Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Brno-venkov

Ubytování v městech v okrese Brno-venkov

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Brno-venkov

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Brno-venkov

Byt Erbenka

9,9

Byt Erbenka

Ubytování (Apartmán) Byt Erbenka. Byt Erbenka se nachází v Tišnově. Apartmán má 2 oddělené ložnice, 1 koupelnu a obývací pokoj. Byt Erbenka leží 25 km od Brna a 33 km od letiště... Ubytování Byt Erbenka se nachází ve městě Tišnov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxusní prázdninový dům

9,9

Luxusní prázdninový dům

Ubytování (Prázdninový dům) Luxusní prázdninový dům. Luxusní prázdninový dům se nachází v Rosicích. Na místě je patio a ubytování je klimatizované. Ubytování Luxusní prázdninový dům se nachází ve městě Rosice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Luxusní prázdninový dům má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Luxusní prázdninový dům momentálně evidujeme 24 recenzí.

Penzion Kometa

9,8

Penzion Kometa

Ubytování (Penzion) Penzion Kometa. Penzion Kometa se nachází 300 metrů od vodní nádrže Nové Mlýny v poklidné vesničce Pasohlávky a nabízí útulné pokoje s vlastní nebo společnou koupelnou. Ubytování Penzion Kometa se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kometa má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Kometa momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmány Říčky

9,7

Apartmány Říčky

Ubytování (Apartmán) Apartmány Říčky. Apartmány Říčky se nacházejí v Říčkách, 3,2 km od Můstku. Nabízejí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Říčky se nachází ve městě Říčky (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Říčky má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Říčky momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmány 27

9,7

Apartmány 27

Ubytování (Apartmány) Apartmány 27. Apartmány 27 se nachází v Němčičkách, 49 km od rakouského městečka Laa an der Thaya, a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány 27 se nachází ve městě Němčičky (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman75

9,7

Apartman75

Ubytování (Apartmán) Apartman75. Apartmán75 se nachází v Tišnově. Nabízí posezení a bezplatné připojení k Wi-Fi. Ubytování Apartman75 se nachází ve městě Tišnov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman75 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman75 momentálně evidujeme 62 recenzí.

Apartmán Pod borovicí

9,6

Apartmán Pod borovicí

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod borovicí. Hosté mohou využít bezplatné Wi-Fi. Apartmán má terasu, obývací pokoj a TV s plochou obrazovkou. Součástí je i kuchyň. Ubytování Apartmán Pod borovicí se nachází ve městě Viničné Šumice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování na náměstí

9,6

Ubytování na náměstí

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování na náměstí. Ubytování na náměstí v Nedvědicích nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou. Ubytování Ubytování na náměstí se nachází ve městě Nedvědice (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování na náměstí má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Ubytování na náměstí momentálně evidujeme 8 recenzí.

Depandance Hotel u Crlíků

9,6

Depandance Hotel u Crlíků

Ubytování (Penzion) Depandance Hotel u Crlíků. Depandance Hotelu u Crlíků se nachází v Tetčicích. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou a bezplatným Wi-Fi, venkovní bazén a gril, který lze využívat zdarma. Ubytování Depandance Hotel u Crlíků se nachází ve městě Tetčice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Depandance Hotel u Crlíků má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Depandance Hotel u Crlíků momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartments U Zelmanu

9,6

Apartments U Zelmanu

Ubytování (Apartmán) Apartments U Zelmanu. Apartmány u Zelmanů nabízí ubytování v Pasohlávkách, 1,8 km od Aqualandu Moravia. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments U Zelmanu se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments U Zelmanu má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartments U Zelmanu momentálně evidujeme 46 recenzí.

New 2 Bedroom Apartment with Free Parking Space

9,6

New 2 Bedroom Apartment with Free Parking Space

Ubytování (Apartmán) New 2 Bedroom Apartment with Free Parking Space. Nový apartmán se 2 ložnicemi a parkovacím místem zdarma se nachází v budově z roku 2018 v Brně. Ubytování New 2 Bedroom Apartment with Free Parking Space se nachází ve městě Rozdrojovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování New 2 Bedroom Apartment with Free Parking Space má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán New 2 Bedroom Apartment with Free Parking Space momentálně evidujeme 24 recenzí.

