Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Strmilov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Strmilov

Apartment Samota

9,4

Apartment Samota

Ubytování (Apartmán) Apartment Samota. Apartmán Samota se nachází ve Strmilově. Nabízí Wi-Fi zdarma. Apartmán má 2 ložnice i kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí a kávovarem. Ubytování Apartment Samota se nachází ve městě Strmilov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartment Samota má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Samota momentálně evidujeme 6 recenzí.

apartmany mlýn Strmilov

9

apartmany mlýn Strmilov

Ubytování (Apartmány) apartmany mlýn Strmilov. Apartmány mlýn Strmilov se nachází ve Strmilově a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, restauraci a zahradu. Ubytování apartmany mlýn Strmilov se nachází ve městě Strmilov (Česko - Jihočeský kraj).

Prázdninový dům Cihelna

8,9

Prázdninový dům Cihelna

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům Cihelna. Prázdninový dům Cihelna se nachází ve Strmilově, v budově z roku 1985. Nabízí terasu, zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Prázdninový dům Cihelna se nachází ve městě Strmilov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Prázdninový dům Cihelna má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům Prázdninový dům Cihelna momentálně evidujeme 7 recenzí.

Pension Pod Šibeňákem

8,8

Pension Pod Šibeňákem

Ubytování (Penzion) Pension Pod Šibeňákem. Pension Pod Šibeňákem ve Strmilově nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a společný prostor pro posezení. Ubytování Pension Pod Šibeňákem se nachází ve městě Strmilov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Pension Pod Šibeňákem má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension Pod Šibeňákem momentálně evidujeme 60 recenzí.

Klub Zahradnická 99

Klub Zahradnická 99

Ubytování (Apartmán) Klub Zahradnická 99. Apartmán Klub Zahradnická 99 se nachází ve Strmilově a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Klub Zahradnická 99 se nachází ve městě Strmilov (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Jilem

Penzion Jilem

Ubytování (Venkovský dům) Penzion Jilem. Penzion Jilem sídlí ve venkovském domě ve Strmilově. Nabízí ubytování v pokojích s posezením, TV a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Jilem se nachází ve městě Strmilov (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Venkovský dům Penzion Jilem nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Pivovarská

Chalupa Pivovarská

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Pivovarská. Chalupa Pivovarská se nachází ve Strmilově a nabízí zahradu a terasu. 36 km od Třeboně. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Pivovarská se nachází ve městě Strmilov (Česko - Jihočeský kraj).

Chalupa u lesa

Chalupa u lesa

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u lesa. Boasting accommodation with a terrace, Chalupa u lesa is located in Strmilov. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Chalupa u lesa se nachází ve městě Strmilov (Česko - Jihočeský kraj).

Kotrčův Mlýn

Kotrčův Mlýn

Ubytování (Prázdninový dům) Kotrčův Mlýn. Prázdninový dům Kotrčův Mlýn se nachází ve Strmilově a nabízí bezplatné Wi-Fi, kompletně vybavenou kuchyň a výhled do zahrady. Ubytování Kotrčův Mlýn se nachází ve městě Strmilov (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Kotrčův Mlýn nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.