Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Blažejov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Blažejov

Chaty Maly Ratmirov

8,9

Chaty Maly Ratmirov

Ubytování (Chata) Chaty Maly Ratmirov. Chaty Malý Ratmírov se nachází v Malém Ratmírově a nabízí ubytování s přístupem do zahrady. Ubytování Chaty Maly Ratmirov se nachází ve městě Blažejov (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Chaty Maly Ratmirov má celkové hodnocení 8,9. Pro Chata Chaty Maly Ratmirov momentálně evidujeme 7 recenzí.

Statek jak víno

Statek jak víno

UbytováníStatek jak víno. Statek jak víno se nachází v Blažejově, 31 km od autobusového nádraží Telč, 32 km od vlakového nádraží Telč a 40 km od hradu Heidenreichstein. Ubytování Statek jak víno se nachází ve městě Blažejov (Česko - Jihočeský kraj).

Haus Bila 100S

Haus Bila 100S

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Bila 100S. Prázdninový dům Haus Bila 100S se nachází v Blažejově. Součástí domu je kuchyň a terasa. Na místě si můžete zapůjčit jízdní kola. Ubytování Haus Bila 100S se nachází ve městě Blažejov (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Prázdninový dům Haus Bila 100S nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Ratmírák

Penzion Ratmírák

Ubytování (Penzion) Penzion Ratmírák. Penzion Blažejov se nachází v Blažejově. Ratmírák a vinárna U Raka nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Penzion Ratmírák se nachází ve městě Blažejov (Česko - Jihočeský kraj).