Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Pasohlávky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pasohlávky

Penzion Kometa

9,8

Penzion Kometa

Ubytování (Penzion) Penzion Kometa. Penzion Kometa se nachází 300 metrů od vodní nádrže Nové Mlýny v poklidné vesničce Pasohlávky a nabízí útulné pokoje s vlastní nebo společnou koupelnou. Ubytování Penzion Kometa se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kometa má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Kometa momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartments U Zelmanu

9,6

Apartments U Zelmanu

Ubytování (Apartmán) Apartments U Zelmanu. Apartmány u Zelmanů nabízí ubytování v Pasohlávkách, 1,8 km od Aqualandu Moravia. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments U Zelmanu se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments U Zelmanu má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartments U Zelmanu momentálně evidujeme 46 recenzí.

Penzion U Raka

9,5

Penzion U Raka

Ubytování (Penzion) Penzion U Raka. Penzion U Raka se nachází v Pasohlávkách, 400 metrů od aquaparku Aqualand Moravia, a nabízí výhled do zahrady a restauraci. Ubytování Penzion U Raka se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Raka má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion U Raka momentálně evidujeme 27 recenzí.

U Mateje Pasohlavky

9,3

U Mateje Pasohlavky

Ubytování (Venkovský dům) U Mateje Pasohlavky. Venkovský dům U Matěje Pasohlávky se nachází v obci Pasohlávky, 2,8 km od aquaparku Aqualand Moravia, a nabízí kuchyň, terasu a gril. K dispozici je TV. Ubytování U Mateje Pasohlavky se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Mateje Pasohlavky má celkové hodnocení 9,3. Pro Venkovský dům U Mateje Pasohlavky momentálně evidujeme 42 recenzí.

VILA MUŠOV

9,2

VILA MUŠOV

Ubytování (Penzion) VILA MUŠOV. Vila Mušov se nachází v Pasohlávkách, 200 metrů od Aqualandu Moravia. Ubytování VILA MUŠOV se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování VILA MUŠOV má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion VILA MUŠOV momentálně evidujeme 57 recenzí.

Vila Moravia

9,2

Vila Moravia

Ubytování (Penzion) Vila Moravia. Vila Moravia v Pasohlávkách nabízí vlastní bezplatné parkoviště a slevy do aquaparku Aqualand. Ubytování Vila Moravia se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Moravia má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Vila Moravia momentálně evidujeme 190 recenzí.

Ubytování U Vojtěšky

9,2

Ubytování U Vojtěšky

Ubytování (Privát) Ubytování U Vojtěšky. Ubytování U Vojtěšky je privát se zahradou a Wi-Fi zdarma situovaný v Pasohlávkách, 3,1 km od Aqualandu Moravia. Ubytování Ubytování U Vojtěšky se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Vojtěšky má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Ubytování U Vojtěšky momentálně evidujeme 70 recenzí.

Penzion U Ježů

9

Penzion U Ježů

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion U Ježů. Penzion U Ježů nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Pasohlávky. K aquaparku Aqualand Moravia je to 3,2 km. Na místě mohou hosté využívat také... Ubytování Penzion U Ježů se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Ježů má celkové hodnocení 9. Pro Penzion – hostinec Penzion U Ježů momentálně evidujeme 121 recenzí.

Ubytování V Zahradě

9

Ubytování V Zahradě

Ubytování (Penzion) Ubytování V Zahradě. Ubytováni V zahradě se nachází v Pasohlávkách, 2,7 km od Aqualandu Moravia. Ubytování Ubytování V Zahradě se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování V Zahradě má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Ubytování V Zahradě momentálně evidujeme 58 recenzí.

Hotel Aqualand Inn

8,9

Hotel Aqualand Inn

Ubytování (Hotel) Hotel Aqualand Inn. Aqualand Inn se nachází v Pasohlávkách, 20 metrů od Aqualandu Moravia. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Aqualand Inn se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Aqualand Inn má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Aqualand Inn momentálně evidujeme 586 recenzí.

Panorama Garden Pasohlavky

8,9

Panorama Garden Pasohlavky

Ubytování (Prázdninový dům) Panorama Garden Pasohlavky. Panorama Garden Pasohlávky jsou prázdninové domy s terasou, kuchyňským koutem a Wi-Fi zdarma situované v Pasohlávkách. Ubytování Panorama Garden Pasohlavky se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Panorama Garden Pasohlavky má celkové hodnocení 8,9. Pro Prázdninový dům Panorama Garden Pasohlavky momentálně evidujeme 123 recenzí.

Villa Marcus

8,9

Villa Marcus

Ubytování (Penzion) Villa Marcus. Villa Marcus nabízí klimatizované ubytování v Pasohlávkách. K dispozici je zahrada, gril a sdílený lounge. Některé pokoje mají terasu s výhledem do... Ubytování Villa Marcus se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Marcus má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Villa Marcus momentálně evidujeme 210 recenzí.

