Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Český Rudolec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Český Rudolec

Vesnická usedlost

10

Vesnická usedlost

Ubytování (Apartmán) Vesnická usedlost. Apartmán Vesnická usedlost se nachází v Českém Rudolci. Ubytování Vesnická usedlost se nachází ve městě Český Rudolec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Vesnická usedlost má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Vesnická usedlost momentálně evidujeme 20 recenzí.

Chalupa u lesa - Nova Ves

9,9

Chalupa u lesa - Nova Ves

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u lesa - Nova Ves. Chalupa u lesa - Nová Ves je prázdninový dům situovaný v Nové Vsi spadající pod Český Rudolec. Ubytování Chalupa u lesa - Nova Ves se nachází ve městě Český Rudolec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chalupa u lesa - Nova Ves má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Chalupa u lesa - Nova Ves momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartment Radikov42

9,9

Apartment Radikov42

Ubytování (Apartmán) Apartment Radikov42. Apartmán Radikov42 se nachází v Českém Rudolci, 40 km od rakouského Gmündu. Ubytování Apartment Radikov42 se nachází ve městě Český Rudolec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Radikov42 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Radikov42 momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmán Nad potokem

9,4

Apartmán Nad potokem

UbytováníApartmán Nad potokem. Apartmán Nad potokem se nachází v Českém Rudolci v Jihočeském kraji, 21 km od historického centra Telče. Ubytování Apartmán Nad potokem se nachází ve městě Český Rudolec (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Čas

9,2

Penzion Čas

Ubytování (Penzion) Penzion Čas. Penzion Čas se nachází v Českém Rudolci, 200 metrů od Rudoleckého rybníka a zámku Český Rudolec. K dispozici je kavárna a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Čas se nachází ve městě Český Rudolec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Čas má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Čas momentálně evidujeme 106 recenzí.

Ekofarma Happy Goat / Kozí farma

9

Ekofarma Happy Goat / Kozí farma

Ubytování (Aparthotel) Ekofarma Happy Goat / Kozí farma. Ekofarma Happy Goat / Kozí farma se nachází v Českém Rudolci, 37 km od Nových Hradů, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ekofarma Happy Goat / Kozí farma se nachází ve městě Český Rudolec (Česko - Jihočeský kraj).

Zámecký Penzion

8,4

Zámecký Penzion

Ubytování (Apartmán) Zámecký Penzion. Zámecký penzion se nachází v Českém Rudolci. Nabízí krytý bazén, restauraci a pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Zámecký Penzion se nachází ve městě Český Rudolec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Zámecký Penzion má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Zámecký Penzion momentálně evidujeme 97 recenzí.

Pension a restaurace Rudolec

8,4

Pension a restaurace Rudolec

Ubytování (Penzion) Pension a restaurace Rudolec. Tříhvězdičkový Penzion a restaurace Rudolec se nachází v Českém Rudolci. Nabízí zahradu, terasu a sdílený lounge. Ubytování Pension a restaurace Rudolec se nachází ve městě Český Rudolec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension a restaurace Rudolec má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Pension a restaurace Rudolec momentálně evidujeme 40 recenzí.

Bison Ranch

8,2

Bison Ranch

Ubytování (Penzion) Bison Ranch. Bison Ranch se nachází v Rožnově a nabízí soukromou pláž, bezplatné Wi-Fi, restauraci, fitness centrum, zahradu a sdílený lounge. Ubytování Bison Ranch se nachází ve městě Český Rudolec (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Bison Ranch má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Bison Ranch momentálně evidujeme 199 recenzí.

Apartmány Česká Kanada 2

Apartmány Česká Kanada 2

Ubytování (Apartmán) Apartmány Česká Kanada 2. Apartmány Česká Kanada 2 se nachází v Českém Rudolci a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Česká Kanada 2 se nachází ve městě Český Rudolec (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmány Česká Kanada

Apartmány Česká Kanada

Ubytování (Apartmán) Apartmány Česká Kanada. Apartmány Česká Kanada is situated in Český Rudolec. The property features garden views and is 41 km from Třeboň. Ubytování Apartmány Česká Kanada se nachází ve městě Český Rudolec (Česko - Jihočeský kraj).