Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Jihomoravský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Jihomoravský kraj

Domek v malebné vesničce na Jižní Moravě

10

Domek v malebné vesničce na Jižní Moravě

Ubytování (Prázdninový dům) Domek v malebné vesničce na Jižní Moravě. Domek Svatoboce na Jižní Moravě se nachází v jihomoravských městech Svatoboce a má terasu. 43 km od Brna. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Domek v malebné vesničce na Jižní Moravě se nachází ve městě Svatobořice-Mistřín (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování 121 - Hlohovec

10

Ubytování 121 - Hlohovec

Ubytování (Apartmány) Ubytování 121 - Hlohovec. Ubytování 121 - Hlohovec se nachází v Hlohovci, 48 km od Brna, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování 121 - Hlohovec se nachází ve městě Hlohovec (Česko - Jihomoravský kraj).

Chata 2

10

Chata 2

Ubytování (Apartmán) Chata 2. Chata 2 se nachází v Novém Přerově a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Chata 2 se nachází ve městě Nový Přerov (Česko - Jihomoravský kraj).

Office Apartments

10

Office Apartments

Ubytování (Apartmány) Office Apartments. Located in Nový Lískovec, Office Apartments offers accommodation with a balcony and kitchenette. Brno is 3. Ubytování Office Apartments se nachází ve městě Brno (Česko - Jihomoravský kraj).

Modrý sklep 77

10

Modrý sklep 77

UbytováníModrý sklep 77. Modrý sklep 77 se nachází ve Velkých Pavlovicích, 17 km od zámku Lednice a 24 km od zámku Valtice. Ubytování Modrý sklep 77 se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Moravský Žižkov

10

Moravský Žižkov

UbytováníMoravský Žižkov. Moravský Žižkov se nachází v Moravském Žižkově, 14 km od zámku Lednice, 22 km od zámku Valtice a 13 km od minaretu. Nabízí zahradu a bar. Ubytování Moravský Žižkov se nachází ve městě Moravský Žižkov (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion a sklep 7 vinařů

10

Penzion a sklep 7 vinařů

UbytováníPenzion a sklep 7 vinařů. Penzion a sklep 7 vinařů se nachází v Bořeticích. Ubytování Penzion a sklep 7 vinařů se nachází ve městě Bořetice (Česko - Jihomoravský kraj).

Luxury Flat in Brno GreeN SoHo

10

Luxury Flat in Brno GreeN SoHo

UbytováníLuxury Flat in Brno GreeN SoHo. Luxury Flat in Brno GreeN SoHo se nachází v Husovicích, 3,4 km od hradu Špilberk, 5,9 km od brněnského výstaviště a 2,3 km od vily Tugendhat. Ubytování Luxury Flat in Brno GreeN SoHo se nachází ve městě Brno (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmány Hodonín

10

Apartmány Hodonín

UbytováníApartmány Hodonín. Apartmány Hodonín se nacházejí v Hodoníně, 34 km od zámku Lednice a 32 km od minaretu, a nabízejí výhled na město. Ubytování Apartmány Hodonín se nachází ve městě Hodonín (Česko - Jihomoravský kraj).

Chalupa v Moravském krasu v obci Lipovec

10

Chalupa v Moravském krasu v obci Lipovec

UbytováníChalupa v Moravském krasu v obci Lipovec. Chalupa v Moravském krasu v obci Lipovec se nachází v obci Lipovec a nabízí soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Chalupa v Moravském krasu v obci Lipovec se nachází ve městě Lipovec (Česko - Jihomoravský kraj).

Chata Miki

10

Chata Miki

UbytováníChata Miki. Chata Miki se nachází v Boskovicích, 47 km od hradu Špilberk a 49 km od brněnského výstaviště. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Chata Miki se nachází ve městě Boskovice (Česko - Jihomoravský kraj).

2BDR Pretty Apartment in the Local Area of Prague

10

2BDR Pretty Apartment in the Local Area of Prague

Ubytování2BDR Pretty Apartment in the Local Area of Prague. Žižkov Apartemnt se nachází v Praze, 1,6 km od historické budovy Národního muzea a Městského domu. Ubytování 2BDR Pretty Apartment in the Local Area of Prague se nachází ve městě Krasová (Česko).

