Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Dolní Dunajovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dolní Dunajovice

Ubytování De Donawitz

10

Ubytování De Donawitz

Ubytování (Apartmán) Ubytování De Donawitz. Ubytování De Donawitz se nachází v Dolních Dunajovicích v Jihomoravském kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Ubytování De Donawitz se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Chalupa Na Dědině

10

Chalupa Na Dědině

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Na Dědině. Chalupa Na Dědině is located in Dolní Dunajovice. Free WiFi is offered. The holiday home also includes 1 bathroom. The holiday home offers a terrace. Ubytování Chalupa Na Dědině se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmány U studny

10

Apartmány U studny

Ubytování (Apartmány) Apartmány U studny. Apartmány U studny se nachází v Dolních Dunajovicích a nabízí terasu a ubytování s kuchyní. Na místě je bezplatné Wi-Fi. Ubytování stojí 38 km od Brna. Ubytování Apartmány U studny se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán Ema Dolní Dunajovice

9,9

Apartmán Ema Dolní Dunajovice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Ema Dolní Dunajovice. Apartmán Ema Dolní Dunajovice nabízí ubytování s grilem v obci Dolní Dunajovice. Hosté zde mohou využít kompletně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán Ema Dolní Dunajovice se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán Ema Dolní Dunajovice má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Ema Dolní Dunajovice momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartmá U rybníčku

9,7

Apartmá U rybníčku

UbytováníApartmá U rybníčku. Apartmá U rybníčku se nachází v Dolních Dunajovicích, 20 km od zámku Valtice a 22 km od zámku Lednice. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmá U rybníčku se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmány Vinařství Šebesta

9,7

Apartmány Vinařství Šebesta

Ubytování (Penzion) Apartmány Vinařství Šebesta. Apartmány Vinařství Šebesta nabízí klimatizované pokoje v Dolních Dunajovicích. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Vinařství Šebesta se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování u Kratochvílů

9,6

Ubytování u Kratochvílů

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Kratochvílů. Ubytování U Kratochvílů se nachází v Dolních Dunajovicích. Nabízí sezónní venkovní bazén, gril, zahradu a terasu. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Ubytování u Kratochvílů se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování u Kratochvílů má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Ubytování u Kratochvílů momentálně evidujeme 175 recenzí.

Malovaný dvoreček

9,5

Malovaný dvoreček

Ubytování (Apartmán) Malovaný dvoreček. Malovaný dvoreček se nachází v Dolních Dunajovicích a nabízí gril, Wi-Fi zdarma, sdílený salónek a turistické informace. Do Brna je to 46 km. Ubytování Malovaný dvoreček se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Malovaný dvoreček má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Malovaný dvoreček momentálně evidujeme 7 recenzí.

Duplex apartmán Pálava

9,5

Duplex apartmán Pálava

UbytováníDuplex apartmán Pálava. Duplex apartmán Pálava se nachází v Dolních Dunajovicích, 21 km od zámku Valtice a 22 km od zámku Lednice, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Duplex apartmán Pálava se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Dolní Dunajovice

9,4

Penzion Dolní Dunajovice

Ubytování (Penzion) Penzion Dolní Dunajovice. Penzion Dolní Dunajovice se nachází v obci Dolní Dunajovice. Nabízí Wi-Fi zdarma, gril, ochutnávku vín za příplatek a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Penzion Dolní Dunajovice se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Dolní Dunajovice má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Dolní Dunajovice momentálně evidujeme 330 recenzí.

Apartmany Dolni Dunajovice

9,4

Apartmany Dolni Dunajovice

Ubytování (Apartmán) Apartmany Dolni Dunajovice. Apartmány Dolní Dunajovice se nacházejí v Dolních Dunajovicích. K dispozici je gril a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmany Dolni Dunajovice se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmany Dolni Dunajovice má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmany Dolni Dunajovice momentálně evidujeme 129 recenzí.

