Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Hamr

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hamr

Škorničkův statek - celý dům

9,7

Škorničkův statek - celý dům

Ubytování (Prázdninový dům) Škorničkův statek - celý dům. Škorničkův statek - celý dům se nachází v Hamru, 12 km od Třeboně, a nabízí sdílený salonek, zahradu, zázemí pro vodní sporty, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Škorničkův statek - celý dům se nachází ve městě Hamr (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Škorničkův statek

9,5

Škorničkův statek

Ubytování (Apartmány) Škorničkův statek. Škorničkův statek se nachází v Hamru, 26 km od Nových Hradů. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Je zde i terasa. Ubytování Škorničkův statek se nachází ve městě Hamr (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Kosky

8,7

Penzion Kosky

Ubytování (Penzion) Penzion Kosky. Penzion Kosky se nachází v obci Hamr a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge, sdílenou kuchyň, terasu a zahradu. Ubytování Penzion Kosky se nachází ve městě Hamr (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Hamr

7,9

Penzion Hamr

Ubytování (Penzion) Penzion Hamr. Penzion Hamr se nachází v Hamru. Nabízí bar a terasu. Pokoje v penzionu mají šatní skříň. Ubytování Penzion Hamr se nachází ve městě Hamr (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)