Hotel U Kašny

9,6

Hotel U Kašny

Ubytování (Hotel) Hotel U Kašny. Hotel U Kašny se nachází v Rajhradě. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizované pokoje, restauraci a terasu. Ubytování Hotel U Kašny se nachází ve městě Rajhrad (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Kašny má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel U Kašny momentálně evidujeme 65 recenzí.

Nový Apartmán Říčky

9,6

Nový Apartmán Říčky

Ubytování (Apartmán) Nový Apartmán Říčky. Nový apartmán Říčky se nachází v Říčkách, 3,2 km od Můstku. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Nový Apartmán Říčky se nachází ve městě Říčky (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Nový Apartmán Říčky má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Nový Apartmán Říčky momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion U Raka

9,5

Penzion U Raka

Ubytování (Penzion) Penzion U Raka. Penzion U Raka se nachází v Pasohlávkách, 400 metrů od aquaparku Aqualand Moravia, a nabízí výhled do zahrady a restauraci. Ubytování Penzion U Raka se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Raka má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion U Raka momentálně evidujeme 27 recenzí.

Luxury Apartment Ostrihom

9,5

Luxury Apartment Ostrihom

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment Ostrihom. Luxury Apartment Ostrihom se nachází v Ivančicích. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Hosté apartmánu mají přístup do plně vybavené kuchyně. Ubytování Luxury Apartment Ostrihom se nachází ve městě Ivančice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Luxury Apartment Ostrihom má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Luxury Apartment Ostrihom momentálně evidujeme 75 recenzí.

Cyklistika+rybaření+památky

9,5

Cyklistika+rybaření+památky

Ubytování (Privát) Cyklistika+rybaření+památky. Featuring a terrace, Cyklistika+rybaření+památky provides accommodation in Rebešovice with free WiFi and garden views. Ubytování Cyklistika+rybaření+památky se nachází ve městě Rebešovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion F-bife

9,4

Penzion F-bife

Ubytování (Penzion) Penzion F-bife. Penzion F-bife se nachází Tetčicích a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion F-bife se nachází ve městě Tetčice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion F-bife má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion F-bife momentálně evidujeme 30 recenzí.

Penzion Laskala Tišnov

9,4

Penzion Laskala Tišnov

Ubytování (Penzion) Penzion Laskala Tišnov. Penzion Laskala Tišnov se nachází v Tišnově a nabízí zahradu, terasu, gril, přepážku s turistickými informacemi a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Laskala Tišnov se nachází ve městě Tišnov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Laskala Tišnov má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Laskala Tišnov momentálně evidujeme 226 recenzí.

Hotel D1

9,4

Hotel D1

Ubytování (Hotel) Hotel D1. Čtyřhvězdičkový Hotel D1 se nachází v Ostrovačicích. Nabízí terasu, bar a klimatizované pokoje s koupelnou. Ubytování Hotel D1 se nachází ve městě Ostrovačice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel D1 má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel D1 momentálně evidujeme 327 recenzí.

Tišnovská Rychta

9,3

Tišnovská Rychta

Ubytování (Penzion) Tišnovská Rychta. Tišnovská Rychta se nachází v Tišnově, 200 metrů od autobusové zastávky a vlakového nádraží, 8 km od hradu Pernštejn a 20 km od zoo Brno. Ubytování Tišnovská Rychta se nachází ve městě Tišnov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tišnovská Rychta má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Tišnovská Rychta momentálně evidujeme 115 recenzí.

Brno lake summer B&B

9,3

Brno lake summer B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Brno lake summer B&B. Brno lake summer B&B se nachází v Rozdrojovicích. Ve všech pokojích je kuchyňský kout a koupelna. Najdete zde turistickou přepážku a úschovnu zavazadel. Ubytování Brno lake summer B&B se nachází ve městě Rozdrojovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Brno lake summer B&B má celkové hodnocení 9,3. Pro Bed and breakfast Brno lake summer B&B momentálně evidujeme 21 recenzí.

