Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Pluhův Žďár

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pluhův Žďár

Ubytování U Vávrů

9,6

Ubytování U Vávrů

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Vávrů. Ubytování U Vávrů se nachází na kraji obce Jižná v rybnické oblasti Jihočeského kraje, a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, satelitní TV a... Ubytování Ubytování U Vávrů se nachází ve městě Pluhův Žďár (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Ubytování U Vávrů má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Ubytování U Vávrů momentálně evidujeme 52 recenzí.

Penzion Tera u zámku Červená Lhota

9,3

Penzion Tera u zámku Červená Lhota

UbytováníPenzion Tera u zámku Červená Lhota. Penzion Tera u zámku Červená Lhota se nachází v Pluhův Žďár a nabízí saunu. Ubytování Penzion Tera u zámku Červená Lhota se nachází ve městě Pluhův Žďár (Česko - Jihočeský kraj).

Bily Dvur

Bily Dvur

Ubytování (Apartmán) Bily Dvur. Bílý Dvůr nabízí ubytování s venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi, grilem a zahradou v Pluhově Žďáru. Ubytování Bily Dvur se nachází ve městě Pluhův Žďár (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Bily Dvur nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion a restaurace Zlatovláska

Penzion a restaurace Zlatovláska

Ubytování (Penzion) Penzion a restaurace Zlatovláska. Penzion a restaurace Zlatovláska se nachází v Jižné a nabízí ubytování se zázemím pro grilování, zahradou, barem, přepážkou s turistickými informacemi a... Ubytování Penzion a restaurace Zlatovláska se nachází ve městě Pluhův Žďár (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Penzion Penzion a restaurace Zlatovláska nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.