegantní restaurací a terasou se nachází přímo na náměstí a nabízí wellness centrum a nekuřácké pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní LCD... Ubytování Hotel U Růže se nachází ve městě Slavonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel U Růže má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel U Růže momentálně evidujeme 68 recenzí.

Rodinny penzion Kunc

9,1

Rodinny penzion Kunc

Ubytování (Penzion) Rodinny penzion Kunc. Rodinný penzion Kunc se nachází ve Slavonicích, 15 km od hradu Landštejn, a nabízí zahradu s dětským hřištěm a grilem. Ubytování Rodinny penzion Kunc se nachází ve městě Slavonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Rodinny penzion Kunc má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Rodinny penzion Kunc momentálně evidujeme 125 recenzí.

Na Hradbách

9

Na Hradbách

Ubytování (Apartmán) Na Hradbách. Apartmán Na Hradbách se nachází ve Slavonicích, 200 metrů od renesančního náměstí Slavonice, a nabízí bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Na Hradbách se nachází ve městě Slavonice (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Bejčkův mlýn

8,9

Penzion Bejčkův mlýn

Ubytování (Penzion) Penzion Bejčkův mlýn. Pension Bejčkův Mlýn se nachází v klidné oblasti, 2 km od centra Slavonic a od hranic s Rakouskem a nabízí tenisový kurt, restauraci a dětskou zoo. Ubytování Penzion Bejčkův mlýn se nachází ve městě Slavonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Bejčkův mlýn má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Bejčkův mlýn momentálně evidujeme 32 recenzí.

Swiss House Apartments

8,9

Swiss House Apartments

UbytováníSwiss House Apartments. Swiss House Apartments se nachází 25 km od historického centra Telče a nabízí ubytování se zahradou, terasou a celodenní bezpečnostní službou. Ubytování Swiss House Apartments se nachází ve městě Slavonice (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování U Giordanů

8,8

Ubytování U Giordanů

Ubytování (Penzion) Ubytování U Giordanů. Ubytování U Giordanů se nachází v historické budově ve Slavonicích, 200 metrů od renesančního náměstí a nabízí zahradu s ohništěm i venkovní posezení. Ubytování Ubytování U Giordanů se nachází ve městě Slavonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Ubytování U Giordanů má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Ubytování U Giordanů momentálně evidujeme 93 recenzí.

Besidka

8,7

Besidka

Ubytování (Hotel) Besidka. Designový hotel Besídka se nachází v budově z 16. století, která je kulturní památkou. Ubytování Besidka se nachází ve městě Slavonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Besidka má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Besidka momentálně evidujeme 163 recenzí.

Apartmány na Trojmezí, byt Leopold

8,5

Apartmány na Trojmezí, byt Leopold

Ubytování (Apartmán) Apartmány na Trojmezí, byt Leopold. Apartmány na Trojmezí, byt Leopold se nachází ve Slavonicích a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Renesanční náměstí je odsud 60 metrů. Ubytování Apartmány na Trojmezí, byt Leopold se nachází ve městě Slavonice (Česko - Jihočeský kraj).

U koloběžky Apartment

8,5

U koloběžky Apartment

Ubytování (Apartmán) U koloběžky Apartment. Apartmán u koloběžky nabízí ubytování ve Slavonicích, 80 metrů od Slavonického renesančního náměstí. Ubytování U koloběžky Apartment se nachází ve městě Slavonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování U koloběžky Apartment má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán U koloběžky Apartment momentálně evidujeme 23 recenzí.

hotel Arkada

8,4

hotel Arkada

Ubytování (Hotel) hotel Arkada. Hotel Arkada se nachází ve Slavonicích, pár kroků od místního renesančního náměstí. Ubytování hotel Arkada se nachází ve městě Slavonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování hotel Arkada má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel hotel Arkada momentálně evidujeme 296 recenzí.

Cyklocamp Pod Landštejnem

8,3

Cyklocamp Pod Landštejnem

Ubytování (Penzion) Cyklocamp Pod Landštejnem. Cyklocamp pod Landštejnem se nachází ve Starém Městě a nabízí zahradu, společné posezení a bar. Ubytování Cyklocamp Pod Landštejnem se nachází ve městě Slavonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Cyklocamp Pod Landštejnem má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Cyklocamp Pod Landštejnem momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartmány U sv. Floriána

8,2

Apartmány U sv. Floriána

Ubytování (Penzion) Apartmány U sv. Floriána. Apartmány U sv. Floriána s bezplatným Wi-Fi najdete v budově ze 17. století ve Slavonicích, 200 metrů od místního renesančního náměstí. Ubytování Apartmány U sv. Floriána se nachází ve městě Slavonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány U sv. Floriána má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Apartmány U sv. Floriána momentálně evidujeme 45 recenzí.

Mlýn Slavonice

8

Mlýn Slavonice

UbytováníMlýn Slavonice. Set 25 km from Historic Centre of Telč and 26 km from Chateau Telč, Mlýn Slavonice features free WiFi and units equipped with a kitchen and terrace. Ubytování Mlýn Slavonice se nachází ve městě Slavonice (Česko - Jihočeský kraj).

Hotel Hubert

7,5

Hotel Hubert

Ubytování (Hotel) Hotel Hubert. Hotel Hubert se nachází ve Slavonicích, 300 metrů od tamního renesančního náměstí, a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Hotel Hubert se nachází ve městě Slavonice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Hotel Hubert má celkové hodnocení 7,5. Pro Hotel Hotel Hubert momentálně evidujeme 136 recenzí.

Apartmány Trojmezí, byt Markéta

Apartmány Trojmezí, byt Markéta

Ubytování (Apartmán) Apartmány Trojmezí, byt Markéta. Apartmány Trojmezí, byt Markéta se nachází ve Slavonicích, pouhých 60 metrů od slavonického renesančního náměstí. Ubytování Apartmány Trojmezí, byt Markéta se nachází ve městě Slavonice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány na Trojmezí, byt Florián

Apartmány na Trojmezí, byt Florián

Ubytování (Apartmán) Apartmány na Trojmezí, byt Florián. Apartmány Florián se nacházejí ve Slavonicích, pouhých 60 metrů od renesančního náměstí Slavonice. Nabízejí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány na Trojmezí, byt Florián se nachází ve městě Slavonice (Česko - Jihočeský kraj).

Slavonice Mázhaus

Slavonice Mázhaus

UbytováníSlavonice Mázhaus. Slavonice Mázhaus se nachází ve Slavonicích, 25 km od historického centra Telče a zámku Telč, a nabízí výhled do vnitřního dvora. Ubytování Slavonice Mázhaus se nachází ve městě Slavonice (Česko - Jihočeský kraj).

Slavonice - Čapí dům

Slavonice - Čapí dům

UbytováníSlavonice - Čapí dům. Slavonice - Čapí dům se nachází ve Slavonicích, pouhých 25 km od historického centra Telče, a nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Slavonice - Čapí dům se nachází ve městě Slavonice (Česko - Jihočeský kraj).

Vinná maringotka

Vinná maringotka

UbytováníVinná maringotka. Offering a garden and garden view, Vinná maringotka is located in Slavonice, 26 km from Bus Station Telč and 27 km from Train Station Telč. Ubytování Vinná maringotka se nachází ve městě Slavonice (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Na Potoku

Apartmány Na Potoku

Ubytování (Apartmány) Apartmány Na Potoku. Located in Slavonice, 300 metres from Slavonice Renaissance Square, Apartmány Na Potoku features accommodation with access to a garden. Ubytování Apartmány Na Potoku se nachází ve městě Slavonice (Česko - Jihočeský kraj).