Hotel u Crlíků

9,3

Hotel u Crlíků

Ubytování (Hotel) Hotel u Crlíků. Tradiční Hotel U Crlíků je zasazený do jedné z nejstarších budov v centru města Tetčice. Ubytování Hotel u Crlíků se nachází ve městě Tetčice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel u Crlíků má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel u Crlíků momentálně evidujeme 175 recenzí.

U Mateje Pasohlavky

9,3

U Mateje Pasohlavky

Ubytování (Venkovský dům) U Mateje Pasohlavky. Venkovský dům U Matěje Pasohlávky se nachází v obci Pasohlávky, 2,8 km od aquaparku Aqualand Moravia, a nabízí kuchyň, terasu a gril. K dispozici je TV. Ubytování U Mateje Pasohlavky se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Mateje Pasohlavky má celkové hodnocení 9,3. Pro Venkovský dům U Mateje Pasohlavky momentálně evidujeme 42 recenzí.

Hotel U Kostela s.r.o.

9,3

Hotel U Kostela s.r.o.

Ubytování (Hotel) Hotel U Kostela s.r.o.. Čtyřhvězdičkový Hotel U Kostela s.r.o. se nachází v Modřicích. Nabízí sdílený lounge a klimatizované pokoje s koupelnou. Ubytování Hotel U Kostela s.r.o. se nachází ve městě Modřice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Kostela s.r.o. má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel U Kostela s.r.o. momentálně evidujeme 162 recenzí.

Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ

9,3

Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ. Hotel a restaurant U Nedbálků se nachází v obci Ostrovačice, jen kousek od dálnice D1 a 2 km od brněnského závodiště MotoGP. Ubytování Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ se nachází ve městě Ostrovačice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ momentálně evidujeme 128 recenzí.

Penzion u Pece

9,3

Penzion u Pece

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion u Pece. Penzion u Pece se nachází v obci Silůvky, 14 km od Brna, a nabízí bezplatné Wi-Fi a restauraci. Pokoje jsou vybavené kabelovou TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion u Pece se nachází ve městě Silůvky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Pece má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion – hostinec Penzion u Pece momentálně evidujeme 139 recenzí.

Farma MYSORE

9,2

Farma MYSORE

Ubytování (Penzion) Farma MYSORE. Farma Mysore se nachází v Moravanech a nabízí bar, společenskou místnost, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Farma MYSORE se nachází ve městě Moravany (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest house Hošek

9,2

Guest house Hošek

Ubytování (Penzion) Guest house Hošek. Guest house Hošek se nachází v Senoradech. Tento tříhvězdičkový penzion nabízí sezónní venkovní bazén, zázemí pro grilování, výhled do zahrady, dětské... Ubytování Guest house Hošek se nachází ve městě Senorady (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest house Hošek má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Guest house Hošek momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartment Říčky V Orlických Horách

9,2

Apartment Říčky V Orlických Horách

Ubytování (Apartmán) Apartment Říčky V Orlických Horách. Apartment Říčky V Orlických Horách se nachází v Říčkách a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Apartment Říčky V Orlických Horách se nachází ve městě Říčky (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Říčky V Orlických Horách má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartment Říčky V Orlických Horách momentálně evidujeme 64 recenzí.

VILA MUŠOV

9,2

VILA MUŠOV

Ubytování (Penzion) VILA MUŠOV. Vila Mušov se nachází v Pasohlávkách, 200 metrů od Aqualandu Moravia. Ubytování VILA MUŠOV se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování VILA MUŠOV má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion VILA MUŠOV momentálně evidujeme 57 recenzí.

Hotel Victory

9,2

Hotel Victory

Ubytování (Hotel) Hotel Victory. Hotel Victory se nachází Popůvkách a nabízí 4hvězdičkové ubytování, kasino, zahradu, bar, nepřetržitě otevřenou recepci, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Hotel Victory se nachází ve městě Popůvky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Victory má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Victory momentálně evidujeme 563 recenzí.

