Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Strmilov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Strmilov

Apartment Samota

9,4

Apartment Samota

Ubytování (Apartmán) Apartment Samota. Apartmán Samota se nachází ve Strmilově. Nabízí Wi-Fi zdarma. Apartmán má 2 ložnice i kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí a kávovarem. Ubytování Apartment Samota se nachází ve městě Strmilov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Samota má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Samota momentálně evidujeme 6 recenzí.

Prázdninový dům Cihelna

8,9

Prázdninový dům Cihelna

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům Cihelna. Prázdninový dům Cihelna se nachází ve Strmilově, v budově z roku 1985. Nabízí terasu, zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Prázdninový dům Cihelna se nachází ve městě Strmilov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Prázdninový dům Cihelna má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům Prázdninový dům Cihelna momentálně evidujeme 7 recenzí.

Pension Pod Šibeňákem

8,8

Pension Pod Šibeňákem

Ubytování (Penzion) Pension Pod Šibeňákem. Pension Pod Šibeňákem ve Strmilově nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a společný prostor pro posezení. Ubytování Pension Pod Šibeňákem se nachází ve městě Strmilov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Pod Šibeňákem má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension Pod Šibeňákem momentálně evidujeme 60 recenzí.

Penzion Jilem

Penzion Jilem

Ubytování (Venkovský dům) Penzion Jilem. Penzion Jilem sídlí ve venkovském domě ve Strmilově. Nabízí ubytování v pokojích s posezením, TV a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Jilem se nachází ve městě Strmilov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Venkovský dům Penzion Jilem nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Kotrčův Mlýn

Kotrčův Mlýn

Ubytování (Prázdninový dům) Kotrčův Mlýn. Prázdninový dům Kotrčův Mlýn se nachází ve Strmilově a nabízí bezplatné Wi-Fi, kompletně vybavenou kuchyň a výhled do zahrady. Ubytování Kotrčův Mlýn se nachází ve městě Strmilov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Kotrčův Mlýn nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.