Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kuřim

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kuřim

Chocohotel Fikar

9

Chocohotel Fikar

Ubytování (Hotel) Chocohotel Fikar. Chocohotel Fikar se nachází v Kuřimi, 13 km od Brna. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chocohotel Fikar se nachází ve městě Kuřim (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chocohotel Fikar má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Chocohotel Fikar momentálně evidujeme 64 recenzí.

Golf Hotel Kaskáda Brno

8,7

Golf Hotel Kaskáda Brno

Ubytování (Hotel) Golf Hotel Kaskáda Brno. Hotel Kaskáda se nachází u golfového hřiště, 9 km severně od Brna, v malebném a klidném údolí mezi Kuřimí a Jinačovicemi. Ubytování Golf Hotel Kaskáda Brno se nachází ve městě Kuřim (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Golf Hotel Kaskáda Brno má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Golf Hotel Kaskáda Brno momentálně evidujeme 255 recenzí.

Hotelová ubytovna KORD Kuřim

5,8

Hotelová ubytovna KORD Kuřim

Ubytování (Penzion) Hotelová ubytovna KORD Kuřim. Hotelová ubytovna KORD Kuřim nabízí ubytování v Kuřimi. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Penzion je vzdálený 14 km od Brna. Na letiště Brno-Tuřany je to 21... Ubytování Hotelová ubytovna KORD Kuřim se nachází ve městě Kuřim (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)