Vila Moravia

9,2

Vila Moravia

Ubytování (Penzion) Vila Moravia. Vila Moravia v Pasohlávkách nabízí vlastní bezplatné parkoviště a slevy do aquaparku Aqualand. Ubytování Vila Moravia se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Moravia má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Vila Moravia momentálně evidujeme 190 recenzí.

Ubytování U Vojtěšky

9,2

Ubytování U Vojtěšky

Ubytování (Privát) Ubytování U Vojtěšky. Ubytování U Vojtěšky je privát se zahradou a Wi-Fi zdarma situovaný v Pasohlávkách, 3,1 km od Aqualandu Moravia. Ubytování Ubytování U Vojtěšky se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Vojtěšky má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Ubytování U Vojtěšky momentálně evidujeme 70 recenzí.

Garsonka Neslovice

9,2

Garsonka Neslovice

Ubytování (Apartmán) Garsonka Neslovice. Garsonka Neslovice se nachází v obci Neslovice, 25 km od Brna. Ubytování Garsonka Neslovice se nachází ve městě Neslovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PENZION U BRÁZDŮ

9,1

PENZION U BRÁZDŮ

Ubytování (Penzion) PENZION U BRÁZDŮ. PENZION U BRÁZDŮ se nachází v Ivančicích a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má terasu, výhled do zahrady, restauraci a bar. Ubytování PENZION U BRÁZDŮ se nachází ve městě Ivančice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

J&I APARTMENT crossroads D1,D2,D52

9,1

J&I APARTMENT crossroads D1,D2,D52

Ubytování (Apartmán) J&I APARTMENT crossroads D1,D2,D52. J&I APARTMENT crossroads D1,D2,D52 se nachází v Modřicích, 9 km od Brna a 43 km od Mikulova. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování J&I APARTMENT crossroads D1,D2,D52 se nachází ve městě Modřice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování J&I APARTMENT crossroads D1,D2,D52 má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán J&I APARTMENT crossroads D1,D2,D52 momentálně evidujeme 19 recenzí.

Penzion Veritas

9,1

Penzion Veritas

Ubytování (Penzion) Penzion Veritas. Penzion Veritas se nachází ve Vranovicích. Nabízí vinný sklípek, kde probíhají ochutnávky vín, restauraci podávající jídla moravské kuchyně, bezplatné... Ubytování Penzion Veritas se nachází ve městě Vranovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Veritas má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Veritas momentálně evidujeme 280 recenzí.

Penzion U Ježů

9

Penzion U Ježů

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion U Ježů. Penzion U Ježů nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Pasohlávky. K aquaparku Aqualand Moravia je to 3,2 km. Na místě mohou hosté využívat také... Ubytování Penzion U Ježů se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Ježů má celkové hodnocení 9. Pro Penzion – hostinec Penzion U Ježů momentálně evidujeme 121 recenzí.

Ubytování V Zahradě

9

Ubytování V Zahradě

Ubytování (Penzion) Ubytování V Zahradě. Ubytováni V zahradě se nachází v Pasohlávkách, 2,7 km od Aqualandu Moravia. Ubytování Ubytování V Zahradě se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování V Zahradě má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Ubytování V Zahradě momentálně evidujeme 58 recenzí.

Penzion Fino -club

9

Penzion Fino -club

Ubytování (Hotel) Penzion Fino -club. Tříhvězdičkový Penzion Fino-club se nachází v obci Modřice. Nabízí zahradu, terasu, bar, restauraci a klimatizované pokoje s koupelnou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Fino -club se nachází ve městě Modřice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Fino -club má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Penzion Fino -club momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzion Na Gruntě

9

Penzion Na Gruntě

Ubytování (Penzion) Penzion Na Gruntě. Penzion Na Gruntě se nachází na okraji Vranova u Brna, 10 km od Brna, 20 km od Blanska a 1 km od poutního kostela. Ubytování Penzion Na Gruntě se nachází ve městě Vranov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Na Gruntě má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Na Gruntě momentálně evidujeme 360 recenzí.

