Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Písečné

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Písečné

Chalupa Podyjí - Nové Sady

Chalupa Podyjí - Nové Sady

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Podyjí - Nové Sady. Chalupa Podyjí - Nové Sady se nachází v obci Písečné. Součástí ubytování je posezení.K dispozici je kuchyň s mikrovlnnou troubou, varnou deskou a lednicí. Ubytování Chalupa Podyjí - Nové Sady se nachází ve městě Písečné (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Chalupa Podyjí - Nové Sady nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa za náhonem

Chalupa za náhonem

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa za náhonem. Chalupa za náhonem se nachází v Písečné a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování Chalupa za náhonem se nachází ve městě Písečné (Česko - Jihočeský kraj).

U Kamenneho stolu

U Kamenneho stolu

Ubytování (Venkovský dům) U Kamenneho stolu. Tento půvabný starý statek se nachází v jihočeské obci Modletice, v bezprostřední blízkosti Moravské Dyje a nedaleko hranice s Rakouskem, a nabízí... Ubytování U Kamenneho stolu se nachází ve městě Písečné (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)