Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Brno-venkov

Ubytování v městech v okrese Brno-venkov

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Brno-venkov

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Brno-venkov

Chata Pinie

10

Chata Pinie

UbytováníChata Pinie. Chata Pinie s výhledem na řeku nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 27 km od brněnského výstaviště. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Pinie se nachází ve městě Ivančice (Česko - Jihomoravský kraj).

Byt Erbenka

9,9

Byt Erbenka

Ubytování (Apartmán) Byt Erbenka. Byt Erbenka se nachází v Tišnově. Apartmán má 2 oddělené ložnice, 1 koupelnu a obývací pokoj. Byt Erbenka leží 25 km od Brna a 33 km od letiště... Ubytování Byt Erbenka se nachází ve městě Tišnov (Česko - Jihomoravský kraj).

Luxusní prázdninový dům

9,9

Luxusní prázdninový dům

Ubytování (Prázdninový dům) Luxusní prázdninový dům. Luxusní prázdninový dům se nachází v Rosicích. Na místě je patio a ubytování je klimatizované. Ubytování Luxusní prázdninový dům se nachází ve městě Rosice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Luxusní prázdninový dům má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Luxusní prázdninový dům momentálně evidujeme 24 recenzí.

Penzion Kometa

9,8

Penzion Kometa

Ubytování (Penzion) Penzion Kometa. Penzion Kometa se nachází 300 metrů od vodní nádrže Nové Mlýny v poklidné vesničce Pasohlávky a nabízí útulné pokoje s vlastní nebo společnou koupelnou. Ubytování Penzion Kometa se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Kometa má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Kometa momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmány Říčky

9,7

Apartmány Říčky

Ubytování (Apartmán) Apartmány Říčky. Apartmány Říčky se nacházejí v Říčkách, 3,2 km od Můstku. Nabízejí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Říčky se nachází ve městě Říčky (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány Říčky má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Říčky momentálně evidujeme 15 recenzí.

U srubu

9,7

U srubu

UbytováníU srubu. U srubu se nachází 45 km od Dinoparku Vyskov a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování U srubu se nachází ve městě Moravany (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Sáblíkův mlýn

9,7

Penzion Sáblíkův mlýn

UbytováníPenzion Sáblíkův mlýn. Penzion Sáblíkův mlýn se nachází v Lomničce, 28 km od hradu Špilberk a 30 km od brněnského výstaviště. Ubytování Penzion Sáblíkův mlýn se nachází ve městě Lomnička (Česko).

Apartmány 27

9,7

Apartmány 27

Ubytování (Apartmány) Apartmány 27. Apartmány 27 se nachází v Němčičkách, 49 km od rakouského městečka Laa an der Thaya, a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány 27 se nachází ve městě Němčičky (Česko - Jihomoravský kraj).

Josefín

9,7

Josefín

UbytováníJosefín. Josefín se nachází v Němčičkách, 21 km od zámku Lednice, 29 km od zámku Valtice a 41 km od hradu Špilberk. Ubytování Josefín se nachází ve městě Němčičky (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartman75

9,7

Apartman75

Ubytování (Apartmán) Apartman75. Apartmán75 se nachází v Tišnově. Nabízí posezení a bezplatné připojení k Wi-Fi. Ubytování Apartman75 se nachází ve městě Tišnov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartman75 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman75 momentálně evidujeme 62 recenzí.

Apartmán Pod borovicí

9,6

Apartmán Pod borovicí

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod borovicí. Hosté mohou využít bezplatné Wi-Fi. Apartmán má terasu, obývací pokoj a TV s plochou obrazovkou. Součástí je i kuchyň. Ubytování Apartmán Pod borovicí se nachází ve městě Viničné Šumice (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování na náměstí

9,6

Ubytování na náměstí

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování na náměstí. Ubytování na náměstí v Nedvědicích nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou. Ubytování Ubytování na náměstí se nachází ve městě Nedvědice (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Ubytování na náměstí má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Ubytování na náměstí momentálně evidujeme 8 recenzí.

Depandance Hotel u Crlíků

9,6

Depandance Hotel u Crlíků

Ubytování (Penzion) Depandance Hotel u Crlíků. Depandance Hotelu u Crlíků se nachází v Tetčicích. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou a bezplatným Wi-Fi, venkovní bazén a gril, který lze využívat zdarma. Ubytování Depandance Hotel u Crlíků se nachází ve městě Tetčice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Depandance Hotel u Crlíků má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Depandance Hotel u Crlíků momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartments U Zelmanu

9,6

Apartments U Zelmanu

Ubytování (Apartmán) Apartments U Zelmanu. Apartmány u Zelmanů nabízí ubytování v Pasohlávkách, 1,8 km od Aqualandu Moravia. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments U Zelmanu se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartments U Zelmanu má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartments U Zelmanu momentálně evidujeme 46 recenzí.