Chata na Říčkách

9

Chata na Říčkách

Ubytování (Chata) Chata na Říčkách. Chata na Říčkách se nachází v Hostěnicích a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Chata na Říčkách se nachází ve městě Hostěnice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata na Říčkách má celkové hodnocení 9. Pro Chata Chata na Říčkách momentálně evidujeme 36 recenzí.

Chocohotel Fikar

9

Chocohotel Fikar

Ubytování (Hotel) Chocohotel Fikar. Chocohotel Fikar se nachází v Kuřimi, 13 km od Brna. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chocohotel Fikar se nachází ve městě Kuřim (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chocohotel Fikar má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Chocohotel Fikar momentálně evidujeme 64 recenzí.

Hotel Aqualand Inn

8,9

Hotel Aqualand Inn

Ubytování (Hotel) Hotel Aqualand Inn. Aqualand Inn se nachází v Pasohlávkách, 20 metrů od Aqualandu Moravia. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Aqualand Inn se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Aqualand Inn má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Aqualand Inn momentálně evidujeme 586 recenzí.

3-Bedroom apartment in Rajhrad, with kitchen, 2 bathrooms, parking

8,9

3-Bedroom apartment in Rajhrad, with kitchen, 2 bathrooms, parking

Ubytování (Apartmán) 3-Bedroom apartment in Rajhrad, with kitchen, 2 bathrooms, parking. Apartmán se 3 ložnicemi v Rajhradě, s kuchyní, 2 koupelnami a parkováním se nachází v Rajhradě a nabízí klimatizované ubytování s terasou, neplacené... Ubytování 3-Bedroom apartment in Rajhrad, with kitchen, 2 bathrooms, parking se nachází ve městě Rajhrad (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Garden Pasohlavky

8,9

Panorama Garden Pasohlavky

Ubytování (Prázdninový dům) Panorama Garden Pasohlavky. Panorama Garden Pasohlávky jsou prázdninové domy s terasou, kuchyňským koutem a Wi-Fi zdarma situované v Pasohlávkách. Ubytování Panorama Garden Pasohlavky se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Panorama Garden Pasohlavky má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům Panorama Garden Pasohlavky momentálně evidujeme 123 recenzí.

Penzion Kera

8,9

Penzion Kera

Ubytování (Motel) Penzion Kera. Penzion Kera se nachází v Rosicích a nabízí ubytování se soukromým balkonem. Ve všech pokojích je kuchyň a vlastní koupelna. Ubytování Penzion Kera se nachází ve městě Rosice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marcus

8,9

Villa Marcus

Ubytování (Penzion) Villa Marcus. Villa Marcus nabízí klimatizované ubytování v Pasohlávkách. K dispozici je zahrada, gril a sdílený lounge. Některé pokoje mají terasu s výhledem do... Ubytování Villa Marcus se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Marcus má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Villa Marcus momentálně evidujeme 210 recenzí.

Penzion U řeky

8,8

Penzion U řeky

Ubytování (Penzion) Penzion U řeky. Penzion U Řeky stojí na klidném místě u řeky, v malé obci 15 km od centra Brna a nabízí kavárnu a vinný bar, venkovní bazén i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion U řeky se nachází ve městě Vojkovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Tři Vrby

8,8

Ubytování Tři Vrby

Ubytování (Privát) Ubytování Tři Vrby. Ubytování Tři Vrby se nachází v Pasohlávkách, 3 km od Aqualandu Moravia. Ubytování Ubytování Tři Vrby se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Tři Vrby má celkové hodnocení 8,8. Pro Privát Ubytování Tři Vrby momentálně evidujeme 45 recenzí.

Apartmány Pasohlávky

8,8

Apartmány Pasohlávky

Ubytování (Apartmány) Apartmány Pasohlávky. Apartmány Pasohlávky se nacházejí v Pasohlávkách v Jihomoravském kraji. Nabízejí Wi-Fi zdarma a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Pasohlávky se nachází ve městě Pasohlávky (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)