Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Dolní Věstonice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dolní Věstonice

Vestonicka Moruse

9,6

Vestonicka Moruse

Ubytování (Venkovský dům) Vestonicka Moruse. Věstonická Moruše je venkovský dům situovaný v Dolních Věstonicích. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vestonicka Moruse se nachází ve městě Dolní Věstonice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Vestonicka Moruse má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Vestonicka Moruse momentálně evidujeme 23 recenzí.

Habánský dům

9,3

Habánský dům

Ubytování (Penzion) Habánský dům. Habánský dům se nachází v Dolních Věstonicích v Jihomoravském kraji, 34 km od Brna, a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. Ubytování Habánský dům se nachází ve městě Dolní Věstonice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Habánský dům má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Habánský dům momentálně evidujeme 57 recenzí.

Husí plácek

9,2

Husí plácek

UbytováníHusí plácek. Husí plácek se nachází v Dolních Věstonicích, 17 km od zámku Lednice, a nabízí terasu, nekuřácké pokoje a bezplatné Wi-Fi. nemovitost a bar. Ubytování Husí plácek se nachází ve městě Dolní Věstonice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Primášé

9,2

Penzion Primášé

Ubytování (Penzion) Penzion Primášé. Penzion Primášé se nachází v Dolních Věstonicích a nabízí zahradu se zázemím pro grilování, sdílenou kuchyň, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Primášé se nachází ve městě Dolní Věstonice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Primášé má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Primášé momentálně evidujeme 88 recenzí.

Penzion Marhulka

9,1

Penzion Marhulka

Ubytování (Penzion) Penzion Marhulka. Penzion Marhulka se nachází v Dolních Věstonicích, 34 km od Brna, a nabízí ubytování hostům i s domácími miláčky a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion Marhulka se nachází ve městě Dolní Věstonice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Marhulka má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Marhulka momentálně evidujeme 183 recenzí.

Husí plácek

9

Husí plácek

Ubytování (Penzion) Husí plácek. Husí Plácek je penzion situovaný v Dolních Věstonicích. Nabízí vinný sklípek a v některých pokojích zdarma Wi-Fi. Ubytování Husí plácek se nachází ve městě Dolní Věstonice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Husí plácek má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Husí plácek momentálně evidujeme 106 recenzí.

Věstonická jízdárna

8,9

Věstonická jízdárna

Ubytování (Apartmán) Věstonická jízdárna. Věstonická jízdárna nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou v obci Dolní Věstonice. Ubytování Věstonická jízdárna se nachází ve městě Dolní Věstonice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Věstonická jízdárna má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Věstonická jízdárna momentálně evidujeme 9 recenzí.

Vinárna a Pension U Langrů

8,7

Vinárna a Pension U Langrů

Ubytování (Penzion) Vinárna a Pension U Langrů. Vinárna a Pension U Langrů se nachází v Dolních Věstonicích, 50 metrů od vodní nádrže Nové Mlýny na řece Dyji. Ubytování Vinárna a Pension U Langrů se nachází ve městě Dolní Věstonice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Vinárna a Pension U Langrů má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Vinárna a Pension U Langrů momentálně evidujeme 56 recenzí.

Mobilhome mezi vinohrady

8,3

Mobilhome mezi vinohrady

Ubytování (Prázdninový dům) Mobilhome mezi vinohrady. Mobilhome mezi vinohrady se nachází v Dolních Věstonicích v Jihomoravském kraji. Nabízí terasu a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Mobilhome mezi vinohrady se nachází ve městě Dolní Věstonice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Mobilhome mezi vinohrady má celkové hodnocení 8,3. Pro Prázdninový dům Mobilhome mezi vinohrady momentálně evidujeme 18 recenzí.

Restaurace a penzion Hájovna

8,2

Restaurace a penzion Hájovna

Ubytování (Penzion) Restaurace a penzion Hájovna. Restaurace a penzion Hájovna se nachází v Dolních Věstonicích. Nabízí restauraci, terasu a zahradu se zázemím pro grilování a sezonním venkovním bazénem. Ubytování Restaurace a penzion Hájovna se nachází ve městě Dolní Věstonice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Restaurace a penzion Hájovna má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Restaurace a penzion Hájovna momentálně evidujeme 40 recenzí.

Chata v Dolních Věstonicích

6,2

Chata v Dolních Věstonicích

UbytováníChata v Dolních Věstonicích. Chata v Dolních Věstonicích se nachází v Dolních Věstonicích, 25 km od zámku Valtice a 44 km od hradu Špilberk, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Chata v Dolních Věstonicích se nachází ve městě Dolní Věstonice (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování u Merčáků

Ubytování u Merčáků

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Merčáků. Ubytování u Merčáků se nachází v Dolních Věstonicích, 32 km od rakouského městečka Laa an der Thaya. Nabízí zahradu a gril. Ubytování Ubytování u Merčáků se nachází ve městě Dolní Věstonice (Česko - Jihomoravský kraj).

DobrýBydlo

DobrýBydlo

Ubytování (Penzion) DobrýBydlo. DobrýBydlo se nachází v Dolních Věstonicích v Jihomoravském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování DobrýBydlo se nachází ve městě Dolní Věstonice (Česko - Jihomoravský kraj).