Ubytování De Donawitz

10

Ubytování De Donawitz

Ubytování (Apartmán) Ubytování De Donawitz. Ubytování De Donawitz se nachází v Dolních Dunajovicích v Jihomoravském kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Ubytování De Donawitz se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Chalupa Na Dědině

10

Chalupa Na Dědině

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Na Dědině. Chalupa Na Dědině is located in Dolní Dunajovice. Free WiFi is offered. The holiday home also includes 1 bathroom. The holiday home offers a terrace. Ubytování Chalupa Na Dědině se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmány Koněvova

10

Apartmány Koněvova

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Koněvova. Apartmány Koněvova se nachází v Mikulově, 14 km od Valtic, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Koněvova se nachází ve městě Mikulov (Česko - Jihomoravský kraj).

Popice Hideaway

10

Popice Hideaway

UbytováníPopice Hideaway. Popice Hideaway se nachází ve Znojmě, 31 km od muzea Krahuletz, 40 km od Amethyst Welt Maissau a 41 km od hradu Bítov. Ubytování Popice Hideaway se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmánový dům Vilémovice

10

Apartmánový dům Vilémovice

UbytováníApartmánový dům Vilémovice. Apartmánový dům Vilémovice se nachází ve Vilémovicích v Jihomoravském kraji, 29 km od hradu Špilberk. Ubytování Apartmánový dům Vilémovice se nachází ve městě Vilémovice (Česko - Jihomoravský kraj).

DB ubytování

10

DB ubytování

UbytováníDB ubytování. DB ubytování se nachází v Suchohrdlech, 49 km od baziliky sv. Procopia a 26 km od zámku Vranov nad Dyjí. Ubytování DB ubytování se nachází ve městě Suchohrdly (Česko - Jihomoravský kraj).

Friends

10

Friends

UbytováníFriends. Friends nabízí klimatizované ubytování v Bořeticích, 20 km od zámku Lednice, 27 km od zámku Valtice a 45 km od hradu Špilberk. Ubytování Friends se nachází ve městě Bořetice (Česko - Jihomoravský kraj).

Dům č. 17 - Rekreační domy Milovice

10

Dům č. 17 - Rekreační domy Milovice

UbytováníDům č. 17 - Rekreační domy Milovice. Dům č. 17 - Rekreační domy Milovice se nachází v Milovicích, 10 km od zámku Lednice a 18 km od zámku Valtice. Nabízí gril a výhled do zahrady. Ubytování Dům č. 17 - Rekreační domy Milovice se nachází ve městě Milovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Barvířka

10

Barvířka

UbytováníBarvířka. Barvířka nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 12 km od zámku Lednice. 4,7 km od zámku Valtice. Ubytování Barvířka se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmány Pemag Mikulov

10

Apartmány Pemag Mikulov

Ubytování (Penzion) Apartmány Pemag Mikulov. Apartmány Pemag Mikulov se nachází v Mikulově a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmány Pemag Mikulov se nachází ve městě Mikulov (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán s privátní VÍŘIVKOU

10

Apartmán s privátní VÍŘIVKOU

Ubytování (Apartmán) Apartmán s privátní VÍŘIVKOU. Apartmán s privátní VÍŘIVKOU se nachází v Bzenci. Nabízí ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Kroměříž leží 37 km odsud. Ubytování Apartmán s privátní VÍŘIVKOU se nachází ve městě Bzenec (Česko - Jihomoravský kraj).

Sklep na Správném místě

10

Sklep na Správném místě

Ubytování (Apartmán) Sklep na Správném místě. Sklep na Správném místě se nachází v Brodě nad Dyjí. Ubytování Sklep na Správném místě se nachází ve městě Brod nad Dyjí (Česko - Jihomoravský kraj).

Zážitková noc OROOM Japonsko

10

Zážitková noc OROOM Japonsko

Ubytování (Penzion) Zážitková noc OROOM Japonsko. 1.8 km from Špilberk Castle, OROOM Brno Japonsko is located in Brno and features rooms with free WiFi. Ubytování Zážitková noc OROOM Japonsko se nachází ve městě Brno (Česko - Jihomoravský kraj).

