Hledat

Ubytování

Ubytování na jelení farmě Prázdninový dům

Hamr 147, Třeboň, 378 06, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování na jelení farmě. Ubytování na jelení farmě se nachází asi 11 km od zámku Třeboň a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ubytování na jelení farmě se nachází ve městě Hamr (Česko - Jihočeský kraj).

Popis ubytování Ubytování na jelení farmě

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Ubytování na jelení farmě se nachází asi 11 km od zámku Třeboň a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Tento prázdninový dům má 1 ložnici, kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Domácí zvířata povolena
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Hamr

Škorničkův statek - celý dům

9,7

Škorničkův statek - celý dům

Ubytování (Prázdninový dům) Škorničkův statek - celý dům. Škorničkův statek - celý dům se nachází v Hamru, 12 km od Třeboně, a nabízí sdílený salonek, zahradu, zázemí pro vodní sporty, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Škorničkův statek - celý dům se nachází ve městě Hamr (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Kosky

8,7

Penzion Kosky

Ubytování (Penzion) Penzion Kosky. Penzion Kosky se nachází v obci Hamr a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge, sdílenou kuchyň, terasu a zahradu. Ubytování Penzion Kosky se nachází ve městě Hamr (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Hamr

7,9

Penzion Hamr

Ubytování (Penzion) Penzion Hamr. Penzion Hamr se nachází v Hamru. Nabízí bar a terasu. Pokoje v penzionu mají šatní skříň. Ubytování Penzion Hamr se nachází ve městě Hamr (Česko - Jihočeský kraj).