Penzion Slunečnice

9,6

Penzion Slunečnice

UbytováníPenzion Slunečnice. Penzion Slunečnice se nachází v Kuřimské Nové Vsi, 44 km od brněnského výstaviště, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště, terasu a bar. Ubytování Penzion Slunečnice se nachází ve městě Kuřimská Nová Ves (Česko - Vysočina).

New 2 Bedroom Apartment with Free Parking Space

9,6

New 2 Bedroom Apartment with Free Parking Space

Ubytování (Apartmán) New 2 Bedroom Apartment with Free Parking Space. Nový apartmán se 2 ložnicemi a parkovacím místem zdarma se nachází v budově z roku 2018 v Brně. Ubytování New 2 Bedroom Apartment with Free Parking Space se nachází ve městě Rozdrojovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování New 2 Bedroom Apartment with Free Parking Space má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán New 2 Bedroom Apartment with Free Parking Space momentálně evidujeme 24 recenzí.

Hotel U Kašny

9,6

Hotel U Kašny

Ubytování (Hotel) Hotel U Kašny. Hotel U Kašny se nachází v Rajhradě. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizované pokoje, restauraci a terasu. Ubytování Hotel U Kašny se nachází ve městě Rajhrad (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel U Kašny má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel U Kašny momentálně evidujeme 65 recenzí.

Holiday, party and relax vila

9,6

Holiday, party and relax vila

UbytováníHoliday, party and relax vila. Holiday, party and relax vila se nachází v Kuřimském Jestřabí a nabízí terasu s výhledem na bazén a do zahrady, sezónní venkovní bazén, vířivku a wellness... Ubytování Holiday, party and relax vila se nachází ve městě Kuřimské Jestřabí (Česko).

Nový Apartmán Říčky

9,6

Nový Apartmán Říčky

Ubytování (Apartmán) Nový Apartmán Říčky. Nový apartmán Říčky se nachází v Říčkách, 3,2 km od Můstku. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Nový Apartmán Říčky se nachází ve městě Říčky (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Nový Apartmán Říčky má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Nový Apartmán Říčky momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion U Raka

9,5

Penzion U Raka

Ubytování (Penzion) Penzion U Raka. Penzion U Raka se nachází v Pasohlávkách, 400 metrů od aquaparku Aqualand Moravia, a nabízí výhled do zahrady a restauraci. Ubytování Penzion U Raka se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Raka má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion U Raka momentálně evidujeme 27 recenzí.

Luxury Apartment Ostrihom

9,5

Luxury Apartment Ostrihom

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment Ostrihom. Luxury Apartment Ostrihom se nachází v Ivančicích. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Hosté apartmánu mají přístup do plně vybavené kuchyně. Ubytování Luxury Apartment Ostrihom se nachází ve městě Ivančice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Luxury Apartment Ostrihom má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Luxury Apartment Ostrihom momentálně evidujeme 75 recenzí.

Cyklistika+rybaření+památky

9,5

Cyklistika+rybaření+památky

Ubytování (Privát) Cyklistika+rybaření+památky. Featuring a terrace, Cyklistika+rybaření+památky provides accommodation in Rebešovice with free WiFi and garden views. Ubytování Cyklistika+rybaření+památky se nachází ve městě Rebešovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion F-bife

9,4

Penzion F-bife

Ubytování (Penzion) Penzion F-bife. Penzion F-bife se nachází Tetčicích a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion F-bife se nachází ve městě Tetčice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion F-bife má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion F-bife momentálně evidujeme 30 recenzí.

Penzion Laskala Tišnov

9,4

Penzion Laskala Tišnov

Ubytování (Penzion) Penzion Laskala Tišnov. Penzion Laskala Tišnov se nachází v Tišnově a nabízí zahradu, terasu, gril, přepážku s turistickými informacemi a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Laskala Tišnov se nachází ve městě Tišnov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Laskala Tišnov má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Laskala Tišnov momentálně evidujeme 226 recenzí.

Hotel D1

9,4

Hotel D1

Ubytování (Hotel) Hotel D1. Čtyřhvězdičkový Hotel D1 se nachází v Ostrovačicích. Nabízí terasu, bar a klimatizované pokoje s koupelnou. Ubytování Hotel D1 se nachází ve městě Ostrovačice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel D1 má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel D1 momentálně evidujeme 327 recenzí.

Tišnovská Rychta

9,3

Tišnovská Rychta

Ubytování (Penzion) Tišnovská Rychta. Tišnovská Rychta se nachází v Tišnově, 200 metrů od autobusové zastávky a vlakového nádraží, 8 km od hradu Pernštejn a 20 km od zoo Brno. Ubytování Tišnovská Rychta se nachází ve městě Tišnov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Tišnovská Rychta má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Tišnovská Rychta momentálně evidujeme 115 recenzí.