ZELENÝ SKLEP

9,4

ZELENÝ SKLEP

UbytováníZELENÝ SKLEP. Ubytování se nachází v Dolních Dunajovicích a nabízí: ZELENÝ SKLEP se nachází 21 km od zámku Valtice a nabízí bar, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování ZELENÝ SKLEP se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování U Zábojů

9,3

Ubytování U Zábojů

Ubytování (Penzion) Ubytování U Zábojů. Ubytování U Zábojů se nachází v klidné části obce a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na Pálavské vrchy a vinice a zahradu s venkovním posezením a zázemím pro... Ubytování Ubytování U Zábojů se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování U Zábojů má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Ubytování U Zábojů momentálně evidujeme 39 recenzí.

Vila Witke

9,3

Vila Witke

UbytováníVila Witke. Vila Witke se nachází v Dolních Dunajovicích, 20 km od zámku Valtice a 21 km od zámku Lednice. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Vila Witke se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán Dunajky

9,2

Apartmán Dunajky

Ubytování (Apartmán) Apartmán Dunajky. Apartmán Dunajky se nachází v Dolních Dunajovicích, 46 km od Brna, a nabízí ubytování s terasou, výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Dunajky se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartmán Dunajky má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Dunajky momentálně evidujeme 15 recenzí.

Penzion Volařík

9,1

Penzion Volařík

Ubytování (Penzion) Penzion Volařík. Penzion Volařík stojí v Dolních Dunajovicích a nabízí výhled na CHKO Pálava, pokoje s vlastní koupelnou a lounge s kulečníkem a šipkami. Ubytování Penzion Volařík se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Volařík má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Volařík momentálně evidujeme 516 recenzí.

Malovaný dvůr

9,1

Malovaný dvůr

Ubytování (Prázdninový dům) Malovaný dvůr. Malovaný dvůr se nachází v Dolních Dunajovicích a nabízí sezónní venkovní bazén. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Malovaný dvůr se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Malovaný dvůr má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Malovaný dvůr momentálně evidujeme 11 recenzí.

Naturální vinařství Tomáš Křížek, Penzion Dvorek

9,1

Naturální vinařství Tomáš Křížek, Penzion Dvorek

UbytováníNaturální vinařství Tomáš Křížek, Penzion Dvorek. Naturální vinařství Tomáš Křížek, Penzion Dvorek se nachází v Dolních Dunajovicích, 20 km od zámku Valtice a 22 km od zámku Lednice, a nabízí ubytování se... Ubytování Naturální vinařství Tomáš Křížek, Penzion Dvorek se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Slunecnice

8,9

Penzion Slunecnice

Ubytování (Penzion) Penzion Slunecnice. Tento domácký penzion se nachází v menší obci Dolní Dunajovice a nabízí venkovní bazén a restauraci. Jeho součástí je vinný sklípek a prodejna vín. Ubytování Penzion Slunecnice se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Slunecnice má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Slunecnice momentálně evidujeme 144 recenzí.

Penzion Kratochvíl

8,9

Penzion Kratochvíl

Ubytování (Penzion) Penzion Kratochvíl. Penzion Kratochvíl se nachází ve vinařské oblasti v obci Dolní Dunajovice a nabízí výhled na Pálavu, pokoje s možností vlastního stravování, zahradu,... Ubytování Penzion Kratochvíl se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Kratochvíl má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Kratochvíl momentálně evidujeme 905 recenzí.

Pension u Pekárny

8,8

Pension u Pekárny

Ubytování (Penzion) Pension u Pekárny. Penzion u Pekárny se nachází na klidném místě v Dolních Dunajovicích a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a s bezplatným vstupem k sezónnímu... Ubytování Pension u Pekárny se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Pension u Pekárny má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension u Pekárny momentálně evidujeme 27 recenzí.

