Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Číměř

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Číměř

Penzion Na Hostici

9,2

Penzion Na Hostici

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Na Hostici. Penzion Na Hostici se nachází v Číměři a nabízí tenisový kurt, bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge, restauraci a bar. Penzion má pokoje vybavené šatní skříní. Ubytování Penzion Na Hostici se nachází ve městě Číměř (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Na Hostici má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion – hostinec Penzion Na Hostici momentálně evidujeme 43 recenzí.

Apartmány Statek Číměř

9

Apartmány Statek Číměř

UbytováníApartmány Statek Číměř. Apartmány Statek Číměř se nachází v Číměři, 42 km od historického centra Telče a zámku Telč, a nabízí zahradu a restauraci. Ubytování Apartmány Statek Číměř se nachází ve městě Číměř (Česko - Jihočeský kraj).

Wellness Penzion Life

8,3

Wellness Penzion Life

Ubytování (Hotel) Wellness Penzion Life. Wellness Penzion Life leží v obci Číměř v jižních Čechách a hostům poskytuje wellness centrum s krytým bazénem, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wellness Penzion Life se nachází ve městě Číměř (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Wellness Penzion Life má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Wellness Penzion Life momentálně evidujeme 95 recenzí.

Apartmány u kostela, SEDLO

8

Apartmány u kostela, SEDLO

UbytováníApartmány u kostela, SEDLO. Apartmány u kostela, SEDLO nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Číměři, 44 km od historického centra Telče a zámku Telč. Ubytování Apartmány u kostela, SEDLO se nachází ve městě Číměř (Česko - Jihočeský kraj).

Statek Číměř

Statek Číměř

Ubytování (Privát) Statek Číměř. Statek Číměř v Číměři nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Statek Číměř se nachází ve městě Číměř (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování u kostela, SEDLO

Ubytování u kostela, SEDLO

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování u kostela, SEDLO. Ubytování u kostela, SEDLO se nachází v Číměři v Jihočeském kraji, 26 km od Třeboně. Nabízí terasu a výhled do zahrady i na jezero. Ubytování Ubytování u kostela, SEDLO se nachází ve městě Číměř (Česko - Jihočeský kraj).