Brno lake summer B&B

9,3

Brno lake summer B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Brno lake summer B&B. Brno lake summer B&B se nachází v Rozdrojovicích. Ve všech pokojích je kuchyňský kout a koupelna. Najdete zde turistickou přepážku a úschovnu zavazadel. Ubytování Brno lake summer B&B se nachází ve městě Rozdrojovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Brno lake summer B&B má celkové hodnocení 9,3. Pro Bed and breakfast Brno lake summer B&B momentálně evidujeme 21 recenzí.

Hotel u Crlíků

9,3

Hotel u Crlíků

Ubytování (Hotel) Hotel u Crlíků. Tradiční Hotel U Crlíků je zasazený do jedné z nejstarších budov v centru města Tetčice. Ubytování Hotel u Crlíků se nachází ve městě Tetčice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel u Crlíků má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel u Crlíků momentálně evidujeme 175 recenzí.

Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ

9,3

Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ. Hotel a restaurant U Nedbálků se nachází v obci Ostrovačice, jen kousek od dálnice D1 a 2 km od brněnského závodiště MotoGP. Ubytování Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ se nachází ve městě Ostrovačice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ momentálně evidujeme 128 recenzí.

U Mateje Pasohlavky

9,3

U Mateje Pasohlavky

Ubytování (Venkovský dům) U Mateje Pasohlavky. Venkovský dům U Matěje Pasohlávky se nachází v obci Pasohlávky, 2,8 km od aquaparku Aqualand Moravia, a nabízí kuchyň, terasu a gril. K dispozici je TV. Ubytování U Mateje Pasohlavky se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování U Mateje Pasohlavky má celkové hodnocení 9,3. Pro Venkovský dům U Mateje Pasohlavky momentálně evidujeme 42 recenzí.

Hotel U Kostela s.r.o.

9,3

Hotel U Kostela s.r.o.

Ubytování (Hotel) Hotel U Kostela s.r.o.. Čtyřhvězdičkový Hotel U Kostela s.r.o. se nachází v Modřicích. Nabízí sdílený lounge a klimatizované pokoje s koupelnou. Ubytování Hotel U Kostela s.r.o. se nachází ve městě Modřice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel U Kostela s.r.o. má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel U Kostela s.r.o. momentálně evidujeme 162 recenzí.

Penzion u Pece

9,3

Penzion u Pece

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion u Pece. Penzion u Pece se nachází v obci Silůvky, 14 km od Brna, a nabízí bezplatné Wi-Fi a restauraci. Pokoje jsou vybavené kabelovou TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion u Pece se nachází ve městě Silůvky (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion u Pece má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion – hostinec Penzion u Pece momentálně evidujeme 139 recenzí.

Farma MYSORE

9,2

Farma MYSORE

Ubytování (Penzion) Farma MYSORE. Farma Mysore se nachází v Moravanech a nabízí bar, společenskou místnost, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Farma MYSORE se nachází ve městě Moravany (Česko - Jihomoravský kraj).

VILA MUŠOV

9,2

VILA MUŠOV

Ubytování (Penzion) VILA MUŠOV. Vila Mušov se nachází v Pasohlávkách, 200 metrů od Aqualandu Moravia. Ubytování VILA MUŠOV se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování VILA MUŠOV má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion VILA MUŠOV momentálně evidujeme 57 recenzí.

Hotel Victory

9,2

Hotel Victory

Ubytování (Hotel) Hotel Victory. Hotel Victory se nachází Popůvkách a nabízí 4hvězdičkové ubytování, kasino, zahradu, bar, nepřetržitě otevřenou recepci, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Hotel Victory se nachází ve městě Popůvky (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Victory má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Victory momentálně evidujeme 563 recenzí.

Apartment Říčky V Orlických Horách

9,2

Apartment Říčky V Orlických Horách

Ubytování (Apartmán) Apartment Říčky V Orlických Horách. Apartment Říčky V Orlických Horách se nachází v Říčkách a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Apartment Říčky V Orlických Horách se nachází ve městě Říčky (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment Říčky V Orlických Horách má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartment Říčky V Orlických Horách momentálně evidujeme 64 recenzí.

Guest house Hošek

9,2

Guest house Hošek

Ubytování (Penzion) Guest house Hošek. Guest house Hošek se nachází v Senoradech. Tento tříhvězdičkový penzion nabízí sezónní venkovní bazén, zázemí pro grilování, výhled do zahrady, dětské... Ubytování Guest house Hošek se nachází ve městě Senorady (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Guest house Hošek má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Guest house Hošek momentálně evidujeme 16 recenzí.

Vila Moravia

9,2

Vila Moravia

Ubytování (Penzion) Vila Moravia. Vila Moravia v Pasohlávkách nabízí vlastní bezplatné parkoviště a slevy do aquaparku Aqualand. Ubytování Vila Moravia se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Vila Moravia má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Vila Moravia momentálně evidujeme 190 recenzí.