Ubytování Tři Vrby

8,8

Ubytování Tři Vrby

Ubytování (Privát) Ubytování Tři Vrby. Ubytování Tři Vrby se nachází v Pasohlávkách, 3 km od Aqualandu Moravia. Ubytování Ubytování Tři Vrby se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Tři Vrby má celkové hodnocení 8,8. Pro Privát Ubytování Tři Vrby momentálně evidujeme 45 recenzí.

Apartmány Pasohlávky

8,8

Apartmány Pasohlávky

Ubytování (Apartmány) Apartmány Pasohlávky. Apartmány Pasohlávky se nacházejí v Pasohlávkách v Jihomoravském kraji. Nabízejí Wi-Fi zdarma a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Pasohlávky se nachází ve městě Pasohlávky (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Pasohlávky

8,7

Penzion Pasohlávky

Ubytování (Penzion) Penzion Pasohlávky. Penzion Pasohlávky se nachází v obci Pasohlávky, 2,9 km od aquaparku Aqualand Morava, a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Penzion Pasohlávky se nachází ve městě Pasohlávky (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování U Evy,ATC Merkur Pasohlávky

8,4

Ubytování U Evy,ATC Merkur Pasohlávky

Ubytování (Penzion) Ubytování U Evy,ATC Merkur Pasohlávky. Ubytování U Evy, ATC Merkur Pasohlávky se nachází v Pasohlávkách, necelý 1 km od Aqualandu Moravia. Ubytování Ubytování U Evy,ATC Merkur Pasohlávky se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Evy,ATC Merkur Pasohlávky má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Ubytování U Evy,ATC Merkur Pasohlávky momentálně evidujeme 5 recenzí.

PÁLAVSKÉ DOMKY

8,4

PÁLAVSKÉ DOMKY

Ubytování (Apartmány) PÁLAVSKÉ DOMKY. PÁLAVSKÉ DOMKY se nachází v Pasohlávkách, nedaleko aquaparku Aqualand Moravia, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Nechybí ani terasa. Ubytování PÁLAVSKÉ DOMKY se nachází ve městě Pasohlávky (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Termal Mušov

8,3

Hotel Termal Mušov

Ubytování (Hotel) Hotel Termal Mušov. Hotel Termal Mušov se nachází v malebné krajině u vodního díla Nové Mlýny na dálnici E461, která spojuje Brno s Vídní. Ubytování Hotel Termal Mušov se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Termal Mušov má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Termal Mušov momentálně evidujeme 307 recenzí.

Kemp u Zápeců

6,3

Kemp u Zápeců

Ubytování (Kemp) Kemp u Zápeců. Kemp u Zápeců se nachází v obci Pasohlávky, 3,3 km od aquaparku Aqualand Moravia, a nabízí gril i zdarma dostupné Wi-Fi. Využívat lze zahradu. Ubytování Kemp u Zápeců se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kemp u Zápeců má celkové hodnocení 6,3. Pro Kemp Kemp u Zápeců momentálně evidujeme 105 recenzí.

Ubytovani PASO na Palave

Ubytovani PASO na Palave

Ubytování (Privát) Ubytovani PASO na Palave. Ubytovani PASO na Palave S výhledem do zahrady se nachází v Pasohlávkách a má ubytování s kuchyňským koutem. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovani PASO na Palave se nachází ve městě Pasohlávky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Privát Ubytovani PASO na Palave nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Rekreační zařízení Laguna Pasohlávky

Rekreační zařízení Laguna Pasohlávky

Ubytování (Prázdninový areál) Rekreační zařízení Laguna Pasohlávky. Rekreační zařízení Laguna Pasohlávky se nachází v Pasohlávkách, 600 metrů od aquaparku Aqualand Moravia. Ubytování Rekreační zařízení Laguna Pasohlávky se nachází ve městě Pasohlávky (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán s vinným sklepem Kratochvíla

Apartmán s vinným sklepem Kratochvíla

Ubytování (Apartmán) Apartmán s vinným sklepem Kratochvíla. Apartmán s vinným sklepem Kratochvíla se nachází v Pasohlávkách, 3,5 km od aquaparku Aqualand Moravia. Ubytování Apartmán s vinným sklepem Kratochvíla se nachází ve městě Pasohlávky (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion AQUA

Penzion AQUA

Ubytování (Penzion) Penzion AQUA. Penzion AQUA se nachází v Pasohlávkách a nabízí bezplatné Wi-Fi. K aquaparku Aqualand Moravia je to 2,3 km. K dispozici jsou i rodinné pokoje. Ubytování Penzion AQUA se nachází ve městě Pasohlávky (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)