Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Strmilov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Strmilov

Apartment Samota

9,4

Apartment Samota

Ubytování (Apartmán) Apartment Samota. Apartmán Samota se nachází ve Strmilově. Nabízí Wi-Fi zdarma. Apartmán má 2 ložnice i kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí a kávovarem. Ubytování Apartment Samota se nachází ve městě Strmilov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Samota má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Samota momentálně evidujeme 6 recenzí.

apartmany mlýn Strmilov

9

apartmany mlýn Strmilov

Ubytování (Apartmány) apartmany mlýn Strmilov. Apartmány mlýn Strmilov se nachází ve Strmilově a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, restauraci a zahradu. Ubytování apartmany mlýn Strmilov se nachází ve městě Strmilov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prázdninový dům Cihelna

8,9

Prázdninový dům Cihelna

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům Cihelna. Prázdninový dům Cihelna se nachází ve Strmilově, v budově z roku 1985. Nabízí terasu, zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Prázdninový dům Cihelna se nachází ve městě Strmilov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Prázdninový dům Cihelna má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům Prázdninový dům Cihelna momentálně evidujeme 7 recenzí.

Pension Pod Šibeňákem

8,8

Pension Pod Šibeňákem

Ubytování (Penzion) Pension Pod Šibeňákem. Pension Pod Šibeňákem ve Strmilově nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a společný prostor pro posezení. Ubytování Pension Pod Šibeňákem se nachází ve městě Strmilov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Pod Šibeňákem má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension Pod Šibeňákem momentálně evidujeme 60 recenzí.

Penzion Jilem

Penzion Jilem

Ubytování (Venkovský dům) Penzion Jilem. Penzion Jilem sídlí ve venkovském domě ve Strmilově. Nabízí ubytování v pokojích s posezením, TV a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Jilem se nachází ve městě Strmilov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Venkovský dům Penzion Jilem nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Klub Zahradnická 99

Klub Zahradnická 99

Ubytování (Apartmán) Klub Zahradnická 99. Apartmán Klub Zahradnická 99 se nachází ve Strmilově a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Klub Zahradnická 99 se nachází ve městě Strmilov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa u lesa

Chalupa u lesa

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa u lesa. Boasting accommodation with a terrace, Chalupa u lesa is located in Strmilov. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Chalupa u lesa se nachází ve městě Strmilov (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kotrčův Mlýn

Kotrčův Mlýn

Ubytování (Prázdninový dům) Kotrčův Mlýn. Prázdninový dům Kotrčův Mlýn se nachází ve Strmilově a nabízí bezplatné Wi-Fi, kompletně vybavenou kuchyň a výhled do zahrady. Ubytování Kotrčův Mlýn se nachází ve městě Strmilov (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Kotrčův Mlýn nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.