Haas Apartments Horova with Parking

10

Haas Apartments Horova with Parking

Ubytování (Apartmán) Haas Apartments Horova with Parking. Apartmány Haas Horova s parkováním se nachází v Brně, nedaleko botanické zahrady. Nabízejí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Haas Apartments Horova with Parking se nachází ve městě Brno (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Haas Apartments Horova with Parking má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Haas Apartments Horova with Parking momentálně evidujeme 12 recenzí.

RELAX u lesa

10

RELAX u lesa

Ubytování (Apartmán) RELAX u lesa. RELAX u lesa je apartmán s terasou a Wi-Fi zdarma situovaný v Ratíškovicích, 42 km od Lednice. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování RELAX u lesa se nachází ve městě Ratíškovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování RELAX u lesa má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán RELAX u lesa momentálně evidujeme 9 recenzí.

Chata Pinie

10

Chata Pinie

UbytováníChata Pinie. Chata Pinie s výhledem na řeku nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 27 km od brněnského výstaviště. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Pinie se nachází ve městě Ivančice (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování Ema

10

Ubytování Ema

UbytováníUbytování Ema. Ubytování Ema se nachází ve Valticích, necelý 1 km od zámku Valtice a 8,7 km od zámku Lednice, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Ubytování Ema se nachází ve městě Valtice (Česko - Jihomoravský kraj).

Vinarstvi Radim Mildner

10

Vinarstvi Radim Mildner

UbytováníVinarstvi Radim Mildner. Vinařství Radim Mildner se nachází v Podivíně, 44 km od Brna. Tento prázdninový dům nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Vinarstvi Radim Mildner se nachází ve městě Podivín (Česko - Jihomoravský kraj).

Studio 102 Brno

10

Studio 102 Brno

UbytováníStudio 102 Brno. Studio 102 Brno se nachází v Brně, 2 km od hradu Špilberk, 4,9 km od brněnského výstaviště a 1,1 km od vily Tugendhat. Ubytování Studio 102 Brno se nachází ve městě Brno (Česko - Jihomoravský kraj).

NaKonci

10

NaKonci

UbytováníNaKonci. NaKonci se nachází ve Vacenovicích, 44 km od zámku Valtice a zámku Lednice, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování NaKonci se nachází ve městě Vacenovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Pod Magnolií Starovice

10

Pod Magnolií Starovice

UbytováníPod Magnolií Starovice. Pod Magnolií Starovice se nachází ve Starovicích, 35 km od hradu Špilberk, 36 km od Valtického zámku a výstaviště. Nabízí zahradu a sdílený lounge. Ubytování Pod Magnolií Starovice se nachází ve městě Starovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Jen tak spolu - apartmán Znojmo

10

Jen tak spolu - apartmán Znojmo

UbytováníJen tak spolu - apartmán Znojmo. Jen tak spolu - apartmán Znojmo se nachází ve Znojmě, 24 km od zámku Vranov nad Dyjí, 49 km od židovské čtvrti Třebíč a 34 km od hradu Bítov. K bazilice... Ubytování Jen tak spolu - apartmán Znojmo se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování u Zuzy

10

Ubytování u Zuzy

UbytováníUbytování u Zuzy. Situated in Velké Pavlovice in the South Moravian Region region, Ubytování u Zuzy features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Ubytování u Zuzy se nachází ve městě Velké Pavlovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování U Špačků Comfort

10

Ubytování U Špačků Comfort

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Špačků Comfort. Ubytování U Špačků se nachází v Novosedlech a nabízí bepzlatné Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 40 km od Brna a 38 km od letiště Brno-Tuřany. Ubytování Ubytování U Špačků Comfort se nachází ve městě Novosedly (Česko - Jihomoravský kraj).

Violet Apartment

10

Violet Apartment

Ubytování (Apartmán) Violet Apartment. Offering city views, Violet Apartment is an accommodation located in Brno, 1.4 km from Trade Fairs Brno and 2.8 km from Špilberk Castle. Ubytování Violet Apartment se nachází ve městě Brno (Česko - Jihomoravský kraj).

Rodinný penzion Kohoutek

10

Rodinný penzion Kohoutek

Ubytování (Penzion) Rodinný penzion Kohoutek. Rodinný penzion Kohoutek se nachází v Hovoranech a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Pokoje mají šatní skříň a vlastní koupelnu. Ubytování Rodinný penzion Kohoutek se nachází ve městě Hovorany (Česko - Jihomoravský kraj).

