Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kardašova Řečice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kardašova Řečice

ranč JEZINKA, ubytování na posedu

9,9

ranč JEZINKA, ubytování na posedu

Ubytováníranč JEZINKA, ubytování na posedu. Ranč JEZINKA, ubytování na pózu se nachází v Kardašově Řečici, 42 km od náměstí Přemysla Otakara II. Ubytování ranč JEZINKA, ubytování na posedu se nachází ve městě Kardašova Řečice (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování u Hesů

9,6

Ubytování u Hesů

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování u Hesů. Prázdninový dům Ubytování u Hesů se nachází v Kardašově Řečici. Nabízí nabízí výhled do zahrady, plně vybavenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování u Hesů se nachází ve městě Kardašova Řečice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Ubytování u Hesů má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Ubytování u Hesů momentálně evidujeme 17 recenzí.

Chalupa Nítovice - CHKO Třeboňsko

9,2

Chalupa Nítovice - CHKO Třeboňsko

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa Nítovice - CHKO Třeboňsko. Chalupa Nítovice – CHKO Třeboňsko se nachází v Kardašově Řečici a nabízí zázemí pro vodní sporty, bezplatné Wi-Fi, venkovní bazén a masážní vanu. Ubytování Chalupa Nítovice - CHKO Třeboňsko se nachází ve městě Kardašova Řečice (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chalupa Nítovice - CHKO Třeboňsko má celkové hodnocení 9,2. Pro Venkovský dům Chalupa Nítovice - CHKO Třeboňsko momentálně evidujeme 5 recenzí.

Kozlova vila

Kozlova vila

Ubytování (Bed and breakfast) Kozlova vila. Providing a garden, Kozlova vila offers accommodation in Kardašova Řečice. Ubytování Kozlova vila se nachází ve městě Kardašova Řečice (Česko - Jihočeský kraj).

U zlaté rybky II. Kardašova Řečice

U zlaté rybky II. Kardašova Řečice

Ubytování (Prázdninový dům) U zlaté rybky II. Kardašova Řečice. U zlaté rybky II. Kardašova Řečice je prázdninový dům situovaný v Kardašově Řečici. Ubytování U zlaté rybky II. Kardašova Řečice se nachází ve městě Kardašova Řečice (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům U zlaté rybky II. Kardašova Řečice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.