Apartmán Pasohlávky

9,2

Apartmán Pasohlávky

UbytováníApartmán Pasohlávky. Apartmán se nachází v Pasohlávkách, 350 metrů od řeky Dyje, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Pasohlávky se nachází ve městě Pasohlávky (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování U Vojtěšky

9,2

Ubytování U Vojtěšky

Ubytování (Privát) Ubytování U Vojtěšky. Ubytování U Vojtěšky je privát se zahradou a Wi-Fi zdarma situovaný v Pasohlávkách, 3,1 km od Aqualandu Moravia. Ubytování Ubytování U Vojtěšky se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování U Vojtěšky má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Ubytování U Vojtěšky momentálně evidujeme 70 recenzí.

Apartmán vinařství Dočkal - Sklep u Barborky

9,2

Apartmán vinařství Dočkal - Sklep u Barborky

UbytováníApartmán vinařství Dočkal - Sklep u Barborky. Apartmán vinařství Dočkal - Sklep u Barborky se nachází v Dolní Kounici, 27 km od brněnského výstaviště a hradu Špilberk. Ubytování Apartmán vinařství Dočkal - Sklep u Barborky se nachází ve městě Dolní Kounice (Česko - Jihomoravský kraj).

Garsonka Neslovice

9,2

Garsonka Neslovice

Ubytování (Apartmán) Garsonka Neslovice. Garsonka Neslovice se nachází v obci Neslovice, 25 km od Brna. Ubytování Garsonka Neslovice se nachází ve městě Neslovice (Česko - Jihomoravský kraj).

PENZION U BRÁZDŮ

9,1

PENZION U BRÁZDŮ

Ubytování (Penzion) PENZION U BRÁZDŮ. PENZION U BRÁZDŮ se nachází v Ivančicích a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má terasu, výhled do zahrady, restauraci a bar. Ubytování PENZION U BRÁZDŮ se nachází ve městě Ivančice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmány Maňová

9,1

Apartmány Maňová

UbytováníApartmány Maňová. Apartmány Maňová se nachází v Pernštejnských Jestřabí, 37 km od hradu Špilberk, 39 km od brněnského výstaviště a 36 km od vily Tugendhat. Ubytování Apartmány Maňová se nachází ve městě Pernštejnské Jestřabí (Česko).

Penzion Veritas

9,1

Penzion Veritas

Ubytování (Penzion) Penzion Veritas. Penzion Veritas se nachází ve Vranovicích. Nabízí vinný sklípek, kde probíhají ochutnávky vín, restauraci podávající jídla moravské kuchyně, bezplatné... Ubytování Penzion Veritas se nachází ve městě Vranovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Veritas má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Veritas momentálně evidujeme 280 recenzí.

Penzion U Ježů

9

Penzion U Ježů

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion U Ježů. Penzion U Ježů nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Pasohlávky. K aquaparku Aqualand Moravia je to 3,2 km. Na místě mohou hosté využívat také... Ubytování Penzion U Ježů se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Ježů má celkové hodnocení 9. Pro Penzion – hostinec Penzion U Ježů momentálně evidujeme 121 recenzí.

Penzion Fino -club

9

Penzion Fino -club

Ubytování (Hotel) Penzion Fino -club. Tříhvězdičkový Penzion Fino-club se nachází v obci Modřice. Nabízí zahradu, terasu, bar, restauraci a klimatizované pokoje s koupelnou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Fino -club se nachází ve městě Modřice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Fino -club má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Penzion Fino -club momentálně evidujeme 18 recenzí.

Ubytování V Zahradě

9

Ubytování V Zahradě

Ubytování (Penzion) Ubytování V Zahradě. Ubytováni V zahradě se nachází v Pasohlávkách, 2,7 km od Aqualandu Moravia. Ubytování Ubytování V Zahradě se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování V Zahradě má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Ubytování V Zahradě momentálně evidujeme 58 recenzí.

Penzion Na Gruntě

9

Penzion Na Gruntě

Ubytování (Penzion) Penzion Na Gruntě. Penzion Na Gruntě se nachází na okraji Vranova u Brna, 10 km od Brna, 20 km od Blanska a 1 km od poutního kostela. Ubytování Penzion Na Gruntě se nachází ve městě Vranov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Na Gruntě má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Na Gruntě momentálně evidujeme 360 recenzí.

Chata na Říčkách

9

Chata na Říčkách

Ubytování (Chata) Chata na Říčkách. Chata na Říčkách se nachází v Hostěnicích a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Chata na Říčkách se nachází ve městě Hostěnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Chata na Říčkách má celkové hodnocení 9. Pro Chata Chata na Říčkách momentálně evidujeme 36 recenzí.