Lednicko-valtický apartmán

10

Lednicko-valtický apartmán

Ubytování (Apartmán) Lednicko-valtický apartmán. Tento apartmán se nachází v Hlohovci, uprostřed Lednicko-valtického areálu a 48 km od Brna. Ubytování Lednicko-valtický apartmán se nachází ve městě Hlohovec (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Lednicko-valtický apartmán má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Lednicko-valtický apartmán momentálně evidujeme 23 recenzí.

M.F.

10

M.F.

UbytováníM.F.. M.F. se nachází v obci Chvalatice a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 43 km od baziliky sv. Prokopa. Ubytování M.F. se nachází ve městě Chvalatice (Česko - Jihomoravský kraj).

Vinný sklípek U Františka

10

Vinný sklípek U Františka

UbytováníVinný sklípek U Františka. Vinný sklípek U Františka se nachází v Dolních Bojanovicích, pouhých 24 km od zámku Lednice, a nabízí zahradu, gril a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Vinný sklípek U Františka se nachází ve městě Dolní Bojanovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Sklep jinak

10

Sklep jinak

UbytováníSklep jinak. Sklep jinak se nachází ve Znojmě a nabízí saunu. K bazilice sv. Prokopa je to 49 km. Na místě je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Sklep jinak se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmány nad vinným sklepem u Václavíků

10

Apartmány nad vinným sklepem u Václavíků

UbytováníApartmány nad vinným sklepem u Václavíků. Apartmány nad vinným sklepem se nacházejí 13 km od zámku Lednice a 20 km od zámku Valtice. Ubytování Apartmány nad vinným sklepem u Václavíků se nachází ve městě Velké Bílovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Anybody hotel

10

Anybody hotel

UbytováníAnybody hotel. Anybody hotel se těší atraktivní poloze v centru Brna a nabízí klimatizované pokoje, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Anybody hotel se nachází ve městě Brno (Česko - Jihomoravský kraj).

Apart Kobylí

10

Apart Kobylí

UbytováníApart Kobylí. Apart Kobylí se nachází v Kobylí, 23 km od zámku Lednice a 30 km od zámku Valtice. Nabízí gril a klimatizaci. Ubytování Apart Kobylí se nachází ve městě Kobylí (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán Store

10

Apartmán Store

UbytováníApartmán Store. Apartmán Store se nachází ve Vracově, pouhých 48 km od zámku Valtice, a nabízí ubytování s výhledem do vnitřního dvora, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Apartmán Store se nachází ve městě Vracov (Česko - Jihomoravský kraj).

GoldMerunka

10

GoldMerunka

UbytováníGoldMerunka. GoldMerunka se nachází v Šakvicích, 23 km od zámku Lednice a 30 km od zámku Valtice. Nabízí zahradu a výhled na bazén. Ubytování GoldMerunka se nachází ve městě Šakvice (Česko - Jihomoravský kraj).

Gurdau vinařství

10

Gurdau vinařství

UbytováníGurdau vinařství. Gurdau vinařství se nachází 29 km od zámku Lednice a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Gurdau vinařství se nachází ve městě Kurdějov (Česko - Jihomoravský kraj).

Dům Nad Řekou

10

Dům Nad Řekou

UbytováníDům Nad Řekou. Dům Nad Řekou se nachází asi 24 km od zámku Vranov nad Dyjí a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na město. 49 km od baziliky sv. Prokopa. Ubytování Dům Nad Řekou se nachází ve městě Znojmo (Česko - Jihomoravský kraj).

Chalupa Morava

10

Chalupa Morava

UbytováníChalupa Morava. Chalupa Morava se nachází ve Veselí nad Moravou, pouhých 47 km od golfového rezortu Penati, a nabízí zahradu, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Ubytování Chalupa Morava se nachází ve městě Veselí nad Moravou (Česko - Zlínský kraj).

Chalupa mezi sklepy

10

Chalupa mezi sklepy

UbytováníChalupa mezi sklepy. Chalupa mezi sklepy se nachází v Horních Dunajovicích, 43 km od baziliky sv. Procopia a 36 km od zámku Vranov nad Dyjí. Ubytování Chalupa mezi sklepy se nachází ve městě Horní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj).