Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Dolní Dunajovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dolní Dunajovice

Chalupa Na Dědině

10

Chalupa Na Dědině

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Na Dědině. Chalupa Na Dědině is located in Dolní Dunajovice. Free WiFi is offered. The holiday home also includes 1 bathroom. The holiday home offers a terrace. Ubytování Chalupa Na Dědině se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány U studny

10

Apartmány U studny

Ubytování (Apartmány) Apartmány U studny. Apartmány U studny se nachází v Dolních Dunajovicích a nabízí terasu a ubytování s kuchyní. Na místě je bezplatné Wi-Fi. Ubytování stojí 38 km od Brna. Ubytování Apartmány U studny se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Ema Dolní Dunajovice

9,9

Apartmán Ema Dolní Dunajovice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Ema Dolní Dunajovice. Apartmán Ema Dolní Dunajovice nabízí ubytování s grilem v obci Dolní Dunajovice. Hosté zde mohou využít kompletně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán Ema Dolní Dunajovice se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Ema Dolní Dunajovice má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Ema Dolní Dunajovice momentálně evidujeme 36 recenzí.

Ubytování u Kratochvílů

9,6

Ubytování u Kratochvílů

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Kratochvílů. Ubytování U Kratochvílů se nachází v Dolních Dunajovicích. Nabízí sezónní venkovní bazén, gril, zahradu a terasu. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Ubytování u Kratochvílů se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování u Kratochvílů má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Ubytování u Kratochvílů momentálně evidujeme 175 recenzí.

Malovaný dvoreček

9,5

Malovaný dvoreček

Ubytování (Apartmán) Malovaný dvoreček. Malovaný dvoreček se nachází v Dolních Dunajovicích a nabízí gril, Wi-Fi zdarma, sdílený salónek a turistické informace. Do Brna je to 46 km. Ubytování Malovaný dvoreček se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Malovaný dvoreček má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Malovaný dvoreček momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion Dolní Dunajovice

9,4

Penzion Dolní Dunajovice

Ubytování (Penzion) Penzion Dolní Dunajovice. Penzion Dolní Dunajovice se nachází v obci Dolní Dunajovice. Nabízí Wi-Fi zdarma, gril, ochutnávku vín za příplatek a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Penzion Dolní Dunajovice se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Dolní Dunajovice má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Dolní Dunajovice momentálně evidujeme 330 recenzí.

Apartmany Dolni Dunajovice

9,4

Apartmany Dolni Dunajovice

Ubytování (Apartmán) Apartmany Dolni Dunajovice. Apartmány Dolní Dunajovice se nacházejí v Dolních Dunajovicích. K dispozici je gril a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmany Dolni Dunajovice se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Dolni Dunajovice má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmany Dolni Dunajovice momentálně evidujeme 129 recenzí.

Ubytování U Zábojů

9,3

Ubytování U Zábojů

Ubytování (Penzion) Ubytování U Zábojů. Ubytování U Zábojů se nachází v klidné části obce a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na Pálavské vrchy a vinice a zahradu s venkovním posezením a zázemím pro... Ubytování Ubytování U Zábojů se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Zábojů má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Ubytování U Zábojů momentálně evidujeme 39 recenzí.

Apartmán Dunajky

9,2

Apartmán Dunajky

Ubytování (Apartmán) Apartmán Dunajky. Apartmán Dunajky se nachází v Dolních Dunajovicích, 46 km od Brna, a nabízí ubytování s terasou, výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Dunajky se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Dunajky má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Dunajky momentálně evidujeme 15 recenzí.

Penzion Volařík

9,1

Penzion Volařík

Ubytování (Penzion) Penzion Volařík. Penzion Volařík stojí v Dolních Dunajovicích a nabízí výhled na CHKO Pálava, pokoje s vlastní koupelnou a lounge s kulečníkem a šipkami. Ubytování Penzion Volařík se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Volařík má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Volařík momentálně evidujeme 516 recenzí.

Malovaný dvůr

9,1

Malovaný dvůr

Ubytování (Prázdninový dům) Malovaný dvůr. Malovaný dvůr se nachází v Dolních Dunajovicích a nabízí sezónní venkovní bazén. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Malovaný dvůr se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Malovaný dvůr má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Malovaný dvůr momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzion Slunecnice

8,9

Penzion Slunecnice

Ubytování (Penzion) Penzion Slunecnice. Tento domácký penzion se nachází v menší obci Dolní Dunajovice a nabízí venkovní bazén a restauraci. Jeho součástí je vinný sklípek a prodejna vín. Ubytování Penzion Slunecnice se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Slunecnice má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Slunecnice momentálně evidujeme 144 recenzí.

Penzion Kratochvíl

8,9

Penzion Kratochvíl

Ubytování (Penzion) Penzion Kratochvíl. Penzion Kratochvíl se nachází ve vinařské oblasti v obci Dolní Dunajovice a nabízí výhled na Pálavu, pokoje s možností vlastního stravování, zahradu,... Ubytování Penzion Kratochvíl se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kratochvíl má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Kratochvíl momentálně evidujeme 905 recenzí.

Pension u Pekárny

8,8

Pension u Pekárny

Ubytování (Penzion) Pension u Pekárny. Penzion u Pekárny se nachází na klidném místě v Dolních Dunajovicích a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a s bezplatným vstupem k sezónnímu... Ubytování Pension u Pekárny se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension u Pekárny má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension u Pekárny momentálně evidujeme 27 recenzí.

Ubytování Kroupa

8,8

Ubytování Kroupa

Ubytování (Privát) Ubytování Kroupa. Ubytování Kroupa se nachází v centru Dolních Dunajovic v Jihomoravském kraji, 6 km od Mikulova a 38 km od Brna. Ubytování Ubytování Kroupa se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Kroupa má celkové hodnocení 8,8. Pro Privát Ubytování Kroupa momentálně evidujeme 169 recenzí.

Penzion Barina

8,7

Penzion Barina

Ubytování (Penzion) Penzion Barina. Penzion Barina se nachází v obci Dolní Dunajovice, 6 km od Mikulova a 40 km od Brna. Ubytování Penzion Barina se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Barina má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Barina momentálně evidujeme 111 recenzí.

Penzion u Skaláků

8,6

Penzion u Skaláků

Ubytování (Privát) Penzion u Skaláků. Penzion U Skaláků se nachází v Dolních Dunajovicích. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion u Skaláků se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion u Skaláků má celkové hodnocení 8,6. Pro Privát Penzion u Skaláků momentálně evidujeme 33 recenzí.

Restaurace a Penzion Praha

8,3

Restaurace a Penzion Praha

Ubytování (Penzion) Restaurace a Penzion Praha. Restaurace a Penzion Praha se nachází v obci Dolní Dunajovice a nabízí restauraci podávající tradiční místní kuchyni. Ubytování Restaurace a Penzion Praha se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurace a Penzion Praha má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Restaurace a Penzion Praha momentálně evidujeme 806 recenzí.

Penzion Fontána

7,4

Penzion Fontána

Ubytování (Penzion) Penzion Fontána. Penzion Fontána s bezplatným Wi-Fi a restaurací nabízí ubytování v Dolních Dunajovicích, 38 km od Brna. Na místě se nachází bar a také aquapark. Ubytování Penzion Fontána se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Fontána má celkové hodnocení 7,4. Pro Penzion Penzion Fontána momentálně evidujeme 199 recenzí.

Apartmámy MALIK

Apartmámy MALIK

Ubytování (Apartmány) Apartmámy MALIK. Set in Dolní Dunajovice, 28 km from Laa an der Thaya, Apartmámy MALIK offers a garden and free WiFi. The apartment conveniently has an outdoor pool. Ubytování Apartmámy MALIK se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILA WITKE

VILA WITKE

Ubytování (Privát) VILA WITKE. VILA WITKE se nachází v Dolních Dunajovicích a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování VILA WITKE se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Privát VILA WITKE nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Lederer

Penzion Lederer

Ubytování (Penzion) Penzion Lederer. Penzion Lederer se nachází v Dolních Dunajovicích a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. K dispozici jsou i rodinné pokoje. Ubytování Penzion Lederer se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion a vinařství Lelíkovi

Penzion a vinařství Lelíkovi

Ubytování (Penzion) Penzion a vinařství Lelíkovi. Penzion a vinařství Lelíkovi se nachází v Dolních Dunajovicích. Ubytování Penzion a vinařství Lelíkovi se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Holacký

Penzion Holacký

Ubytování (Vila) Penzion Holacký. Penzion Holacký stojí v Dolních Dunajovicích a poskytuje tenisový kurt, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Holacký se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Vila Penzion Holacký nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.