Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Hamr

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hamr

Škorničkův statek - celý dům

9,7

Škorničkův statek - celý dům

Ubytování (Prázdninový dům) Škorničkův statek - celý dům. Škorničkův statek - celý dům se nachází v Hamru, 12 km od Třeboně, a nabízí sdílený salonek, zahradu, zázemí pro vodní sporty, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Škorničkův statek - celý dům se nachází ve městě Hamr (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Kosky

8,7

Penzion Kosky

Ubytování (Penzion) Penzion Kosky. Penzion Kosky se nachází v obci Hamr a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge, sdílenou kuchyň, terasu a zahradu. Ubytování Penzion Kosky se nachází ve městě Hamr (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Hamr

7,9

Penzion Hamr

Ubytování (Penzion) Penzion Hamr. Penzion Hamr se nachází v Hamru. Nabízí bar a terasu. Pokoje v penzionu mají šatní skříň. Ubytování Penzion Hamr se nachází ve městě Hamr (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování na jelení farmě

Ubytování na jelení farmě

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování na jelení farmě. Ubytování na jelení farmě se nachází asi 11 km od zámku Třeboň a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ubytování na jelení farmě se nachází ve městě Hamr (Česko - Jihočeský kraj).