Ubytování Kroupa

8,8

Ubytování Kroupa

Ubytování (Privát) Ubytování Kroupa. Ubytování Kroupa se nachází v centru Dolních Dunajovic v Jihomoravském kraji, 6 km od Mikulova a 38 km od Brna. Ubytování Ubytování Kroupa se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování Kroupa má celkové hodnocení 8,8. Pro Privát Ubytování Kroupa momentálně evidujeme 169 recenzí.

Penzion Barina

8,7

Penzion Barina

Ubytování (Penzion) Penzion Barina. Penzion Barina se nachází v obci Dolní Dunajovice, 6 km od Mikulova a 40 km od Brna. Ubytování Penzion Barina se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Barina má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Barina momentálně evidujeme 111 recenzí.

Penzion u Skaláků

8,6

Penzion u Skaláků

Ubytování (Privát) Penzion u Skaláků. Penzion U Skaláků se nachází v Dolních Dunajovicích. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion u Skaláků se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion u Skaláků má celkové hodnocení 8,6. Pro Privát Penzion u Skaláků momentálně evidujeme 33 recenzí.

Restaurace a Penzion Praha

8,3

Restaurace a Penzion Praha

Ubytování (Penzion) Restaurace a Penzion Praha. Restaurace a Penzion Praha se nachází v obci Dolní Dunajovice a nabízí restauraci podávající tradiční místní kuchyni. Ubytování Restaurace a Penzion Praha se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Restaurace a Penzion Praha má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Restaurace a Penzion Praha momentálně evidujeme 806 recenzí.

Penzion - Cykloubytování u Rašků

8,3

Penzion - Cykloubytování u Rašků

UbytováníPenzion - Cykloubytování u Rašků. Penzion - Cykloubytování u Rašků se nachází v Dolních Dunajovicích, 21 km od zámku Valtice a 22 km od zámku Lednice. Ubytování Penzion - Cykloubytování u Rašků se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Fontána

7,4

Penzion Fontána

Ubytování (Penzion) Penzion Fontána. Penzion Fontána s bezplatným Wi-Fi a restaurací nabízí ubytování v Dolních Dunajovicích, 38 km od Brna. Na místě se nachází bar a také aquapark. Ubytování Penzion Fontána se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Fontána má celkové hodnocení 7,4. Pro Penzion Penzion Fontána momentálně evidujeme 199 recenzí.

Samostatný mobilní dům se zahradou

5,8

Samostatný mobilní dům se zahradou

Ubytování (Prázdninový dům) Samostatný mobilní dům se zahradou. Samostatný mobilní dům se zahradou se nachází v Dolních Dunajovicích v Jihomoravském kraji a nabízí terasu. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Samostatný mobilní dům se zahradou se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmámy MALIK

Apartmámy MALIK

Ubytování (Apartmány) Apartmámy MALIK. Set in Dolní Dunajovice, 28 km from Laa an der Thaya, Apartmámy MALIK offers a garden and free WiFi. The apartment conveniently has an outdoor pool. Ubytování Apartmámy MALIK se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Lederer

Penzion Lederer

Ubytování (Penzion) Penzion Lederer. Penzion Lederer se nachází v Dolních Dunajovicích a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. K dispozici jsou i rodinné pokoje. Ubytování Penzion Lederer se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj).

VILA WITKE

VILA WITKE

Ubytování (Privát) VILA WITKE. VILA WITKE se nachází v Dolních Dunajovicích a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování VILA WITKE se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Privát VILA WITKE nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion a vinařství Lelíkovi

Penzion a vinařství Lelíkovi

Ubytování (Penzion) Penzion a vinařství Lelíkovi. Penzion a vinařství Lelíkovi se nachází v Dolních Dunajovicích. Ubytování Penzion a vinařství Lelíkovi se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Holacký

Penzion Holacký

Ubytování (Vila) Penzion Holacký. Penzion Holacký stojí v Dolních Dunajovicích a poskytuje tenisový kurt, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Holacký se nachází ve městě Dolní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Vila Penzion Holacký nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.